Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (0 μέλη και 57 επισκέπτες)

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Σε γλενταει ολο το σαιτ- μεραξυ μας. Τι να πρωτοθυμηθω- το μικρο μοριο; τα τσοντοσινεμα; τις ψευτικες φωτος με δηθεν περουσιακα στοιχεια; οι κλωνοι της προπαγανδας; τα ποστ των 4 σεντς; Και εχεις τα μουτρα και μιλας; αντι να σκας.. -Μονο τον ρολου του τσατσου εχεις εδω μεσα
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αρχοντα στο εχω ξαναπεί,οσο εχεις αυτην τη ευγενικη συμπεριφορά με τις σπόνσορετες και δεν ξεκαθαρίζεις απο την αρχη οτι εγω τοσα δινω και απαιτω απο εσενα αυτες τις υπηρεσίες,τοσο αυτες θα σου κάνουν τη ζωη δύσκολη.
Όταν η κατάσταση είναι θολη και εσυ φαίνεται οτι εισαι καλος άνθρωπος και δεν πρόκειται να τη βλαψεις αν αρχίσει τις μαλακίες,η καριολα θα σου κάνει χιλια μυρια.
Οκ δεν πειθεις για κιλλερ,αλλα παιξ'το λιγο ιστορία.
Κριμα είναι να τρως τοσες φολες απο τις πουτανες.
Αμα δε γουστάρουν να αλλάξουν επάγγελμα
'Εχω μπερδευτεί.. Απο τη μια όλοι εξανίστανται γιατί ο Άρχων είναι τοσο σκληρός με τις σπονσορετ, τις απαξιώνει με κοπρολαγνίες και τις πετάει σαν στημένες φλούδες όταν δεν του κάνουν και γενικά έχει σκληρή, ψυχρή και άκαρδη συμπεριφορά ! Και τώρα μας γράφετε πως είναι μαλακός και καλός άνθρωπος... Τι τελικά συμβαίνει από όλα? :2funny::

Γενικά τα βλέπουν όλα παράξενα.Εγραψα και πριν για τους άλλους που κολλάνε κτλ.
Αν μια γκόμενα κάνει μαλακίες,τρώει σουτ.Πάντα αυτές χάνουνε.Δεν είναι δυνατό να κερδίσουνε αφού εγώ καθορίζω το πλαίσιο.
Εχει βέβαια και μερικές που είναι πολύ έξυπνες,γατόνια κανονικά αλλά αυτές σε προπονούνε για τις επόμενες.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Το να θες να ταιζεις τα σκατα σου στις γυναικες- Να ονειρευεσαι οτι τις γ@μαει το σκυλι και να θες να το πραγματοποιησεις- Να τις κλειδωνεις στο δωματιο και να εξαφανιζεσαι- Και να εισαι νοσταλγος του χιτλερ- Εε, ολα αυτα δεν τα λες και νορμαλ ατομο
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πολλές φορές τα έχω κάνει αυτά.Κλείδωσα την Πολωνέζα στο ξενοδοχείο στο Πόζναν το 2008 μετά το γλυφοκώλι και κάψιμο βυζιών το Σαββατόβραδο και ξεχύθηκα στα κλαμπ όπου γνώρισα 5 πολύ δυνατές γκόμενες και παραλίγο να γίνει χοντρή φάση με τη μία μουνάρα ξανθιά 180 μέχρι που έσκασε ο γκόμενος ενώ την είχα τραβήξει έξω από το κλαμπ.Η φίλη της με το ψωλέ πρόσωπο μου έλεγε δεν μπορώ να κάνω σχέση με εσένα αφού δε μένεις Πολωνία.Αφού τσίμπησα 3 τηλέφωνα για μελλοντικά κοννέ,γυρνάω στη δικιά μου που κοιμότανε ξενοδοχείο και της λέω να ξυπνήσει.Κατάλαβε οτι ήθελα να σηκωθεί για σκατ όπως είχαμε συμφωνήσει και είπε οτι ήταν πολύ κουρασμένη και ήθελε να κοιμηθεί.Την άλλη μέρα με ξύπνησε πρωί πρωί με θεικό μπούκι για να προλάβει το λεωφορείο.Εγώ την έκανα μετά από δυο ώρες για Βερολίνο.
Αυτά ήταν κλασσικά Σαββατόβραδα ανατολικής Ευρώπης έσκαγες απόγευμα Σαββάτου και γυρνούσες Κυριακή πρωί.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ μήνυμα που μου έστειλε νέα γνωριμία Πολωνέζα σήμερα.

witaj, pozdrawiam. Dziękuję za miłe słowa i komplementy. Miło mi, że zaintrygowała Cię moja osoba. Jestem wyuzdana i perwersyjna lubię tortury... spanking długim batem, klamerki, zaciski. Uwielbiam zabawy analne, mam wytrenowany anus jest elastyczny i bardzo głęboki... :) :) kocham słońce i uwielbiam się opalać. Narazie rozglądam się za odpowiednim Panem.

Γεια σας. Ευχαριστώ για τις ευγενικές λέξεις και τα κομπλιμέντα. Χαίρομαι που σας ενδιέφερε το πρόσωπό μου. Είμαι διακριτική και διεστραμμένη μου αρέσουν τα βασανιστήρια ... χτύπημα με ένα μακρύ μαστίγιο. Λατρεύω τα πρωκτικά παιχνίδια, έχω εκπαιδευμένο κώλο, είναι ευέλικτος και πολύ βαθύς ... :) Όπως κάθε γυναίκα, λατρεύω τα δώρα :) :) :) Λατρεύω τον ήλιο και μου αρέσει η ηλιοθεραπεία. Αυτήν τη στιγμή ψάχνω έναν κατάλληλο Κύριο.

Μου λέει οτι της αρέσουν οι ανωμαλίες,τα μαστιγώματα,τα ξυλίκια κτλ και οι πρωκτικές διασκεδάσεις.Εχει εκπαιδεύσει τον κώλο της,τον έχει κάνει ελαστικό και πολύ ευρύ.
Νομίζω σε αυτή την περίπτωση η Πολωνία με καλεί.Είναι απίστευτα sub οι τύπισσες.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εδώ μήνυμα που μου έστειλε νέα γνωριμία Πολωνέζα σήμερα.

witaj, pozdrawiam. Dziękuję za miłe słowa i komplementy. Miło mi, że zaintrygowała Cię moja osoba. Jestem wyuzdana i perwersyjna lubię tortury... spanking długim batem, klamerki, zaciski. Uwielbiam zabawy analne, mam wytrenowany anus jest elastyczny i bardzo głęboki... :) :) kocham słońce i uwielbiam się opalać. Narazie rozglądam się za odpowiednim Panem.

Γεια σας. Ευχαριστώ για τις ευγενικές λέξεις και τα κομπλιμέντα. Χαίρομαι που σας ενδιέφερε το πρόσωπό μου. Είμαι διακριτική και διεστραμμένη μου αρέσουν τα βασανιστήρια ... χτύπημα με ένα μακρύ μαστίγιο. Λατρεύω τα πρωκτικά παιχνίδια, έχω εκπαιδευμένο κώλο, είναι ευέλικτος και πολύ βαθύς ... :) Όπως κάθε γυναίκα, λατρεύω τα δώρα :) :) :) Λατρεύω τον ήλιο και μου αρέσει η ηλιοθεραπεία. Αυτήν τη στιγμή ψάχνω έναν κατάλληλο Κύριο.

Μου λέει οτι της αρέσουν οι ανωμαλίες,τα μαστιγώματα,τα ξυλίκια κτλ και οι πρωκτικές διασκεδάσεις.Εχει εκπαιδεύσει τον κώλο της,τον έχει κάνει ελαστικό και πολύ ευρύ.
Νομίζω σε αυτή την περίπτωση η Πολωνία με καλεί.Είναι απίστευτα sub οι τύπισσες.


Aυτή είναι καθαρά αγγελία πουτάνας :2funny:γράφουν όλα αυτά γιά να τσιμπήσουν κάνα πελάτη και το αποτέλεσμα είναι ένα ξυνό γαμήσι στα γρήγορα :2funny:
Αν είσαι τόσο βλάκας και πιστεύεις αυτές της σάλτσες που γράφουν στις αγγελίες εγώ τι να πω.Άσε που οι περισσότερες στην Πολωνία δουλεύουν με ψευτικες φωτογραφίες ή έχουν τόσο φωτοσόπ που θα δυσκολευτείς να την γνωρίσεις όταν την δεις:2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
ή έχουν τόσο φωτοσόπ που θα δυσκολευτείς να την γνωρίσεις όταν την δεις

Να το ακούτε το πουστροδημητράκι,κάτι ξέρει από αυτά.:grin:
Η πουτάνα που τον στραπωνάρει με φώτοσοπ και χωρίς.:tooth::tooth::tooth:

 

Συνημμένα

  • bazo photoshop.jpg
    bazo photoshop.jpg
    64,3 KB · Εμφανίσεις: 20
  • tragiko bazo.jpg
    tragiko bazo.jpg
    47,4 KB · Εμφανίσεις: 21

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Η μογγολα μια χαρα ειναι. Για το αρχιμογγολακι ειναι, τι θελατε, καμια μοντελα? Και πολυ του ειναι
 

Geomentoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2017
Μηνύματα
122
Like
260
Πόντοι
21
Το να θες να ταιζεις τα σκατα σου στις γυναικες- Να ονειρευεσαι οτι τις γ@μαει το σκυλι και να θες να το πραγματοποιησεις- Να τις κλειδωνεις στο δωματιο και να εξαφανιζεσαι- Και να εισαι νοσταλγος του χιτλερ- Εε, ολα αυτα δεν τα λες και νορμαλ ατομο
Αν είχες φάει χιλιάδες φόλες στην ζωή σου και η μοναδικές γυναίκες που κάθονται παρέα σου είναι επί πληρωμής και εσύ τα ίδια θα έκανες
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.956
Πόντοι
2.356
Aυτή είναι καθαρά αγγελία πουτάνας :2funny:γράφουν όλα αυτά γιά να τσιμπήσουν κάνα πελάτη και το αποτέλεσμα είναι ένα ξυνό γαμήσι στα γρήγορα :2funny:
Αν είσαι τόσο βλάκας και πιστεύεις αυτές της σάλτσες που γράφουν στις αγγελίες εγώ τι να πω.Άσε που οι περισσότερες στην Πολωνία δουλεύουν με ψευτικες φωτογραφίες ή έχουν τόσο φωτοσόπ που θα δυσκολευτείς να την γνωρίσεις όταν την δεις :2funny:
Αφου δεν μπορεις να την βρεις σε σαλον και sites δεν ειναι πουτανα ... το οτι παιρνει λεφτα λιγη σημασια εχει.
γκομενα την εβγαλε :tooth:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
στην φωτο με την μονγγολα που τρωει λουκανακι πιρασκι φενετε ολη η αρχοντια του μητσου με αποδειξεις χαχαχαχα.
κοιταξτε προσεχτικα τους τοιχους της τρωγλης,το καλοριφερ και την πριζα καπειος θα νομιζε ειναι απο τατζικισταν!
και ομως ειναι το σπιτι που παινευει χρονια ο μητσος οτι αξιζει 200,000 και οτι δεν φερνει γκομενες μηπως και του σπιτωθουν
και δεν φευγουν.ποιες γκομενες να φερεις ρε αφραγγε,ποια θελει να μεινει σε αυτο το αχουρι?ακομα και τα υποσιτισμενα γατια
σου ειναι φανερο τα εχεις φυλακισμενα για να μην φυγουν γιατι σε αυτα βγαζεις τις καβλες σου να σου τον γλειφουν στην μπανιερα χαχαχαχα.
θυμαστε που εκραζε τον κμαν οτι ταιζει στεκια τις γκομενες ενω αυτος τις βασανιζει για ενα πιρασκι?αφου εισαι εντελοςαπορος και τσιπις
ρε ,δεν ηταν αστειο αυτο με το πιρασκι απλα δεν διαθετεις χρημα να ταισεις καμια γκομενα.
χτες μου εγραψε ο δασκαλος οτι η ξανθια στις φωτο ειναι ραντεβου σου μια φωρα απο love mail ru πριν 10-12 χρονια!
λεει τοτε δεν ειχε προχωρησει η τρελα σου και εγραφες σε σαιτ ελπιζωντας να βρεις γκομενες,

μια φωρα στο τοσο εβγαινες με καμια επιπεδο ξανθιας και οταν σε βλεπανε απο κοντα αφραγγος και τσιππης σε κλανανε φουκαρακη:glasses::cheesy:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
βαιβαια συνεχιζει ο δασκαλος εβαζε τις φωτο τους εδω και σας ελεγε ειναι γκομενες του.
μονο η κορεατισα απο το κυργισταν ηταν η μοναδικη που γαμουσε αλλα τον εκλασε πριν 3 χρονια!
ισως και περισοτερο.η σχιζοφρενεια σου εχει πρωχηρησει πλεον λεει ο δασκαλος
και καθεσε μονος σε μια τρωγλη γραφωντας εδω για να μην ξοδευεσε παριστανωντας τον καπειον
και τον παιζεις με τις ωρεςχαχαχαχαχαχα.
τελος για σημερα,σας βαρεθηκα ολους.αντε γαμηθειτε ρε μαλακες
εγω μονο ειμαι ο αληθινος κλωνος του δασκαλου χαχαχαχαχ

 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.392
Πόντοι
2.606
Αρχοντα στο εχω ξαναπεί,οσο εχεις αυτην τη ευγενικη συμπεριφορά με τις σπόνσορετες και δεν ξεκαθαρίζεις απο την αρχη οτι εγω τοσα δινω και απαιτω απο εσενα αυτες τις υπηρεσίες,τοσο αυτες θα σου κάνουν τη ζωη δύσκολη.
Όταν η κατάσταση είναι θολη και εσυ φαίνεται οτι εισαι καλος άνθρωπος και δεν πρόκειται να τη βλαψεις αν αρχίσει τις μαλακίες,η καριολα θα σου κάνει χιλια μυρια.
Οκ δεν πειθεις για κιλλερ,αλλα παιξ'το λιγο ιστορία.
Κριμα είναι να τρως τοσες φολες απο τις πουτανες.
Αμα δε γουστάρουν να αλλάξουν επάγγελμα
τυπε αν ζητας απο τον αρχηγο να γινει τζο πεσι ειναι σα να ζητας απο τον φετφατζιδη να γινει μεσι:tooth:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δεν μπορείς να πεις στην άλλη άμα συναντηθούμε θα παίξει μπούκι.Παλιά αυτό ήταν αυτοννόητο.Αλλά έτσι κι αλλιώς η γκόμενα έχει πολλά να χάσει,δεν τη συμφέρει να κάνει βλακείες.
Τώρα έχει πολλά λαμόγια στο ονλάιν,κάνουνε απίστευτες αρχιδιές.Ψεύτικες φωτό,φωτοσοπιές,ψεύτικες ηλικίες,άλλες θέλουν να σε σκαμάρουν στέλνοντας φωτός,ή βίντεο ή με webcam,έσκορτς που παριστάνουν τις σπονσορέτς,άλλες ζητάνε ονλάιν σπόνσορινγκ(!) κτλ.Γενικά βρωμερή κατάσταση.Παλιά δεν ήταν έτσι,τώρα το τίντερ,το ίνσταγκραμ,τα only fans κτλ τα έχουν γαμήσει όλα.
Χάλασαν και τα παλιά κλασσικά σάιτς.Δε σε αφήνουν να μπεις ή ζητάνε λεφτά για κάθε μήνυμα,βάζουν φίλτρα και παπαριές όπως το τίντερ,ζητάνε επιβεβαιώσεις αριθμών,στοιχείων κτλ,αρχίδια μύδια ένα σωρό παπαριές.
Το καλύτερο είναι το live καμάκι σαφώς γιατί εκεί δε σου έχουν στήσει παγίδα,αιφνιδιάζεις εσύ.Αλλά τώρα με το κορονοβιρούσι,κλειστά κλαμπ,αποστάσεις μάσκες κτλ έχει γίνει και το live ζόρικο.Πρώην ΕΣΣΔ έχει κλείσει τελείως.,Πλέον είναι για πολύ εξελιγμένους κάμακες,οι πιο πολλοί δεν μπαίνουν καν στη διαδικασία,είναι πολλές οι δυσκολίες.

Ανοιξα το σκάιπ και βρήκα μια Πολωνέζα που είχα ξεχάσει να χέσω το 2018.Για να δούμε αν θα ανταποκριθεί στην πρόσκληση εκ νέου.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Αρχοντα στο εχω ξαναπεί,οσο εχεις αυτην τη ευγενικη συμπεριφορά με τις σπόνσορετες και δεν ξεκαθαρίζεις απο την αρχη οτι εγω τοσα δινω και απαιτω απο εσενα αυτες τις υπηρεσίες,τοσο αυτες θα σου κάνουν τη ζωη δύσκολη.
Όταν η κατάσταση είναι θολη και εσυ φαίνεται οτι εισαι καλος άνθρωπος και δεν πρόκειται να τη βλαψεις αν αρχίσει τις μαλακίες,η καριολα θα σου κάνει χιλια μυρια.
Οκ δεν πειθεις για κιλλερ,αλλα παιξ'το λιγο ιστορία.
Κριμα είναι να τρως τοσες φολες απο τις πουτανες.
Αμα δε γουστάρουν να αλλάξουν επάγγελμα
τυπε αν ζητας απο τον αρχηγο να γινει τζο πεσι ειναι σα να ζητας απο τον φετφατζιδη να γινει μεσι:tooth:




Το ύψος πάντως το έχει ο Άρχοντας


 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Aυτή είναι καθαρά αγγελία πουτάνας :2funny:γράφουν όλα αυτά γιά να τσιμπήσουν κάνα πελάτη και το αποτέλεσμα είναι ένα ξυνό γαμήσι στα γρήγορα :2funny:
Αν είσαι τόσο βλάκας και πιστεύεις αυτές της σάλτσες που γράφουν στις αγγελίες εγώ τι να πω.Άσε που οι περισσότερες στην Πολωνία δουλεύουν με ψευτικες φωτογραφίες ή έχουν τόσο φωτοσόπ που θα δυσκολευτείς να την γνωρίσεις όταν την δεις :2funny:
Αφου δεν μπορεις να την βρεις σε σαλον και sites δεν ειναι πουτανα ... το οτι παιρνει λεφτα λιγη σημασια εχει.
γκομενα την εβγαλε :tooth:


Μα δεν πρόκειται να τη συναντήση ποτέ του :2funny::jerking:βάζει 10 φωτογραφίες από πουτάνες από το ίντερνετ :jerking:λέει ότι γράφει μαζί τους και ότι θα πάει να της συναντήσει και τελικά δεν πηγαίνει πουθενά και δεν συναντάει καμία :2funny::2funny::2funny:.
Έχει πλάκα που πάλι ο Βαλκάνιος φουκαράς άρχισε να βάζει αποδείξεις :2funny:έβαλε ένα χέρι να κρατάει ένα εισητήριο στην ταμπέλα στο μετρο της Βαρσοβίας :jerking:θυμάμαι που είχε βάλει ένα γυνακειο χερι να κρατάει ένα παγωτό και μας είπε ότι είναι η Γερμανίδα γκόμενα του :2funny:εκτός από της κουρτίνες και τα σεντόνια που μας είχε βάλει γιά γκόμενα του :2funny:
Είδες πως με μισήσαν που έβαλα πάλι λεφτά 3.600 ευρώ?:2funny:
Το πρόβλημα τους είναι αν πήγα και τα κατέθεσα στην τράπεζα στη Φινλανδία?αν τα έφαγα?ή αν αγώρασα τι αγόρασα?:2funny:
Ο άλλος που κάθεται στο μπαλκόνι και τρώει φέτα και πίνει καφέ παλι μου είπε γιά στοιχήματα :jerking:Παθαίνουν αμόκ όταν τους βάζω λεφτά :2funny:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Αυτα που σου γράφω αρχοντα στα λεω, γιατί ειχα την ευτυχία να σε γνωρίσω εστω και για λιγα λεπτα.
Πιστεύεις οτι έχεις την παραμικρή πιθανότητα με λαιβ καμακι?
2020 έχουμε,οχι 1999 στο πρώην ανατολικό μπλοκ.
Καλα κάνεις και ασχολείσαι μόνο με πληρωμένο ερωτα.
Και ναι, πρέπει να έχεις κάνει την εξήγηση με την σπονσορετα πριν γνωριστείτε.
Γιατί μετα θα βρεθείτε και θα αρχίσει να σου ψηνει το ψάρι στα χείλη.
Καταλαβαίνουν ότι δεν πρόκειται να τους πειράξεις ούτε μία τρίχα από τα μαλλιά τους, αν αρχίσουν τα καργιολικια τους.
Φαινεσαι ακακος ανθρωπος και εισαι πολυ ευγενικός.
Για αυτό τραβας αυτα που τραβας τα τελευταία χρόνια.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αυτα που σου γράφω αρχοντα στα λεω, γιατί ειχα την ευτυχία να σε γνωρίσω εστω και για λιγα λεπτα.
Πιστεύεις οτι έχεις την παραμικρή πιθανότητα με λαιβ καμακι?
2020 έχουμε,οχι 1999 στο πρώην ανατολικό μπλοκ.
Καλα κάνεις και ασχολείσαι μόνο με πληρωμένο ερωτα.
Και ναι, πρέπει να έχεις κάνει την εξήγηση με την σπονσορετα πριν γνωριστείτε.
Γιατί μετα θα βρεθείτε και θα αρχίσει να σου ψηνει το ψάρι στα χείλη.
Καταλαβαίνουν ότι δεν πρόκειται να τους πειράξεις ούτε μία τρίχα από τα μαλλιά τους, αν αρχίσουν τα καργιολικια τους.
Φαινεσαι ακακος ανθρωπος και εισαι πολυ ευγενικός.
Για αυτό τραβας αυτα που τραβας τα τελευταία χρόνια.

Και το 2018 έβγαλα γκομενα από το κλαμπ Κιεβο.Και από αυτές που έχω ακόμα μερικές είναι από live καμάκι.Οποτε γίνεται.
Γιατί να πειράξω τις γκόμενες?Ας κάνουν ο,τι θέλουν.Εγω τις αφήνω ελεύθερες.Αμα αρχίσουν τις μαλακιες βέβαια όπως η άλλη που μέθυσε δεν έχει δεύτερη φορά.
Τώρα νομίζεις αν καθόμουνα Σαντορίνη μόνος κάνα τριήμερο δε θα τσίμπαγα καμία Ρωσίδα ή Σλοβάκα ή Πολωνέζα που έκανε διακοπές?Χαμος γινότανε.Κερνας ποτά,της αγοράζεις κάνα δώρο στα μαγαζιά,δεν είναι δύσκολο.Εδω στο Koo Club με σταμάταγαν γκόμενες να χορέψω μαζί τους.
Και να χωθεί κάποιος να μου φάει τη γκομενα αυτή θα χάσει.Δε θα πάρει μία και εγω θα βρω άλλη επιτόπου.Ουσιαστικα έχω πάντα το πάνω χέρι.
Και τώρα χωθήκανε οι Ελληνίδες και την άλλη φορά η Αμερικανίδα για το φίλο της και άπειρες φορές ενοχλούνε τις γκόμενες που φέρνω στα κλαμπ αλλά τι κερδίζουν,πιάνουν όλοι τα αρχιδια τους αφού ελέγχω πλήρως την κατάσταση.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Ο Αρχοντας κανει live καμακι ενισχυμενο με κασερι
Η θα γαμησει η θα φαει ξυλο και ρισπεκτ για το θαρρος του


Οποιος εχει γνωρισει πουτανες περισσοτερο απο οσο πρεπει θα παρατηρησει οτι εχουν αποκτησει ακομα και καποια τικ απο την "καλοπεραση"

Ο k προσαρμοζεται στις αντοχες τους. Αν η αλλη δεν θελει να γαμηθει ο Αρχοντας απλα την προσπερναει. Αν η αλλη ειναι προθυμη για βιτσια ο k θα ενδωσει και θα την κρατησει στο ροστερ αποκομιζοντας αμφοτεροι οφελη


Οι περισσοτερες εχουν σαπακιαστει ειτε απο πελατες ειτε απο νταβαδες

Ο k πιστευω οτι ειναι απο τους καλυτερους σπονσορες ως προς την συμπεριφορα του προς τις "γκομενες"

 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Ναι στα κλαμπ στο Κίεβο συχνάζουν πουτανες που μπορείς να τις προσεγγίσεις με λεφτα,αν εκανες το ιδιο στο Κοο θα σε έπαιρναν σηκωτο οι φουσκωτοι.
Ρε αρχοντα, γιατί παραμυθιαζεις τον εαυτό σου?
Σε ειδαν οι γκομενες στο Κοο και σε λιγουρευτηκαν?
Τι θεος εισαι!
Συνεχισε τα σπονσοριλικια σου, αφού ετσι τη βρίσκεις.
Απλα είναι κρίμα να σου τρωνε λεφτα καριολες χωρις να τις γλεντας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom