Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.505
Πόντοι
1.706
Το σαη εχει γινει δοκιμαστηριο γυναικων εσωρουχων, μετραμε και διαστασεις τωρα.

  :S :S :S
Οταν καποιοι μιλανε υποθετικα κ κακοπροαιρετα
Καποιοι αλλοι χρησιμοποιουν αποδειξεις κ επιχειρηματα
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.243
Like
13.482
Πόντοι
2.606
τυποι παλια τα αγορια βγαζαν μεζουρα για να μετρησουν πουτσα τωρα τη βγαζουν για να μετρησουν κυλοτα  :grin:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Παρε κι ενα πεντοχιλιαρο ζεστο και κολαριστο να χαρεις λιγο.
Με το στριγκακι του βελιγκεκα και το σαιτ στο κινητο


Τι εγινε δημητρακη??
Πως γινετε αυτο απο εναν ταπεινο gastarbeiter χωρις φραγκο στην τσεπη??

Καλα ολοι στα σπιτια σας τα εχετε τα λεφτα, δεν κανετε επενδυσεις καθολου?
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.505
Πόντοι
1.706
τυποι παλια τα αγορια βγαζαν μεζουρα για να μετρησουν πουτσα τωρα τη βγαζουν για να μετρησουν κυλοτα  :grin:
Σωστα τυπε.

Υπερμεγεθες, του βελιγκεκα, σουζυ τρως κτλ ακουστηκαν.
Επρεπε καποια πράματα να μπουν στην θεση τους.

Το σθενος για να αναιρεσουν?? Μπααααα
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Τυπε έχεις ανοίξει ιστορίες με την ελίτ του σαιτ, Δημητράκη, Σαββίδη κλπ

Είναι κάποιου τύπου κοινωνικό πείραμα αυτό?  :2funny:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ο urlauber κλέβει το σύστημα γιατί είναι Mgtow.Κανονικά οι γκόμενες,σύζυγοι κτλ σου τρώνε χαλαρά ένα 50% του εισοδήματος.Είναι το τίμημα που καταβάλλει ένας νορμάλ άντρας γαμίκος.
Σα Mgtow τις αφήνεις εκ πεποιθήσεως να ψοφήσουνε που είναι άδικο από εξελικτική άποψη,οι γυναίκες υποτίθεται οτι είναι αδύναμες.
Φανταστείτε εγώ με εισόδημα 5000 καθαρά το μήνα να το έριχνα στο Mgtowισμό.Ετσι χαίρω πολύ,μπορείς να μαζέψεις πολύ χρήμα αν δεν το σπαταλάς στα μουνάκια.
Για αυτό οι πουσταίοι είναι κατά μέσο όρο πλουσιότεροι από τους φυσιολογικούς,δεν τους τα τρώνε τα μουνιά.
Αλλά δε μετανιώνω για τα λεφτά που έφαγα στα μουνιά.Για να κάνεις τώρα τα ίδια Ουκρανία,Ρωσία,Τσεχία,Πολωνία θες τα τριπλά ή πενταπλά και πάλι δε γίνονται.Αν δεν τα είχα κάνει τότε δεν θα τα είχα κάνει ποτέ.
Το μουνοκυνήγι είναι εθιστικό.Για να συνεχίσω να είμαι ενεργός στο μέτωπο την επόμενη πενταετία πρέπει να διπλασιάσω τα εισοδήματα,να πάω στα 10000 ευρώ μηναίως αλλά εκεί παίζει χοντρός ανταγωνισμός,πέφτουν κορμιά.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.505
Πόντοι
1.706
Ο urlauber κλέβει το σύστημα γιατί είναι Mgtow.Κανονικά οι γκόμενες,σύζυγοι κτλ σου τρώνε χαλαρά ένα 50% του εισοδήματος.Είναι το τίμημα που καταβάλλει ένας νορμάλ άντρας γαμίκος.
Σα Mgtow τις αφήνεις να ψοφήσουνε που είναι άδικο από εξελικτική άποψη,οι γυναίκες υποτίθεται οτι είναι αδύναμες.
Φανταστείτε εγώ με εισόδημα 5000 το μήνα να το έριχνα στο Mgtowισμό.Ετσι χαίρω πολύ,μπορείς να μαζέψεις πολύ χρήμα αν δεν το σπαταλάς στα μουνάκια.
Για αυτό οι πουσταίοι είναι κατά μέσο όρο πλουσιότεροι από τους φυσιολογικούς,δεν τους τα τρώνε τα μουνιά.
Αλλά δε μετανιώνω για τα λεφτά που έφαγα στα μουνιά.Για να κάνεις τώρα τα ίδια Ουκρανία,Ρωσία,Τσεχία,Πολωνία θες τα τριπλά ή πενταπλά και πάλι δε γίνονται.Αν δεν τα είχα κάνει τότε δεν θα τα είχα κάνει ποτέ.
Τυπε εγω με 3 διαζυγια οτι ηταν να δωσω το εδωσα.
Κοιταω την παρτη μου ,το παιδι μου,κ τα ταξιδακια μου.
Αλλα να σου πω κ κατι αλλο. Οσα δινεις εσυ για 2 ωρες που μπορει κ να μην γαμησεις, στελνω εγω στην βραζιλια σε 3 οικογενειες που πεινανε λογω ανεργιας κορονοιου

Εσυ πληρωνεις υπεραξιες.
Οσο περισσότερο πληρωνεις τοσο περισσοτερο ηδονιζεσαι. Αυτο σε καβλωνει.
Μονο που πληρωνεις τα σωβρακα για μεταξωτες κορδελες
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τυπε εγω με 3 διαζυγια οτι ηταν να δωσω το εδωσα.
Κοιταω την παρτη μου κ τα ταξιδακια μου.

Εσυ πληρωνεις υπεραξιες.
Οσο περισσότερο πληρωνεις τοσο περισσοτερο ηδονιζεσαι. Αυτο σε καβλωνει.
Μονο που πληρωνεις τα σωβρακα για μεταξωτες κορδελες

Οχι,εγώ πληρώνω κάτω από τις αγοραίες τιμές.Κανονικά αυτές που προβάλλω κοστίζουν πολύ περισσότερα.
3 διαζύγια,εντυπωσιακό.Ευτυχώς δεν μπλέκω με γάμους.Γενικά κοστίζει περισσότερο η σύζυγος ή η γκόμενα?Πώς είναι η φάση?
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Τι εμεινε να πεις
2cm που ξεκινησες το μετρημα πιο μεσα.. + 34cm που ειναι η κιλοτα = 36cm, αρα εισαι στο plus size
Υγ. Την μια μερια την τεντωσες την αλλη την αφησες χαλαρη βλεπω..
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.135
Πόντοι
506
Ποιο 2010? Ας βάλει οποιαδήποτε γκόμενα μετα το 1990. Ας βάλει αυτη που παντρεύτηκε. Η την εξηνταρα χοντρη σπιτονοικοκυρα.
Σαβουρογαμης ολκης,την είχε δει και ζιγκολο.
Μας εκθειάζει τα πλουτια του οτι έβγαζε 1000 ευρώ μηνιαίως χάρη στα επιδόματα των γονιών.
Ποια Ρωσίδα εμφανισιμη θα παει με τυπο που βγάζει 1000 ευρώ και [size=18pt]τσιμα τσιμα επιβιώνει[/size]?
[size=16pt]ΚΑΝΑΠΕΣ-ΚΡΕΒΑΤΙ[/size]....
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.243
Like
13.482
Πόντοι
2.606
2cm που ξεκινησες το μετρημα πιο μεσα.. + 34cm που ειναι η κιλοτα = 36cm, αρα εισαι στο plus size
Υγ. Την μια μερια την τεντωσες την αλλη την αφησες χαλαρη βλεπω..
τυπε κανονισε μην  την βαλει στο πλυντηριο στους 70 βαθμους και μεινει η μιση  :grin:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
[size=16pt]ΚΑΝΑΠΕΣ-ΚΡΕΒΑΤΙ[/size]....

Αυτά τα καναπές κρεβάτι,κοινή βρύση μπάνιου,νιπτήρα ήταν από τα μεγαλύτερα κομμουνιστικά επιτεύγματα για εξοικονόμηση χώρου.Επέτρεψαν την κατασκευή δεκάδων εκατομμυρίων κατοικιών το 60,70 και φαίνεται οι Ρώσοι γουστάρισαν και τα συνεχίζουν.
Γενικά άμα πάτε Ρωσία,Ουκρανία θα κουφαθείτε.Πολλά καινούργια κτίρια είναι ακριβώς με την αισθητική της Χρουστσώφκα,τετράγωνα μπλοκ όλα τα κτίρια τετράγωνα,ίδια,στρατώνες φάση.Αυτά έβλεπαν μια ζωή αυτά φτιάχνουν.
Σε αυτές τις πόλεις τα κτίρια πρέπει να εξυπηρετούν και στρατηγικούς σκοπούς σε περίπτωση επίθεσης,τα υπολογίζουν όλα.Π.χ. το Στάλινγκραντ για τον πούτσο ήταν αρχιτεκτονικά,με τη γερμανική όμως επίθεση μετετράπη σε οχυρό.Ενώ άλλες παλιές γαμάτες πόλεις αρχιτεκτονικά ήταν μπουκιά για τη Βέρμαχτ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom