Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
15 Ιουνίου ανοίγουν τα σύνορα με Πολωνία,Ουκρανία,Βαλτική.Εχει να καεί το πελεκούδι.
Εχουν λυσάξει οι γκόμενες,φοβερό να βρίσκονται τόσο καιρό σε στέρηση από το μπάλκαν πέος.
Εδώ φωτός που μου στέλνει η Πολωνέζα.Φαίνεται καθαρά κορίτσι για σπίτι.

eLhjEV.jpg


zr1yCE.jpg


Σε βάζει σε πειρασμό να ασχοληθείς μια μέρα μαζί της αντί να περιποιηθείς τις μοντελοειδείς Βαλτικές.Αλλά ο καλός ο μύλωνας όλα τα αλέθει.Θα βρω λύση στα logistics.
Τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο για ένα Βαλκάνιο.

Άρχοντα άστη Γερμανίδα,  εδώ χώστα θα σε ανανεώσει η πολωνεζα με το σπέσιαλ μπούκι .... στείλε υλικό κι άλλο...

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.459
Πόντοι
1.720
Καλησπέρα , αν φέρεις Ελλάδα καμιά από Ουκρανία ή άλλη χώρα που θα ανοίξουν από 1/7 οι πτήσεις τι παίζει όσον αφορά ελέγχους για κορωνοϊό?

Παίζει σενάριο καραντίνας 7 ή 14 ημερών?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
H δικια σου και ολων των αλλων.. που την μισθωνουν και την πηδανε
Και κάτι άλλο  :2funny:Όλοι κάναμε λάθος!Που βγάλαμε την πουτάνα που έβγαλε μαζί της φωτογραφία ο Βλάκμαν Ρουμάνα  :2funny:Δεν πρέπει να είναι Ρουμάνα αλλά Αλβανίδα :2funny:γιά Αλβανίδα μοιάζει περισσότερο  :2funny:.Ολες οι Αλβανίδες λένε ότι είναι Ιταλίδες όπου πάνε όχι τόσο οι Ρουμάνες  :2funny:

Άρχοντα άστη Γερμανίδα,  εδώ χώστα θα σε ανανεώσει η πολωνεζα με το σπέσιαλ μπούκι .... στείλε υλικό κι άλλο...

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
Ναι για να φχαριστηθείς μαλακία  :jerking:θα σου δώσει καινούργιο υλικό γιά να τον παίζεις  :2funny:
  Ο Βλάκμαν δε γαμάει γιατί δεν του σηκώνετε  :2funny:κ'εσείς γιατί είσαστε κακομοίρηδες και άφραγκοι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Καλησπέρα , αν φέρεις Ελλάδα καμιά από Ουκρανία ή άλλη χώρα που θα ανοίξουν από 1/7 οι πτήσεις τι παίζει όσον αφορά ελέγχους για κορωνοϊό?

Παίζει σενάριο καραντίνας 7 ή 14 ημερών?

Δε χαιρεσαι? Αν παιζει μενεις μεσα και αυτη δεν εχει που να παει :P

Νομιζω γενικα δεν ειναι ολα τελειως επισημα, αλλα η ουκρανια πρεπει να ειναι ακομα στη λιστα με τις κλειστες χωρες
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.459
Πόντοι
1.720
Δε χαιρεσαι? Αν παιζει μενεις μεσα και αυτη δεν εχει που να παει :P

Νομιζω γενικα δεν ειναι ολα τελειως επισημα, αλλα η ουκρανια πρεπει να ειναι ακομα στη λιστα με τις κλειστες χωρες

Γενικά θέλω να φέρω 2 , πρώτα τη μια για 5 μέρες και μετά την άλλη για άλλες 5 μέρες. Αλλά αμα παίζουν καραντίνες και τέτοια μάλλον δε μπορεί να δουλέψει το σενάριο
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Ναι για να φχαριστηθείς μαλακία  :jerking:θα σου δώσει καινούργιο υλικό γιά να τον παίζεις  :2funny:
   Ο Βλάκμαν δε γαμάει γιατί δεν του σηκώνετε  :2funny:κ'εσείς γιατί είσαστε κακομοίρηδες και άφραγκοι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τράβα κάρφωσε το σεμεδακι που έχεις για μαλλί στο κεφάλι ....

jrFM0DL4Kws.jpg

 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Καλο καβλακι. Το γαμουσα ανετα.

Αλλα η κοπελα ειναι πορνη κ οχι κανονικη γκομενα.

Επιβεβαιωνομαι πως ο δημ ζει στον παραδεισο του μουνιου αλλα για να βαλει το δάχτυλο στο μέλι πρεπει πρωτα να βαλει το χερι στην τσεπη.
Συγκεκριμενες υπηρεσιες, τιμες, χρονος.
Αλλιως ο ασβερκος σημαδεμενος με το γυαλινο ματι ,ρωσος θα (ξανα)αναγκαστει να επεμβει

Πουτανες εχει και στο καρατσι της ινδιας,σιγα το πραμα,
ποιος ο λογος υπαρξης του δημη στον παγωμενο βορρα?
 

Συνημμένα

  • 79524743_500918910521791_2899328895914344448_n.jpg_thumb.png
    79524743_500918910521791_2899328895914344448_n.jpg_thumb.png
    355,4 KB · Εμφανίσεις: 19

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Καλο καβλακι. Το γαμουσα ανετα.

Αλλα η κοπελα ειναι πορνη κ οχι κανονικη γκομενα.

Επιβεβαιωνομαι πως ο δημ ζει στον παραδεισο του μουνιου αλλα για να βαλει το δάχτυλο στο μέλι πρεπει πρωτα να βαλει το χερι στην τσεπη.
Συγκεκριμενες υπηρεσιες, τιμες, χρονος.
Αλλιως ο ασβερκος σημαδεμενος με το γυαλινο ματι ,ρωσος θα (ξανα)αναγκαστει να επεμβει

Πουτανες εχει και στο καρατσι της ινδιας,σιγα το πραμα,
ποιος ο λογος υπαρξης του δημη στον παγωμενο βορρα?
Τη φωτο δεν την έβαλα εγώ αλλά άλλο μέλος του σά'ι'τ.Την είχα ανεβάσει παλιά αυτή τη φώτο.Εγώ σταμάτησα να βάζω φωτογραφίες γιατί οι φουκαράδες του σά'ι'τ τον παίζουν  με της φωτογραφίες:jerking: :2funny:
  Έχεις μεγάλη φαντασία πάντος  :2funny:.
    Μ'αρέσει η κυλότα που έβαλες  :2funny:του Βελιγκέκα είναι?Μ'αρέσει που έχει εξογκωμα από τ'αρχήδια  :2funny:πλάκα θα χει να τη φοράς εσύ :headbang: :2funny: Ένα άλλο συχαμερό εδώ  :vomit:είναι ότι εκτός από τον ανίκανο τον Βλάκμαν  :2funny:έχει γεμίσει και πούστηδες  :vomit: :2funny:
  Δε μας είπες?Σε πανσιόν με κοινόχρηστη τουαλέτα μένεις?Οτι δουλεύεις σεκιουριτάς το ξέρω.Εδώ σεκιουριτάδες δουλεύουν οι Ουζμπέκοι,Ρώσσο σεκιουριτά δεν βλέπεις.Όπως κατάλαβα το ίδιο συμβαίνει και στη Γερμανία :2funny:εσείς είσαστε οι Ουζμπέκοι της Γερμανίας  :headbang: :headbang:
   
 

Συνημμένα

  • kilota Veligeka.jpg
    kilota Veligeka.jpg
    150,6 KB · Εμφανίσεις: 20

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Τη φωτο δεν την έβαλα εγώ αλλά άλλο μέλος του σά'ι'τ.Την είχα ανεβάσει παλιά αυτή τη φώτο.Εγώ σταμάτησα να βάζω φωτογραφίες γιατί οι φουκαράδες του σά'ι'τ τον παίζουν  με της φωτογραφίες:jerking: :2funny:
  Έχεις μεγάλη φαντασία πάντος  :2funny:.
    Μ'αρέσει η κυλότα που έβαλες  :2funny:του Βελιγκέκα είναι?Μ'αρέσει που έχει εξογκωμα από τ'αρχήδια  :2funny:πλάκα θα χει να τη φοράς εσύ :headbang: :2funny: Ένα άλλο συχαμερό εδώ  :vomit:είναι ότι εκτός από τον ανίκανο τον Βλάκμαν  :2funny:έχει γεμίσει και πούστηδες  :vomit: :2funny:
  Δε μας είπες?Σε πανσιόν με κοινόχρηστη τουαλέτα μένεις?Οτι δουλεύεις σεκιουριτάς το ξέρω.Εδώ σεκιουριτάδες δουλεύουν οι Ουζμπέκοι,Ρώσσο σεκιουριτά δεν βλέπεις.Όπως κατάλαβα το ίδιο συμβαίνει και στη Γερμανία :2funny:εσείς είσαστε οι Ουζμπέκοι της Γερμανίας  :headbang: :headbang:
   
Θυμηθηκες πως ειναι οι κυλοτες? Ειχες να δεις καιρο.

Ειμαι ενας ταπεινος νυχτοφυλακας. Δεν εξαρτομαι απο το τσεκ των γονιων μου για να επιβιωνω.

Εδω που μενω τουλαχιστον εχουμε τις βρυσες στην σωστη τους θεση
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Θυμηθηκες πως ειναι οι κυλοτες? Ειχες να δεις καιρο.

Ειμαι ενας ταπεινος νυχτοφυλακας. Δεν εξαρτομαι απο το τσεκ των γονιων μου για να επιβιωνω.

Εδω που μενω τουλαχιστον εχουμε τις βρυσες στην σωστη τους θεση
Όπως κατάλαβα εσύ αυτές της κυλότες της φοράς  :2funny:
  Εκεί που μένεις τα ντους πρέπει να είναι κοινόχρηστα  :2funny:ο Βλάκμαν μπροστά σου είναι προνομιούχος γιατί μένει σε πάρκινγκ με δική του ντουσιέρα  :2funny:.
  Το πιό γελοίο είναι τα ψέματα που πάτε και λέτε στην Ελλάδα ότι κάνετε καμιά μεγάλη ζωή στη Γερμανία  :2funny:.
  Όπως γράφουν γιά την κατάντια σας εκεί,έτσι έχουν έρθει άτομα από το σά'ι'τ κατα καιρούς και έχουν γράψει πως ζω,αν πεινάω,αν εχω γκομενες και αν γαμαω.Όλα αυτά υπάρχουν.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Καλο καβλακι. Το γαμουσα ανετα.

Αλλα η κοπελα ειναι πορνη κ οχι κανονικη γκομενα.

Επιβεβαιωνομαι πως ο δημ ζει στον παραδεισο του μουνιου αλλα για να βαλει το δάχτυλο στο μέλι πρεπει πρωτα να βαλει το χερι στην τσεπη.
Συγκεκριμενες υπηρεσιες, τιμες, χρονος.
Αλλιως ο ασβερκος σημαδεμενος με το γυαλινο ματι ,ρωσος θα (ξανα)αναγκαστει να επεμβει

Πουτανες εχει και στο καρατσι της ινδιας,σιγα το πραμα,
ποιος ο λογος υπαρξης του δημη στον παγωμενο βορρα?

Μια μικρή διόρθωση, το Καρατσι είναι στο Πακιστάν  :hi:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μια μικρή διόρθωση, το Καρατσι είναι στο Πακιστάν  :hi:
Εννοεί των Αγγλικών Ινδιών  :2funny:όπως νομίζουν ότι εγώ ζω στην Ε.Σ.Σ.Δ έτσι μπορεί να νομίζει ότι υπάρχουν οι Αγγλικές Ινδίες  :2funny:
  Από μικρός στη βιοπάλη δεν μπόρεσε να βγάλει το γυμνάσιο μετά το δημοτικό πήγε στη δουλειά γιά να ζήσει την οικογένεια του και τώρα αναγκάστηκε να πάει μετανάστης στη Γερμανία
 
Ένας λαός και μια χώρα είναι, χώρισαν λόγω θρησκείας.
Όπως και τα Ρουμανικα δεν είναι σχεδόν τα ίδια με τα Ιταλικά και τα Ισπανικά  :2funny:.
  Ναι ένας λαός ζει εκεί :2funny: Συγγνώμη ξέρεις πόσοι διαφορετικοί λαοί ζούνε στο Πακιστάν και στην Ινδία?Είδικά στο Πακιστάν γίνεται χαμός!Δεν υπάρχει εθνικότητα Πακιστανός.
  Η Ι νδία έχει 25 γλώσσες,από αυτές της 24 της μιλάνε πάνω από 1.000.000 άτομα.Τη Χίντι την εχουν σαν μιτρική το 40% του πλυθισμού
  Βέβαια εσύ που να τα ξέρεις αυτά  :2funny: :2funny:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Εννοεί των Αγγλικών Ινδιών  :2funny:όπως νομίζουν ότι εγώ ζω στην Ε.Σ.Σ.Δ έτσι μπορεί να νομίζει ότι υπάρχουν οι Αγγλικές Ινδίες  :2funny:
   Από μικρός στη βιοπάλη δεν μπόρεσε να βγάλει το γυμνάσιο μετά το δημοτικό πήγε στη δουλειά γιά να ζήσει την οικογένεια του και τώρα αναγκάστηκε να πάει μετανάστης στη Γερμανία
   Όπως και τα Ρουμανικα δεν είναι σχεδόν τα ίδια με τα Ιταλικά και τα Ισπανικά  :2funny:.
  Ναι ένας λαός ζει εκεί :2funny: Συγγνώμη ξέρεις πόσοι διαφορετικοί λαοί ζούνε στο Πακιστάν και στην Ινδία?Είδικά στο Πακιστάν γίνεται χαμός!Δεν υπάρχει εθνικότητα Πακιστανός.
   Η Ι νδία έχει 25 γλώσσες,από αυτές της 24 της μιλάνε πάνω από 1.000.000 άτομα.Τη Χίντι την εχουν σαν μιτρική το 40% του πλυθισμού
   Βέβαια εσύ που να τα ξέρεις αυτά  :2funny: :2funny:

Δόχτορα, μα ποιός είσαι, η Δομή είσαι;  :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Όπως κατάλαβα εσύ αυτές της κυλότες της φοράς  :2funny:
  Εκεί που μένεις τα ντους πρέπει να είναι κοινόχρηστα  :2funny:ο Βλάκμαν μπροστά σου είναι προνομιούχος γιατί μένει σε πάρκινγκ με δική του ντουσιέρα  :2funny:.
  Το πιό γελοίο είναι τα ψέματα που πάτε και λέτε στην Ελλάδα ότι κάνετε καμιά μεγάλη ζωή στη Γερμανία  :2funny:.
  Όπως γράφουν γιά την κατάντια σας εκεί,έτσι έχουν έρθει άτομα από το σά'ι'τ κατα καιρούς και έχουν γράψει πως ζω,αν πεινάω,αν εχω γκομενες και αν γαμαω.Όλα αυτά υπάρχουν.

Ζεις
Δεν πεινας
ΔΕΝ εχεις γκομενες, ουτε μια τα τελευταια 15 χρονια
Γαμας αλλα μονο πουτανες στα σαλον.

Μενεις σε ενα σοβιετικο διαμερισμα 25-30 τμ. Μπανιερα κ νεροχυτης με βρυση κοινη.
Τουαλετα ποιος ξερει. Υπνοδωματι9,κουζινα,σαλονι,τραπεζαρια ενιαίο
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ζεις
Δεν πεινας
ΔΕΝ εχεις γκομενες, ουτε μια τα τελευταια 15 χρονια
Γαμας αλλα μονο πουτανες στα σαλον.

Μενεις σε ενα σοβιετικο διαμερισμα 25-30 τμ. Μπανιερα κ νεροχυτης με βρυση κοινη.
Τουαλετα ποιος ξερει. Υπνοδωματι9,κουζινα,σαλονι,τραπεζαρια ενιαίο
Όπως βάζετε παλιά ποστ που έχω γράψει γιά δεν βάζετε αυτά που έγραψαν αυτοί που ήρθαν και με βρήκαν εδώ και ειδαν πως ζω.Αν έχω γκόμενες,αν γαμάω και αν μετράω και τι ζωή κάνω.
 Αφού έχω τρία διαμερίσματα εδώ και ένα ακόμα στη Βαρσοβία.Και αυτά που γράφω τα έχω αποδείξει,το ένα διαμέρισμα μου είναι 42 τετραγωνικά που πριν τρεις μήνες πουλιώταν αμέσως 80.000 ευρώ (το απέδειξα κ'αυτό) οι τιμές δεν έχουν πέσει προς το παρόν,το άλλο είναι 80 τετραγωνικά αξίας 200.000 ευρώ αν όχι παραπάνω και έχω και ένα τρίτο 65 τετραγωνικά.Η βρύση αυτή είναι από το διαμέρισμα που είναι 80 τετραγωνικά.
 Επειδή εσύ είσαι οικονομικός μετανάστης (γκαστερμπά'ι'τερ) στη Γερμανία και δουλεύεις σεκιουριτάς και είσαι ένας φουκαράς και μένεις σε ένα οικοτροφείο και σε βλέπουν όπως βλέπουν εδώ τους Ουζμπέκους πρέπει να είμαι κ'εγώ σαν εσένα? :2funny:Φυσικό είναι να μη σε κοιτάξει ποτέ καμία  :2funny:αφού είσαι ένας φουκαράς σα το βλάκμαν και ακτινοβολείς απελπησία και μιζέρια,τι να σε κάνουνε?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
 
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Εννοεί των Αγγλικών Ινδιών  :2funny:όπως νομίζουν ότι εγώ ζω στην Ε.Σ.Σ.Δ έτσι μπορεί να νομίζει ότι υπάρχουν οι Αγγλικές Ινδίες  :2funny:
  Από μικρός στη βιοπάλη δεν μπόρεσε να βγάλει το γυμνάσιο μετά το δημοτικό πήγε στη δουλειά γιά να ζήσει την οικογένεια του και τώρα αναγκάστηκε να πάει μετανάστης στη Γερμανία
  Όπως και τα Ρουμανικα δεν είναι σχεδόν τα ίδια με τα Ιταλικά και τα Ισπανικά  :2funny:.
 Ναι ένας λαός ζει εκεί :2funny: Συγγνώμη ξέρεις πόσοι διαφορετικοί λαοί ζούνε στο Πακιστάν και στην Ινδία?Είδικά στο Πακιστάν γίνεται χαμός!Δεν υπάρχει εθνικότητα Πακιστανός.
  Η Ι νδία έχει 25 γλώσσες,από αυτές της 24 της μιλάνε πάνω από 1.000.000 άτομα.Τη Χίντι την εχουν σαν μιτρική το 40% του πλυθισμού
  Βέβαια εσύ που να τα ξέρεις αυτά  :2funny: :2funny:
αχρηστες κ αδιαφορες πληροφοριες για χωρες  που μου ειναι  επισης αδιαφορες
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Όπως βάζετε παλιά ποστ που έχω γράψει γιά δεν βάζετε αυτά που έγραψαν αυτοί που ήρθαν και με βρήκαν εδώ και ειδαν πως ζω.Αν έχω γκόμενες,αν γαμάω και αν μετράω και τι ζωή κάνω.
  Αφού έχω τρία διαμερίσματα εδώ και ένα ακόμα στη Βαρσοβία.Και αυτά που γράφω τα έχω αποδείξει,το ένα διαμέρισμα μου είναι 42 τετραγωνικά που πριν τρεις μήνες πουλιώταν αμέσως 80.000 ευρώ (το απέδειξα κ'αυτό) οι τιμές δεν έχουν πέσει προς το παρόν,το άλλο είναι 80 τετραγωνικά αξίας 200.000 ευρώ αν όχι παραπάνω και έχω και ένα τρίτο 65 τετραγωνικά.Η βρύση αυτή είναι από το διαμέρισμα που είναι 80 τετραγωνικά.
  Επειδή εσύ είσαι οικονομικός μετανάστης (γκαστερμπά'ι'τερ) στη Γερμανία και δουλεύεις σεκιουριτάς και είσαι ένας φουκαράς και μένεις σε ένα οικοτροφείο και σε βλέπουν όπως βλέπουν εδώ τους Ουζμπέκους πρέπει να είμαι κ'εγώ σαν εσένα? :2funny:Φυσικό είναι να μη σε κοιτάξει ποτέ καμία  :2funny:αφού είσαι ένας φουκαράς σα το βλάκμαν και ακτινοβολείς απελπησία και μιζέρια,τι να σε κάνουνε?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
 
τα ποστ ειναι αρχαια.
Φρεσκα στααφυλια λεμε.
Αφου δεν εχεις γκομενα γιατι δεν το παραδεχεσαι? Και μας εχεις φλομωσει στον παπα.

Τα ακινητα αγοραστηκαν με τσεκ. Χρηματα ζεστα ετοιμα. Τιποτα με την μαγκια σου. Εσυ χωρις το τσεκ δεν μπορεις να επιβιωσεις γιατι δεν ξερεις απο δυσκολιες.
Για αυτο κ εχεις γυαλιστερη (γουτσου γουτσου) επιδερμιδα. Αυτο απωθει τις γκομενες.
Πριν 20 χρονια ηταν ευκολες, τωρα τις απωθεις δημητρακη.
Εχω γνωρισει στο σαιτ ατομα με πολυ μεγαλυτερη ακινητη περιουσια απο σενα που εχουν τη  ευθυξια να μην κοκορευοντε γιατι ξερουν πως ειναι προιον κληρονομιας.
Ενω εσυ προσπαθεις να μας περασεις ως δικη σου επιτυχια τα έτοιμα λεφτα που σου στειλαν οι γονεις σου.
Και τους βριζεις κιολας.
Αν ειχες περηφανια κ ευθυξια δεν θα  δεχοσουν κληρονομιές  απο καποιον που αντιπαθεις.

Σε αλλο επεισοδιο θα σου εξηγησω πως δημιουργηθηκε η περιουσια που δεχτηκες μεν, απο ανθρωπους που αντιπαθεις δε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom