Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ο μαλάκας λέει ότι έχει ... αυτοκίνητα των 160.000€ ......

Τα αρχίδια μου έχει ........
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
ΡΕ ΣΟΥΡΓΕΛΟ .... ΜΕ ΤΑ ΑΜΑΞΙΑ ΤΩΝ .... 160.000€ ΠΑΣ ... ΜΑΒΙΛΗ ΡΕ ;;;;;;;;; ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ΡΕ ;;;;;;;;;;

Ο άλλος πάει το ... τουαρέγκ ΣΤΗ ΜΑΒΙΛΗ ;;;;;;;;;;;;

Ρε μαλάκες .... ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΕΙ ΣΟΒΑΡΑ (ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ) ....

κρεμάτε κουδούνια οι ίδιοι στον εαυτό σας !!!!!!!
Βουτιά στην πίσσα και τα πούπουλα κάνετε !!!!!!!

ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ....... ΜΑΒΙΛΗ ΜΕ ΑΜΑΞΙΑ ΤΩΝ 160.000 € ;;;;;;;;;;;;

Στάσου ρε, δύο τετράγωνα παραπάνω και στον από πάνω δρόμο είναι το Μπαλτάζαρ που έχει παρκιντζήδες.

Το πιο κουλ μαγαζί της Αθήνας τουλάχιστον το καλοκαίρι.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
Που είναι ο κονιορδος ο τραλαλακησ Κινγκ να γελάσουμε λιγάκι:2funny:
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Μια που το νημα πηγε... Αθηνα...

Πριν καμια δεκαετια με τραβηξε ενας φιλος για support κεφαλαρι οπου μας περιμεναν κατι και καλα high society γκομενες

Στου διαολου την μανα ηταν οι τύπισσες ημιμπαζα που δεν θα εδινα ουτε πιπα και η μικρη Heineken 6 ευρω για ενα μαγαζι στεκι μπαρμπαδων

Τα κλαιω περισσοτερο ακομα και απο αποτυχημενο σπονσοριλικι του Αρχηγου που κοστισε κατι χιλιαρικα



Ωρε τι μου θυμησες τωρα... αρχες 00, Envy στο Κεφαλαρι με τραβαγε μια παρεα που χα μπλεξει... ολοι οι φλωρουμπες και οι ταπες τα μπαζα με ενα κοκτειλ η καμια...ουρσους στο χερι και τη μυτη τους μεχρι το ταβανι!!!

Πωωωωωωω
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
αν το Daytona είναι για πούλημα ενδιαφέρομαι...
Το θέλω για να κατεβαίνω μετάξι να γελάω
0υτε παπι δεν εχεις ρε κακομοιρη- και θελεις να γελασεις? γελα με τα χαλια σου καλυτερα.- Για να σκοραρεις στους οικους πρεπει να εχεις στυση μεσα σε μερικα sec.- Ενω εσενα δεν σου κανει κουκου ουτε με γερανο.- Γι αυτο τοσο μισος και ζηλεια

Τύπε ... τα τελευταία τα έμαθες ; "Λεφτάς" του φόρουμ , που μας είχε ζαλίσει τα @@ ότι έχει τέλος πάντων φέρει το ... 2009 μτχ τουαρέγκ από γερμανία,
ήταν και καλά με το τουαρέγκ στη ... μαβίλη και με καλούσε να πάω !!!!!!!!

Καταλαβαίνεις ότι και αυτός με παπάκι κυκλοφορεί .





Σου έχει γαμηθεί το είναι ρε Λάκη και θέλεις κι άλλο. Είπα σε όλους να σε αφήσουν λίγο ήσυχο αλλά το τραβάει ο οργανισμός σου.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
ΡΕ ΣΟΥΡΓΕΛΟ .... ΜΕ ΤΑ ΑΜΑΞΙΑ ΤΩΝ .... 160.000€ ΠΑΣ ... ΜΑΒΙΛΗ ΡΕ ;;;;;;;;; ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ΡΕ ;;;;;;;;;;

Ο άλλος πάει το ... τουαρέγκ ΣΤΗ ΜΑΒΙΛΗ ;;;;;;;;;;;;

Ρε μαλάκες .... ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΕΙ ΣΟΒΑΡΑ (ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ) ....

κρεμάτε κουδούνια οι ίδιοι στον εαυτό σας !!!!!!!
Βουτιά στην πίσσα και τα πούπουλα κάνετε !!!!!!!

ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ....... ΜΑΒΙΛΗ ΜΕ ΑΜΑΞΙΑ ΤΩΝ 160.000 € ;;;;;;;;;;;;

Στάσου ρε, δύο τετράγωνα παραπάνω και στον από πάνω δρόμο είναι το Μπαλτάζαρ που έχει παρκιντζήδες.

Το πιο κουλ μαγαζί της Αθήνας τουλάχιστον το καλοκαίρι.





Αν δεν παίζει τον Καπετανάκη και το πότε βούδας πότε κούδας είναι ξενέρωτο μαγαζί.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Λάκη τρικαβαλο θα σας παω μαζί με τον ΝτεΒιτο μπροστά, Εσύ στη μέση και εγώ από ΠΙΣΩ !!!!!

:2funny:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Μια που το νημα πηγε... Αθηνα...

Πριν καμια δεκαετια με τραβηξε ενας φιλος για support κεφαλαρι οπου μας περιμεναν κατι και καλα high society γκομενες

Στου διαολου την μανα ηταν οι τύπισσες ημιμπαζα που δεν θα εδινα ουτε πιπα και η μικρη Heineken 6 ευρω για ενα μαγαζι στεκι μπαρμπαδων

Τα κλαιω περισσοτερο ακομα και απο αποτυχημενο σπονσοριλικι του Αρχηγου που κοστισε κατι χιλιαρικα



Ωρε τι μου θυμησες τωρα... αρχες 00, Envy στο Κεφαλαρι με τραβαγε μια παρεα που χα μπλεξει... ολοι οι φλωρουμπες και οι ταπες τα μπαζα με ενα κοκτειλ η καμια...ουρσους στο χερι και τη μυτη τους μεχρι το ταβανι!!!

Πωωωωωωω




οικτιρω οσους δεν εχουν παει απο μουνολιβαδα μεχρι μονακο
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Karamani καναρχίδι γλύφεις ΡΕΕΕ ???

Κάνα κωλοδαχτυλο παίζει ΡΕΕΕ ???

ΠΕΡΙΓΚΡΟΒΕΡΙΚΑ !!!!!

:2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Χεζω όλη μέρα στο μπαλκόνι
τον καράφλα που γαμάει το πεπόνι

παίρνει κρέμες με κουπόνι
και γελάει το κοθώνι.
Τον έφαγες φτωχομπινέ που έλεγες ότι δεν έχω πιστωτικές κάρτες :2funny:στις έβαλα φώτο :2funny:το βούλωσες λιγάκι και τώρα άρχισες πάλι :2funny:
Λογικό είναι να πάθεις πλάκα εσύ και οι άλλοι κακομοίρηδες :2funny:όταν είδες κρέμες αξίας γύρω στα 1.000 Ευρώ στο ψυγείο μου :2funny:
Εσύ μ'αυτά τα λεφτά που κάνουν οι κρέμες μου που είναι ανοικτές στο ψυγείο τη βγάζεις 5 μήνες :2funny::2funny::2funny:
Πάρτες πάλι φτωχομπινέ πειναντέους να πάθεις κ'άλλο ζημιά :2funny::2funny::2funny:
 

Συνημμένα

  • kremes psygeio.jpg
    kremes psygeio.jpg
    365,9 KB · Εμφανίσεις: 26

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Χεζω όλη μέρα στο μπαλκόνι
τον καράφλα που γαμάει το πεπόνι

παίρνει κρέμες με κουπόνι
και γελάει το κοθώνι.
Τον έφαγες φτωχομπινέ που έλεγες ότι δεν έχω πιστωτικές κάρτες :2funny:στις έβαλα φώτο :2funny:το βούλωσες λιγάκι και τώρα άρχισες πάλι :2funny:
Λογικό είναι να πάθεις πλάκα εσύ και οι άλλοι κακομοίρηδες :2funny:όταν είδες κρέμες αξίας γύρω στα 1.000 Ευρώ στο ψυγείο μου :2funny:
Εσύ μ'αυτά τα λεφτά που κάνουν οι κρέμες μου που είναι ανοικτές στο ψυγείο τη βγάζεις 5 μήνες :2funny::2funny::2funny:
Πάρτες πάλι φτωχομπινέ πειναντέους να πάθεις κ'άλλο ζημιά :2funny::2funny::2funny:



οι κρεμες σου κοστιζουν οσο 2-3 γευματα στο cavo tagoo
:2on1::2on1::2on1::2on1::2on1::2on1::2on1::2on1:


 

Συνημμένα

  • DSC_0049.png
    DSC_0049.png
    9,2 MB · Εμφανίσεις: 31

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Ρε ΚΑΡΑΦΛΑ τραμπαριφα,
Βάλε τη διπλη ταρίφα ....

:2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Χεζω όλη μέρα στο μπαλκόνι
τον καράφλα που γαμάει το πεπόνι

παίρνει κρέμες με κουπόνι
και γελάει το κοθώνι.
Τον έφαγες φτωχομπινέ που έλεγες ότι δεν έχω πιστωτικές κάρτες :2funny:στις έβαλα φώτο :2funny:το βούλωσες λιγάκι και τώρα άρχισες πάλι :2funny:
Λογικό είναι να πάθεις πλάκα εσύ και οι άλλοι κακομοίρηδες :2funny:όταν είδες κρέμες αξίας γύρω στα 1.000 Ευρώ στο ψυγείο μου :2funny:
Εσύ μ'αυτά τα λεφτά που κάνουν οι κρέμες μου που είναι ανοικτές στο ψυγείο τη βγάζεις 5 μήνες :2funny::2funny::2funny:
Πάρτες πάλι φτωχομπινέ πειναντέους να πάθεις κ'άλλο ζημιά :2funny::2funny::2funny:



οι κρεμες σου κοστιζουν οσο 2-3 γευματα στο cavo tagoo
:2on1::2on1::2on1::2on1::2on1::2on1::2on1::2on1:
:2funny: ε και ? Τι σημαίνει αυτό ότι κανείς ζωαρα? Με μια φωτό με σάπια ψάρια?:2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Καλυτερα παπακι
Παρα να καταντησεις σαν το Λακη
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Χεζω όλη μέρα στο μπαλκόνι
τον καράφλα που γαμάει το πεπόνι

παίρνει κρέμες με κουπόνι
και γελάει το κοθώνι.
Τον έφαγες φτωχομπινέ που έλεγες ότι δεν έχω πιστωτικές κάρτες :2funny:στις έβαλα φώτο :2funny:το βούλωσες λιγάκι και τώρα άρχισες πάλι :2funny:
Λογικό είναι να πάθεις πλάκα εσύ και οι άλλοι κακομοίρηδες :2funny:όταν είδες κρέμες αξίας γύρω στα 1.000 Ευρώ στο ψυγείο μου :2funny:
Εσύ μ'αυτά τα λεφτά που κάνουν οι κρέμες μου που είναι ανοικτές στο ψυγείο τη βγάζεις 5 μήνες :2funny::2funny::2funny:
Πάρτες πάλι φτωχομπινέ πειναντέους να πάθεις κ'άλλο ζημιά :2funny::2funny::2funny:

Βγάλε τον σκασμό μογγολοπίθηκε.

Όλοι είδαν ότι η κάρτα σου είναι χρεωστική.

Γιατί άμα έχεις πιστωτικό όριο βάλε μας έναν μηνιαίο λογαριασμό της Τράπεζας που φαίνεται ποιο είναι.

Γιατί εγώ λέω ότι είναι ΜΗΔΕΝ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom