Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Μέχρι να πας να τους χέσεις στη σάουνα και να σε πάρουν με τις κλωτσιές.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Σε αυτό το νημα είναι μαζεμένοι καποιοι απο τους μεγαλύτερους γαμιαδες του σαιτ!
Απορω πως είναι δυνατόν να μη σας έχουν στειλει ποτε ενα μηνυμα οι γκομενες που εχετε ξεφτιλισει στο πουτσωμα που να υμνούν την ψωλη σας και τις επιδόσεις σας!
Πρέπει να μπλεκετε ολοι με πολύ σεμνα κορίτσια που δεν τα πανε καλα με την τεχνολογία!



δεν ειμαι γαμιας μεγαλος. Ποσταρω αυτες που θυμαμαι. Καποιοι τις βγαζουν fake. Τι να κανω δεν παιζει πιστοποιητικο γνησιοτητας , οποιος πιστευει καλως

Έχει δίκιο ο κλώνος μου ένα τσατ μας έβαλες και έγινε γκόμενα σου :2funny::jerking:Σαν τον άλλον που έχει 2 φωτογραφίες με μιά πισίνα και μας την βάζει συνέχεια :2funny::jerking:ότι πήγε μιά φορά στη ζωή του σε ένα ξενοδοχείο με πισίνα :2funny::jerking:





Τσιμπα και τζακουζι
Βαλε μας τωρα το αχουρι με τα κιλιμια στους τοιχους που σε φιλοξενουσε ο Αχμετ στις διακοπαρες σου:2funny::2funny:

Η φωτο ειναι σκριν απο την gopro που αφησα να ρολαρει

Σιγά ρε μεγάλε :2funny:Μου θυμίζεις κάτι πωλήτριες που πηγαίνουν διακοπές στην Τουρκία σε ένα ξενοδοχείο και βάζουν φώτο από το μπάνιο και από τη θάλασσα να κρατάνε τον ήλιο :2funny::jerking:.
Άσε που αυτό δε μοιάζει γιά τζκούτζι :2funny:καμιά αυτοσχέδια σκάφη θα είναι που έφτιαξε ο ξυλουργός και το έντυσαν με πλακάκια :2funny:Πήγες τρεις μέρες σε ένα νησί και της υπόλοιπες 362 δουλεύει γιά πενταροδεκάρες :2funny::2funny::2funny:
Τέτοιο και πολύ καλύτερη πισσινούλα έχω στη σάουνα που είναι στη γωνία του σπιτιού μου :2funny:
Έχεις αυτές της 5-6 φωτογραφίες και της κώβεις και της ράβεις και μας της βάζεις συνέχεια :2funny:

Η πλάκα είναι ότι το όνειρο να πάνε στα νησιά το έχουν κάτι Αλβανίδες και Βουλγάρες καθαρίστριες :2funny:.Όλες οι Αλβανίδες φίλες που έχω στο Facebook τετοιες φωτογραφίες έχουν από τα νησιά που πήγαν :2funny:ξετρελαμένοι με τη Μύκονο ήταν οι αράπηδες πορτιέρηδες του Μέσι στη Νέα Υόρκη :2funny:καθώς και κακομοίρηδες σαν τον Βλάκμαν:2funny:
Δεν έχω δει κανένα που να έχει έστω λίγα λεφτά να τρελένετε να πάει στα νησιά:2funny:το όνειρο του κάθε φουκαρά είναι να πάει εκεί :2funny:
Εγώ δε χρειάζεται να πάρω μιά τελειωμένη να πάω εκεί μπας και μου κάτσει :2funny::2funny::2funny:


ντιμ εσυ που εισαι μες στις εκει εξελιξεις
ΜΠΕΛΑΡΟΥΣ
τι βλεπεις θα πεσει ο αλαεξαντερ?
αν ναι ποτε υπολογιζεις?
αν οχι γιατι?
εγω βλεπω ιδιο σχεδιασμο ,με πτβση γιανουκοβιτς κ προβλεπω δεν βγαζει παρελαση ο λουκασενκο
τι λες?
Τα χω πει όλα στο τελευταίο μου βιντεάκι που ανέβασα μιά μέρα πριν της Λευκορωσικές εκλογές και έπεσα μέσα σε ότι γίνεται.










Μητσο στην Μυκονο προσγειωνονται περισσοτερα business jets παρα airliners

Οι πωλητριες οταν πηγαινουν διακοπες Τουρκια τουλαχιστον μενουν σε ξενοδοχεια
Εσενα σε φιλοξενουν σε τρωγλες με κιλιμια στους τοιχους
Εισαι πιο κατω και απο τις πωλητριες κακομοιρη:2funny::2funny::2funny:


Και τα business jets έχουν γκαρσόνια αεροσυνοδούς φτωχομπινέδες σαν κ'εσένα :2funny:
Αν ήσουν πιλότος θα ήξερες ότι το αεροδρόμιο της Μυκόνου όπως και τον περισσότερων νησιών έχει μήκος αεροδιάδρομου κάτω από 2 χλμ. και με το ζόρι προσγειώνοντε Airbus A320 .

Η πλάκα είναι ότι αλλιώς τα περίμενα τα νησιά.Μιά ξεραήλα,δεν έχει τι να κάνεις?:jerking:ένα λιμάνι 800-900 μέτρα να περπατίσεις και καμιά 15αριά ηλίθια μπαράκια που κάθονται χασισομένοι μουσάτοι και κοκάκιδες.εκτός από τους πούστηδες και φυσικά κακομοίρηδες:2funny::jerking: που ήρθαν γιά 3-4 μέρες και νομίζουν ότι κάτι κάνανε :2funny:
Οσους έχω γνωρισει που πανε σε τετοια μέρη είναι ή εντελώς αδιάφοροι σχετικά με το :knockinb: ή είναι πούστηδες ή είναι ανίκανοι :2funny:

Ναι γιά σένα το φτωχομπινέ είναι χλιδή να μείνεις σε ξενοδοχείο 3-4 μέρες το χρόνο :2funny:φοβερό επίτευγμα να δώσεις 300-400 ευρώ και να πας σε ένα ξενοδοχείο γιά 7-8 μέρες :2funny:.
Να μου λεγες ότι έχεις καμιά 10αριά διαμερίσματα να σου πω μπράβο αλλά τι να θαυμάσω ότι πήγες τρεις μέρες σε ένα νησί?:2funny::jerking:και ότι τρως τη ραδιενέργεια της αρκούδας στη δουλειά γιά να μην πεθάνεις από την πείνα :2funny:εσύ ούτε αυτοκίνητο δεν έχεις :2funny:



Μητσο μια χαρα μουνιτσες εχει η Μυκονος αλλα εσυ προτιμας να πηγαινεις να σε φιλοξενουν γιαχαμπιμπια σε τρωγλες
το κανεις απο αναγκη η απλα γουσταρεις?





Ο κλωνος σου η Μαρκελα ειχε ποσταρει φωτο απο χοτελ στο Ντουμπαι που την κατεβασε απο το ιντερνετ
παρε μια κανονικη


 

Συνημμένα

  • DSC_0014.png
    DSC_0014.png
    4 MB · Εμφανίσεις: 30
  • DSC_0632.png
    DSC_0632.png
    11,4 MB · Εμφανίσεις: 42

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Πάρτε τη σάουνα που είναι στο ίδιο κτήριο με το σπίτι μου.Να πάρω ένα τηλέφωνο και την κλείσω γιά 2 ώρες να δώσω 1.600-2.000 ρούβλια 18-22 Ευρώ γιά το δύωρο :2funny::2funny::2funny: και να σας βάλω δεκάδες φωτογραφίες και να το παίξω χλιδάτος :2funny:
Και μιλάμε γιά πραγματικές πισίνες όχι σκάφες που έχουν στα νησιά :2funny::2funny::2funny:


Mητσο στην Αγ. Πετρουπολη ολα ειναι πιο φθηνα ακομα και οι γκομενες
Αντι να εχεις ρωσιδια μουναρες μαζευεις μπαζα μογγολες απο τα αζητητα των μπουρδελων
Ποσο φουκαρας εισαι?:2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Ο τελειωμένος φουκαράς ντουντ 33 πως τον λένε πρέπει να μένει κέντρο αθηνσς με γονείς, γύρω στα 35-40 πρέπει να ναι και είναι συνεχεία εδώ και προσπαθεί να απόδειξει ότι μένει Αγγλία χωρίς σοβαρές αποδείξεις μόνο κατεβατά :jerking: οποίος είναι καλά ψυχικά και δεν είναι ψεύτης βάζει αποδείξεις, αυτός τώρα το γύρισε λέγοντας τι σημασία έχει, άρα έχει ο άλλος δικαίωμα να πιστέψει ότι δεν μένει εκεί αλλά σε κάνα 2αρι στην Αθήνα με γονείς και τρώει το φαΐ της μάμας :2funny: φουκαρά ντουντ 33, μέχρι να βγάλεις αποδείξεις είσαι ο τρίτος στην σειρά ψεύτης μετά από Βαλκάνιο φουκαρά κσι Ρήγα :2funny:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Ο τελειωμένος φουκαράς ντουντ 33 πως τον λένε πρέπει να μένει κέντρο αθηνσς με γονείς, γύρω στα 35-40 πρέπει να ναι και είναι συνεχεία εδώ και προσπαθεί να απόδειξει ότι μένει Αγγλία χωρίς σοβαρές αποδείξεις μόνο κατεβατά :jerking: οποίος είναι καλά ψυχικά και δεν είναι ψεύτης βάζει αποδείξεις, αυτός τώρα το γύρισε λέγοντας τι σημασία έχει, άρα έχει ο άλλος δικαίωμα να πιστέψει ότι δεν μένει εκεί αλλά σε κάνα 2αρι στην Αθήνα με γονείς και τρώει το φαΐ της μάμας :2funny: φουκαρά ντουντ 33, μέχρι να βγάλεις αποδείξεις είσαι ο τρίτος στην σειρά ψεύτης μετά από Βαλκάνιο φουκαρά κσι Ρήγα :2funny:


Μαρκελα πως ηταν το ταξιδι στο Ντουμπαι?
εκεινο που μας ελεγες οτι πηγες βαζοντας φωτο απο το ιντερνετ:2funny::2funny::2funny:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
εισαι βλακας καραφλοπιθικος διασταυρωση μογγολικης αρκουδας με μαιμου.ρε παφτωχε παλι με ψευτικες φωτο χαχαχαχαχα
αντε ρε ουστ που σε ειδανε στην πετρουπολη χαχαχα σε ειδανε 2 φιλοι του ρολογα που τους συναντησες στο ροσι.
τους αραδιασες μαλακιες να ψαρωσουν για τις γκομενες ενω βαζω στοιχημα δεν σε ειδανε να ξοδευεις φραγγο!
αν βγει καπειος και πει οτι πηρες κατι εστω για σενα θα γινω εγω ο μαρκελος ο βασιλιας της πιππας.
εισαι παφτωχος και σου φενετε,τραβα αλλου να αραδιασεις κρεμες παραμυθια και αποδειξεις βλακακο καραφλομογγολε.
ζεις χειροτερα απο καθε τριτοκοσμικο πακη χαχαχαχα εισαι εντελος πυροβολημενος.ας βγουν και οσοι σε ειδαν μολδαβια να σε κραξουν.
τροβαδουρε για ριξε την φωτο απο το παλατι που νοικιασε ο μηττσος στο αφγανισταν,σορυ στο κισιναου.
παρασυρθηκα απο τα κιλιμια και νομιζα σε χωριο στα συνορα ιραν αφγανισταν ηταν ο πρισφυγας κουασιμοτος αλβανομογγολοπιθικας.
θα πω στον κυνηγο γιο του πατριου σου να μην σε τουφεκιαση με το ψαροτουφεκο.
θα πω εισαι σπανιο ειδος καραφλομογγολοπιθηκα προστατευομενο ειδος που ζει στις στεππες και καλυτερα να μην σε εξαφανισει!
οτι μαλακια θες λες για να μην βγει η αληθεια που ηξερε ο δασκαλος 12 χρονια και ηθελε να γελα μονο αυτος με τα χαλια σου.
να σκεφτειτε ο δασκαλος 12 χρονια δεν συναντηθηκε ποτε μαζι του ουτε ποτε του ανοιξε την καμερα χαχαχαχαχα
λες διμητρακη επιδει εισαι απορος δεν συ σθναντουσε η ειναι τσιπης ο δασκαλος και δεν ηθελε να σε κερασει ?χαχαχα
εμενα παντως με κερναει ο δασκαλος και με εχει συναντησει αρκετες φωρες.μαλιστα σε περναμε να γελασουμε παρεα και δεν απαντουσες χαχαχαχα
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706

Να μου λεγες ότι έχεις καμιά 10αριά διαμερίσματα να σου πω μπράβο αλλά τι να θ




[/quote]

Και 20 διαμερισματα να σου βαλουν ,θα τα βγαλεις ψευτικα, μουφα κτλ λογω κομπλεξ κατωτεροτητας
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Α.. ολη η καλη κοινωνια πλακωσε...

Μπουνισμενος ουκας, αρλουμπαουερ...

Ολη η αφαν γκατε...
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Ο τελειωμένος φουκαράς ντουντ 33 πως τον λένε πρέπει να μένει κέντρο αθηνσς με γονείς, γύρω στα 35-40 πρέπει να ναι και είναι συνεχεία εδώ και προσπαθεί να απόδειξει ότι μένει Αγγλία χωρίς σοβαρές αποδείξεις μόνο κατεβατά :jerking: οποίος είναι καλά ψυχικά και δεν είναι ψεύτης βάζει αποδείξεις, αυτός τώρα το γύρισε λέγοντας τι σημασία έχει, άρα έχει ο άλλος δικαίωμα να πιστέψει ότι δεν μένει εκεί αλλά σε κάνα 2αρι στην Αθήνα με γονείς και τρώει το φαΐ της μάμας :2funny: φουκαρά ντουντ 33, μέχρι να βγάλεις αποδείξεις είσαι ο τρίτος στην σειρά ψεύτης μετά από Βαλκάνιο φουκαρά κσι Ρήγα :2funny:



Αυτος το πιο κοντινο σε αγγλια που χει δει ειναι οταν χορευε σπαις γκερλς σε κανα παρτι η καμια αφισα του γκασκοιν απο κανα μπλεκ να χε κρεμασει...
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Ακου κει... ο ντουκ...Λονδρεζος! :2funny::2funny::2funny:

ΤΑ ΣΚΑΜΠΩ ΜΟΥ ΚΑΙ Τ ΑΡΧΙΔΙΑΑ ΜΟΥΥΥ!!!!!!
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum?controller=attachment&task=download&tmpl=component&id=564921[/img[/URL]]

Λάκη το αεροβόλο το χεις ακόμα ???
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
βαλκανιε πουτσαρα μην ασχολεισε με τον απορο,βλεπεις ο κμαν που χρονια τον μηριστηκε τωρα τον αγνοει επιδεικτικα.
δεν χρειαζετε να του βαλεις φωτο με τσεχικα μουνια μια φωτο απο μπριζωλα βαλε και τον αποτελιωσες!
ειναι ιδικος στυλιστας ο διμητρακης με το φανελακι του τιγρη και της μποτες απο σαλαχι.
δειτε σε ολα τα βιντεακια του πως ειναι με τα κουρελια που ντυνετε και θα καταλαβετε.
ο δασκαλος λεει ειναι απλος,σεμνος και δεν θελει να φανερωνει τα πλουτη του.
ο φοβος του ειναι να μην του σπιτωθουν οι γκομενες μας ελεγε για αυτο δεν τις προσκαλει.
η αληθεια την ειδατε σε τι τρωγλη ζει,σκεφτειτε η μογγολα επαθε πολιτισμικο σοκ βλεπωντας την τρωγλη
που ζει μονος με τα υποσιτιμισμενα γατια.καποτε ειχε 3 στο μπανιο τωρα ενα εντελος αδυνατο απο την πεινα.
μαλον κανει διατροφη και του γατου γιατι η χολιστερολη χαλα την επιδερμιδα του.βαζει και λαπρερι λεει ο τσιπης χαχαχαχαα
ρε πουστη μου διμητρακη με τις κρεμες και την διατροφη ουτε πενηνταπενταρης δεν σου φενετε καθολου
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
διμητρακη ο δασκαλος καθε βραδυ ειναι εξω για δειπνο σε σοφια και αθηνα,καθε μερα μιλαμε!
εσυ διμητρακη ποτε πηγες για τελευταια φωρα?χαχαχαχα.ελπιζω να ηρθε σωστα στην διευθηνση σου
το κοντεινερ με τις γατοτρωφρε που σου εστειλα για να τις μοιραζεσε με την ψιψινα σου μογγολελ:ak::ak::uzi::uzi::thefinge::thefinge::piss::piss::bounce-glasses::bounce-glasses::bounce-glasses::bounce-glasses:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ο 50+ barock ... έφτασε μόλις η πληροφορία με pm ...

ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΛΕΓΑΝ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΜΙΚΡΟΣ
"ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ"


Και κάπου ήταν χωμένος σε δημόσια έργα ... μη φανταστείτε τίποτε ... γέφυρες ... μέχρι πεζοδρόμια και τέτοια !!!!

ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΠΙΠΕΣ barock και είσαι κομματόσκυλο ;;;;;;

Πήρες πεζοδρόμια σε χωριά των ... χανίων ;;;;;;
Καλή μπάζα ;;;;;

Γι'αυτό μισείς ρε όσους έχουν ... κανονικα πτυχία πανεπιστημίων ;;;;;;;

Μιλάμε για ΤΕΙ πριν ονομαστούν ... ΤΕΙ ;;;;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Λάκη είσαι η σια και καγκεμπε μαζί, σε ένα. :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Σε αυτό το νημα είναι μαζεμένοι καποιοι απο τους μεγαλύτερους γαμιαδες του σαιτ!
Απορω πως είναι δυνατόν να μη σας έχουν στειλει ποτε ενα μηνυμα οι γκομενες που εχετε ξεφτιλισει στο πουτσωμα που να υμνούν την ψωλη σας και τις επιδόσεις σας!
Πρέπει να μπλεκετε ολοι με πολύ σεμνα κορίτσια που δεν τα πανε καλα με την τεχνολογία!



δεν ειμαι γαμιας μεγαλος. Ποσταρω αυτες που θυμαμαι. Καποιοι τις βγαζουν fake. Τι να κανω δεν παιζει πιστοποιητικο γνησιοτητας , οποιος πιστευει καλως

Έχει δίκιο ο κλώνος μου ένα τσατ μας έβαλες και έγινε γκόμενα σου :2funny::jerking:Σαν τον άλλον που έχει 2 φωτογραφίες με μιά πισίνα και μας την βάζει συνέχεια :2funny::jerking:ότι πήγε μιά φορά στη ζωή του σε ένα ξενοδοχείο με πισίνα :2funny::jerking:





Τσιμπα και τζακουζι
Βαλε μας τωρα το αχουρι με τα κιλιμια στους τοιχους που σε φιλοξενουσε ο Αχμετ στις διακοπαρες σου:2funny::2funny:

Η φωτο ειναι σκριν απο την gopro που αφησα να ρολαρει

Σιγά ρε μεγάλε :2funny:Μου θυμίζεις κάτι πωλήτριες που πηγαίνουν διακοπές στην Τουρκία σε ένα ξενοδοχείο και βάζουν φώτο από το μπάνιο και από τη θάλασσα να κρατάνε τον ήλιο :2funny::jerking:.
Άσε που αυτό δε μοιάζει γιά τζκούτζι :2funny:καμιά αυτοσχέδια σκάφη θα είναι που έφτιαξε ο ξυλουργός και το έντυσαν με πλακάκια :2funny:Πήγες τρεις μέρες σε ένα νησί και της υπόλοιπες 362 δουλεύει γιά πενταροδεκάρες :2funny::2funny::2funny:
Τέτοιο και πολύ καλύτερη πισσινούλα έχω στη σάουνα που είναι στη γωνία του σπιτιού μου :2funny:
Έχεις αυτές της 5-6 φωτογραφίες και της κώβεις και της ράβεις και μας της βάζεις συνέχεια :2funny:

Η πλάκα είναι ότι το όνειρο να πάνε στα νησιά το έχουν κάτι Αλβανίδες και Βουλγάρες καθαρίστριες :2funny:.Όλες οι Αλβανίδες φίλες που έχω στο Facebook τετοιες φωτογραφίες έχουν από τα νησιά που πήγαν :2funny:ξετρελαμένοι με τη Μύκονο ήταν οι αράπηδες πορτιέρηδες του Μέσι στη Νέα Υόρκη :2funny:καθώς και κακομοίρηδες σαν τον Βλάκμαν:2funny:
Δεν έχω δει κανένα που να έχει έστω λίγα λεφτά να τρελένετε να πάει στα νησιά:2funny:το όνειρο του κάθε φουκαρά είναι να πάει εκεί :2funny:
Εγώ δε χρειάζεται να πάρω μιά τελειωμένη να πάω εκεί μπας και μου κάτσει :2funny::2funny::2funny:


ντιμ εσυ που εισαι μες στις εκει εξελιξεις
ΜΠΕΛΑΡΟΥΣ
τι βλεπεις θα πεσει ο αλαεξαντερ?
αν ναι ποτε υπολογιζεις?
αν οχι γιατι?
εγω βλεπω ιδιο σχεδιασμο ,με πτβση γιανουκοβιτς κ προβλεπω δεν βγαζει παρελαση ο λουκασενκο
τι λες?
Τα χω πει όλα στο τελευταίο μου βιντεάκι που ανέβασα μιά μέρα πριν της Λευκορωσικές εκλογές και έπεσα μέσα σε ότι γίνεται.










Μητσο στην Μυκονο προσγειωνονται περισσοτερα business jets παρα airliners

Οι πωλητριες οταν πηγαινουν διακοπες Τουρκια τουλαχιστον μενουν σε ξενοδοχεια
Εσενα σε φιλοξενουν σε τρωγλες με κιλιμια στους τοιχους
Εισαι πιο κατω και απο τις πωλητριες κακομοιρη:2funny::2funny::2funny:


Και τα business jets έχουν γκαρσόνια αεροσυνοδούς φτωχομπινέδες σαν κ'εσένα :2funny:
Αν ήσουν πιλότος θα ήξερες ότι το αεροδρόμιο της Μυκόνου όπως και τον περισσότερων νησιών έχει μήκος αεροδιάδρομου κάτω από 2 χλμ. και με το ζόρι προσγειώνοντε Airbus A320 .

Η πλάκα είναι ότι αλλιώς τα περίμενα τα νησιά.Μιά ξεραήλα,δεν έχει τι να κάνεις?:jerking:ένα λιμάνι 800-900 μέτρα να περπατίσεις και καμιά 15αριά ηλίθια μπαράκια που κάθονται χασισομένοι μουσάτοι και κοκάκιδες.εκτός από τους πούστηδες και φυσικά κακομοίρηδες:2funny::jerking: που ήρθαν γιά 3-4 μέρες και νομίζουν ότι κάτι κάνανε :2funny:
Οσους έχω γνωρισει που πανε σε τετοια μέρη είναι ή εντελώς αδιάφοροι σχετικά με το :knockinb: ή είναι πούστηδες ή είναι ανίκανοι :2funny:

Ναι γιά σένα το φτωχομπινέ είναι χλιδή να μείνεις σε ξενοδοχείο 3-4 μέρες το χρόνο :2funny:φοβερό επίτευγμα να δώσεις 300-400 ευρώ και να πας σε ένα ξενοδοχείο γιά 7-8 μέρες :2funny:.
Να μου λεγες ότι έχεις καμιά 10αριά διαμερίσματα να σου πω μπράβο αλλά τι να θαυμάσω ότι πήγες τρεις μέρες σε ένα νησί?:2funny::jerking:και ότι τρως τη ραδιενέργεια της αρκούδας στη δουλειά γιά να μην πεθάνεις από την πείνα :2funny:εσύ ούτε αυτοκίνητο δεν έχεις :2funny:

Μήτσο για τη μύκονο όπως τα λες ...

ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ Η ... ΠΑΡΟΣ !!!!!!!

Μετά από 48 ώρες που είχα φύγει από την πάρο ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΣΠΑΣΕ ΕΝΑΣ ΜΑΥΡΙΔΕΡΟΣ , ΚΟΝΤΟΣ , ΚΑΤΣΙΚΟΓΑΜΗΣ ...
που έβαλε να κεράσει σφηνάκια ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΙΧΑ ΠΙΑΣΕΙ ΕΓΩ ΚΟΥΒΕΝΤΑ !!!!
και του τα πέταξα στη μπάρα .........

σε 48 ώρες ήμουν ίμπιζα ... εποχή δραχμών μιλάμε !!!!!

ήταν σαν να πήγαινα από σάπιο λάντα σε καινούργια μερσεντές 200 !!!!!!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ



Ο μαλέας μετανάστευσε στην Ίμπιζα από την ήττα που έφαγε με το μπαρμάνι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom