Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Καημενε κμαν, κριμα.

Αν δεν ειχες αυτη τη μαλακια που σε δερνει αλυπητα και ακουγες, θα μπορουσαν ολα να αλλαξουν προς το καλυτερο.

Βγαζεις γλωσσα ομως και λες μαλακιες, δεν σεβεσαι ως αντρας και φερεσαι μαλακισμενα.

Πες τι ακριβώς μας λες.Εγώ προτείνω μια τακτική για να γαμάει ο άλλος οχτάρια και πάνω.Περιγράφω μια μέθοδο που την αναπροσαρμόζω συνεχώς με βάση τα μεταβαλλόμενα δεδομένα στο έδαφος.
Εσύ τι ακριβώς λες.
Αν σε ρωτήσει ο άλλος πώς θα γαμήσω μοντέλα,τι θα απαντήσεις.Πρέπει να γίνεις άντρας?Πρέπει να κάνεις παρέα με Ρωσοπόντιους?Πρέπει να αγοράσεις BMW?Πρέπει να πίνεις ουίσκυ?Ποια είναι η απάντησή σου,η μέθοδος που χρησιμοποιείς.

Εγώ έχω αυτή τη θεωρία.Η πας σα σπόνσορας ή σα γαμέας ή σα γαμπρός ανάλογα με τα προσόντα σου.Εγώ αναλύω την οπτική γωνία του σπόνσορα.Ο Dr. Love έχει αναλύσει την οπτική γωνία γαμπρού και ο Βαλκάνιος Πουτσαράς την οπτική γωνία γαμέως.Εσένα ποια είναι η συνεισφορά σου,τι έχεις να προτείνεις εναλλακτικά στους 3 ρόλους?
Κάτι πας να πεις για social circle game.Μετά το μπερδεύεις με το γαμέα.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ποια τακτικη που γαμας 8αρια και πανω βρε κακομοιρη λες;

Αγαμητος εισαι και σε λιγο οπως παει θα εισαι και γερασμενος πριν την ωρα σου.

Ξεχνας τα ρεζιλικια σου που σε πεταξαν εξω απο το κλαμπ αφου πρωτα ειχες φαει τα ακυρα με τα κιλα;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ποια τακτικη που γαμας 8αρια και πανω βρε κακομοιρη λες;

Αγαμητος εισαι και σε λιγο οπως παει θα εισαι και γερασμενος πριν την ωρα σου.

Ξεχνας τα ρεζιλικια σου που σε πεταξαν εξω απο το κλαμπ αφου πρωτα ειχες φαει τα ακυρα με τα κιλα;
Το θρυλικό ρεζίλεμα της Κρακοβίας  :2funny:που την έπεσε σε καμιά κατοστή γκόμενες όλες τον φτύσαν  :2funny:και φωνάξαν και το σεκιουριτά γιά να τον πετάξουν έξω  :2funny:
  2 μέρες τώρα κάθεται και γράφει γιατί το εργοστάσιο παει να κλείσει λόγω κρίση  :2funny:το φάντασμα της απόλυσης του μετανάστη από το εργοστάσιο είναι πιά ορατό  :2funny:αν απολυθεί ο Βλάκμαν ή θα πάει να δουλεύει σε κάνα Ελληνικό εστιατόριο και ενω θα πλένει πιάτα γιά 1.000-1.200 ευρώ θα λέει ότι παίρνει 5.000  :2funny: ή θα γυρίσει Ελλάδα γιά ένα καλύτερο μέλλον  :headbang:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τι λες βρε μαλάκα?Απλά είμαι άρρωστος με πυρετό για αυτό δεν πάω δυο μέρες στη δουλειά.
Αν είναι αυτό ο κορωναιός είναι αρκετά βαρύ θα γίνει της κακομοίρας.Πρώτη φορά Γερμανία έφαγα τόσο βαρύ κρυολόγημα.Είναι κάτι τελείως διαφορετικό δεν είχα ποτέ βιώσει κάτι τέτοιο εδώ.
Το χειρότερο είναι οτι δεν μπορείς να αναπνεύσεις καλά,αυτό είναι που τα κάνει όλα χάλια.Κυριως δεν μπορείς να αναπνεύσεις όταν μιλάς ή όταν πας να κάνεις κάτι.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τι λες βρε μαλάκα?Απλά είμαι άρρωστος με πυρετό για αυτό δεν πάω δυο μέρες στη δουλειά.
Αν είναι αυτό ο κορωναιός είναι αρκετά βαρύ θα γίνει της κακομοίρας.Πρώτη φορά Γερμανία έφαγα τόσο βαρύ κρυολόγημα.
Το χειρότερο είναι οτι δεν μπορείς να αναπνεύσεις καλά,αυτό είναι που τα κάνει όλα χάλια.

Περα απο τη πλακα που σου σπαω τα αρχιδια, αν οντως εισαι αρρωστος φιλε και χρειαζεσαι κατι, γραψε μου σε πμ τι χρειαζεσαι να κανονισω.

Σε θελω εδω, γερο και δυνατο να αρπαζομαστε και να γουσταρουμε.

Περαστικα ευχομαι, να εισαι συντομα καλα και να φαγωθουμε γερα.

  :hi:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Νιώθω οτι θα περάσει αλλά είναι ύπουλο.Είναι πολύ παράξενη κατάσταση,νομίζεις οτι είσαι καλά και μόλις πας να δουλέψεις γίνεσαι χάλια.
Πάντως αν είναι αυτό ο κορωναιός είναι αρκετά βαρύ και επικίνδυνο,άμα είναι κανείς ηλικιωμένος θα δυσκολευτεί αρκετά.Δε θα μπορεί να αναπνεύσει βασικά.
Εγώ Γερμανία κανονικά δεν αρρωσταίνω,ήμουνα άρρωστος μόνο 2 μέρες τα τελευταία 7 χρόνια.Αλλά αυτό τώρα με έχει γαμήσει.Δεν είναι δηλαδή κανονικός ιός για Γερμανία.
Πήγα σήμερα στη δουλειά και μετά από μία ώρα γύρισα.Αμα απλώς κάθεσαι σπίτι είναι πολύ καλύτερα,δεν έχεις αυτή τη δύσπνοια.
Γαμώ την ΕΕ.Επρεπε να βάλουνε όλους τους ταξιδιώτες από Κίνα σε καραντίνα.
Είναι αλλιώς αυτό το κρυολόγημα,μάλλον θα πάω να κάνω το τεστ.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Εσυ Μητσο προσεχε πως μιλας γιατι ο σκληρος ακουραστος και κοστουμαρισμενος χυστης του σαιτ, θα σου κανει τη σουφρα φινιστρινι.

Στα λεω και δεν ακους, θες να φας τις ψωλιες σου μου φαινεται, εισαι αυθαδης και θα σε τιμωρησουν παρεα με τον αρχοντα.

Θα βιωσεις βαλκανικη υπεροχη φιλε, το νου σου.

Ως γνησιος εκπροσωπος του ψωλισμου και των γονων-ψωλαδων θα τιμωρηθεις σκληρα τυπε. :S


 :s&m_2: :s&m_1: :s&m_3:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ Γερμανία όλοι δηλώνουν άρρωστοι με το παραμικρό,εγώ δε μένω ποτέ άρρωστος και τώρα τον ήπια.Είναι εξοργιστικό να μην μπορείς να βγεις έξω καν.
Το θέμα είναι μην κόλλησα άλλους γιατί θα αρχίσουν να πέφτουν κάτω.Δε θα υπάρχει προσωπικό.Μόνο με μάσκα θα κυκλοφορώ πλέον.
Τον ήπιαμε κλαρίνο.
Μείνετε καλύτερα σπίτι γιατί αν είναι αυτό είναι ζόρικη φάση.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ευχαριστώ.Να περάσει αυτή η δύσπνοια αυτό θέλω μόνο.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Όχι ρε αρχηγέ,είσαι το πρώτο κρούσμα στο bou;
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ισως.Είναι ασυνήθιστο πάντως.Ενώ είναι σαν κοινό κρυολόγημα έχεις τη δύσπνοια που σε γαμάει.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Νιώθω οτι θα περάσει αλλά είναι ύπουλο.Είναι πολύ παράξενη κατάσταση,νομίζεις οτι είσαι καλά και μόλις πας να δουλέψεις γίνεσαι χάλια.
Πάντως αν είναι αυτό ο κορωναιός είναι αρκετά βαρύ και επικίνδυνο,άμα είναι κανείς ηλικιωμένος θα δυσκολευτεί αρκετά.Δε θα μπορεί να αναπνεύσει βασικά.
Εγώ Γερμανία κανονικά δεν αρρωσταίνω,ήμουνα άρρωστος μόνο 2 μέρες τα τελευταία 7 χρόνια.Αλλά αυτό τώρα με έχει γαμήσει.Δεν είναι δηλαδή κανονικός ιός για Γερμανία.
Πήγα σήμερα στη δουλειά και μετά από μία ώρα γύρισα.Αμα απλώς κάθεσαι σπίτι είναι πολύ καλύτερα,δεν έχεις αυτή τη δύσπνοια.
Γαμώ την ΕΕ.Επρεπε να βάλουνε όλους τους ταξιδιώτες από Κίνα σε καραντίνα.
Είναι αλλιώς αυτό το κρυολόγημα,μάλλον θα πάω να κάνω το τεστ.
Συγγνώμη για δεν πας στο νοσοκομείο?Τι περιμένεις?αν δεν έχεις θα σε αφήσουν.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Ισως.Είναι ασυνήθιστο πάντως.Ενώ είναι σαν κοινό κρυολόγημα έχεις τη δύσπνοια που σε γαμάει.
Περαστικά αρχοντα.
Έχεις θέμα με τους πνεύμονες γενικά?
Φυγε για νοσοκομείο
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.592
Like
51.939
Πόντοι
12.756
περαστικα κμαν..επρεπε ηδη να πας νοσοκομειο ομως
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.447
Like
7.975
Πόντοι
2.356
Προσεχε ρε ,σε θελουμε υγιη.
να πανε ολα καλα


Σαβ πολυ ωραιο το μουνετο ,μπραβο φιλε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom