Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Εννοεί των Αγγλικών Ινδιών  :2funny:όπως νομίζουν ότι εγώ ζω στην Ε.Σ.Σ.Δ έτσι μπορεί να νομίζει ότι υπάρχουν οι Αγγλικές Ινδίες  :2funny:
  Από μικρός στη βιοπάλη δεν μπόρεσε να βγάλει το γυμνάσιο μετά το δημοτικό πήγε στη δουλειά γιά να ζήσει την οικογένεια του και τώρα αναγκάστηκε να πάει μετανάστης στη Γερμανία
  Όπως και τα Ρουμανικα δεν είναι σχεδόν τα ίδια με τα Ιταλικά και τα Ισπανικά  :2funny:.
  Ναι ένας λαός ζει εκεί :2funny: Συγγνώμη ξέρεις πόσοι διαφορετικοί λαοί ζούνε στο Πακιστάν και στην Ινδία?Είδικά στο Πακιστάν γίνεται χαμός!Δεν υπάρχει εθνικότητα Πακιστανός.
  Η Ι νδία έχει 25 γλώσσες,από αυτές της 24 της μιλάνε πάνω από 1.000.000 άτομα.Τη Χίντι την εχουν σαν μιτρική το 40% του πλυθισμού
  Βέβαια εσύ που να τα ξέρεις αυτά  :2funny: :2funny:
Δημητρακη οπως διαπιστωνω εισαι περπατημενο ατομο  και εχεις παει ταξιδια και σε αλλες ηπειρους. Στην Ινδια πηγε ο αδερφος για δυο εβδομαδες και μου ειπε πολλη βρωμια και οτι καθοντουσαν κατω απο τα δεντρα 20-30 ατομα.Τα ξερεις εσυ επειδη τα ειδες.Τους περισσοτερους να τους ελεγες να τους πληρωσεις εισητηρια να πανε Ινδια δεν θα πηγαινανε,βασικα θα κολωνανε. καπιοι βαζουνε και εμβολια πριν πανε.
Τα ρουμανικα ,τα ιταλικα, τα ισπανικα ειναι λατινογενης γλωσσες. Ενας ισπανος μπορει να καταλαβει ενα ιταλο η το αντιθετο νομιζω κατα 60 τοις εκατο. ενας ρουμανος δεν μπορει να καταλαβει κανενα απο τους δυο.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Τα ρουμανικα ,τα ιταλικα, τα ισπανικα ειναι λατινογενης γλωσσες. Ενας ισπανος μπορει να καταλαβει ενα ιταλο η το αντιθετο νομιζω κατα 60 τοις εκατο. ενας ρουμανος δεν μπορει να καταλαβει κανενα απο τους δυο.
Η πιο κοντινη γλωσσα στα λατινικα ειναι η ρουμανικη, αποδεδειγμενα. Οποιος ρουμανος-α παει πορτογαλια, ισπανια, ιταλια, μεσα σε εξι μηνες μιλαει την γλωσσα, αυτο πως εξηγηται αν δεν μπορει να καταλαβει ο ενας τον αλλον.
 
  • Like
Αντιδράσεις: sly.
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Η πιο κοντινη γλωσσα στα λατινικα ειναι η ρουμανικη, αποδεδειγμενα. Οποιος ρουμανος-α παει πορτογαλια, ισπανια, ιταλια, μεσα σε εξι μηνες μιλαει την γλωσσα, αυτο πως εξηγηται αν δεν μπορει να καταλαβει ο ενας τον αλλον.

Σιγά το κατόρθωμα, και ο καθυστερημένος ο μόγγολος να πάει που είπε μπαμπά 20 χρονών το ίδιο θα κάνει :grin:
Είναι οι πιο εύκολες γλώσσες του κόσμου,ταξίδι πας και σε δυο βδομάδες τα κουτσολές.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.084
Κριτικές
184
Like
44.751
Πόντοι
22.266
Η πιο κοντινη γλωσσα στα λατινικα ειναι η ρουμανικη, αποδεδειγμενα. Οποιος ρουμανος-α παει πορτογαλια, ισπανια, ιταλια, μεσα σε εξι μηνες μιλαει την γλωσσα, αυτο πως εξηγηται αν δεν μπορει να καταλαβει ο ενας τον αλλον.
πρπει να σπασει το αυτι σου στο πως λεγεται η καθε λεξη καθως και καποιους κανονες

πχ εγω σπουδαα σε ανοικτο πανεπιστημιο παραλληλα με την κυρια σπουδη μου και αρχαια σλαβικα δλδ σλαβονικα

πχ αγελαδα νιτιοσλαβικα  κραβα  στα ανατολικα σλαβικα κοροβα    γλα μλιακο στα ανατολικα σλαβικα μολοκο ετσι και στα λατινικα πρεπει να μαθεις κανονες γλωσσικους

οσο πιο δυσκολες επιστημονικες λεξεις ειναι τοσο πιο κοινες θα ειναι

κατι σαν τα αρχαια ελληνικα με τα νεοελληνικα  και τα ελληνιστικα
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Είναι οι πιο εύκολες γλώσσες του κόσμου,ταξίδι πας και σε δυο βδομάδες τα κουτσολές.
Τι να σου πω, ειναι τοσο ευκολη γλωσσα που ακομη και ελληνες που ζουν αρκετα χρονια εκει, μπερδευουν τους χρονους, σκοτωνουν τις λεξεις, και δεν εχουν πιασει καθολου την προφορα, μιλανε τα ρουμανικα τσατρα-πατρα, φυσικα γελανε οι ρουμανοι και οι ρουμανες πισω απο την πλατη τους
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Είναι τόσο Ιταλίδα όσο πήγες εσύ στις Η.Π.Α  :2funny:και βγάζεις και 5.000 ευρώ το μήνα  :jerking: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny:

Η πιο κοντινη γλωσσα στα λατινικα ειναι η ρουμανικη, αποδεδειγμενα. Οποιος ρουμανος-α παει πορτογαλια, ισπανια, ιταλια, μεσα σε εξι μηνες μιλαει την γλωσσα, αυτο πως εξηγηται αν δεν μπορει να καταλαβει ο ενας τον αλλον.
Ακριβως , αστους να λενε ...
Μολδαβη φιλη ειχε κατσει στην Ιταλια ενα τριμηνο αν θυμαμαι καλα ,γυρνωντας βγαινουμε για καφε και ειναι μαζι μας ξαδερφος μου που ητανε Φλωρεντια για καμια εικοσαετια  :grin: αρχιζουν να μιλανε ιταλικα σε καποια στιγμη και την ρωταει ποσα χρονια εζησε εκει χαχα ... σχεδον απταιστα τα ειχε μαθει και τα μιλουσε η αλλη.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
τα ποστ ειναι αρχαια.
Φρεσκα στααφυλια λεμε.
Αφου δεν εχεις γκομενα γιατι δεν το παραδεχεσαι? Και μας εχεις φλομωσει στον παπα.

Τα ακινητα αγοραστηκαν με τσεκ. Χρηματα ζεστα ετοιμα. Τιποτα με την μαγκια σου. Εσυ χωρις το τσεκ δεν μπορεις να επιβιωσεις γιατι δεν ξερεις απο δυσκολιες.
Για αυτο κ εχεις γυαλιστερη (γουτσου γουτσου) επιδερμιδα. Αυτο απωθει τις γκομενες.
Πριν 20 χρονια ηταν ευκολες, τωρα τις απωθεις δημητρακη.
Εχω γνωρισει στο σαιτ ατομα με πολυ μεγαλυτερη ακινητη περιουσια απο σενα που εχουν τη  ευθυξια να μην κοκορευοντε γιατι ξερουν πως ειναι προιον κληρονομιας.
Ενω εσυ προσπαθεις να μας περασεις ως δικη σου επιτυχια τα έτοιμα λεφτα που σου στειλαν οι γονεις σου.
Και τους βριζεις κιολας.
Αν ειχες περηφανια κ ευθυξια δεν θα  δεχοσουν κληρονομιές  απο καποιον που αντιπαθεις.

Σε αλλο επεισοδιο θα σου εξηγησω πως δημιουργηθηκε η περιουσια που δεχτηκες μεν, απο ανθρωπους που αντιπαθεις δε
Πριν από 20 χρόνια δεν είχα αυτοκίνητο!Από το 2000 μέχρι το 2003 δεν έπαιρνα αυτοκίνητο γιατί δε συνέφερε!Πήρα το στουντιάκι 24 τετραγωνικά 8.000 $ και το πούλησα το 2008 γιά 80.000 ευρώ και θυμάμαι είχε ουρά στη σκάλα από αγωραστές! :2funny:Θα ήταν μαλακία να πάρω αμάξι τότε με 5.000-7.000 $!
  Το 2004 ήμουν πολύ χειρότερος από τώρα,τότε έβγαζα γκόμενες γιατί ήμουν χοντρός και καραφλός  :2funny:και πολύ χειρότερα ντυμένος ενώ τώρα δεν βγάζω γιατι όπως λες οι γυναίκες δε γουστάρουν τους περιποιημένους άντρες με τη γυαλιστερή επιδερμήδα  :2funny:Αυτές της μαλακίες της γράφει και ο Βλάκμαν  :2funny:Ναι οι γυναίκες θέλουν τους φουκαράδες γκαστερμπά'ι'τερ που δουλεύουν οικοδομή  :2funny: :2funny:.
  Ελλάδα πάντος επαγγελματα όπως του πορτιέρη,του Ταξιτζή και του Σεκιουριτά έχουν πέραση στις γυναίκες  :2funny: :2funny:.
  Αυτες οι  :jerking: που γράφετε δείχνουν ότι από Ρωσσία έχετε μεσάνυχτα  :headbang: :2funny:δε ξέρετε τι σας γίνεται  :2funny:μιά παρόμοια μαλακία έγραψε και ο Βλάκμαν  :2funny:ότι οι Μοσχοβίτες με της γυαλιστερές επιδερμήδες και τα ακριβά αμάξια δεν έχουν γκόμενες και πηγαίνουν στην Ουκρανία γιά να βρούνε γυναίκες  :2funny:.
  Μ'αρέσει και η διάγνωση σας ότι στη Ρωσσία απωθεί της γυναίκες ο περηποιημένος άντρας  :2funny: πολύ καλή συμβουλή  :2funny: :jerking:
  Τότε είχα εισοδήματα 1.000 $-1.100 $ και θυμάμαι δεν μπορούσα να πάρω ότι θέλω,μετά το 2007 που πούλησα την τρώγλη γιά 55.000 $(ένα παλιό διαμέρισμα που είχα αγωράσει γιά 28.000 $ το νοίκιασα γιά 1 χρόνο μέχρι να χτιστεί αυτό εδώ που είμαι τώρα το αγωρασα μιση τιμη γιατί  :knockinb:την 53χρονη σπιτονοικοκυρά (ξανθιά,χοντρούλα σα τη μεγάλη Εκατερίνη) και συναντιόμουν με την κόρη της που μου προοθούσε γιά να νύφη :2funny: τελικά αγώρασα το σπιτι,δεν παντρεύτηκα την κόρη της και μετά το πούλησα γιά 55.000$) είχα οικονομική άνεση.Μέχρι τότε ήμουν με 1.000-1.200 $ και είχα φάει και έκβιασμό από τους γονείς μου το 2006-2007 όταν τα καθάρματα ήξεραν ότι δεν έχω μετρητα!Ο εκβιασμός έγινε γιά να τους πάω το δίπλωμα της νομικής να το αναγνωρίσουν στην Ελλάδα  :headbang:έβλεπα εφιάλτες κάθε μέρα και έστελνα γυμνές φωτογραφίες μου στο ΔΙ.ΚΑ.ΤΣΑ με το ταχυδρομίο και με e-mail  :2funny:έγινε τότε σφαγή με τους γονείς μου!
  Τώρα εκβιασμοί δεν μπορουν να ξανγίνουν γιατί πέθαναν γιαγιάδες παπούδες και ότι και να γίνει έχω πάρει κληρονομιά και έχω ένα εισόδημα.
    Εκτός από την Ελλάδα τα ενοίκια στη Βαρσοβία εκτοξεύθηκαν!Ενώ έπαιρνα 300 ευρώ τώρα παίρνω 800!Η κόρη μου τώρα είναι μεγάλη και μου στέλνει 300 το μήνα οπότε δεν έχω εκβιασμούς από την γίδα μου  :jerking:.Τώρα έχω παραπάνω από τα διπλά λεφτά από τότε και σταθερότητα!Έχω αμάξια,διαμερίσματα,ντύσιμο.Και δείχνω και πολύ πιό καλύτερος απ΄ότι 20 χρόνια πριν.Και το κυριότερο κατάφερα να μην πηγαίνω Ελλάδα.
  Έπρεπε να βλέπατε την υπάλληλο στην τράπεζα (ήταν γύρω στα 25) που πήγα και πήρα τα λεφτά  :2funny:ή όταν κατεβαίνω από το σιδερένιο άλογο με τα φίδια  :2funny:και οι γκόμενες παθαίνουν κωλούμπρα  :2funny:.
  Ο Βλάκμαν έχει γίνει σα σαύρα  :headbang:άρρωστος είναι,τον σάπισε η Γερμανία  :rockon:
  Εσύ γιά βάλε μας  :2funny:φωτογραφίες από την πανσιόν που μένεις στη Γερμανία  :2funny:και πως έχεις γεράσει στη Γερμανία και δεν βλέπεσε  :2funny:
  Μας τα χεις πρίξει με αυτόν που έχει περιουσία από το σά'ι'τ  :jerking: :2funny:ή πες μας ποιός είναι ή μην μας λες καθόλου :2funny:
  Σχετικά με γκόμενες σήμερα ήταν να έρθει η σκιουρίνα να μείνει εδώ αλλά μετά δεν φεύγει.Ετσι κ αλλιώς σε 2-3 μέρες θα έρθει το γατάκι.Αυτές της έχω βάλει φωτογραφία και φχαριστηθήκατε  :jerking: :jerking: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 1992.jpg
    1992.jpg
    142,3 KB · Εμφανίσεις: 43
  • 2004a.jpg
    2004a.jpg
    265,1 KB · Εμφανίσεις: 34
  • 2004-1.jpg
    2004-1.jpg
    104,3 KB · Εμφανίσεις: 30
  • 2005.jpg
    2005.jpg
    121,3 KB · Εμφανίσεις: 42

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
πρπει να σπασει το αυτι σου στο πως λεγεται η καθε λεξη καθως και καποιους κανονες

πχ εγω σπουδαα σε ανοικτο πανεπιστημιο παραλληλα με την κυρια σπουδη μου και αρχαια σλαβικα δλδ σλαβονικα

πχ αγελαδα νιτιοσλαβικα  κραβα  στα ανατολικα σλαβικα κοροβα    γλα μλιακο στα ανατολικα σλαβικα μολοκο ετσι και στα λατινικα πρεπει να μαθεις κανονες γλωσσικους

οσο πιο δυσκολες επιστημονικες λεξεις ειναι τοσο πιο κοινες θα ειναι

κατι σαν τα αρχαια ελληνικα με τα νεοελληνικα  και τα ελληνιστικα
Αυτά πες τα σ'αυτούς που κάνουν τους έξυπνους  :2funny:που δεν ξέρουν τίποτα και πετάνε  :jerking:.Δεν ξέρουν Ισπανικά ή Ιταλικά γιά Ρουμάνικα δεν το συζητάω και το παίζουν γλωσσολόγοι και λένε ότι δεν έχουν σχέση μεταξύ τους οι γλώσσες  :2funny:.
  Το ίδιο όπως τα παραδείγματα που ανέφερες στα σλαβικά είναι και στα λατινικά   Fumar    Fumare   και   Fumatul    καπνίζω.
 
:2funny: :2funny: :2funny:
Ακριβως , αστους να λενε ...
Μολδαβη φιλη ειχε κατσει στην Ιταλια ενα τριμηνο αν θυμαμαι καλα ,γυρνωντας βγαινουμε για καφε και ειναι μαζι μας ξαδερφος μου που ητανε Φλωρεντια για καμια εικοσαετια  :grin: αρχιζουν να μιλανε ιταλικα σε καποια στιγμη και την ρωταει ποσα χρονια εζησε εκει χαχα ... σχεδον απταιστα τα ειχε μαθει και τα μιλουσε η αλλη.
Του Βλάκμαν αυτή παίζει να είναι Αλβανίδα  :2funny:βέβαια ο Βλάκμαν που δεν ξέρει τι του γίνεται 2 λέξεις Ιταλικα να του πει θα πει ότι είναι Ιταλίδα  :2funny:
  Όλοι οι Ιταλοί που έχω συναντήσει στο εξωτερικό μιλάνε Ισπανικά,Όλοι έστω και μία φορά να έχουν πάει Κούβα,Λατινική Αμερική ή σε κάποιο άλλο Ισπανόφωνο μέρος το καλοκαίρι γιά 1-2 μήνες και τα ξέρουν σαν να ζούσαν εκεί χρόνια όπως λες!
  Θυμάμαι στο Ιάσιο οι περισσότερες θείτσες Πωλήτριες μιλάγαν Ισπανικά που τα είχαν μάθει μου είπαν από τα σίριαλ (τα έδειχνε η τηλεόραση με υπότιτλους).
   Αυτοί οι Γκαστερμπά'ι'τερ τελικά είναι πολύ αγράμματοι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αυτόνομη θέρμανση έχουν τα διαμερίσματα τα τελευταία 30 χρόνια.

30 χρόνια ;;;
Το 1983 το πατρικό μου στη νίκαια , είχε αυτόνομη θέρμανση.
Από το 1983 ... είναι μάλλον παραπάνω από 30 χρόνια !!!

Καυστήρα ΘΕΡΜΙΣ .
Και σώματα κάτι ασήκωτα.

Με ανακαίνιση σε δάπεδα , μπάνια, ένα 2οροφάκι , από 130τμ ο όροφος , παίρνει νοίκια 900€ το μήνα.
Τα φυστίκια αιγίνης μηνός που λέει ο λόγος .... δεν είναι λίγα λεφτά.
 

NiKoxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2020
Μηνύματα
153
Like
223
Πόντοι
21
Κύριοι, καλησπέρα. Συγγνώμη που επεμβαίνω στη συζήτηςή σας, αλλά ο τίτλος του νήματος, αν δεν κάνω λάθος, αναφέρει για σεξοτουρισμό στην Ουκρανία και όχι «Η ιστορία της ζωής μου και πως απέκτησα την περιουσία μου».
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Γενικα το να μην ειναι κατω απο το πατωμα οι σωληνωσεις της θερμανσης, ειναι καλο. Ειναι πιο επισκεψιμες οταν συμβει κατι.

Ρε τύπε με τα απαραίτητα κόλπα για προστασία από ηλεκτρόλυση κτλ ....
δεν έχει σκάσει ζημιά ακόμη σε διαμέρισμα του 1995.
Πότε θα βγάλει ζημιά ;
Στη δεύτερη γενιά ιδιοκτητών ;;;
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ο αλλος δεν ειχε πιεσει τις σωληνωσεις της θερμανσης να δει τυχον διαρροες και περασε ο πατωματζης που εβαλε τα παρκετα, τρυπησε μια σωληνα, δεν ηταν πιεσμενη με νερο μεσα να φανει, στρωνει ο αλλος απο πανω κανονικα....ερχεται ο πελατης σε νεο σπιτι πρωτη νυχτα να κοιμηθει...ανοιξε τα καλοριφερ το πρωι ειχαν φτασει εως το γκαραζ κατω τα νερα.... :S :S :S

Γιατι;

Γιατι ο μαστορατζας (μεταγραφη απο τη νασα μας εκανε τη χαρη να εργαστει εδω) δεν ειχε υπο πιεση τις σωληνωσεις αλλα αδειες και δεν φανηκε αμεσως η ζημια του πατωματζη, ουτε φυσικα ειχε βαλει προστασια πανω στις σωληνες

Για μια 10ετία, είναι υπεύθυνος ο κατασκευαστής. ΑΝ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΤΙ , ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Δεν τα λες καλά.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Η κόρη μου τώρα είναι μεγάλη και μου στέλνει 300 το μήνα οπότε δεν έχω εκβιασμούς από την γίδα μου 

Πιο ξεφτίλας δε γίνεται,πιο χαμηλά δεν πάει,τόσο φτωχομπινές και κακομοίρης...κανένας. :- :- :- 
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Δεν μας ειπε τι ποσα ζητησε η Ιταλιδα
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
πρπει να σπασει το αυτι σου στο πως λεγεται η καθε λεξη καθως και καποιους κανονες

πχ εγω σπουδαα σε ανοικτο πανεπιστημιο παραλληλα με την κυρια σπουδη μου και αρχαια σλαβικα δλδ σλαβονικα

πχ αγελαδα νιτιοσλαβικα  κραβα  στα ανατολικα σλαβικα κοροβα    γλα μλιακο στα ανατολικα σλαβικα μολοκο ετσι και στα λατινικα πρεπει να μαθεις κανονες γλωσσικους

οσο πιο δυσκολες επιστημονικες λεξεις ειναι τοσο πιο κοινες θα ειναι

κατι σαν τα αρχαια ελληνικα με τα νεοελληνικα  και τα ελληνιστικα

Ευτυχώς φίλε, που το site διαθέτει πολλους "γλωσσολόγους" που συγκρίνουν λατινογενείς γλώσσες... χωρίς να μιλάνε καμμία από αυτές. :2funny:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
  Τότε είχα εισοδήματα 1.000 $-1.100 $ και θυμάμαι

Λεφτάς ήσουνα.Τώρα βγάζεις λιγότερα?Τα 200 ήταν από τις κουράδες της εισαγγελέως.Τα υπόλοιπα στα έστελναν οι γονείς?Και πάλι γενναιόδωροι.

γιατί  :knockinb:την 53χρονη σπιτονοικοκυρά (ξανθιά,χοντρούλα σα τη μεγάλη Εκατερίνη)

Δε μιλάμε για σαβουρογαμιά.Τα καλύτερα μουνιά στη Ρωσία γαμούσε ο τύπος τις καλές εποχές.Οταν δεν τον έχεζαν φυσικά.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.410
Like
23.063
Πόντοι
5.506
Σιγά το κατόρθωμα, και ο καθυστερημένος ο μόγγολος να πάει [size=20pt]που είπε μπαμπά 20 χρονών[/size] το ίδιο θα κάνει :grin:
Είναι οι πιο εύκολες γλώσσες του κόσμου,ταξίδι πας και σε δυο βδομάδες τα κουτσολές.



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Ευτυχώς, που το site διαθέτει πολλους "γλωσσολόγους" που συγκρίνουν λατινογενείς γλώσσες... χωρίς να μιλάνε καμμία από αυτές.
μιλάω τρείς ξένες γλώσσες εκ των οποίων οι δύο είναι λατινογενείς, εσύ ο ειδικός πόσες ξένες γλώσσες μιλάς;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Λεφτάς ήσουνα.Τώρα βγάζεις λιγότερα?Τα 200 ήταν από τις κουράδες της εισαγγελέως.Τα υπόλοιπα στα έστελναν οι γονείς?Και πάλι γενναιόδωροι.

Δε μιλάμε για σαβουρογαμιά.Τα καλύτερα μουνιά στη Ρωσία γαμούσε ο τύπος τις καλές εποχές.Οταν δεν τον έχεζαν φυσικά.
Εσύ είσαι φτωχομπινές και πήγες Γερμανία και μένεις στο πάρκινγκ γιατί Ελλάδα δεν είχες να φας  :2funny:
  Εγώ την πήδηξα 12 φορές  :2funny:μιά φορά το μήνα όταν ερχόταν να πάρει το ενοίκιο  :2funny: γιά το κάθε γαμήσι έπαιρνα 2.250 $ περισσότερα απ'όσα βγάζεις εσύ στο εργοστάσιο δουλέυοντας ένα μήνα  :2funny:Εγώ τα έβγαζα γαμώντας μία ώρα  :2funny:Αγώρασα το διαμέρισμα μισή τιμή 28.000 $ και το πούλησα 55.000$ .Αυτή Ελλάδα θα την κυνηγούσαν με την αγαμία που υπάρχει  :2funny:.Ειχα και γκόμενα την κόρη της 21 ετών που μου την προόριζε γιά νύφη  :2funny:.Το είχε σκεφτεί έξυπνα,θα παντρευόμουν την κόρη της οπότε το διαμέρισμα δεν θα πήγαινε πουθενά  :2funny:και θα έπαιρνε και 28.000 $ .Βέβαια εγώ αποδείχτηκα πιό έξυπνος  :2funny:.Το αγώρασα 28.000$....το πούλησα 55.000$ και δεν παντρεύτηκα την κόρη της  :2funny:.
  Που να τα σκεφτείς αυτά εσύ το ζώο  :2funny:γ'αυτό και είσαι γκαστερμπά'ι'τερ και δουλεύεις στο εργοστάσιο και μένεις στο πάρκινγκ   :2funny:
  Εγώ κάθε μήνα ότι θέλω το αγωράζω  :2funny:και έβαλα και πραγματικά λεφτά  και έπαθαν κωλούμπρα οι φουκαράδες:2funny:όχι φωτοσόπ  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom