Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.505
Πόντοι
1.706
Θα απαντήσεις ή ξανα κωλοτουμπες?

Θα ηθελα να μου απαντησεις μονο σε αυτο. Βρεθηκες καλη ωρα στην ρωσσια. Δυσκολευοσουν να επιβιωσεις (νοικια, τροφη,κτλ) για αυτο και καθοσουν της εισαγγελεως να βγαζει τα γουστα  της. Πως βρεθηκες ξαφνικα με διαμερισμα ιδιοκτητο? 
-δουλεψες μερα νυχτα?
-πουλουσες κοκα?
-κερδισες λοττο?
-κατι αλλο? Αν ναι,τι αλλο?
Αυτο ειναι το σημειο μηδεν. Λυσε μας την απορια.

Αφου θεωρεις τους γονεις σου καθάρματα γιατι δεχεσαι το μηνιαιο τσεκ κ ολα οσα σου στειλαν  για τις αγορες σου? Πεσμου σε παρακαλω το βλεπεις αρσενικο κ αντρικιο κ περηφανο αυτο?


Τον τασο3 δεν μπορω να τον πω τιποτα.
Εχει βαλει φωτος απο μουνια μπολικα. Αν πω κατι θα με κανει ρομπα.

Κανε με ρομπα κι εσυ. Μπορεις??
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Εγω παρατηρω οτι οσες Λευκορωσιδες ειχανε γκομενιαστει με μεσογειακους τους εχουνε παρατηση νωρις μπορω να πω και γυρισανε πισω στους δικους τους. Αυτο δεν γινεται τοσο με τις ουκρανες και μολδαβες. Αν συγκρινεις τους Λευκορωσους εμφανισιακα βαζουνε ευκολα κατω ενα μεσογειακο. Βλεπω με τι τυπους γκομενιαστηκαν και οντως μετρανε και οχι μονο στην χωρα τους αλλα και στην Ευρωπη και αλλου.  
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Θα απαντήσεις ή ξανα κωλοτουμπες?

Θα ηθελα να μου απαντησεις μονο σε αυτο. Βρεθηκες καλη ωρα στην ρωσσια. Δυσκολευοσουν να επιβιωσεις (νοικια, τροφη,κτλ) για αυτο και καθοσουν της εισαγγελεως να βγαζει τα γουστα  της. Πως βρεθηκες ξαφνικα με διαμερισμα ιδιοκτητο?
-δουλεψες μερα νυχτα?
-πουλουσες κοκα?
-κερδισες λοττο?
-κατι αλλο? Αν ναι,τι αλλο?
Αυτο ειναι το σημειο μηδεν. Λυσε μας την απορια.

Αφου θεωρεις τους γονεις σου καθάρματα γιατι δεχεσαι το μηνιαιο τσεκ κ ολα οσα σου στειλαν  για τις αγορες σου? Πεσμου σε παρακαλω το βλεπεις αρσενικο κ αντρικιο κ περηφανο αυτο?


Τον τασο3 δεν μπορω να τον πω τιποτα.
Εχει βαλει φωτος απο μουνια μπολικα. Αν πω κατι θα με κανει ρομπα.

Κανε με ρομπα κι εσυ. Μπορεις??
Συγγνώμη και διαφορά έχει πως έβγαλα τα λεφτά μου?και πως πηρα τα διαμερίσματα μου? :2funny:Υπάρχουν?Τα έχω?Έλυσα το προβλημα μου?Ενώ εσύ είσαι άφραγκος και δουλεύεις στη Γερμανία φύλακας γιά να μην πεθάνεις? :2funny:
  Κ'εγώ έχω βάλει φωτογραφίες,υπάρχουν στο σά'ι'τ και φχαριστηθήκατε  :jerking:  :2funny:.
 Μα είσαι γελοίος  και ρόμπα:2funny:μόνο ότι πήγες Γερμανία γιάτι Ελλάδα δεν έβαινε το μεροκάματο είναι γιά :2funny:Αυτό που είπες γιά της Ρωσσίδες ήτανε φοβερή  :jerking: :2funny:παρόμοια με τη  :jerking: :2funny:που έγραψε ο Βλάκμαν ότι οι Μοσχοβίτες πηγαίνουν στην Ουκρανία γιά να  :knockinb:  :2funny:.
  Βάλε μας φωτογραφίες την πανσιόν που μένεις,με της κοινόχρηστες τουαλέτες και ντουσιέρες  :2funny:Ο Βλάκμαν μας έβαλε το πάρκινγκ που μένει  :2funny:.
  Έχουν έρθει εδώ φουαράδες Ελληνες από Γερμανία  :vomit:μαύρο χάλι μιλάμε  :vomit:
    Εσύ είσαι μάγκας ,γκαστερμπά'ι'τερ στη Γερμανία με χωρίς φράγκο στην τσέπη  :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.505
Πόντοι
1.706
Συγγνώμη και διαφορά έχει πως έβγαλα τα λεφτά μου?και πως πηρα τα διαμερίσματα μου? :2funny:Υπάρχουν?Τα έχω?Έλυσα το προβλημα μου?Ενώ εσύ είσαι άφραγκος και δουλεύεις στη Γερμανία φύλακας γιά να μην πεθάνεις? :2funny:
  Κ'εγώ έχω βάλει φωτογραφίες,υπάρχουν στο σά'ι'τ και φχαριστηθήκατε  :jerking:  :2funny:.
  Μα είσαι γελοίος  και ρόμπα:2funny:μόνο ότι πήγες Γερμανία γιάτι Ελλάδα δεν έβαινε το μεροκάματο είναι γιά :2funny:Αυτό που είπες γιά της Ρωσσίδες ήτανε φοβερή  :jerking: :2funny:παρόμοια με τη  :jerking: :2funny:που έγραψε ο Βλάκμαν ότι οι Μοσχοβίτες πηγαίνουν στην Ουκρανία γιά να  :knockinb:  :2funny:.
  Βάλε μας φωτογραφίες την πανσιόν που μένεις,με της κοινόχρηστες τουαλέτες και ντουσιέρες  :2funny:Ο Βλάκμαν μας έβαλε το πάρκινγκ που μένει  :2funny:.
  Έχουν έρθει εδώ φουαράδες Ελληνες από Γερμανία  :vomit:μαύρο χάλι μιλάμε  :vomit:
    Εσύ είσαι μάγκας ,γκαστερμπά'ι'τερ στη Γερμανία με χωρίς φράγκο στην τσέπη  :2funny:
Κωλοτουμπακης29
Και παρλαπιπακης29
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.505
Πόντοι
1.706
Αστα να πανε κωλοτουμπακη29.

Εγω ενας ταπεινος gastarbeiter σε διπλο box κρεβατι με μωβ πουτανοσκεπασματα και ταπητα
Κι εσυ ο τσαρος σε στρογγυλο ντιβανι με μαυρες νεκροκεφαλες.

Πως γινετε αυτο?
 

Συνημμένα

  • 20200604_022310.jpg
    20200604_022310.jpg
    2,3 MB · Εμφανίσεις: 65

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αστα να πανε κωλοτουμπακη29.

Εγω ενας ταπεινος gastarbeiter σε διπλο box κρεβατι με μωβ πουτανοσκεπασματα και ταπητα
Κι εσυ ο τσαρος σε στρογγυλο ντιβανι με μαυρες νεκροκεφαλες.

Πως γινετε αυτο?
Το δωμάτιο πόσα τετραγωνικά ειναι?4 ή 5 ? :2funny:
  Πάρε πρώτα διαμέρισμα δικό σου και μετά μιλά για κρεβάτι  :2funny:Αν χάσεις τη δουλειά σου θα βάλεις το κρεβάτι στο δρόμο να κοιμάσαι? :2funny:
  Την μαλάκια που πέταξες για της Ρωσσίδες εσύ τη σκέφτηκες?
Εγω παρατηρω οτι οσες Λευκορωσιδες ειχανε γκομενιαστει με μεσογειακους τους εχουνε παρατηση νωρις μπορω να πω και γυρισανε πισω στους δικους τους. Αυτο δεν γινεται τοσο με τις ουκρανες και μολδαβες. Αν συγκρινεις τους Λευκορωσους εμφανισιακα βαζουνε ευκολα κατω ενα μεσογειακο. Βλεπω με τι τυπους γκομενιαστηκαν και οντως μετρανε και οχι μονο στην χωρα τους αλλα και στην Ευρωπη και αλλου. 
Εξαρτάται τι μεσογειακούς?Τους κουστουμαρισμενους βόρειους Ιταλούς δύσκολο να τους παρατήσουν.Οι Έλληνες από το 2003-2004 και μετά πήγαν από το κακό στο χειρότερο.Τωρα με τα μούσια το χάλια ντύσιμο τα σκουλαρίκια και την κουραδομαγκιά αν τους βάλεις δίπλα σε ένα Μολδαβο ή Ρουμάνο ειναι κλάσεις ποιό κάτω.
  Εδώ οι γυναικες θέλουν τον νεογιάπη σαν αυτόν που έβαλα στο βίντεο.Με το αμάξι του,το ντυσιμο του,την άνεση του και το στυλ του.Αν μετράς από μόνες τους θα θέλουν να πάνε μαζί σου και μπορεί να,σε κυνηγάνε.Αν δε μετράς το καταλαβαίνουν αμέσως.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.505
Πόντοι
1.706
Παρε κι ενα πεντοχιλιαρο ζεστο και κολαριστο να χαρεις λιγο.
Με το στριγκακι του βελιγκεκα και το σαιτ στο κινητο


Τι εγινε δημητρακη??
Πως γινετε αυτο απο εναν ταπεινο gastarbeiter χωρις φραγκο στην τσεπη??
 

Συνημμένα

  • 20200604_023828.jpg
    20200604_023828.jpg
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 47

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.505
Πόντοι
1.706
Το κρεβατι μονο ειναι 2×2= 4 τμ

Σχολειο πηγες. Υπολογισε....

Παρε κ ελληνικη τηλεοραση σε HD να μην σου λειπει τιποτα

Καυμενακη29
 

Συνημμένα

  • 20200604_023900.jpg
    20200604_023900.jpg
    2,7 MB · Εμφανίσεις: 42

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.505
Πόντοι
1.706
Εβαλα οτι μου ζητησες/προκαλεσες/αμφεβαλες για να μην εχεις αποριες

Εσυ τωρα θα ειχες την ευγενη καλοσυνη να μας βαλεις εστω μια φωτογραφια με γκομενετο που να φαινεται πως ειστε μαζι κ γουσταρει, οχι πουτανα, 7αρι, απο 2010 και μετα?


Δεν παιζει τιποτα??  :2funny: :2funny: :2funny:
Σα να εισαι στην αμαλιαδα κ ενω τρωνε ολοι φραουλες, μεγαλες,ζουμερες, ολοφρεσκες εσυ να πρεπει να πας στο παζαρι να πληρωσεις για να παρεις ενα κεσεδακι
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Στις καλυβες των Μαορι, το κενο γυρω γυρω απο το κρεβατι ειναι ανετο στο να κατεβεις και να μη βρισκεις σε τοιχους.

 :S :S :S


Επισης, το ιδιο ισχυει και για τα καταλυματα των Βεδουινων στις παρυφες της ερημου Ουαχιμπα.

 :S :S :S

 

Συνημμένα

  • clipboard_image_fb20ec7.jpg
    clipboard_image_fb20ec7.jpg
    96,7 KB · Εμφανίσεις: 24

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Παρε κι ενα πεντοχιλιαρο ζεστο και κολαριστο να χαρεις λιγο.
Με το στριγκακι του βελιγκεκα και το σαιτ στο κινητο


Τι εγινε δημητρακη??
Πως γινετε αυτο απο εναν ταπεινο gastarbeiter χωρις φραγκο στην τσεπη??
Συγγνώμη οι φυλακές στη Ρωσσία έχουν πιο πολύ χώρο  :2funny:είχα βάλει φωτογραφίες από της φυλακές  :2funny:
 Μ αρέσει και το παράθυρο στον ακάλυπτο και το μπουκάλι με το νερο  :2funny:Γιατί δεν έχεις βρύση στο δωμάτιο  :2funny:.
 Ναι δεν είναι 4 τετραγωνικά όλο το δωμάτιο είναι 5  :2funny:και η τηλεόραση ειναι ενδειξη πλούτου  :2funny:βλέπεις κ Ελληνική τηλεόραση στη μαύρη ξενιτιά  :2funny:με την Ελλάδα στην καρδιά   :2funny:
   Αυτά τα λεφτά πόσα χρόνια τα μάζευες?για να τα πάρεις μαζί στην Ελλάδα για τα γεράματα σου? :2funny:
 

Συνημμένα

  • 20200604_022310.jpg
    20200604_022310.jpg
    2,3 MB · Εμφανίσεις: 51

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.505
Πόντοι
1.706
:heavymetalbig:
Στις καλυβες των Μαορι, το κενο γυρω γυρω απο το κρεβατι ειναι ανετο στο να κατεβεις και να μη βρισκεις σε τοιχους.

 :S :S :S


Επισης, το ιδιο ισχυει και για τα καταλυματα των Βεδουινων στις παρυφες της ερημου Ουαχιμπα.

 :S :S :S
Αν δεν σου κανει να το δωσω το ΧL κ να βαλω ενα μικροτερο
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.505
Πόντοι
1.706
Συγγνώμη οι φυλακές στη Ρωσσία έχουν πιο πολύ χώρο  :2funny:είχα βάλει φωτογραφίες από της φυλακές  :2funny:
 Μ αρέσει και το παράθυρο στον ακάλυπτο και το μπουκάλι με το νερο  :2funny:Γιατί δεν έχεις βρύση στο δωμάτιο  :2funny:.
 Ναι δεν είναι 4 τετραγωνικά όλο το δωμάτιο είναι 5  :2funny:και η τηλεόραση ειναι ενδειξη πλούτου  :2funny:βλέπεις κ Ελληνική τηλεόραση στη μαύρη ξενιτιά  :2funny:με την Ελλάδα στην καρδιά   :2funny:
   Αυτά τα λεφτά πόσα χρόνια τα μάζευες?για να τα πάρεις μαζί στην Ελλάδα για τα γεράματα σου? :2funny:
κωλοτουμπακη29 καταπιες την γλωσσα σου??

Αλλα λογια να αγαπιομαστε παλι?
Πριν ελεγες 9ως μενω σε οικοτροφειο κ ειμαι αφραγκος.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τυπε πρεπει να παραδεχτεις την αληθεια.

Ειναι λιγο στριμωγμενα εκει στη φωτο τα πραγματα.

Εαν κατεβει καποιος βιαστικα μεσα στον υπνο του για να παει τουαλετα, θα κουτουλησει στο τοιχο.  :S :S :S

Πηγαινε ενα ταξιδακι στην ερημο Ουαχιμπα να ζησεις λιγο στα καταλυματα των Βεδουινων. Δεν σου κανω πλακα, πηγαινε να τα δεις με τα ματια σου.

Επισης πολυ ομορφα και ανετα καταλυματα εχουν οι Μαορι, πηγαινε και εκει ετσι απο περιεργεια να δεις το πως ζουν.

Και δεν εργαζονται 12 ωρες την ημερα, το πιο σημαντικο.

Εχουν πολυ καλυτερη ποιοτητα ζωης.

 :hi:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.505
Πόντοι
1.706
Τυπε πρεπει να παραδεχτεις την αληθεια.

Ειναι λιγο στριμωγμενα εκει στη φωτο τα πραγματα.

Εαν κατεβει καποιος βιαστικα μεσα στον υπνο του για να παει τουαλετα, θα κουτουλησει στο τοιχο.  :S :S :S

Πηγαινε ενα ταξιδακι στην ερημο Ουαχιμπα να ζησεις λιγο στα καταλυματα των Βεδουινων. Δεν σου κανω πλακα, πηγαινε να τα δεις με τα ματια σου.

Επισης πολυ ομορφα και ανετα καταλυματα εχουν οι Μαορι, πηγαινε και εκει ετσι απο περιεργεια να δεις το πως ζουν.

Και δεν εργαζονται 12 ωρες την ημερα, το πιο σημαντικο.

Εχουν πολυ καλυτερη ποιοτητα ζωης.

 :hi:
ποιος αλλος να κατεβει οταν μενω μονος μου?
Εγω απεδειξα πως δεν μενω σε οικοτροφειο. Παραμενω σεμνος κ ταπεινος νυχτοφυλακας.

Ταξιδακι σε ερημο μετα απο αυτο της σαχαρας δεν ξανακανω.

Αν βρισκεις την ζωη του μαορι κτλ ανετη γιατι δεν την κανεις προς τα κει?

Δλδ τωρα που σκεφτομαι να παρω jaguar2.7D θα πρέπει να παω στην ερημο ουαχιμπα γιατι το παρκιγκ που προοριζω να την βαζω ειναι στριμοκωλο??? Μηπως το αμαξι θα ειναι μεγαλο?? Λεω μηπως.

Μ αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι παντως....
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Γιατι ποιος μενει σε οικοτροφειο;

 :S :S :S

Το να εισαι νυχτοφυλακας, δικαιωμα σου τυπε.

Απο τη στιγμη που εργαζεσαι και εχεις νομιμη εργασια, κανεις δεν μπορει να σου πει το παραμικρο.

  :hi:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
κωλοτουμπακη29 καταπιες την γλωσσα σου??

Αλλα λογια να αγαπιομαστε παλι?
Πριν ελεγες 9ως μενω σε οικοτροφειο κ ειμαι αφραγκος.
Γιατί δεν είσαι φουκαράς? :2funny:έτσι φουκαράς είσαι όπως έλεγα  :2funny:δωμάτιο οικοτροφείου είναι αυτό  :2funny:έχεις και το μπουκάλι στο παράθυρο γιατί δεν έχει χώρο ούτε για τραπέζι  :2funny:και φυσικά οι τουαλέτες η κουζίνα και οι ντουσιέρες είναι κοινόχρηστες  :2funny:
  Αυτά τα λεφτά τα μάζευες κάνα δυό χρόνια  :2funny:για τα γεράματα σου στην Ελλάδα  :2funny:
  Ακόμα καί στην Αιθιοπία έχουν νερό στο σπίτι τους  :2funny:
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Τυπε πρεπει να παραδεχτεις την αληθεια.

Ειναι λιγο στριμωγμενα εκει στη φωτο τα πραγματα.

Εαν κατεβει καποιος βιαστικα μεσα στον υπνο του για να παει τουαλετα, θα κουτουλησει στο τοιχο.  :S :S :S

Πηγαινε ενα ταξιδακι στην ερημο Ουαχιμπα να ζησεις λιγο στα καταλυματα των Βεδουινων. Δεν σου κανω πλακα, πηγαινε να τα δεις με τα ματια σου.

Επισης πολυ ομορφα και ανετα καταλυματα εχουν οι Μαορι, πηγαινε και εκει ετσι απο περιεργεια να δεις το πως ζουν.

Και δεν εργαζονται 12 ωρες την ημερα, το πιο σημαντικο.

Εχουν πολυ καλυτερη ποιοτητα ζωης.

 :hi:
:2funny: :2funny:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τα λεφτα και το κινητο στη φωτογραφια οκ, η κιλοτα τι συμβολιζει τυπε;  :think: :think: :think:

Για ποιο λογο εβαλες τη κιλοτα στη φωτογραφια;

 :S :S :S
 
  • Like
Αντιδράσεις: sly.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom