Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Φίλε Μάρκο πρέπει να διαχωρίσεις τον απλό κοινό άνθρωπο Κμαν, απο τη Βαλκανική φιλοσοφία Μαζικής Καταταστροφής, μεγαλοπρεπών εκστρατειών κατάκτησης των Σλαβικών εδαφών και άρχουσας επικυριαρχίας επί των άτακτων λάγνων ντεβουσκών! Ο άνθρωπος Κμαν αν και ενορχηστρωτής είναι μικρός μπροστά στη μεγάλη παρακαταθήκη της Βαλκανικής Θεωρίας σοκ και δέους που πρέπει να περάσει στη νοοτροπία του καθενός για να δούμε μεγάλες μέρες πάλι!
Όσοι λειτούργησαν ή λειτουργούν ως Βαλκάνιοι Υπεράρχοντες μόνο κερδισμένοι βγαίνουν στο μεγάλο πεδίο συνεχούς μάχης ! :headbaning1::headbaning1::headbaning1:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ναι στα κλαμπ στο Κίεβο συχνάζουν πουτανες που μπορείς να τις προσεγγίσεις με λεφτα,αν εκανες το ιδιο στο Κοο θα σε έπαιρναν σηκωτο οι φουσκωτοι.
Ρε αρχοντα, γιατί παραμυθιαζεις τον εαυτό σου?
Σε ειδαν οι γκομενες στο Κοο και σε λιγουρευτηκαν?
Τι θεος εισαι!
Συνεχισε τα σπονσοριλικια σου, αφού ετσι τη βρίσκεις.
Απλα είναι κρίμα να σου τρωνε λεφτα καριολες χωρις να τις γλεντας

Στο Koo δεν πήγα ποτέ μόνος αλλά είδα καθαρά γκόμενες που ψάχνονται για σπονσοριλικι.Εχει πολλές Σαντορίνη,κάνουν μπαμ.
Βέβαια δε δοκίμασα είναι αλήθεια.Αλλα φαίνονται,εσυ δεν τις βλέπεις?
Αυτή που έφερα φαινόταν σαν πουτανα ή νορμαλ?Γενικα δεν ξέρεις ποτέ τι παίζει με τη γκομενα του άλλου.
Βέβαια έχει πολλές Ελληνίδες και κύκλους αλλά μπορείς να χωθείς,Έβλεπα ξένους γύρω κυρίως Αμερικανούς όλοι χώνονταν.
Προφανώς οι τυπισσες δε με άρπαξαν να χορέψω μαζί τους γιατί γούσταραν αλλά γιατί ήθελαν να τις κεράσω.Αλλα έτσι λειτουργεί αυτό.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Αρχοντα για live καμακι Ελλαδα θα σου συνιστουσα το santa anna στην Μυκονο

Σπονσορετες απο Ευρωπη και μουνολιβαδα, ψαχνουν για κασερατο καμακα

Βυζια κωλοι live να διαλεξεις

Δεν θα αντισταθουν στους Βαλκανικους πυραυλους
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ο Αρχοντας κανει live καμακι ενισχυμενο με κασερι
Η θα γαμησει η θα φαει ξυλο και ρισπεκτ για το θαρρος του


Οποιος εχει γνωρισει πουτανες περισσοτερο απο οσο πρεπει θα παρατηρησει οτι εχουν αποκτησει ακομα και καποια τικ απο την "καλοπεραση"

Ο k προσαρμοζεται στις αντοχες τους. Αν η αλλη δεν θελει να γαμηθει ο Αρχοντας απλα την προσπερναει. Αν η αλλη ειναι προθυμη για βιτσια ο k θα ενδωσει και θα την κρατησει στο ροστερ αποκομιζοντας αμφοτεροι οφελη


Οι περισσοτερες εχουν σαπακιαστει ειτε απο πελατες ειτε απο νταβαδες

Ο k πιστευω οτι ειναι απο τους καλυτερους σπονσορες ως προς την συμπεριφορα του προς τις "γκομενες"

Ξύλο μπορεί να φας Πολωνία.Ουκρανια,Τσεχία,Λευκορρωσια δεν παίζει ξύλο.
Ελλάδα μπορεί να σου τσαμπουκαλευτουν κάποιοι,να σου ζητήσουν να φύγεις.Ελλαδα βέβαια είναι πιο δύσκολα,δεν υπάρχουν καμακομαγαζα.Μονο Χερσονησσο Κρήτη είδα μερικά.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αυτα που σου γράφω αρχοντα στα λεω, γιατί ειχα την ευτυχία να σε γνωρίσω εστω και για λιγα λεπτα.
Πιστεύεις οτι έχεις την παραμικρή πιθανότητα με λαιβ καμακι?
2020 έχουμε,οχι 1999 στο πρώην ανατολικό μπλοκ.
Καλα κάνεις και ασχολείσαι μόνο με πληρωμένο ερωτα.
Και ναι, πρέπει να έχεις κάνει την εξήγηση με την σπονσορετα πριν γνωριστείτε.
Γιατί μετα θα βρεθείτε και θα αρχίσει να σου ψηνει το ψάρι στα χείλη.
Καταλαβαίνουν ότι δεν πρόκειται να τους πειράξεις ούτε μία τρίχα από τα μαλλιά τους, αν αρχίσουν τα καργιολικια τους.
Φαινεσαι ακακος ανθρωπος και εισαι πολυ ευγενικός.
Για αυτό τραβας αυτα που τραβας τα τελευταία χρόνια.

Και το 2018 έβγαλα γκομενα από το κλαμπ Κιεβο.Και από αυτές που έχω ακόμα μερικές είναι από live καμάκι.Οποτε γίνεται.
Γιατί να πειράξω τις γκόμενες?Ας κάνουν ο,τι θέλουν.Εγω τις αφήνω ελεύθερες.Αμα αρχίσουν τις μαλακιες βέβαια όπως η άλλη που μέθυσε δεν έχει δεύτερη φορά.
Τώρα νομίζεις αν καθόμουνα Σαντορίνη μόνος κάνα τριήμερο δε θα τσίμπαγα καμία Ρωσίδα ή Σλοβάκα ή Πολωνέζα που έκανε διακοπές?Χαμος γινότανε.Κερνας ποτά,της αγοράζεις κάνα δώρο στα μαγαζιά,δεν είναι δύσκολο.Εδω στο Koo Club με σταμάταγαν γκόμενες να χορέψω μαζί τους.
Και να χωθεί κάποιος να μου φάει τη γκομενα αυτή θα χάσει.Δε θα πάρει μία και εγω θα βρω άλλη επιτόπου.Ουσιαστικα έχω πάντα το πάνω χέρι.
Και τώρα χωθήκανε οι Ελληνίδες και την άλλη φορά η Αμερικανίδα για το φίλο της και άπειρες φορές ενοχλούνε τις γκόμενες που φέρνω στα κλαμπ αλλά τι κερδίζουν,πιάνουν όλοι τα αρχιδια τους αφού ελέγχω πλήρως την κατάσταση.



Δε ξέρω τι καμάκι έκανες αλλά αυτή εδώ που έφερες Ελλάδα το καλοκαίρι του 2018 μου είπε ένα πουλάκι σου έφαγε τρελλά λεφτά :2funny:την πήγες και σε νησί :2funny:
Εγώ τουλάχιστον τους παίρνω λουκανόπιτες,σουβλάκια άντε και κάνα χάμπουργκερ :2funny:ενώ εσύ γ'αυτά τα μπάζα δίνεις περιουσίες :2funny:
Η φώτο είναι το καλοκαίρι του 2018 :2funny: σε 2 χρόνια η Γερμανία σε γέρασε 10 χρόνια :2funny:σα χούφταλο έχεις γίνει :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

 

Συνημμένα

  • Vlakman 2018 .jpg
    Vlakman 2018 .jpg
    41,2 KB · Εμφανίσεις: 26

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Ρε μογγολο εβγαλες φωτο με φατσα?

Δεν ειναι ολοι καμενα χαρτια σαν εσενα να βγαζουν βιντεο να χεζουν στον δρομο
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αυτη τη φωτό την έβγαλε ο dragsx,Σπύρος πως τον λέγανε?Αλλα έτσι είναι όλοι τους,πουσταριά,τι περιμένεις?
Σιγά τα λεφτά που της έδωσα,παπάρια.
Απεκάλυψες ποιος ήταν το πουσταριό,μπράβο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ναι θα θιχτεί η πουτάνα :2funny::2funny: Φοβερό επίπεδο αυτή στην Ουκρανία ούτε στα όνειρα της να την πάει κάποιος διακοπές :2funny:κάνα 40-45 άρη παντρεμένο να βρει να την έχει γκόμενα να την πηδάει σε κάνα ξενοδοχείο :2funny:και ο Βλάκμαν την παίρνει και την πηγαίνει στα νησιά ο αρχιμαλάκας :2funny:
Η δικιά σου πρέπει να είναι ακόμα πιό χάλια :2funny::vomit:βέβαια με ένα φτωχομπινέ και κακομοίρη 1 και καθόλου ύψος,ανύπαρκτος που αν τον φυσίξεις θα πέσει κάτω σαν κ'εσένα ποιά να πάει?:2funny:
Μία φορά πήγες σε ένα νησί και μας τα πριξες και μας βάζεις την ίδια φωτογραφία συνέχεια :2funny::2funny::2funny::jerking::2funny::2funny:
Και ο Βλάκμαν στα 2 χρόνια στη Γερμανία γέρασε γιά 10-15 χρόνια :2funny: και του πέσαν όλα τα μαλλιά του και ότι του έμεινε άσπρισε :2funny: και το δέρμα του ζάρωσε σα σαύρα :2funny::2funny::2funny:
Εχω πεθάνει στα γέλια με τα χάλια σας κακομοίρηδες :2funny::2funny::2funny:
 

Συνημμένα

  • Vlakman gkomena.jpg
    Vlakman gkomena.jpg
    79 KB · Εμφανίσεις: 19

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αυτη τη φωτό την έβγαλε ο dragsx,Σπύρος πως τον λέγανε?Αλλα έτσι είναι όλοι τους,πουσταριά,τι περιμένεις?
Σιγά τα λεφτά που της έδωσα,παπάρια.
Απεκάλυψες ποιος ήταν το πουσταριό,μπράβο.



Δεν ξέρω ποιός την έβγαλε πάντος αποκάλυψε τι γελοίος είσαι :2funny:Πρέπει να σου έφαγε χοντρά λεφτά αφού την πήγες στα νησιά :2funny:τότε σου σηκωνόταν τουλάχιστον ή πήγαν τόσα λεφτά χαμένα ?:2funny: και τότε όπως τώρα έβαζες τα σκυλιά να γαμάνε?:2funny:

Στο Μεταξουργείο έχει πάρα πολύ καλύτερες απ'αυτήν :2funny:πας με 10 Ευρώ και :knockinb:ούτε εισητήρια ,ούτε νησιά ,ούτε ξενοδοχεία :2funny::2funny::2funny:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Αυτη τη φωτό την έβγαλε ο dragsx,Σπύρος πως τον λέγανε?Αλλα έτσι είναι όλοι τους,πουσταριά,τι περιμένεις?
Σιγά τα λεφτά που της έδωσα,παπάρια.
Απεκάλυψες ποιος ήταν το πουσταριό,μπράβο.







Αρχοντα εβγαλε την φατσα σου φορα παρτιδα αν το προσεξες

Αν το εκανε σε εμενα θα γινοταν γατοτροφη
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αυτη τη φωτό την έβγαλε ο dragsx,Σπύρος πως τον λέγανε?Αλλα έτσι είναι όλοι τους,πουσταριά,τι περιμένεις?
Σιγά τα λεφτά που της έδωσα,παπάρια.
Απεκάλυψες ποιος ήταν το πουσταριό,μπράβο.







Αρχοντα εβγαλε την φατσα σου φορα παρτιδα αν το προσεξες

Αν το εκανε σε εμενα θα γινοταν γατοτροφη

Ο άλλος ο μαλάκας φταίει που έδωσε τη φωτό.Τι περιμένεις?Εδώ ο άλλος με φωτογράφιζε κρυφά κτλ.Γάμησέ τα,είναι όλοι για τον πούτσο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αυτη τη φωτό την έβγαλε ο dragsx,Σπύρος πως τον λέγανε?Αλλα έτσι είναι όλοι τους,πουσταριά,τι περιμένεις?
Σιγά τα λεφτά που της έδωσα,παπάρια.
Απεκάλυψες ποιος ήταν το πουσταριό,μπράβο.







Αρχοντα εβγαλε την φατσα σου φορα παρτιδα αν το προσεξες

Αν το εκανε σε εμενα θα γινοταν γατοτροφη

Αφού μόνος του την έχει βάλει στην Πράγα και πολύ μεγαλύτερη φωτογραφία :jerking::2funny:
Φυσικό είναι να ντρέπεσε γιατί δεν είσαι ούτε 1,60 :2funny:και είσαι γιά κλάμματα :2funny: σε έχει ξεφτιλίσει το πουλί τότε :2funny:πόση ξεφτίλα ακόμα?:2funny:
Το πιό γελοίο είναι που έλεγες ότι είσαι πιλότος :2funny:Αυτό δε τολμας να το ξαναπεις :2funny:
Δυσκολο να σε φωτογραφίσω γιατί κρύβεσαι σαν αρουραίος :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:έβαλες κάτι φώτο τότε σαν ακαποέ'ι'ρα που ήσουν ούτε 1,60 και γελάγαν όλοι και της έσβισες αμέσως και δεν ξανατόλμισες να βάλεις :2funny:
Χτες παραδέχτηκες ότι είσαι γιός κακομοίρη χειρονάκτη (χτίστη ή τιποτα τέτοιο) δηλαδή εντελώς άφραγκος :2funny:φυσικά και εσύ φτωχομπινές είσαι :2funny::2funny::2funny:
Πήγες να μου φας λεφτά αλλά πηρες τ'αρχήδια μου :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:


Με έχει πιάσει πάλι το νευρικό γέλιο :2funny::2funny::2funny:πως θα βγω εξω δεν ξέρω?:2funny:
Και με το βλάκμαν ρίχνω γέλιο αλλά και με το νυχτοφύλακα :2funny::2funny::2funny:Αν και περισσότερο γέλιο έχει αυτός ο κακομοίρης με το μπαλκόνι στην Κύπρο :2funny:κριμα που δεν γραφει συχνα γιατί έχει τρομερό γέλιο :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Ναι θα θιχτεί η πουτάνα :2funny::2funny: Φοβερό επίπεδο αυτή στην Ουκρανία ούτε στα όνειρα της να την πάει κάποιος διακοπές :2funny:κάνα 40-45 άρη παντρεμένο να βρει να την έχει γκόμενα να την πηδάει σε κάνα ξενοδοχείο :2funny:και ο Βλάκμαν την παίρνει και την πηγαίνει στα νησιά ο αρχιμαλάκας :2funny:
Η δικιά σου πρέπει να είναι ακόμα πιό χάλια :2funny::vomit:βέβαια με ένα φτωχομπινέ και κακομοίρη 1 και καθόλου ύψος,ανύπαρκτος που αν τον φυσίξεις θα πέσει κάτω σαν κ'εσένα ποιά να πάει?:2funny:
Μία φορά πήγες σε ένα νησί και μας τα πριξες και μας βάζεις την ίδια φωτογραφία συνέχεια :2funny::2funny::2funny::jerking::2funny::2funny:
Και ο Βλάκμαν στα 2 χρόνια στη Γερμανία γέρασε γιά 10-15 χρόνια :2funny: και του πέσαν όλα τα μαλλιά του και ότι του έμεινε άσπρισε :2funny: και το δέρμα του ζάρωσε σα σαύρα :2funny::2funny::2funny:
Εχω πεθάνει στα γέλια με τα χάλια σας κακομοίρηδες :2funny::2funny::2funny:





Mογγολε πως εξηγεις οτι το διαβατηριο μου δειχνει πως μπαινοβγαινω συνεχεια Ρωσια?

Αφου δεν σου φτανει η φωτο του 20 στην Μυκονο τσιμπα και μια του 19 με αλλη γκομενα στην Σαντορινη




 

Συνημμένα

  • InkedDSC_0011_LI.jpg
    InkedDSC_0011_LI.jpg
    3,6 MB · Εμφανίσεις: 17
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αυτή η γκόμενα είναι από Βαλτική?Καλή φαίνεται.Κάποια μου θυμίζει αλλά δεν είμαι σίγουρος.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ετσι δεν καταλαβαίνω.Κρύβεις όλο το πρόσωπο.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Νομίζω είναι Λεττονή.Εχουν πρωινό στο δωμάτιο,πρέπει να είναι τετράστερο ή πεντάστερο.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Νομίζω είναι Λεττονή.Εχουν πρωινό στο δωμάτιο,πρέπει να είναι τετράστερο ή πεντάστερο.





Λεττονη ηταν η ξανθουλα φετος στην Μυκονο:cheesy:
Αυτη ειναι Λιθουανη

Το χοτελ γαμουσε ειχαμε μεγαλο τζακουζι με θεα καλντερα

Φαινονται καπως στην φωτο οι "ξαπλωστρες" εξω
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Καραφλόπουστα,εκτός ότι είναι κατακριτέο και πούστικο,σαν τον χαρακτήρα σου,να δημοσιεύεις φωτογραφίες με πρόσωπο από κάποιον που δεν έχει εκτεθεί δημόσια μέχρι τώρα και χωρίς τη άδεια του,σε ενημερώνω πως ο Kman δείχνει νεότερός και σίγουρα δεν έχει το βλέμμα καθυστερημένου και ημίτρελου σαν και σένα.

Το ξεφτίλισμα που έχεις φάει εδώ μέσα,λόγω πράξεων σου και με δική σου ευθύνη στη δημοσίευση εξαιτίας της βλακείας σου,σε οδήγησε να αποδείξεις για άλλη μια φορά πόσο μπινές είσαι!:vomit:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom