Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.957
Πόντοι
2.356
ντιμ εσυ που εισαι μες στις εκει εξελιξεις
ΜΠΕΛΑΡΟΥΣ
τι βλεπεις θα πεσει ο αλαεξαντερ?
αν ναι ποτε υπολογιζεις?
αν οχι γιατι?
εγω βλεπω ιδιο σχεδιασμο ,με πτβση γιανουκοβιτς κ προβλεπω δεν βγαζει παρελαση ο λουκασενκο
τι λες?
Ελα μερικες φωτο που τραβηξα να καβλωσεις :grin: γερμανικη πολη μου θυμισε χωρις μαυριδερους ...
μολις πεσει ο Λουκα ετοιμασου χαχα
 

Συνημμένα

  • minsk3.jpg
    minsk3.jpg
    600,1 KB · Εμφανίσεις: 29
  • minsk4.jpg
    minsk4.jpg
    703,8 KB · Εμφανίσεις: 28
  • minsk9.jpg
    minsk9.jpg
    264,5 KB · Εμφανίσεις: 22
  • minsk10.jpg
    minsk10.jpg
    465,4 KB · Εμφανίσεις: 22
  • minsk12.jpg
    minsk12.jpg
    329,5 KB · Εμφανίσεις: 31

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Λάκη πάλι παραληρείς και γράφεις άσχετα σεντόνια

Βλακωδως έχω βάλει στο παρελθόν ταυτότητα και διαβατήριο όπου φαινόταν και το ύψος και το χρώμα ματιών μου...

Εγώ δεν είπα ποτέ πως1.95 και 89 κιλά είναι χοντρός

Είπα ότι εσύ δεν είσαι 89 κιλά,αλλά σαπιοκοιλιας όπως είδαμε όλοι στη θρυλική φωτογραφία με τη φανέλα.

Και όσα γράφεις για μασες και ξυδια,ενώ η μόνη σου γυμναστική είναι το...... περπάτημα,το επιβεβαιώνουν αυτό.

Οπότε και αυτά που γαμας μόνο κωλο για ώρες και τα call girls σταματάνε και σου δίνουν τα λεφτά σου πίσω,αξιολογούνται ανάλογα..

Μη γράφεις σεντόνια με άσχετες ΜΑΛΑΚΙΕΣ
Τα ίδια έκανες και με Κρήτη και σερβιτοριλικια και στα πμ γελούσαν με την πάρτη σου

Υ.Γ.Να γαμας κάθε μέρα και άλλο call girl επί πτώσης του μπλοκ,να γουστάρεις Σλαβικά άτια και να παντρεύεσαι.....ελλεηνιδα είναι στα όρια της διαστροφής θείο

Αρχίδια έχεις βάλει.
Σιγά μη σε θυμάται κανείς .
Αφού είσαι ανύπαρκτος. Τους πουθενάδες δεν τους θυμάται κανείς.
Εσύ, όπως όλοι οι άνανδροι πούστηδες , με τους οποίους έκανες καλό τακίμι εδώ πέρα , σχολιάζετε μια φωτό πριν ... 12 χρόνια.
Τόσο πολύ σας έχω γαμήσει τη ζωή , τόσους εφιάλτες στα προκαλώ. Σας έχω αφανίσει , είστε ξεσκισμένα πουτανάκια μου.

Το ψυχιατρικό σου θέμα είναι γνωστό με της σχέση ... βάρους/ύψους.
Άπειρες φορές είχες πει , ότι 95 κιλά με 1.95 ΑΝΔΡΑΣ , είναι στο ... ΚΑΤΩΦΛΙ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ.
Έτοιμος για εμφράγματα ... εγκεφαλικά ...
ΒΕΒΑΙΑ ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΔΙΑΓΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΟΥΤΕ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ,
ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΝΑ ... ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ (και αν) ... ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΧΑΜΑΛΗΣ ΣΤΗ ΔΥΣΗ ... ΑΞΙΟΛΟΓΟΥΝΤΑΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ...

Πες μας τελικά ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ .... Με πόσα κιλά κάποιος που είναι 1.95 είναι σαπιοκοιλιάς ... και ... κινδυνεύει να πεθάνει από ... εμφράγματα , εγκεφαλικά, στεφανιαία νόσο ... χαπ ...

Πες μας τη γνώμη σου, ως αγράμματος χαμάλης, απόφοιτος νυχτερινού επαλ, που δουλεύει χαμάλης στη δύση ....

Τι σου είχε πει ο ΙΕΚτζης πέρσοναλ τρέηνερ στο γυμναστήριο που σου πήραν τα τελευταία φράγκα στην ελλάδα ...


Μιας και είπαμε για φράγκα ...
ΣΤΗΝ ΠΟΛΩΝΙΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΜΕ ΔΙΑΜΑΝΤΕΝΙΕΣ ΚΑΡΤΕΣ ΜΟΝΟ ;;;
Σαν του .... ρόθτσιλντ ;;;;;;


ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΣΟΥΡΙ ΠΑΙΖΕΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ;;;;

Έστω ... ζλότι !!!!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Πηρε σκυταλη απο το Μητσο και πετσοκοβει ασχημα ο Λακης...

Βιαζει τα κυριακατικα πρωινα σας ονειρα!

Αιθερας...

Αυτο το ΕΤΣΙ ειναι που μας εχει τρελανει τοσο καιρο!

Σεβασμος! ΣΕΒΑΣΜΟΣ!!!
Λακης ακα φυλακοβιος εχει ανεβασει επιπεδο
ξπερασε σχεδον κμαν σε ατακες
αν ειχε σχεση κ με μουνια θα ηταν το νο1
δυστυχως συμπληρωνει την λιστα αγαμητων .gr
κατα τ αλλα ειναι απολαυστικος ανεξαρτητα αν κατα βαση γραφει μλκιες στα σεξουαλικα,γραφει ομως ολοσωστα στα πολιτικα
ρισπεκτ :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

για να γαμησει μπελαρους ειναι ακομα ανεφικτο
εδω ουκρανια πουναι χτμα στο κυμα χαλαει δυο μηνιατικα για δυο μερες
μπελαρους θελει κανα 6 μηνες δουλεια για να ριξει δυο καβλια κ τρεις πουτσες




Ζητα απο kman να ανοιξει μια πολιτικη συζητηση με την Λευκορωσιδα καθως θα ρουφαει τα μασταρια της
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Πηρε σκυταλη απο το Μητσο και πετσοκοβει ασχημα ο Λακης...

Βιαζει τα κυριακατικα πρωινα σας ονειρα!

Αιθερας...

Αυτο το ΕΤΣΙ ειναι που μας εχει τρελανει τοσο καιρο!

Σεβασμος! ΣΕΒΑΣΜΟΣ!!!
Λακης ακα φυλακοβιος εχει ανεβασει επιπεδο
ξπερασε σχεδον κμαν σε ατακες
αν ειχε σχεση κ με μουνια θα ηταν το νο1
δυστυχως συμπληρωνει την λιστα αγαμητων .gr
κατα τ αλλα ειναι απολαυστικος ανεξαρτητα αν κατα βαση γραφει μλκιες στα σεξουαλικα,γραφει ομως ολοσωστα στα πολιτικα
ρισπεκτ :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Κανεις μεγαλο λάθος!
Ο Λακαρος ξεσκιζει σα λεοντας καλλιπυγες παντρεμένες!
Τωρα θα μας στείλει και τα μηνύματα που δέχεται μετα τα ατελείωτα κωλογαμησια που τους προσφέρει απλόχερα και δε θα τον ξανασυκοφαντησετε!
ειπαμε το σεξουαλικο ειναι το αδυνατο σημειο του
εξ ου κειναι στη ιδρυτικη ομαδα του )moderator )
agamitoi.gr
Καλα συνεχισε να πετας λάσπη εσυ!
Τωρα που θα σου τριψει ο Λακαρος τις ηλεκτρονικές αποδείξεις στη μούρη,δε θα ξερεις που να κρυφτείς!
Πάντως απο προχτές που αρχισα να ζηταω απο τους υπεργαμιαδες του σαιτ κανενα καβλωμενο μηνυματακι απο γκομενες που έχουν ξεσκισει,μονο απο τον Ουρλαουμπερ εχω δει.
Οι υπόλοιποι μάλλον περιμένουν τον ταχυδρόμο
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.814
Πόντοι
12.756
Λακης ηταν απολαυστικος...εχω προλαβει τις φωτος με τα φυσεκλικια και ολα τα υπολοιπα:headbaning1:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
ντιμ εσυ που εισαι μες στις εκει εξελιξεις
ΜΠΕΛΑΡΟΥΣ
τι βλεπεις θα πεσει ο αλαεξαντερ?
αν ναι ποτε υπολογιζεις?
αν οχι γιατι?
εγω βλεπω ιδιο σχεδιασμο ,με πτβση γιανουκοβιτς κ προβλεπω δεν βγαζει παρελαση ο λουκασενκο
τι λες?
Ελα μερικες φωτο που τραβηξα να καβλωσεις :grin: γερμανικη πολη μου θυμισε χωρις μαυριδερους ...
μολις πεσει ο Λουκα ετοιμασου χαχα
ειμαι απο μαμπα ετοιμος
αν και για εδρα μαλον το μπρεστ πουναι κοντα στα οδικα συνορα βλεπω,αλλα λβοβ
μπρεστ λβοβ μια ποσταση μουνι κωλος που λενε
παντως σοβαρα αναμενω αποψη πορδομιτσου,να δουμε αν σωστα γλυφομαστε η εαν πιασουμε το λια μας κ παραμεινει ο Αλεξ εξουσια
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Σε αυτό το νημα είναι μαζεμένοι καποιοι απο τους μεγαλύτερους γαμιαδες του σαιτ!
Απορω πως είναι δυνατόν να μη σας έχουν στειλει ποτε ενα μηνυμα οι γκομενες που εχετε ξεφτιλισει στο πουτσωμα που να υμνούν την ψωλη σας και τις επιδόσεις σας!
Πρέπει να μπλεκετε ολοι με πολύ σεμνα κορίτσια που δεν τα πανε καλα με την τεχνολογία!



δεν ειμαι γαμιας μεγαλος. Ποσταρω αυτες που θυμαμαι. Καποιοι τις βγαζουν fake. Τι να κανω δεν παιζει πιστοποιητικο γνησιοτητας , οποιος πιστευει καλως

Έχει δίκιο ο κλώνος μου ένα τσατ μας έβαλες και έγινε γκόμενα σου :2funny::jerking:Σαν τον άλλον που έχει 2 φωτογραφίες με μιά πισίνα και μας την βάζει συνέχεια :2funny::jerking:ότι πήγε μιά φορά στη ζωή του σε ένα ξενοδοχείο με πισίνα :2funny::jerking:





Τσιμπα και τζακουζι
Βαλε μας τωρα το αχουρι με τα κιλιμια στους τοιχους που σε φιλοξενουσε ο Αχμετ στις διακοπαρες σου:2funny::2funny:

Η φωτο ειναι σκριν απο την gopro που αφησα να ρολαρει

Σιγά ρε μεγάλε :2funny:Μου θυμίζεις κάτι πωλήτριες που πηγαίνουν διακοπές στην Τουρκία σε ένα ξενοδοχείο και βάζουν φώτο από το μπάνιο και από τη θάλασσα να κρατάνε τον ήλιο :2funny::jerking:.
Άσε που αυτό δε μοιάζει γιά τζκούτζι :2funny:καμιά αυτοσχέδια σκάφη θα είναι που έφτιαξε ο ξυλουργός και το έντυσαν με πλακάκια :2funny:Πήγες τρεις μέρες σε ένα νησί και της υπόλοιπες 362 δουλεύει γιά πενταροδεκάρες :2funny::2funny::2funny:
Τέτοιο και πολύ καλύτερη πισσινούλα έχω στη σάουνα που είναι στη γωνία του σπιτιού μου :2funny:
Έχεις αυτές της 5-6 φωτογραφίες και της κώβεις και της ράβεις και μας της βάζεις συνέχεια :2funny:

Η πλάκα είναι ότι το όνειρο να πάνε στα νησιά το έχουν κάτι Αλβανίδες και Βουλγάρες καθαρίστριες :2funny:.Όλες οι Αλβανίδες φίλες που έχω στο Facebook τετοιες φωτογραφίες έχουν από τα νησιά που πήγαν :2funny:ξετρελαμένοι με τη Μύκονο ήταν οι αράπηδες πορτιέρηδες του Μέσι στη Νέα Υόρκη :2funny:καθώς και κακομοίρηδες σαν τον Βλάκμαν:2funny:
Δεν έχω δει κανένα που να έχει έστω λίγα λεφτά να τρελένετε να πάει στα νησιά:2funny:το όνειρο του κάθε φουκαρά είναι να πάει εκεί :2funny:
Εγώ δε χρειάζεται να πάρω μιά τελειωμένη να πάω εκεί μπας και μου κάτσει :2funny::2funny::2funny:


ντιμ εσυ που εισαι μες στις εκει εξελιξεις
ΜΠΕΛΑΡΟΥΣ
τι βλεπεις θα πεσει ο αλαεξαντερ?
αν ναι ποτε υπολογιζεις?
αν οχι γιατι?
εγω βλεπω ιδιο σχεδιασμο ,με πτβση γιανουκοβιτς κ προβλεπω δεν βγαζει παρελαση ο λουκασενκο
τι λες?
Τα χω πει όλα στο τελευταίο μου βιντεάκι που ανέβασα μιά μέρα πριν της Λευκορωσικές εκλογές και έπεσα μέσα σε ότι γίνεται.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Κανά μασούρι θα βάλει κανένας λεφτάς ;;;
Κυριακή είναι ... τι διάολο .........

Ας μας βάλει ο barock το κλειδί από την SL ...
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Ο λακης τελευταια ειναι φουλ στα νευρα, μαλλον δε θα πετυχε καποιο εμφυτευμα, θα αναγκαστηκε να στειλει τον πελατη σε κανονικο οδοντιατρο και εχασε τη δουλεια.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.957
Πόντοι
2.356
Κουρασες τυπε με τα μηνυματα ...
φιλικα :grin:
Οι κατα φαντασίαν υπεργαμιαδες να δεις πως κουρασαν.
Καλοί φωτογράφοι,αλλα στο κρεβάτι τζίφος
Καλα σε αυτο δεν αντιλεγω ...
απλα με τα μηνυματα δεν αποδεικνυεται τιποτα , μπορεις να κανεις ψευτικα οσα θελεις
τελος παντων
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Λάκη,πήγαινε στο thread της Πράγας να δεις αν είμαι ανύπαρκτος που η μόνη σου συνεισφορά στο forum είναι.....να γελάμε με τα κόμπλεξ σου

Έχω κάνει το λάθος να ανεβάσω και το πτυχίο μου από το πανεπιστήμιο και την μετάφραση/αναγνώριση

Άκου τυπε και άκουσε το καλά..

Αυτό που λέω είναι ότι ΕΣΥ,είσαι σαπιοκοιλιας και άμα σε βάλω να τρέξεις δε βγάζεις ούτε χιλιόμετρο

Υ.Γ. Το να είσαι γνωστός στο bou για μαλακίες,δεν είναι τίτλος τιμής..
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
barock ... κάτι ακούγεται ότι έχεις ανάμειξη με δημόσια έργα ... γιαυτό είσαι πουτσογλείφτης κομματόσκυλο σφουγκοκωλάριος αφισσοκολλητής . ....
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Σε αυτό το νημα είναι μαζεμένοι καποιοι απο τους μεγαλύτερους γαμιαδες του σαιτ!
Απορω πως είναι δυνατόν να μη σας έχουν στειλει ποτε ενα μηνυμα οι γκομενες που εχετε ξεφτιλισει στο πουτσωμα που να υμνούν την ψωλη σας και τις επιδόσεις σας!
Πρέπει να μπλεκετε ολοι με πολύ σεμνα κορίτσια που δεν τα πανε καλα με την τεχνολογία!



δεν ειμαι γαμιας μεγαλος. Ποσταρω αυτες που θυμαμαι. Καποιοι τις βγαζουν fake. Τι να κανω δεν παιζει πιστοποιητικο γνησιοτητας , οποιος πιστευει καλως

Έχει δίκιο ο κλώνος μου ένα τσατ μας έβαλες και έγινε γκόμενα σου :2funny::jerking:Σαν τον άλλον που έχει 2 φωτογραφίες με μιά πισίνα και μας την βάζει συνέχεια :2funny::jerking:ότι πήγε μιά φορά στη ζωή του σε ένα ξενοδοχείο με πισίνα :2funny::jerking:





Τσιμπα και τζακουζι
Βαλε μας τωρα το αχουρι με τα κιλιμια στους τοιχους που σε φιλοξενουσε ο Αχμετ στις διακοπαρες σου:2funny::2funny:

Η φωτο ειναι σκριν απο την gopro που αφησα να ρολαρει

Σιγά ρε μεγάλε :2funny:Μου θυμίζεις κάτι πωλήτριες που πηγαίνουν διακοπές στην Τουρκία σε ένα ξενοδοχείο και βάζουν φώτο από το μπάνιο και από τη θάλασσα να κρατάνε τον ήλιο :2funny::jerking:.
Άσε που αυτό δε μοιάζει γιά τζκούτζι :2funny:καμιά αυτοσχέδια σκάφη θα είναι που έφτιαξε ο ξυλουργός και το έντυσαν με πλακάκια :2funny:Πήγες τρεις μέρες σε ένα νησί και της υπόλοιπες 362 δουλεύει γιά πενταροδεκάρες :2funny::2funny::2funny:
Τέτοιο και πολύ καλύτερη πισσινούλα έχω στη σάουνα που είναι στη γωνία του σπιτιού μου :2funny:
Έχεις αυτές της 5-6 φωτογραφίες και της κώβεις και της ράβεις και μας της βάζεις συνέχεια :2funny:

Η πλάκα είναι ότι το όνειρο να πάνε στα νησιά το έχουν κάτι Αλβανίδες και Βουλγάρες καθαρίστριες :2funny:.Όλες οι Αλβανίδες φίλες που έχω στο Facebook τετοιες φωτογραφίες έχουν από τα νησιά που πήγαν :2funny:ξετρελαμένοι με τη Μύκονο ήταν οι αράπηδες πορτιέρηδες του Μέσι στη Νέα Υόρκη :2funny:καθώς και κακομοίρηδες σαν τον Βλάκμαν:2funny:
Δεν έχω δει κανένα που να έχει έστω λίγα λεφτά να τρελένετε να πάει στα νησιά:2funny:το όνειρο του κάθε φουκαρά είναι να πάει εκεί :2funny:
Εγώ δε χρειάζεται να πάρω μιά τελειωμένη να πάω εκεί μπας και μου κάτσει :2funny::2funny::2funny:


ντιμ εσυ που εισαι μες στις εκει εξελιξεις
ΜΠΕΛΑΡΟΥΣ
τι βλεπεις θα πεσει ο αλαεξαντερ?
αν ναι ποτε υπολογιζεις?
αν οχι γιατι?
εγω βλεπω ιδιο σχεδιασμο ,με πτβση γιανουκοβιτς κ προβλεπω δεν βγαζει παρελαση ο λουκασενκο
τι λες?
Τα χω πει όλα στο τελευταίο μου βιντεάκι που ανέβασα μιά μέρα πριν της Λευκορωσικές εκλογές και έπεσα μέσα σε ότι γίνεται.










Μητσο στην Μυκονο προσγειωνονται περισσοτερα business jets παρα airliners

Οι πωλητριες οταν πηγαινουν διακοπες Τουρκια τουλαχιστον μενουν σε ξενοδοχεια
Εσενα σε φιλοξενουν σε τρωγλες με κιλιμια στους τοιχους
Εισαι πιο κατω και απο τις πωλητριες κακομοιρη:2funny::2funny::2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Λάκη,πήγαινε στο thread της Πράγας να δεις αν είμαι ανύπαρκτος που η μόνη σου συνεισφορά στο forum είναι.....να γελάμε με τα κόμπλεξ σου

Έχω κάνει το λάθος να ανεβάσω και το πτυχίο μου από το πανεπιστήμιο και την μετάφραση/αναγνώριση

Άκου τυπε και άκουσε το καλά..

Αυτό που λέω είναι ότι ΕΣΥ,είσαι σαπιοκοιλιας και άμα σε βάλω να τρέξεις δε βγάζεις ούτε χιλιόμετρο

Υ.Γ. Το να είσαι γνωστός στο bou για μαλακίες,δεν είναι τίτλος τιμής..

Ποιό πτυχείο βρε κακομοίρη?:2funny:κάτι σαν το συβόλαιο του σπιτιού που έλεγες ότι νοικιάζεις στη Γερμανία :2funny:στο τριάρι που έλεγες ότι μένεις μόνος σου:jerking: :2funny:Και τη δουλειά σου μας έβαλες :2funny:μιά πόρτα :2funny::2funny::2funny:
Ναι στο Thread της Πράγας έχεις γράψει τεράστιες :2funny::jerking:Πράγα μπορεί να πήγες γιά μιά βδομάδα και μας έχεις ζαλίσει ότι είσαι ειδικός :jerking::jerking::jerking:
 

Συνημμένα

  • symvolaio.jpg
    symvolaio.jpg
    97,2 KB · Εμφανίσεις: 40

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96

panosmounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2020
Μηνύματα
66
Κριτικές
9
Like
320
Πόντοι
280
στειλτε μου σε πμ πιανου μερος να παρω
ακουω προτασεις :cheesy:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Σε αυτό το νημα είναι μαζεμένοι καποιοι απο τους μεγαλύτερους γαμιαδες του σαιτ!
Απορω πως είναι δυνατόν να μη σας έχουν στειλει ποτε ενα μηνυμα οι γκομενες που εχετε ξεφτιλισει στο πουτσωμα που να υμνούν την ψωλη σας και τις επιδόσεις σας!
Πρέπει να μπλεκετε ολοι με πολύ σεμνα κορίτσια που δεν τα πανε καλα με την τεχνολογία!



δεν ειμαι γαμιας μεγαλος. Ποσταρω αυτες που θυμαμαι. Καποιοι τις βγαζουν fake. Τι να κανω δεν παιζει πιστοποιητικο γνησιοτητας , οποιος πιστευει καλως

Έχει δίκιο ο κλώνος μου ένα τσατ μας έβαλες και έγινε γκόμενα σου :2funny::jerking:Σαν τον άλλον που έχει 2 φωτογραφίες με μιά πισίνα και μας την βάζει συνέχεια :2funny::jerking:ότι πήγε μιά φορά στη ζωή του σε ένα ξενοδοχείο με πισίνα :2funny::jerking:





Τσιμπα και τζακουζι
Βαλε μας τωρα το αχουρι με τα κιλιμια στους τοιχους που σε φιλοξενουσε ο Αχμετ στις διακοπαρες σου:2funny::2funny:

Η φωτο ειναι σκριν απο την gopro που αφησα να ρολαρει

Σιγά ρε μεγάλε :2funny:Μου θυμίζεις κάτι πωλήτριες που πηγαίνουν διακοπές στην Τουρκία σε ένα ξενοδοχείο και βάζουν φώτο από το μπάνιο και από τη θάλασσα να κρατάνε τον ήλιο :2funny::jerking:.
Άσε που αυτό δε μοιάζει γιά τζκούτζι :2funny:καμιά αυτοσχέδια σκάφη θα είναι που έφτιαξε ο ξυλουργός και το έντυσαν με πλακάκια :2funny:Πήγες τρεις μέρες σε ένα νησί και της υπόλοιπες 362 δουλεύει γιά πενταροδεκάρες :2funny::2funny::2funny:
Τέτοιο και πολύ καλύτερη πισσινούλα έχω στη σάουνα που είναι στη γωνία του σπιτιού μου :2funny:
Έχεις αυτές της 5-6 φωτογραφίες και της κώβεις και της ράβεις και μας της βάζεις συνέχεια :2funny:

Η πλάκα είναι ότι το όνειρο να πάνε στα νησιά το έχουν κάτι Αλβανίδες και Βουλγάρες καθαρίστριες :2funny:.Όλες οι Αλβανίδες φίλες που έχω στο Facebook τετοιες φωτογραφίες έχουν από τα νησιά που πήγαν :2funny:ξετρελαμένοι με τη Μύκονο ήταν οι αράπηδες πορτιέρηδες του Μέσι στη Νέα Υόρκη :2funny:καθώς και κακομοίρηδες σαν τον Βλάκμαν:2funny:
Δεν έχω δει κανένα που να έχει έστω λίγα λεφτά να τρελένετε να πάει στα νησιά:2funny:το όνειρο του κάθε φουκαρά είναι να πάει εκεί :2funny:
Εγώ δε χρειάζεται να πάρω μιά τελειωμένη να πάω εκεί μπας και μου κάτσει :2funny::2funny::2funny:


ντιμ εσυ που εισαι μες στις εκει εξελιξεις
ΜΠΕΛΑΡΟΥΣ
τι βλεπεις θα πεσει ο αλαεξαντερ?
αν ναι ποτε υπολογιζεις?
αν οχι γιατι?
εγω βλεπω ιδιο σχεδιασμο ,με πτβση γιανουκοβιτς κ προβλεπω δεν βγαζει παρελαση ο λουκασενκο
τι λες?
Τα χω πει όλα στο τελευταίο μου βιντεάκι που ανέβασα μιά μέρα πριν της Λευκορωσικές εκλογές και έπεσα μέσα σε ότι γίνεται.










Μητσο στην Μυκονο προσγειωνονται περισσοτερα business jets παρα airliners

Οι πωλητριες οταν πηγαινουν διακοπες Τουρκια τουλαχιστον μενουν σε ξενοδοχεια
Εσενα σε φιλοξενουν σε τρωγλες με κιλιμια στους τοιχους
Εισαι πιο κατω και απο τις πωλητριες κακομοιρη:2funny::2funny::2funny:


Και τα business jets έχουν γκαρσόνια αεροσυνοδούς φτωχομπινέδες σαν κ'εσένα :2funny:
Αν ήσουν πιλότος θα ήξερες ότι το αεροδρόμιο της Μυκόνου όπως και τον περισσότερων νησιών έχει μήκος αεροδιάδρομου κάτω από 2 χλμ. και με το ζόρι προσγειώνοντε Airbus A320 .

Η πλάκα είναι ότι αλλιώς τα περίμενα τα νησιά.Μιά ξεραήλα,δεν έχει τι να κάνεις?:jerking:ένα λιμάνι 800-900 μέτρα να περπατίσεις και καμιά 15αριά ηλίθια μπαράκια που κάθονται χασισομένοι μουσάτοι και κοκάκιδες.εκτός από τους πούστηδες και φυσικά κακομοίρηδες:2funny::jerking: που ήρθαν γιά 3-4 μέρες και νομίζουν ότι κάτι κάνανε :2funny:
Οσους έχω γνωρισει που πανε σε τετοια μέρη είναι ή εντελώς αδιάφοροι σχετικά με το :knockinb: ή είναι πούστηδες ή είναι ανίκανοι :2funny:

Ναι γιά σένα το φτωχομπινέ είναι χλιδή να μείνεις σε ξενοδοχείο 3-4 μέρες το χρόνο :2funny:φοβερό επίτευγμα να δώσεις 300-400 ευρώ και να πας σε ένα ξενοδοχείο γιά 7-8 μέρες :2funny:.
Να μου λεγες ότι έχεις καμιά 10αριά διαμερίσματα να σου πω μπράβο αλλά τι να θαυμάσω ότι πήγες τρεις μέρες σε ένα νησί?:2funny::jerking:και ότι τρως τη ραδιενέργεια της αρκούδας στη δουλειά γιά να μην πεθάνεις από την πείνα :2funny:εσύ ούτε αυτοκίνητο δεν έχεις :2funny:




 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Πάρτε τη σάουνα που είναι στο ίδιο κτήριο με το σπίτι μου.Να πάρω ένα τηλέφωνο και την κλείσω γιά 2 ώρες να δώσω 1.600-2.000 ρούβλια 18-22 Ευρώ γιά το δύωρο :2funny::2funny::2funny: και να σας βάλω δεκάδες φωτογραφίες και να το παίξω χλιδάτος :2funny:
Και μιλάμε γιά πραγματικές πισίνες όχι σκάφες που έχουν στα νησιά :2funny::2funny::2funny:
 

Συνημμένα

  • saouna.jpg
    saouna.jpg
    130,1 KB · Εμφανίσεις: 37
  • saouna2.jpg
    saouna2.jpg
    128,1 KB · Εμφανίσεις: 21
  • saouna3.jpg
    saouna3.jpg
    156,8 KB · Εμφανίσεις: 35
  • saouna4.jpg
    saouna4.jpg
    150,4 KB · Εμφανίσεις: 19

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom