Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Είναι Λόου προφίλ δηλ ο λακις?
Μήπως παίρνει δυο θέσεις στο πούλμαν όμως αλλά Μαρινάκη στην aegean,,??
Το σκέφτηκες αυτό?




Στο προφιλ ειναι λοου στο αμφαζ ενα θεματακι το εχει ειναι η αληθεια.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Είναι Λόου προφίλ δηλ ο λακις?
Μήπως παίρνει δυο θέσεις στο πούλμαν όμως αλλά Μαρινάκη στην aegean,,??
Το σκέφτηκες αυτό?

Μόρτη ... εσύ έχεις κανά μασούρι να βάλεις φωτογραφίες ;;;;;;

ή κυκλοφορείς μόνο νάμος , μπερναντίν και αντίκο μαρτίνι και πληρώνεις με διαμαντένιες κάρτες, επειδή είσαι μεγαλοστέλεχος της μπανκ οφ ροθτσιλντ ;

Κυριακή ξημερώνει αύριο .
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Λακη στην Αιδηψο παιρνουν καρτες ή κυκλοφορειτε με τα μασουρια;
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ρε μαλάκα τελικά δεν έχεις πάει ποτέ στα χανιά ;;
Στα τρίκαλα κουβαλάς γίδια με το ναβάρα ;;;

Καμιά αλητεία παίζει εκεί ;;;

 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
barock κανά μασούρι θα βάλεις φωτό ρε ;;;
Τίποτε άλλο αξίας έχεις ;;;;;


Μη βάλεις τις βάρκες ή τα σπίτια που φυλάς ....
Πληροφορίες λένε ότι είσαι μπιστικός, παραγιός , φύλακας και τέτοια ...

γι'αυτό έβαλες φωτό την αδήλωτη πισίνα στη γειτονιά του ΣΟΔΥ που στα χαρτιά είναι .... δασική και όλα τα αυθαίρετα σπίτια είναι αδήλωτα
και παίρνουν ρεύμα δηλωμένα σαν διαφημιστικές πινακίδες.

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΡΟΣ rigas & ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ

Δεν κάνω μαζί σας διάλογο.
Rigas, αν είσαι παλιός γνωστός, παρουσιάσου με pm και επαλήθευσε την ταυτότητά σου.
ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ, ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΝ.
Μην ασχολείσαι μαζί μου, δεν ενδιαφέρομαι για τίποτε από όσα έχεις να πεις.
Η προσπάθειά σου να με πείσεις ότι ... ΠΑΣ ΣΤΗ ΜΥΚΟΝΟ με κάνει και βαριέμαι θανάσιμα ρε φίλε.
Γιατί έχω χεσμένη και τη μύκονο και το αν πας και το αν σου επιτρέπει η οποιαδήποτε δουλειά σου να πας.
Δεν απευθύνομαι σε εσένα , δεν ασχολούμαι, δεν υπάρχεις για μένα.

Τους μαλάκες barock & brabus67 έχει πλάκα να τους βρίζω, είναι γελοίες κωλοτρυπίδες και δεν τα παρατάνε ποτέ.
Πιστεύουν οι καψεροί , ότι μπορούν να με κάνουν να ... φύγω από το φόρουμ ή να γράφω όπως θέλουν αυτοί !
ΜΙΛΑΜΕ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΕΠΙΚΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ.
Είναι μοναδικά ρεζίλια, πρότυπα αποτυχίας, μαλάκες που όποιος άλλος είχε το 1/100 της αποτυχίας τους, θα είχε αυτοκτονήσει το 1989 .

Αλλα το να προσπαθείτε να με πείσετε εσείς οι άλλοι δύο , για το τι κάνετε και αν πάτε μύκονο ή όχι .. και αν κολυμπάτε σε στέρνες με εμφανη μπετά ...
ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΒΑΡΕΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΕΜΠΑΙΝΑ ΣΕ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ... ή για θεολογικά θέματα !!!!! Δράμα δηλαδή !!!!!!

ΕΛΕΟΣ.

Αν κάποιος είναι όπως είπα παλιός γνωστός .... ας πράξει τα δέοντα.
μαΛάκη εμείς δν θέλουμε να αλλάξεις θέλουμε να είσαι ο μαλακας που ξέρουμε κι εμπιστευόμαστε τόσα χρόνια :tooth:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
brabus67 το έχεις ακόμη το αυτοκινητάκι brabus ;;;
Λογικά το έχεις, αφού ακόμη ζεις στο παιδικό σου δωμάτιο !

Δεν χρειάζεσαι αληθινό ρε.
Τι να το κάνεις.
Είναι επικίνδυνα.

Εκεί στο παιδικό σου δωματιάκι είσαι άρχοντας. Από μικρός που ήσουν , έτσι δεν σου έλεγαν ;;;

Και πολύ μορφωμένος !
Μπορεί να μη πήρες το απολυτήριο του λυκείου, αλλά τι να το κάνεις κι αυτό ...
Εσύ διαβάζεις λογοτεχνία !!!!

Θα γίνεις Δον Κιχώτης, αν διαβάσεις πολλά βιβλία.

Οι διαφορές σου από τον πίκερ, είναι , ότι αν και οι 2 ζείτε στα παιδικά δωμάτια,
ο πίκερ δεν διαβάζει , ενώ εσύ διαβάζεις. Απλά εσύ επειδή σε απογόητευσαν οι γκόμενες (οπότε το έλυσες με το να γίνεις πούστης)
δεν γαμάς, ενώ ο πίκερ γαμάει.

Εντάξει , τελευταία διαφορά είναι ότι ο πίκερ δουλεύει , αλλά εσένα σε χαρτζηλικώνουν οι γέροι από τη σύνταξη .


Επίσης ο πίκερ δεν έχει κολλητούς μαυριδερούς μποντυμπιλντεράδες από τη μέση ανατολή όπως εσύ.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
Τραλαλακη αυτές τις μαλακίες τις γράφεις με μπρούσκο από τα μεσόγεια η με Τζόνι νέφτι Γουόλκερ ;
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
brabus67 το αυτοκινητάκι , μην στο πάρει κανείς για κομμάτι ψωμί !
Συλλεκτικά συναρμολογούμενα πιάνουν καλά λεφτά !!!

Μετά από 10 χρόνια ακόμη, όταν θα κλείνεις τα 67 και θα είσαι ακόμη στο παιδικό σου δωμάτιο , μπορεί να πιάνει 200€ .
Το αυτοκινητάκι θα είναι 57 χρονών τότε !

Μην ακούς τους μαλάκες που λένε για αληθινά αυτοκίνητα.
Τα κλέβουν , χαλάνε, τα γρατζουνάνε κωλόπαιδια ... εσένα το δικό σου, είναι όπως στο πήρε η γιαγιά σου , πριν 40 χρόνια.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Σε αυτό το νημα είναι μαζεμένοι καποιοι απο τους μεγαλύτερους γαμιαδες του σαιτ!
Απορω πως είναι δυνατόν να μη σας έχουν στειλει ποτε ενα μηνυμα οι γκομενες που εχετε ξεφτιλισει στο πουτσωμα που να υμνούν την ψωλη σας και τις επιδόσεις σας!
Πρέπει να μπλεκετε ολοι με πολύ σεμνα κορίτσια που δεν τα πανε καλα με την τεχνολογία!



δεν ειμαι γαμιας μεγαλος. Ποσταρω αυτες που θυμαμαι. Καποιοι τις βγαζουν fake. Τι να κανω δεν παιζει πιστοποιητικο γνησιοτητας , οποιος πιστευει καλως

Έχει δίκιο ο κλώνος μου ένα τσατ μας έβαλες και έγινε γκόμενα σου :2funny::jerking:Σαν τον άλλον που έχει 2 φωτογραφίες με μιά πισίνα και μας την βάζει συνέχεια :2funny::jerking:ότι πήγε μιά φορά στη ζωή του σε ένα ξενοδοχείο με πισίνα :2funny::jerking:


 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Καραφλοπουστόγερε, αυτές οι στάσεις είναι από το....μετρό της Βαρσοβίας;

IMG-20200827-144313.jpg


Γράψε μας ρε ΑΝΑΠΗΡΕ που πήγες με το μαχαίρι στην κρεβατοκάμαρα των γονιών σου να τους σκοτώσεις

Τι σου έκαναν;
Έφαγαν το τελευταίο πεπόνι από το ψυγείο και δεν είχες να γαμήσεις;

ΑΝΑΠΗΡΟ ΑΜΕΑ ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΟΥ
Ναι και αυτό εδώ είναι το συμβόλαιο του διαμερίσματος που νοικιάζεις στη Γερμανία :2funny:και γράφει ότι μένεις μόνος σου σε ένα τριάρι διαμέρισμα :2funny::jerking:και αυτή είναι η Γερμανίδα γκόμενα σου :2funny::jerking:
Έβαλες ένα χέρι να κρατάει ένα χαρτάκι και αυτό σημαίνει ότι είσαι εσύ και ότι πήγες :2funny::jerking:.Πάντος οι πληροφορίες που έδωσες είναι πληροφορίες άσχετου :2funny:πουθενά δε πήγες :2funny:

Ναι, έβαλα το χέρι της πρώην γυναίκας σου στην Βαρσοβία να κρατάει το χαρτάκι :jerking:

Άκου έβαλα ένα χέρι να κρατάει ένα χαρτάκι :2funny:

ΝΑΥΑΓΙΟ

Ποιά πρώην γυναίκα μου,εσύ είσαι άθλιος :2funny:νομίζεις θα γυρίσει στην Πολωνία να κοιτάξει γυναίκα εσας τους κουρελήδες?:2funny::vomit:γεμάτο Τούρκους και άραβες είναι,γιατί να πάνε μαζί σας?Εσείς είσαστε ακόμα πιό φτωχομπινέδες ακόμα κ'από αυτούς :2funny:
Αν είχες πάει δε θα μας έβαζες ένα χέρι να κρατάει ένα χαρτάκι αλλά καμιά δεκαριά φωτογραφίες όπως κάνω εγώ.
Οι πληροφορίες που μας έδωσες είναι 15ετίας :2funny::jerking:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Ποιά πρώην γυναίκα μου,εσύ είσαι άθλιος νομίζεις θα γυρίσει στην Πολωνία να κοιτάξει γυναίκα εσας τους κουρελήδες? γεμάτο Τούρκους και άραβες είναι,γιατί να πάνε μαζί σας?
.......................................................

Πάλι αυτογκόλ έβαλε ο πουστροφαλάκρας ....

Το ξέρουμε ότι σε μαρκαλευουν αραβοτουρκοι το διαφημίζεις κιόλας ...

:2funny::2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: rigass

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
@ σωγαμπρε μαζέψουν αλλιώς βάζω χώρο από πρόσοψη μαναβικου άμεσα
@ πορνομιτσι οι κάρτες αυτές είναι debit H Credit
?
Επίσης δεν σημαίνει κάτι ναχεις απλή πιστωτική σημαίνει πχ 700ε όριο αγορών
Δεν καταλαβαίνω τι απόδειξη πλούτου είναι μια κάρτα της πλάκας...
Ναχει κάποιος μια ΜΕ ΟΡΙΟ ΠΧ 20000 ας πούμε είναι κάτι...
Ποιες κρέμες τις prairie αγοράζεις? Εδώ κάνουν 150 έως 300ε
Μπας κ θες κάνα λινκ να γλυτώσεις κάνα φράγκο??

Αυτά πες τα στον πανηλίθιο το Βολταίρο :2funny:Αυτό δείχνει την κακομοιριά τους :2funny:που θεωρούν ότι το να έχεις πιστωτική κάρτα είσαι πλούσιος :2funny::jerking:.Γάυτούς και αμάξι να έχεις είναι κάτι το εξωπραγματικό :2funny:.Αυτό με της πιστωτικές που της θεωρούν ένδειξη πλούτου δείχνει πόσο τελειωμένοι είναι :2funny:
Πιστωτικές είναι αφού το έβαλε και στα Ελληνικά ο μαλάκας γιά να δείξει ότι δεν είναι :2funny::jerking:και γράφει πιστωτικό όριο :2funny:
Το όριο 20.000 που λες δεν είναι τίποτα αμέσως μου το δίνουν.Η πλάκα είναι ότι της πιστωτικές μου της δίνουν από μόνες τους οι τράπεζες που έχω λογαριασμούς :2funny: με μηδέν κόστος.
Ποιές La Prairie παίρνω έχεις δει της έχω βάλει φώτο.150 Ευρώ δυστηχώς δεν κάνουν από 220-230 και πάνω κάνουν.Τώρα αν στην Ελβετία κάνουν 150 ευρώ δως μου το σά'ι'τ του μαγαζιού που κάνουν τόσο να έρθω να πάρω κρέμες.Θα κάνω τη βόλτα μου και θα πάρω και κρέμες και θα βγω και κερδισμένος 200-300 ευρώ.








Πορδοκαραφλακη, αυτες τις κρεμες τις βαζουν και γυναικες ή ειναι αποκλειστικα μονο για μπουστηδες;
Πάντος γιά φτωχομπινέδες σαν κ'εσάς δεν είναι :2funny:με τα μούφα 500άρικα του Ιωσήφ δεν μπορείς να της αγωράσεις :2funny:.
Εσύ με τα λεφτά που κάνουν οι κρέμες που είδες στο ψυγείο μου χτες τη βγάζεις 4 μήνες πλουσιοπάροχα :2funny::2funny::2funny:
Τώρα φεύγω,θα σας αναλάβει ο Μαρκέλος που σας γαμάει καλύτερα :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:








Mπαζομητσε οι κρεμες σου κοστιζουν οσο μια μερα σε αυτο το νησι:birdman::birdman:

@Λακη
Τις διακοπες σε Μυκονο/Σαντορινη τις πληρωνω απο το υπαλληλικι στο εξωτερικο
Στην ελλαδα τα αφεντικα κανουν διακοπες στο αλεποχωρι με φακλανες:tooth::tooth:
Πάλι μιά άσχετη φωτογραφία μας έβαλες :2funny::jerking:μιά κοπέλα να κάθεται σε μιά καρέκλα σε μιά άδεια καφετέρια:jerking:Καλά αρχές οκτωβρίου είναι η φωτογραφία και είναι έτσι άδειο?:2funny::jerking:.Το πουλί τότε σου γάμησε το ξεσταύρι :2funny::2funny::2funny:έτρεχες και δεν έφτανες :2funny::2funny:και από τότε δεν τόλμισες να ξαναγράψεις σαν Ακαποέ'ι'ρα :2funny:

Καταρχήν γελάω μ'αυτούς που πάνε στα νησιά:2funny::jerking:δεν έχει τίποτα!.Αλλά εσύ που είσαι κακομοίρης το να πας σε κάποιο νησί είναι όνειρο :2funny::jerking:.Όπως και κάτι σου φένεται όταν με τη δουλειά σου σαν αεροσυνοδός μένεις σε κάποιο ξενοδοχείο :2funny::jerking:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Υπαλληλάκια ... ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ Ο ΜΗΤΣΟΣ ;;;;;

Δεν χτύπησε ποτέ κάρτα.
Δεν τον ρουφιάνεψαν ποτέ.
Δεν έκανε ποτέ πίπες για δουλειά !!!!

Πονάτε !!!!!!
Σήμερα θα τον φάνε ακόμα περισσότερο :2funny:άλλη μιά ατομική βόμβα θα ρίξω :2funny:
Πάρτε της κρέμες που σας υποσχέθηκα :2funny:πάλι με απόδειξη γιά να είναι όλα ξεκάθαρα,όχι μούφα σα του Βαλκάνιου ψευταρά :2funny::jerking:
Το ένα τσαντάκι από τα δύο που μου έδωσαν σα δώρο με της κρέμες το έκανα δώρο στο καινούργιο γατάκι που συνάντησα σήμερα.Χωρίς της κρέμες των 5 ml φυσικά μόνο το τσαντάκι του έκανα δώρο.Το γατάκι είναι μικρό και αυτές οι κρέμες είναι γιά μετά τα 35.
34.400 ρούβλια είναι 390 Ευρώ :2funny:πριν 2 μέρες σας έβαλα της άλλες κρέμες που πήρα 365 ευρώ :2funny:
Εσείς από την κακομοιριά σας που λέτε ότι είμαι 50 γιά 30άρη με έκανε το γατάκι :2funny: της είπα ότι είμαι 10 χρόνια εδώ και ότι ήρθα να σπουδάσω και πιθανόν να υπολόγισε τα χρόνια!
Θα βάλω φώτο το μέρος όπου πήγα σήμερα ραντεβού με κάποιες πληροφορίες γιά τα διαμερίσματα που εκεί είναι πάρα πολύ φτηνά ,αν και δε νομίζω να υπάρχει κανένας να μπορεί να πάρει εκεί διαμέρισμα και να μπορέσει να έρθει να ζησει στην Ρωσσία :2funny: γιατί η Ρωσσία είναι γιά τους δυνατούς :2funny:και όχι γιά κακομοίρηδες και φτωχομπινέδες :2funny:
Καθίστε να διαβάζετε τα ψέματα του Βαλκάνιου φουκαρά με πληροφορίες 15ετίας γιά τη Βαρσοβία :2funny::jerking:
Ο νυχτοφύλακας με αυτά τα λεφτά που πήρα εγώ κρέμες μπορεί να ζήσει άνετα 3 μήνες με τα μακαρόνια σε πακετάκια που τρώει στην δουλειά που είναι όλη νυχτα και όλη μέρα :2funny::2funny::2funny:.
 

Συνημμένα

  • kremes 5.09.jpg
    kremes 5.09.jpg
    329,1 KB · Εμφανίσεις: 28
  • kremes 5.09a.jpg
    kremes 5.09a.jpg
    270,4 KB · Εμφανίσεις: 27
  • kremes 5.09b.jpg
    kremes 5.09b.jpg
    586,4 KB · Εμφανίσεις: 34

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
brabus67 το αυτοκινητάκι , μην στο πάρει κανείς για κομμάτι ψωμί !
Συλλεκτικά συναρμολογούμενα πιάνουν καλά λεφτά !!!

Μετά από 10 χρόνια ακόμη, όταν θα κλείνεις τα 67 και θα είσαι ακόμη στο παιδικό σου δωμάτιο , μπορεί να πιάνει 200€ .
Το αυτοκινητάκι θα είναι 57 χρονών τότε !

Μην ακούς τους μαλάκες που λένε για αληθινά αυτοκίνητα.
Τα κλέβουν , χαλάνε, τα γρατζουνάνε κωλόπαιδια ... εσένα το δικό σου, είναι όπως στο πήρε η γιαγιά σου , πριν 40 χρόνια.







Λακη καλημερα!



Εσυ παλι που ξερεις απο αληθινα αυτοκινητα; Το προβλημα σου το εχει λυσει ο ΗΣΑΠ.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Οι φωτογραφιες που βαζει ο ψευταρακης29 ειναι κρεμες, ζαρζαβατικα, μικροποσά.

Οι φωτογραφιες που ποτέ δεν θα δουμε απο τον ψευταρακη29 ειναι ,ενα σοβαρο ποσόν αντιστοιχο αυτου που ποσταρα εγω ο φτωχος, το μπανιο ολοκληρο, κανα εισητηριο κ γκομενακι ανω του 6.

Φτωχοτερος εμου του φτωχου

Μπουαααχαχα
 
  • Like
Αντιδράσεις: rigass
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Λάκη,δε θέλω να μου συγχίζεσαι :grin:

Σαν κτηνίατρος νομίζω γνωρίζεις τι παθαίνουν μεσήλικες σαπιοκοιλιάδες όταν ανεβάζουν στροφές :2funny:

ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΝΑΥΑΓΙΟ, απόφοιτο νυχτερινού ΕΠΑΛ, όποιος είναι 1.95
και 89 κιλά είναι ΠΑΧΥΣΑΡΚΟΣ !!!!!!!!

89 κιλά δεν ήσουν ούτε το 1989 όταν είχες πάει Αυστρία :2funny:

Λάκη γιατί θες να μεταναστεύσεις στην Ουγγαρία ρε τυπε, καλά δεν είσαι στην Ελλάδα με τα 10 τηλεκοντρόλ σου; :cheesy:

Α,και άτομο που έχει βγει στο εξωτερικό,είχε γκόμενα αυστριακή και μετά παντρεύτηκε...ελλεηνιδα, ξέρεις πως το λένε στο χωριό μου;

 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Καραφλοπουστόγερε, αυτές οι στάσεις είναι από το....μετρό της Βαρσοβίας;

IMG-20200827-144313.jpg


Γράψε μας ρε ΑΝΑΠΗΡΕ που πήγες με το μαχαίρι στην κρεβατοκάμαρα των γονιών σου να τους σκοτώσεις

Τι σου έκαναν;
Έφαγαν το τελευταίο πεπόνι από το ψυγείο και δεν είχες να γαμήσεις;

ΑΝΑΠΗΡΟ ΑΜΕΑ ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΟΥ
Ναι και αυτό εδώ είναι το συμβόλαιο του διαμερίσματος που νοικιάζεις στη Γερμανία :2funny:και γράφει ότι μένεις μόνος σου σε ένα τριάρι διαμέρισμα :2funny::jerking:και αυτή είναι η Γερμανίδα γκόμενα σου :2funny::jerking:
Έβαλες ένα χέρι να κρατάει ένα χαρτάκι και αυτό σημαίνει ότι είσαι εσύ και ότι πήγες :2funny::jerking:.Πάντος οι πληροφορίες που έδωσες είναι πληροφορίες άσχετου :2funny:πουθενά δε πήγες :2funny:

Ναι, έβαλα το χέρι της πρώην γυναίκας σου στην Βαρσοβία να κρατάει το χαρτάκι :jerking:

Άκου έβαλα ένα χέρι να κρατάει ένα χαρτάκι :2funny:

ΝΑΥΑΓΙΟ

Ποιά πρώην γυναίκα μου,εσύ είσαι άθλιος :2funny:νομίζεις θα γυρίσει στην Πολωνία να κοιτάξει γυναίκα εσας τους κουρελήδες?:2funny::vomit:γεμάτο Τούρκους και άραβες είναι,γιατί να πάνε μαζί σας?Εσείς είσαστε ακόμα πιό φτωχομπινέδες ακόμα κ'από αυτούς :2funny:
Αν είχες πάει δε θα μας έβαζες ένα χέρι να κρατάει ένα χαρτάκι αλλά καμιά δεκαριά φωτογραφίες όπως κάνω εγώ.
Οι πληροφορίες που μας έδωσες είναι 15ετίας :2funny::jerking:

Έχεις δίκιο,δεν πήγα στο supermarket Βαρσοβία να βγάλω 10 φωτογραφίες όπως εσύ

Τι λέει ο νταου τζοουνς, πόσο πάνε τα πεπόνια σήμερα;

Η πρώην γυναίκα σου είναι βιτσιοζα κτηνοβατης για να έχει γαμηθει με έναν τριχωτό (εκτός από το κεφάλι) χιμπατζή σαν εσένα.
Δε θα την πλησίαζα ούτε με στολή αστροναύτη
 
  • Like
Αντιδράσεις: rigass

panosmounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2020
Μηνύματα
66
Κριτικές
9
Like
320
Πόντοι
280
πολυ ανεκδοτο το παρον νημα
παρακολουθω καιρο
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
ΒΑΛΚΑΝΙΕ ... δεν είμαι εχθρός σου. Δεν θέλω κόντρα μαζί σου. Σε λάθος άνθρωπο την πέφτεις.
Σταμάτα να λες μαλακίες.

Τη μαλακία ότι κάποιος ΑΝΔΡΑΣ 1.95 , που είναι 89 κιλά είναι white trash παχύσαρκος, που θα πεθάνει σύντομα , δεν μπορεί να κουνηθεί και έχει άπειρα προβλήματα,
ποιός στην έβαλε στο κεφάλι ;;; Κανένας ΙΕΚτζής μάνατζερ ή πέρσοναλ τρέηνερ γυμναστηρίου, που σου έφαγε τα τελευταία σου λεφτά στην ελλάδα πριν φύγεις ;;;;


Λέγε τη όσο θες, αλλά σε γελοιοποιεί .
ΑΝΔΡΑΣ 1.95 για να είναι παχύσαρκος, πρέπει να είναι πάνω από 120 κιλά. Με 110 έχει μερικά παραπάνω. Με 100 είναι κυριλέ.
Με 95 είναι κομψός. Με 90 είναι και λεπτός.

Κατανοητό γιατί είναι δυσθεώρητα τα νούμερα για σένα, αφού έχεις κοψιά κύπριου, 1.70 , με χρώμα δέρματος που κάνει τους αιγύπτιους να δείχνουν βίκιγκς.
Και όποτε θέλεις να χάσεις 5 κιλά, κόβεις τις τρίχες από το ένα φρύδι. Αν κόψεις και από το άλλο , χάνεις αμέσως 10 κιλά.
Αν κουρέψεις το μεσοανατολικό κατσαρό μαλλί , χάνεις άλλα 5 κιλά και αν κόψεις και τρίχες από μασχάλες και αυτιά, άλλα 2.

Στην ευρώπη σου μιλάνε όλοι αραβικά και τούρκικα ;;;

Εμένα μου μιλάνε ρώσικα έξω πολλοί αν σου λέει κάτι .

https://[URL unfurl="true"]www.meashots.com/samples/MjQ5NDAxYjJmMmQxNzY2Mg==/portrait-of-handsome-middle-eastern-man-in-desert.jpg&size=1024[/img[/URL]]



Σύμφωνα με τις ΜΑΛΑΚΙΕΣ που λες εσύ, ο Βιτάλι Κλίντσκο , ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΧΟΝΤΡΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΤΡΑΣ ΤΩΝ ΦΑΣΤΦΟΥΝΤΑΔΙΚΩΝ ... τελειωμένος !
Είναι 2.01 και .... 112 κιλά !!!!!!!


Με βάση τη μαλακία που σε δέρνει , έπρεπε να είναι μάξιμουμ .... 94 κιλά !!!!!!!
Δεν σε ρώτησε !!!!!!!

Και ο Τάϊσον Φιούρη ... πως δεν πέθανε ακόμη ;;;
2.06 και 115 κιλά !!!!!
Θα έπρεπε να είναι το πολύ .... 98 !!!!!!
Κι αυτός δεν σε ερώτησε.

Εσύ που είσαι middle east , 1.70 με τακούνια , λογικό πρέπει να είσαι το πολύ 72 κιλά !
Μην μπερδεύεις τη βούρτα με την πούτσα.

Φουκαρά Φιούρυ !!!!!!!!
[img]https://image-cdn.essentiallysports.com/wp-content/uploads/20200520230237/Tyson-Fury-6.jpg

είσαι χοντρός του θανατά ... θα πεθάνεις από καρδιά ... δεν μπορείς να κουνηθείς ... είσαι άχρηστος ...
ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ... ΚΟΙΛΙΑ .... ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΞΥΡΙΣΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΧΩΤΟ ΣΑΝ ΠΙΘΗΚΟΥ ....
ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝ ... ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ, ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΕΣ ΣΤΑ ΜΠΗΤΣΟΜΠΑΡΑ ΤΩΝ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ....
και οι σερβιτόροι στα κωλάδικα ....

Δεν σε εγκρίνει και ο ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ, που υιοθέτησε τα πρότυπα του ΙΕΚτζη πέρσοναλ τρέηνερ που του δάγκωσε τα τελευταία φράγκα
στο γυμναστήριο στα πετράλωνα , πριν φύγει μετανάστης ....

ΜΗΤΣΟ ... ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΠΕΤΣΟΚΟΒΕΙΣ ΕΤΣΙ ΡΕ ;;;
ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΓΑΜΑΣ ΕΤΣΙ ;;;
ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΜΕΣ ΣΤΑ ΜΠΟΦΟΡΙΑ ΡΕ ΜΑΓΚΑ ...
ΚΕΡΒΕΡΟΣ ... ΑΛΟΓΟ ....
ΓΑΜΑ ΤΟΥΣ ... ΓΑΜΑ ....

ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΠΕΤΣΟΚΟΨΕΣ ΕΤΣΙ ;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom