Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Η Δαλματία μπήκε εδώ και μια βδομάδα στις επικίνδυνες περιοχές.Αλλα τώρα με τη βυζοεπανασταση στη Λευκορρωσια θα αφήσει ο Λουκασενκο κόσμο να βγει?Εκτος αν η δικιά μου είναι στην αντίσταση.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Οπότε σηκώθηκα και πήγα είναι περίπου 180χλμ..Τους είπα στους Φινλανδούς ότι πάω μέχρι τη Χάμινα γιά 1-2 ώρες που είναι ο θείος μου στο νοσοκομείο που είναι πολύ γέρος και άρρωστος ο καημένος να του δώσω αίμα2funny2funnyκαι να δω πως είναι 2funnyτο πίστεψαν 2funnyκαι δε με έβαλαν καραντίνα ούτε τίποτα

Η Φινλανδία αν τους πεις ότι πας στο αεροδρόμιο δε σε βάζει καμία καραντίνα στη χειρότερη περίπτωση να σου ζητήσουν να τους δείξεις εισητήριο,κάνεις μιά κράτηση που είναι γιά μερικές ώρες εως μία μέρα χωρίς λεφτά φωτογραφίζεις την οθώνη και τους την δείχνεις 2funnyεγώ τους είπα αυτό για να μη μου κανουν τεστ και 2funnyJerkingΤο προβλημα είναι ότι δεν έχει συχνά λεοφωριάκια τώρα.

Καράφλα,είσαι ψεύτης,κακομοίρης και ηλίθιος.:grin:
Ψεύτης γιατί δεν πήγες ποτέ Φιλανδία και λες διαφορετικά ψέματα σε 3 μέρες.Επίσης θα είχες βγάλεις πολλές φωτογραφίες και θα μας είχες ζαλίσεις.
Κακομοίρης γιατί μετακίνησε με λεωφορειάκι.
Ηλίθιος γιατί....γιατί έτσι γεννήθηκες.:grin::grin::grin:

Ξέχασα...είσαι και πουστόγερος και σε γαμάνε Αλγερινοί και Τούρκοι.:tooth::tooth::tooth:
 
  • Like
Αντιδράσεις: rigass

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Οπότε σηκώθηκα και πήγα είναι περίπου 180χλμ..Τους είπα στους Φινλανδούς ότι πάω μέχρι τη Χάμινα γιά 1-2 ώρες που είναι ο θείος μου στο νοσοκομείο που είναι πολύ γέρος και άρρωστος ο καημένος να του δώσω αίμα2funny2funnyκαι να δω πως είναι 2funnyτο πίστεψαν 2funnyκαι δε με έβαλαν καραντίνα ούτε τίποτα

Η Φινλανδία αν τους πεις ότι πας στο αεροδρόμιο δε σε βάζει καμία καραντίνα στη χειρότερη περίπτωση να σου ζητήσουν να τους δείξεις εισητήριο,κάνεις μιά κράτηση που είναι γιά μερικές ώρες εως μία μέρα χωρίς λεφτά φωτογραφίζεις την οθώνη και τους την δείχνεις 2funnyεγώ τους είπα αυτό για να μη μου κανουν τεστ και 2funnyJerkingΤο προβλημα είναι ότι δεν έχει συχνά λεοφωριάκια τώρα.

Καράφλα,είσαι ψεύτης,κακομοίρης και ηλίθιος.:grin:
Ψεύτης γιατί δεν πήγες ποτέ Φιλανδία και λες διαφορετικά ψέματα σε 3 μέρες.Επίσης θα είχες βγάλεις πολλές φωτογραφίες και θα μας είχες ζαλίσεις.
Κακομοίρης γιατί μετακίνησε με λεωφορειάκι.
Ηλίθιος γιατί....γιατί έτσι γεννήθηκες.:grin::grin::grin:

Ξέχασα...είσαι και πουστόγερος και σε γαμάνε Αλγερινοί και Τούρκοι.:tooth::tooth::tooth:
πήγαινε στον μονσελα να σωθείς φουκαρά, ο Χάρης είπε ότι καραφλιαζεις και γερνάς, μπορεί να είναι χαζός αλλά λέει αλήθειες
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Σωστός Ο άρχοντας με τις δίδυμες.
Στείλε και φώτο με την έγκυο

Από την έγκυο δεν έχω φωτό.Οταν ήταν έγγυος δηλαδή.
Δύο εγγύους έχω γαμήσει Πολωνέζες και οι δύο.Αλλά δεν είναι καλή εμπειρία έχουν τεράστιες κοιλιές και μυρίζουν περίεργα.Τη μία μου την έστειλε από Ολλανδία η Πολωνέζα φίλη της που είχα στο ρόστερ,η άλλη με απάτησε μετά ξανά με το σύζυγο.
Μία Ουκρανέζα που γάμησα τον Ιανουάριο είχε μωρό ενός μηνός και όταν έπιανα τα βυζιά έβγαζαν γάλα.Είναι περίεργη κατάσταση,σίγουρα κάποιοι φτιάχνονται με αυτά.
Με έγγυο ή λεχούσα γενικά δε λέει.Και η παρτούζα με δύο ή τρεις γκόμενες είναι υπερεκτιμημένη.Βασικά σημαίνει λιγότερη δουλειά για τις γκόμενες ενώ εσύ πληρώνεις διπλά.Δεν επιδιώκω τις παρτούζες αλλά συχνά προκύπτουν αφού οι Ουκρανέζες,Πολωνέζες και Λευκορρωσίδες συνέχεια σου φέρνουν και φίλες να γαμήσεις.Σκέφτονται αφού αυτός έτσι κι αλλιώς γαμάει και άλλες γιατί να μην επωφεληθεί η φίλη μου να μου ανταποδώσει μετά την εξυπηρέτηση?
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Δε μπορω να καταλαβω το λογο που εχει στραβωσει ετσι ο Μπλασκος με τον Δημητρακη... Απο εκει που τον ειχε κοσμητορα του πανεπιστημιου της ζωης και εισηγητη στα σεμιναρια ουκρανολογιας που θα γινονταν εδω, ξαφνικα τετοιο ασβεστο μισος...
Γιατι ρε δασκαλε;;; :confused:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.956
Πόντοι
2.356
στις 10 η 100 καποιες θα του κατσουν
Αυτο το λεγαμε παλια (το λενε ακομη και σημερα :grin:) για τις γκομενες.
τωρα να δινεις λεφτα στο χερι και να περιμενεις αν θα σου κατσουν πραγματικα με ξεπερναει
Διαφορετικα ηθη και εθιμα εσεις οι νεολαιοι ... :2funny:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ έχω γαμήσει γκόμενες από κλαμπ στην Πολωνία,Τσεχία κτλ.Οι περισσότεροι δεν τολμούν καν να πάνε εκεί όχι να καμακώσουν,να σολισιτάρουν και να γαμήσουν.
Δεν πάνε στα δύσκολα καν.Ποτέ.Σε καμία περίπτωση.Αν πετάξεις τον άλλο στο Οσλο ή στη Βιέννη,στη Στοκχόλμη ή στην Κοπεγχάγη στα high end clubs θα κλάσει.Και όμως εκεί πρέπει να προπονηθεί κανείς.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.956
Πόντοι
2.356
Γαμησες χωρις λεφτα στην Πολωνια και στην Τσεχια ... ποτε εγινε αυτο?
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γαμησες χωρις λεφτα στην Πολωνια και στην Τσεχια ... ποτε εγινε αυτο?

Το 1999-2005.Αλώνιζα τότε.Θυμάμαι το 2004 είχα 5 γκόμενες Τσεχία.Κάθε ΣΚ ερχόμουνα από Γερμανία,έμπαινα στο κλαμπ και έβγαζα και άλλη.
Μετά το 2007 έφερνα Τσέχες Ελλάδα διακοπές με πληρωμένα έξοδα χωρίς άλλα εξτρά και γάμησα καμιά δεκαριά έτσι.Συν άλλες δέκα Πολωνέζες με τον ίδιο τρόπο.
Στο σπόνσορινγκ με έβαλε πρώτη φορά μια Πολωνέζα που γνώρισα το 2008.Ηταν πολύ εντυπωσιακή,γυρνούσε κεφάλια όταν την έφερα Ελλάδα.
Πληρώνοντας διακοπές γάμησα πενταπλάσιες από όσες θα γαμούσα κανονικά και με τα σπονσοριλίκια εικοσαπλάσιες.Χωρίς πληρωμένες διακοπές,χωρίς σπονσοριλίκι 10 γκόμενες γάμησα και μόνο τρεις ήταν πάνω από εφτάρια.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.392
Πόντοι
2.606
Γαμησες χωρις λεφτα στην Πολωνια και στην Τσεχια ... ποτε εγινε αυτο?

Το 1999-2005.Αλώνιζα τότε.Θυμάμαι το 2004 είχα 5 γκόμενες Τσεχία.Κάθε ΣΚ ερχόμουνα από Γερμανία,έμπαινα στο κλαμπ και έβγαζα και άλλη.
Μετά το 2007 έφερνα Τσέχες Ελλάδα διακοπές με πληρωμένα έξοδα χωρίς άλλα εξτρά και γάμησα καμιά δεκαριά έτσι.Συν άλλες δέκα Πολωνέζες με τον ίδιο τρόπο.
Στο σπόνσορινγκ με έβαλε πρώτη φορά μια Πολωνέζα που γνώρισα το 2008.Ηταν πολύ εντυπωσιακή,γυρνούσε κεφάλια όταν την έφερα Ελλάδα.
Πληρώνοντας διακοπές γάμησα πενταπλάσιες από όσες θα γαμούσα κανονικά και με τα σπονσοριλίκια εικοσαπλάσιες.Χωρίς πληρωμένες διακοπές,χωρίς σπονσοριλίκι 10 γκόμενες γάμησα και μόνο τρεις ήταν πάνω από εφτάρια.
παντα ειλικρινης ο αρχηγος στο μονο που δεν εχει πει αληθεια ειναι οτι τα μπλαβα αρχιδια γινηκαν ετσι επειδης ξεβαψε το σωβρακο :tooth:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.956
Πόντοι
2.356
Πριν δεκπενταετια δηλ ...
αρα τα τελευταια 10 χρονια ας πουμε σιγουρα δεν εχεις γαμησει χωρις λεφτα ... δεν ειναι μεμπτο απλα μην μιλας για καμακι ηλεκτονικο η live :grin:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Χωρίς σπονσοριλίκι χωρίς πληρωμένες διακοπές απλά με τη μαλαπέρδα και μηδενικά έξοδα γάμησα μέχρι το 2010 μερικές γκόμενες που πολλοί θα θεωρούσαν μουνάρες αλλά δεν μπορώ να ποστάρω φωτός.Αν δεν προσέφερα τίποτα στις γκόμενες,τόσες θα γαμούσα κανονικά καμιά δεκαριά καλές.
Με πληρωμένες διακοπές γάμησα οχτάρια Τσέχες και με σπονσοριλίκι ξέφυγε η κατάσταση τελείως.Βασικά με ξερό καμάκι δηλαδή με τη μαλαπέρδα μόνο μπορεί κανείς να γαμήσει αρκετά καλές γκόμενες αν είναι καλός,έξυπνος,γρήγορος και έχει κάπως ευνοικές συνθήκες αλλά όχι πολλές και όχι υπερμουνάρες.Με διακοπές βελτιώνεις κατά πολύ το βεληνεκές και με σπονσοριλίκι αποκτάς super powers,γίνεσαι φονικός τελείως.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πριν δεκπενταετια δηλ ...
αρα τα τελευταια 10 χρονια ας πουμε σιγουρα δεν εχεις γαμησει χωρις λεφτα ... δεν ειναι μεμπτο απλα μην μιλας για καμακι ηλεκτονικο η live :grin:

Γάμησα μια Πολωνέζα παντρεμένη 190 τζαμπέ το 2013 αλλά μετά γύρισε στο σύζυγο και αυτή.Και μία Τσέχα 190 σε χωριό το 2013 που βλέπαμε τον Τιτανικό μαζί και μου έλεγε οτι ήθελε σοβαρή σχέση.Το 2010 είχα την τελευταία επιτυχία χωρίς λεφτά με Πολωνέζα οχτάρι που το 2011 άρχισε να ζητάει οικονομική βοήθεια.Το 2014 γάμησα Πολωνέζα πρόσφατα χωρισμένη στο τζαμπέ με one night stand που μου ζήτησε οικονομική βοήθεια στη δεύτερη συνάντηση.Γενικά είναι μικτές καταστάσεις.Συνήθως ξεκινάει ρομαντικά η φάση με πούτσους και μετά σου ζητάει η γκόμενα βοήθεια όταν αναπτύξεις συναισθήματα για αυτή.Η ζητάει βοήθεια πιο πριν σαν εξασφάλιση.Εχει πολλές παραλλαγές.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γενικά π.χ. οι Πολωνέζες κάνουν αριστοτεχνικό μπούκι για να κολλήσεις και να σε τυλίξουν και να τα αρπάξουν στην επόμενη συνάντηση.Το κάνουν τόσο καλά που δεν μπορείς να αντισταθείς.Αφού το αξίζουνε.Αν δεν εγκρίνεις την τεχνική,τις φτύνεις και πας στην επόμενη.
Εχει πολλές παραλλαγές ανάλογα με την εθνικότητα,πολλά συστήματα.Αν η άλλη δεν ενδιαφέρεται να σε παντρευτεί συνήθως κοιτάει να στα φάει.Αν ενδιαφέρεται να σε παντρευτεί σε βλέπει δηλαδή σα γαμπρό θα σου δείξει πόσο οικονομική είναι,δε θα σε αφήνει να ξοδεύεις ευρώ δια ροπάλου.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Οσοι πηγαν για σπουδες στο μπλοκ πριν 15 χρονια γαμουσαν μουνια πολυ πανω απο τα κυβικα τους. Το ιδιο υποθετω και για οσους πηγαν για δουλειες τοτε

Ειχα δει τυπους τοτε να κυκλοφορουν μουναρες ενω εδω μονο με προξενιο θα γαμουσαν

Εχω εικονα για τα τελευταια χρονια. Το μονο που σωζει την κατασταση εκει πλεον ειναι το γεγονος οτι οι ωραιες ειναι πολλες. Θα σου κατσει καποια αν σε γουσταρει και οχι απλα επειδη εισαι απο χωρα της ΕΕ. Παλια υποθετω οτι προσπαθουσαν να βρουν γαμπρο απο "πλουσια" χωρα

Τωρα πρεπει να το παλευεις οπως και στην Ελλαδα με την διαφορα οτι εχει πολλες ωραιες και δεν κολλανε στο να βγουν με εναν αγνωστο οπως οι ελληνιδες. Αμα σε γουσταρουν θα σου κατσουν
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Οσοι πηγαν για σπουδες στο μπλοκ πριν 15 χρονια γαμουσαν μουνια πολυ πανω απο τα κυβικα τους. Το ιδιο υποθετω και για οσους πηγαν για δουλειες τοτε

Ειχα δει τυπους τοτε να κυκλοφορουν μουναρες ενω εδω μονο με προξενιο θα γαμουσαν

Δεν ισχύει απόλυτα αυτό.Πολλοί Ελληνες φοιτητές Τσεχία,Σλοβακία,Πολωνία ήταν τελείως ψάρακλες.Ενα ποσοστό γαμούσε μόνο, άντε 10%.Δεν είχαν και την οικονομική επιφάνεια να το κάνουν,με 500 ευρώ το μήνα τη βγάζανε και έπρεπε να πληρώσουν και το νοίκι.Αλλο τι γινόταν Ρουμανία,Ρωσία κτλ.
Και ποιος πήγαινε τότε π.χ. Πολωνία?Ελάχιστοι.Αφού όλα τα πανεπιστήμια ήταν πολωνόφωνα.Μετά βγήκε η βρώμα,πολύ λίγοι επωφελήθηκαν.
Επαιζε ρόλο να μένεις εκεί σίγουρα αλλά ήταν καλύτερα να δουλεύεις Γερμανία κοντά στα σύνορα με 2000 ευρώ το μήνα και να σκας τα ΣΚ για πορνοτουρισμό.Σε έβλεπαν οι γκόμενες με άλλο μάτι αν ερχόσουν από Γερμανία.
Βέβαια είναι δύσκολο να περιγράψουμε την κατάσταση στα 90s και 00s Τσεχία,Πολωνία οι νέωπες δεν καταλαβαίνουν.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Τροφη για σκεψη.

-αν ειχε ποσταρει ο δημητρακης την βυζαρου που ποσταρε ο κμαν ,τι αποθεωση θα ειχε απο το μισο σαιτ, ενω τωρα περναει στο ψιλοντουκου

-αν ειχα παει εγω ή ο κμαν 700 χιλιομετρα πηγανεελα για τραπεζικες υπηρεσιες τι γιουχα θα επεφτε, ενω τωρα περναει στο ντουκου

Χαχχαχ
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Οπότε σηκώθηκα και πήγα είναι περίπου 180χλμ..Τους είπα στους Φινλανδούς ότι πάω μέχρι τη Χάμινα γιά 1-2 ώρες που είναι ο θείος μου στο νοσοκομείο που είναι πολύ γέρος και άρρωστος ο καημένος να του δώσω αίμα2funny2funnyκαι να δω πως είναι 2funnyτο πίστεψαν 2funnyκαι δε με έβαλαν καραντίνα ούτε τίποτα

Η Φινλανδία αν τους πεις ότι πας στο αεροδρόμιο δε σε βάζει καμία καραντίνα στη χειρότερη περίπτωση να σου ζητήσουν να τους δείξεις εισητήριο,κάνεις μιά κράτηση που είναι γιά μερικές ώρες εως μία μέρα χωρίς λεφτά φωτογραφίζεις την οθώνη και τους την δείχνεις 2funnyεγώ τους είπα αυτό για να μη μου κανουν τεστ και 2funnyJerkingΤο προβλημα είναι ότι δεν έχει συχνά λεοφωριάκια τώρα.

Καράφλα,είσαι ψεύτης,κακομοίρης και ηλίθιος.:grin:
Ψεύτης γιατί δεν πήγες ποτέ Φιλανδία και λες διαφορετικά ψέματα σε 3 μέρες.Επίσης θα είχες βγάλεις πολλές φωτογραφίες και θα μας είχες ζαλίσεις.
Κακομοίρης γιατί μετακίνησε με λεωφορειάκι.
Ηλίθιος γιατί....γιατί έτσι γεννήθηκες.:grin::grin::grin:

Ξέχασα...είσαι και πουστόγερος και σε γαμάνε Αλγερινοί και Τούρκοι.:tooth::tooth::tooth:

Τι είπα που δεν ισχύει?Αν δείξεις εισητήριο οι Φινλανδοί σε αφήνουν να πας στο αεροδρόμιο,εγώ τους είπα ότι πάω στο νοσοκομείο και έπιασε :2funny:αν έλεγα ότι πάω στο αεροδρόμιο γιά να πετάξω και με έβλεπαν πίσω μετά από μερικές ώρες τι θα τους έλεγα?ότι έχασα την πτήση?:jerking:
Δεν είναι αυστηροί,πάντος.
Η ανικανότητα σε έχει βαρέσει στο κεφάλι :2funny:το πρόβλημα σου είναι αν τα λεφτά τα κατάθεσα στην τράπεζα ?:2funny: αν τα έφαγα στο Καζίνο?:2funny: εδώ σας έβαλα 3.600 Ευρώ και είπα μιά μικρή λεπτομέρια ότι πάω να τα καταθέσω στην τράπεζα στη Φινλανδία.Το θέμα είναι ότι σας έβαλα κ'άλλα λεφτά :2funny:τώρα τι τα έκανα είναι δικό μου θέμα :2funny:
Φινλαδία είναι πολύ κοντά και πηγαιναν συνεχεια πουλμανάκια,πουλμαν,τρένα,καραβάκια και ότι άλλο θες.Τα σαββατοκύριακα είχε πάντα ουρά στα σύνορα!


Τροφη για σκεψη.

-αν ειχε ποσταρει ο δημητρακης την βυζαρου που ποσταρε ο κμαν ,τι αποθεωση θα ειχε απο το μισο σαιτ, ενω τωρα περναει στο ψιλοντουκου

-αν ειχα παει εγω ή ο κμαν 700 χιλιομετρα πηγανεελα για τραπεζικες υπηρεσιες τι γιουχα θα επεφτε, ενω τωρα περναει στο ντουκου

Χαχχαχ

Αυτή τη βυζαρού ο Βλάκμαν δεν πρόκειται να τη συναντήσει ποτέ του :2funny:όπως και τόσες άλλες που μας έχει βάλει φώτο μόνες τους :2funny::jerking:
Η μόνη που έφερε ήταν αυτή η τελείως μέτρια που της έδωσε και λεφτά κιόλας :jerking::2funny:και δε του καθόταν :2funny:
Εσύ είσαι ακόμα πιό κακομοίρης γιατί ότι βγάζεις τα δίνεις σε διατροφές και στις τράπεζες :2funny::2funny::2funny:
Πάθατε όλοι πλάκα με τα τελευταία λεφτά που έβαλα :2funny: 2 μισθοί σου :2funny:γιά να τα βγάλεις εσύ αυτά δουλεύεις 2 μήνες διπλοβάρδιες στη Γερμανία :2funny:
Ζήτα από τους συγκάτοικους σου να φέρουν κ'άλλα λεφτά να βγάλεις φωτογραφία :2funny:Πιό πολύ γέλασα με της δεσμίδες με τα 20άρικα :2funny:αυτά μπορεί να ήταν και τελείως μούφα :2funny:μπορεί να είχε ένα πάνω και ένα κάτω και στη μέση χαρτιά :2funny:
Άντε βάλε μας κ'άλλες φωτογραφίες από τη ζωή σου γιά να :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Δε μπορω να καταλαβω το λογο που εχει στραβωσει ετσι ο Μπλασκος με τον Δημητρακη... Απο εκει που τον ειχε κοσμητορα του πανεπιστημιου της ζωης και εισηγητη στα σεμιναρια ουκρανολογιας που θα γινονταν εδω, ξαφνικα τετοιο ασβεστο μισος...
Γιατι ρε δασκαλε;;; :confused:



Έπαθε την κωλούμπρα που του έστελνα πούτσες ενώ δεν του σηκώνετε :2funny: βγάζει μίσος γιατί αυτός δούλευε από μικρό παιδί όπως λέει,και λογικά επειδή πήγε στο στρατό πολύ καιρό ενώ εγώ δεν πήγα :2funny:τον βάρεσαν και τα γερατειά στο κεφάλι :2funny::2funny::2funny:
Δεν τον είχα γιά τόσο ηλίθιο πάντος!:2funny:όλο τα ίδια και τα ίδια γράφει.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Οντως τα κοριτσια του μπλοκ εβλεπαν με αλλο ματι τους προερχομενους απο Γερμανια

Οι Γερμανοι ομως τις εχουν για τον πουτσο τελειως, με αποτελεσμα να βγαζουν και αυτες μια απεχθεια για τους Γερμανους

Τα εχω δει εκατερωθεν και απο Γερμανοειδεις συναδελφους και απο ανατολικες γκομενες που αν ζουσαν Ελλαδα θα τις προσκυνουσαν

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom