Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.505
Πόντοι
1.706
Τα λεφτα και το κινητο στη φωτογραφια οκ, η κυλοτα τι συμβολιζει τυπε;  :think: :think: :think:

Για ποιο λογο εβαλες τη κυλοτα στη φωτογραφια;

 :S :S :S
Τυπε μην μας κουραζεις ,διαβασε λιγο πιο πισω κ θα καταλαβεις
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
ποιος αλλος να κατεβει οταν μενω μονος μου?
Εγ
ποιος αλλος να κατεβει οταν μενω μονος μου?
Εγω απεδειξα πως δεν μενω σε οικοτροφειο.
Συγγνώμη αφού μένεις μόνος σου την γυναικία κιλότα τι την θέλεις?τη φοράς εσύ?
  Έλεος δε μας έφτανε η Τραμοπουστάρα κ άλλος πούστης μας βγήκε!
  Αυτό δωμάτιο οικοτροφείου είναι
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τυπε μην μας κουραζεις ,διαβασε λιγο πιο πισω κ θα καταλαβεις

Τυπε δεν ειναι καπως περιεργο και κωμικο να ποσταρει ενας αντρας τα λεφτα του μαζι με ενα κινητο και μια κιλοτα;  :think: :think: :think:


 :S :S :S
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.505
Πόντοι
1.706
Τυπε δεν ειναι καπως περιεργο και κωμικο να ποσταρει ενας αντρας τα λεφτα του μαζι με ενα κινητο και μια κιλοτα;  :think: :think: :think:


  :S :S :S
Διαβασε τις τελευταιες 2-3 σελιδες ,ευκολο ειναι.
Αν δεν καταλαβεις με ξαναρωτας
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.505
Πόντοι
1.706
Αχ βρε φουκαρα δημητρακη, ηθελες με τα ψεματα να σε θαυμαζουμε αλλα τελικα σε λυπομαστε.
Κριμα καυμενε, ουτε μια φωτο με γκομενακι ενω ζεις στην ρωσια.
Ποιος να το πιστευε.

Το κερασμα στο fkk ισχυει
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εβαλα οτι μου ζητησες/προκαλεσες/αμφεβαλες για να μην εχεις αποριες

Εσυ τωρα θα ειχες την ευγενη καλοσυνη να μας βαλεις εστω μια φωτογραφια με γκομενετο που να φαινεται πως ειστε μαζι κ γουσταρει, οχι πουτανα, 7αρι, απο 2010 και μετα?


Δεν παιζει τιποτα??  :2funny: :2funny: :2funny:
Σα να εισαι στην αμαλιαδα κ ενω τρωνε ολοι φραουλες, μεγαλες,ζουμερες, ολοφρεσκες εσυ να πρεπει να πας στο παζαρι να πληρωσεις για να παρεις ενα κεσεδακι

Ποιο 2010?Ας βάλει οποιαδήποτε γκόμενα μετα το 1990.Ας βάλει αυτη που παντρεύτηκε.Η την εξηνταρα χοντρη σπιτονοικοκυρα.
Σαβουρογαμης ολκης,την είχε δει και ζιγκολο.
Μας εκθειάζει τα πλουτια του οτι έβγαζε 1000 ευρώ μηνιαίως χάρη στα επιδόματα των γονιών.
Ποια Ρωσίδα εμφανισιμη θα παει με τυπο που βγάζει 1000 ευρώ και τσιμα τσιμα επιβιώνει?
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Εγω παρατηρω οτι οσες Λευκορωσιδες ειχανε γκομενιαστει με μεσογειακους τους εχουνε παρατηση νωρις μπορω να πω και γυρισανε πισω στους δικους τους. 
Λεει μια παροιμια:《οποιος γεννηθει στη φυλακη, την φυλακη θυμαται..》
Αν εχουν συνηθισει μια ζωη στη φαπα και στο ζοριλικι, μετα τους φαινεται παραξενο το μεσογειακο σαβουαρ βιβρ.
Οι ανατολικες κατα βαθος ειναι μαζοχιστριες και θελουν 'τον γερμανο τους' που ειναι δικος τους, απο τα μερη τους..
 
  • Like
Αντιδράσεις: sly.
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Αφου θεωρεις τους γονεις σου καθάρματα γιατι δεχεσαι το μηνιαιο τσεκ κ ολα οσα σου στειλαν  για τις αγορες σου? Πεσμου σε παρακαλω το βλεπεις αρσενικο κ αντρικιο κ περηφανο αυτο?

Έχεις μείνει πίσω,τώρα τα παίρνει από την κόρη του,μιλάμε για πολύ άντρα :S :S :S

  Η κόρη μου τώρα είναι μεγάλη και μου στέλνει 300 το μήνα οπότε δεν έχω εκβιασμούς από την γίδα μου  
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Εγω παρατηρω οτι οσες Λευκορωσιδες ειχανε γκομενιαστει με μεσογειακους τους εχουνε παρατηση νωρις μπορω να πω και γυρισανε πισω στους δικους τους.    
Ενας απο το πρωην ανατολικο μπλοκ ειχε πει ενα ρητο, για εμας τους μεσογειακους τυπους..《εμεις τις γυναικες τις εχουμε για να τις γαμαμε και να τις δερνουμε.. ενω εσεις τις εχετε για να τις γαματε και να τις πληρωνετε..》
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
ποιος αλλος να κατεβει οταν μενω μονος μου?
Εγω απεδειξα πως δεν μενω σε οικοτροφειο.
Συγγνώμη αυτό δεν είναι δωμάτιο οικοτροφείου 5 τετραγωνικά? :2funny:Το δε κρεβάτι είναι ότι πιό φτηνό υπάρχει.Μ'αρέσει το παράθυρο στον ακάλυπτο χώρο και το μπουκαλάκι με το νερό.Με λίγα λόγια δεν έχεις ούτε τραπεζάκι  :headbang:γ'αυτο και βάζεις το μπουκάλι με το νερό στο παράθυρο  :2funny:.
  Σχετικά με τα λεφτά,το μισθό εδώ και πολλά χρόνια τον βάζουν στην κάρτα,εσύ τα βγάζεις κάθε μήνα και τα μαζεύεις γιά να τα πάρεις μαζί σου στην Ελλάδα  :2funny:.
  Αφού όπως λες μένεις μόνος σου η κιλότα είναι δικιά σου  :2funny:δεν ξέρω τι κάνεις?ή βλέπεις τσόντα και τη μυρίζεις  :2funny:ή είσαι ξεφωνημένος σαν την πουστάρα της Αγγλίας και την φοράς  :2funny:εσύ να μας πεις τι κάνεις με την κιλότα? :2funny:
  Μ'αρέσει η τηλεόραση  των 150-200 Ευρώ :2funny:ένδειξη πλούτου  :2funny
  Οι συνθήκες διαβίωσης σου είναι χειρότερες ακόμα και από του Βλάκμαν  :2funny:ο Βλάκμαν στο πάρκινγκ έχει χώρο να κανει δυο βηματα εσένα είναι μικρότερο και από τα κελιά στις φυλακές :2funny:οι γάτες μου έχουν περισσοτερο χώρο από σενα  :2funny:και ζούνε πάρα πολύ καλύτερα :2funny:
    Μ'αρέσει που λέτε γιά μένα που το διαμέρισμα μου είναι 42 τετραγωνικά και το δωμάτιο μου 20 και έχω και άλλα 2 διαμερίσματα που πηγαίνω ενώ εσείς μένετε σε 5 τετραγωνικά είστε γκαστερμπά'ι'τερ και τρώτε τα  :shit:σας γιά να μαζέψετε λεφτά να γυρίσετε Ελλάδα  :2funny:
  Τώρα καταλαβαίνω γιατί ο φουκαράς που είναι στην Κύπρο πενευόταν ότι κάθεται στο μπλκόνι και τρωει Ελληνική φέτα και πίνει καφέ  :2funny:
    Εγώ φώτο δεν βάζω βρείτε άλλο τρόπο να τραβάτε  :jerking: :2funny:
    Χτες με πεθάνατε στα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:δεν μπόρεσα να κοιμηθω από τα γέλια  :2funny: :2funny: :2funny:
    Αν είναι να βασανίζεσαι στο κλουβί και να δουεύεις φύλακας στη Γερμανία γιατί δε δίνεις κάτι στο Μονσελά να σε εκτελέσει  :2funny:να βάλεις τέλος στο μαρτύριο σου  :2funny:
 

Συνημμένα

  • germania oikotorfeio.jpg
    germania oikotorfeio.jpg
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 41
  • monselas.jpg
    monselas.jpg
    80,1 KB · Εμφανίσεις: 17

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.505
Πόντοι
1.706
Συγγνώμη αυτό δεν είναι δωμάτιο οικοτροφείου 5 τετραγωνικά? :2funny:Το δε κρεβάτι είναι ότι πιό φτηνό υπάρχει.Μ'αρέσει το παράθυρο στον ακάλυπτο χώρο και το μπουκαλάκι με το νερό.Με λίγα λόγια δεν έχεις ούτε τραπεζάκι  :headbang:γ'αυτο και βάζεις το μπουκάλι με το νερό στο παράθυρο  :2funny:.
  Σχετικά με τα λεφτά,το μισθό εδώ και πολλά χρόνια τον βάζουν στην κάρτα,εσύ τα βγάζεις κάθε μήνα και τα μαζεύεις γιά να τα πάρεις μαζί σου στην Ελλάδα  :2funny:.
  Αφού όπως λες μένεις μόνος σου η κιλότα είναι δικιά σου  :2funny:δεν ξέρω τι κάνεις?ή βλέπεις τσόντα και τη μυρίζεις  :2funny:ή είσαι ξεφωνημένος σαν την πουστάρα της Αγγλίας και την φοράς  :2funny:εσύ να μας πεις τι κάνεις με την κιλότα? :2funny:
  Μ'αρέσει η τηλεόραση  των 150-200 Ευρώ :2funny:ένδειξη πλούτου  :2funny
  Οι συνθήκες διαβίωσης σου είναι χειρότερες ακόμα και από του Βλάκμαν  :2funny:ο Βλάκμαν στο πάρκινγκ έχει χώρο να κανει δυο βηματα εσένα είναι μικρότερο και από τα κελιά στις φυλακές :2funny:οι γάτες μου έχουν περισσοτερο χώρο από σενα  :2funny:και ζούνε πάρα πολύ καλύτερα :2funny:
   Μ'αρέσει που λέτε γιά μένα που το διαμέρισμα μου είναι 42 τετραγωνικά και το δωμάτιο μου 20 και έχω και άλλα 2 διαμερίσματα που πηγαίνω ενώ εσείς μένετε σε 5 τετραγωνικά είστε γκαστερμπά'ι'τερ και τρώτε τα  :shit:σας γιά να μαζέψετε λεφτά να γυρίσετε Ελλάδα  :2funny:
  Τώρα καταλαβαίνω γιατί ο φουκαράς που είναι στην Κύπρο πενευόταν ότι κάθεται στο μπλκόνι και τρωει Ελληνική φέτα και πίνει καφέ  :2funny:
   Εγώ φώτο δεν βάζω βρείτε άλλο τρόπο να τραβάτε  :jerking: :2funny:
    Χτες με πεθάνατε στα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:δεν μπόρεσα να κοιμηθω από τα γέλια  :2funny: :2funny: :2funny:
   Αν είναι να βασανίζεσαι στο κλουβί και να δουεύεις φύλακας στη Γερμανία γιατί δε δίνεις κάτι στο Μονσελά να σε εκτελέσει  :2funny:να βάλεις τέλος στο μαρτύριο σου  :2funny:
Κρεβατι box 2 επι 2. Λιγο μικροτερο απο ολο σου το δωματιο.

Την τηελοραση στην εδειξα για να δεις πως πιανουμε ελληνικη τηλεοραση σε ποιοτητα HD. Ολοι το καταλαβαν εκτος απο σενα??

Η πρωην μου ειχε περισσοτερο χωρο μονο για τα παπουτσια της απο οτι εχεις εσυ σε ολη την γκαρσονιερα.

Μην μιλας για σκατό. Στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σκοινι.

Φωτογραφια δεν βαζεις γιατι δεν εχεις. Αλλιως θα εβαζες γιατι σου αρεσει η επιδειξη. Στο ζητησα με το καλο ,δεν καταλαβαινεις. Πειστηκα πως δεν παιζει γκομενα κ φωτο ουτε για αστειο.

Φωτογραφια μεχρι κ του μονσελα εχεις αλλα απο γκομενετο.......αστα να πανε φουκαρακη29
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
27
Like
4.298
Πόντοι
1.446
Κρεβατι box 2 επι 2. Λιγο μικροτερο απο ολο σου το δωματιο.

Την τηελοραση στην εδειξα για να δεις πως πιανουμε ελληνικη τηλεοραση σε ποιοτητα HD. Ολοι το καταλαβαν εκτος απο σενα??

Η πρωην μου ειχε περισσοτερο χωρο μονο για τα παπουτσια της απο οτι εχεις εσυ σε ολη την γκαρσονιερα.

Μην μιλας για σκατό. Στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σκοινι.

Φωτογραφια δεν βαζεις γιατι δεν εχεις. Αλλιως θα εβαζες γιατι σου αρεσει η επιδειξη. Στο ζητησα με το καλο ,δεν καταλαβαινεις. Πειστηκα πως δεν παιζει γκομενα κ φωτο ουτε για αστειο.

Φωτογραφια μεχρι κ του μονσελα εχεις αλλα απο γκομενετο.......αστα να πανε φουκαρακη29

Φίλε κάθεσαι και ασχολείσαι με το ναυάγιο που έχεζε στην Φυλής,με τον κακομοίρη που τρώει τα λεφτά των γονιών του,που συγκρίνει οργανωμένες δυτικές χώρες με την μαφιοζοχώρα. Τον ΚΜΑΝ τον κράζω γιατί του τρώνε τα λεφτά και δεν γαμάει αλλά δουλεύει και τα βγάζει δεν είναι βδέλλα.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
αυτό δεν είναι δωμάτιο οικοτροφείου 5 τετραγωνικά ? Το δε κρεβάτι είναι ότι πιό φτηνό υπάρχει.
Αφού όπως λες μένεις μόνος σου η κιλότα είναι δικιά σου? εσύ να μας πεις τι κάνεις με την κιλότα?
Οι συνθήκες διαβίωσης σου είναι χειρότερες οι γάτες μου έχουν περισσοτερο χώρο από σενα  και ζούνε πάρα πολύ καλύτερα
Το κρεβατι εχει μια τεραστια λακουβα στη μεση λες και εχει πεσει βομβα, οποιος κοιμηθει επανω σε αυτο το στρωμα το πρωι θα ξυπνησει σαν τελικο σιγμα. Τωρα η μια εμπριμε κιλοτα ειναι σιγουρα για σωματοτυπο βαρεων- βαρων. Και απο οτι βλεπω μια κοροιδια ειναι τα σπιτακια της barbie που ενοικιαζουν οι φριτζηδες στους ξενους.
 
  • Like
Αντιδράσεις: sly.

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πηγαινε ενα ταξιδακι στην ερημο Ουαχιμπα να ζησεις λιγο στα καταλυματα των Βεδουινων.


Επισης πολυ ομορφα και ανετα καταλυματα εχουν οι Μαορι, πηγαινε και εκει ετσι απο περιεργεια να δεις το πως ζουν.

Τύπε , είσαι συγχώρητος. Μου προκάλεσες ένα λόξυγγα από τα γέλια που θα με ταλαιπωρεί ώρες.
Ξέρεις τι μαρτύριο είναι λόξυγγας 2-3 ώρες ;

Δεν δικαιολογείσαι με τίποτε.

ΟΤΑΝ ΤΑ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΚΕΙ,
ΔΕΝ ΜΕ ΕΛΕΓΑΝ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ;;;;;;;;

Λες και οι παπούα στη νέα γουϊνέα , να ζουν καλύτερα ;;;


Το σίγουρο πάντως είναι ότι παργαλάτσο και καλαμπαλίκια, τα αερίζουν αβέρτα !

edfe79a902da3bc6664ee8aea3c382bf.jpg
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Φίλε κάθεσαι και ασχολείσαι με το ναυάγιο που έχεζε στην Φυλής,με τον κακομοίρη που τρώει τα λεφτά των γονιών του,που συγκρίνει οργανωμένες δυτικές χώρες με την μαφιοζοχώρα.

:S :S :S :S :S

Να συμπληρώσω πως κοινός γνωστός με ενημέρωσε ότι τα πολυδιαφημισμένα διαμερίσματα δεν είναι καν δικά του και πως παίρνει κομισιόν από τα μπουρδέλα όταν στέλνει πελάτες.
Αυτούς τους λίγους Έλληνες που επισκέπτονται την Α.Πετρούπολη.

Φτωχομπίνε μογγόλε πες στην κόρη σου να σου στείλει χαρτζιλίκι για να πας εσύ να γαμάς πουτάνες  :headbang: :headbang: :headbang:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.505
Πόντοι
1.706
Το κρεβατι εχει μια τεραστια λακουβα στη μεση λες και εχει πεσει βομβα, οποιος κοιμηθει επανω σε αυτο το στρωμα το πρωι θα ξυπνησει σαν τελικο σιγμα. Τωρα η μια εμπριμε κιλοτα ειναι σιγουρα για σωματοτυπο βαρεων- βαρων. Και απο οτι βλεπω μια κοροιδια ειναι τα σπιτακια της barbie που ενοικιαζουν οι φριτζηδες στους ξενους.
Ουσιαστικα ειναι 2 κρεβατια ενωμενα για να αποφυγει αυτο που λες την λακουβα στην μεση.
Ανατομικου τυπου
Τελικο σιγμα δεν εγινα ουτε θα γινω.
Οι κυλοτες ανηκουν στο ιδιο ατομο
Υποπτα αυτα που γραφεις.


Μηπως Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια τυπε??
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.505
Πόντοι
1.706
Παρε να χεις τυπε.
32-33 εκατοστα.
Μικροτερα μονο τα εφηβικα..

Τι εμεινε να πεις τωρα??
 

Συνημμένα

  • 20200604_144844.jpg
    20200604_144844.jpg
    2,6 MB · Εμφανίσεις: 39

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τύπε , είσαι συγχώρητος. Μου προκάλεσες ένα λόξυγγα από τα γέλια που θα με ταλαιπωρεί ώρες.
Ξέρεις τι μαρτύριο είναι λόξυγγας 2-3 ώρες ;

Δεν δικαιολογείσαι με τίποτε.

ΟΤΑΝ ΤΑ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΚΕΙ,
ΔΕΝ ΜΕ ΕΛΕΓΑΝ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ;;;;;;;;

Λες και οι παπούα στη νέα γουϊνέα , να ζουν καλύτερα ;;;


Το σίγουρο πάντως είναι ότι παργαλάτσο και καλαμπαλίκια, τα αερίζουν αβέρτα !

edfe79a902da3bc6664ee8aea3c382bf.jpg

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Το σαη εχει γινει δοκιμαστηριο γυναικων εσωρουχων, μετραμε και διαστασεις τωρα.

  :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom