Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Ισως.Είναι ασυνήθιστο πάντως.Ενώ είναι σαν κοινό κρυολόγημα έχεις τη δύσπνοια που σε γαμάει.

Πρόσεχε τον εαυτό σου !!

Με την υγεία δε παιζουμε.

Περαστικά εύχομαι !! :hi: :hi:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Ισως.Είναι ασυνήθιστο πάντως.Ενώ είναι σαν κοινό κρυολόγημα έχεις τη δύσπνοια που σε γαμάει.

Περαστικα μαν, ειναι αρκετα πιθανο να ειναι κορονοιος. Ειδικα το timing και αφου λες οτι δεν αρρωσταινεις ποτε, αλλα και η δυσπνοια που λες, που ειναι στα βασικα συμπτωματα του ιου.

Διαρροια εχεις; Δες εδω για τα βασικα συμπτωματα του


Σε καθε περιπτωση φυγε αμεσα για τεστ, σημερα κιολας, για να μη σου αφησει κανενα κουσουρι. Λενε οτι πολλοι που αναρρωσαν, τους μειωσε την χωρητικοτητα των πνευμονων κατα 20-30%

Και εδω ενα πιο αναλυτικο αρθρο για τα συμπτωματα

 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.459
Πόντοι
1.720
Νιώθω οτι θα περάσει αλλά είναι ύπουλο.Είναι πολύ παράξενη κατάσταση,νομίζεις οτι είσαι καλά και μόλις πας να δουλέψεις γίνεσαι χάλια.
Πάντως αν είναι αυτό ο κορωναιός είναι αρκετά βαρύ και επικίνδυνο,άμα είναι κανείς ηλικιωμένος θα δυσκολευτεί αρκετά.Δε θα μπορεί να αναπνεύσει βασικά.
Εγώ Γερμανία κανονικά δεν αρρωσταίνω,ήμουνα άρρωστος μόνο 2 μέρες τα τελευταία 7 χρόνια.Αλλά αυτό τώρα με έχει γαμήσει.Δεν είναι δηλαδή κανονικός ιός για Γερμανία.
Πήγα σήμερα στη δουλειά και μετά από μία ώρα γύρισα.Αμα απλώς κάθεσαι σπίτι είναι πολύ καλύτερα,δεν έχεις αυτή τη δύσπνοια.
Γαμώ την ΕΕ.Επρεπε να βάλουνε όλους τους ταξιδιώτες από Κίνα σε καραντίνα.
Είναι αλλιώς αυτό το κρυολόγημα,μάλλον θα πάω να κάνω το τεστ.

τύπε μάλλον έχεις κορονοϊό. Απευθύνσου στην αρμόδια αρχή που ελέγχει την επιδημία στην γερμανία και ακολούθα τις οδηγίες τους. Αν τα συμπτώματα είναι ήπια κάτσε σπίτι για 14 μέρες για να μην μεταδώσεις την ασθένεια σε άλλους.
Αν έχεις βαριά συμπτώματα τους καλείς και έρχονται με ασθενοφόρο και ειδικές στολές και σε πάνε νοσοκομείο.

Εύχομαι καλή ανάρρωση
 

Skeptic

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2020
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Νιώθω οτι θα περάσει αλλά είναι ύπουλο.Είναι πολύ παράξενη κατάσταση,νομίζεις οτι είσαι καλά και μόλις πας να δουλέψεις γίνεσαι χάλια.
Πάντως αν είναι αυτό ο κορωναιός είναι αρκετά βαρύ και επικίνδυνο,άμα είναι κανείς ηλικιωμένος θα δυσκολευτεί αρκετά.Δε θα μπορεί να αναπνεύσει βασικά.
Εγώ Γερμανία κανονικά δεν αρρωσταίνω,ήμουνα άρρωστος μόνο 2 μέρες τα τελευταία 7 χρόνια.Αλλά αυτό τώρα με έχει γαμήσει.Δεν είναι δηλαδή κανονικός ιός για Γερμανία.
Πήγα σήμερα στη δουλειά και μετά από μία ώρα γύρισα.Αμα απλώς κάθεσαι σπίτι είναι πολύ καλύτερα,δεν έχεις αυτή τη δύσπνοια.
Γαμώ την ΕΕ.Επρεπε να βάλουνε όλους τους ταξιδιώτες από Κίνα σε καραντίνα.
Είναι αλλιώς αυτό το κρυολόγημα,μάλλον θα πάω να κάνω το τεστ.
Ποτε εμφανίστηκαν τα πρώτα συμπτώματα τυπε?
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Άρχοντα ενημέρωσε,αγωνιούμε όλοι...περαστικά.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
περαστικα φιλε αρχοντα κμαν.
σωστα λενε ολοι για κορονοιο.
μην αμελησεις,ελπιζω να τρεξεις νοσοκομειο.
μας γαμησαν οι τουριστες,κυπρο 100 με 200 ενω προχτες ηταν 26.
ολοι ηρθανε απο αθηνα,λονδινο και 2 απο ιταλια.
οι περισοτεροι εδω τωρα ειναι νοσοκομοι και γιατροι.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Εθεάθη ο κορονοιός σε συνεδρίαση !!! :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1584784699338.jpg
    FB_IMG_1584784699338.jpg
    41,9 KB · Εμφανίσεις: 13

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.446
Like
7.975
Πόντοι
2.356
Καλημερα φιλε mind
ετσι , το χιουμορ παντα βοηθαει  :hi:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Η έλξη για τις αφρικανές, σου έμεινε από τη θητεία στη .... μαδαγασκάρη ;;;
Ο κμαν , ποτέ δεν έχει ποστάρει φωτό με αφρικανές.

Δεν έχω κάποια ιδιαίτερη έλξη στις αφρικανές.

Με έλκουν οι όμορφες και ιδιαίτερες γυναίκες σε όλο το κόσμο.

Πριν τη Μαγαδασκάρη, που πήγα πρόσφατα, οταν δούλευα στο Λονδίνο πριν 20 χρόνια, ταξίδευα για επαγγελματικούς λόγους σε όλη τη δυτική Αφρική μέχρι και τη Νοτιοαφρικανική ένωση. Σε διαβεβαιώ οτι ομορφες και σέξυ γυναίκες εχει παντού, αρκεί να ξέρεις να τις βρίσκεις. Αλλά αυτά είναι άσχετα με το thread. Σου απαντάω μόνο γιατί ρώτησες.

Για πλάκα τη πόσταρα τη φωτογραφία, είναι προφανές, και θα μπορούσε να είναι λευκή με το ίδιο "χτένισμα".

Γιατί αρπάζεσαι ?? :grin:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ο σκληρος ακουραστος και κοστουμαρισμενος χυστης του σαιτ φιλε δεν καταδεχεται να γαμησει σκουροχρωμες.

Μονο σε λευκες κανει τη σουφρα φινιστρινια.

Ως προς την επιλογη του χρωματος, συμφωνω απολυτα με τον σκληρο και ακουραστο.

Δεν εχω παει ποτε με σκουροχρωμη, ουτε και θα παω ποτε.

Προτιμω την αγαμια εαν δεν υπαρχουν λευκες ανοιχτης αποχρωσης διαθεσιμες.


  :hi:

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Ο σκληρος ακουραστος και κοστουμαρισμενος χυστης του σαιτ φιλε δεν καταδεχεται να γαμησει σκουροχρωμες.

Μονο σε λευκες κανει τη σουφρα φινιστρινια.

Ως προς την επιλογη του χρωματος, συμφωνω απολυτα με τον σκληρο και ακουραστο.

Δεν εχω παει ποτε με σκουροχρωμη, ουτε και θα παω ποτε.

Προτιμω την αγαμια εαν δεν υπαρχουν λευκες ανοιχτης αποχρωσης διαθεσιμες.


  :hi:

Γούστα είναι αυτά !!  :hi: :hi:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Φιλε μαιντ, προτιμω να μεινω στην αγαμια παρα να ακουμπησω κατι σκουροχρωμο, δεν μου βγαινει φιλε.

Μου εχει δοθει απειρες φορες η ευκαιρια αλλα ποτε μου δεν μπορεσα να ξεπερασω το "κολλημα" και να δοκιμασω.

Δεν μου παει.

Να ναι καλα τα κοριτσια, αλλα οχι με εμενα.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Φιλε μαιντ, προτιμω να μεινω στην αγαμια παρα να ακουμπησω κατι σκουροχρωμο, δεν μου βγαινει φιλε.

Μου εχει δοθει απειρες φορες η ευκαιρια αλλα ποτε μου δεν μπορεσα να ξεπερασω το "κολλημα" και να δοκιμασω.

Δεν μου παει.

Να ναι καλα τα κοριτσια, αλλα οχι με εμενα.

Απόλυτα κατανοητό φίλε !! :hi:

Οπως επίσης κανείς δεν θα δοκιμάσει ενα φαγητό με το ζόρι αν δεν τον προδιαθέτει κάπως.

Δεν αμφιβάλω ότι οι Σλάβες και οι Βορειο Ευρωπαίες είναι η ομορφότερη γυναικεία φυλή της γής. Και πάντα σε αυτήν επικέντρωνα και την τιμούσα δεόντως.

Ομως προσωπικά από τη φύση μου βαριέμαι εύκολα και θέλω να δοκιμάζω άλλες "γεύσεις". Μια ψευδαίσθηση για το κορεσμό μου είναι, και το ξέρω. Αλλά για λίγο δουλεύει.

Κάτι Μουλάτες για παράδειγμα με καφέ ( όχι μαύρο ) δέρμα και γκρί μάτια κάτω στη ρεσίφε, μπορώ να πω πως τις έχω πραγματικά επιθυμήσει.

Γούστα είναι αυτά.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ο σκληρος ακουραστος και κοστουμαρισμενος χυστης του σαιτ φιλε δεν καταδεχεται να γαμησει σκουροχρωμες.

Τύπε ... επειδή βλέπω η φωτό του ετοιματζίδικου κουστουμιού σε σημάδεψε
και έρχεται και κυριακή ... και είμαστε και σε καραντίνα όλοι ....

και το φιλοθεάμον κοινό έχει ανάγκη για λακοπόστ .....

Σκέφτομαι επόμενη φωτό να είναι από ποκάμισο και ... λαιμοδέτη που είχαν φορεθεί σε γάμο συναδέλφου στις ΗΠΑ ...


Τι λες, θα το .. αντέξεις ;;;
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Σήμερα είμαι τελείως χάλια με τον πυρετό και τους πόνους στα κόκκαλα αλλά πέρασε κάπως η δύσπνοια.Για να δούμε.Μάλλον θα πάω να κάνω το τεστ για τον κοροναιό αλλά άμα βγει θετικό πρέπει να μείνεις 15 μέρες σπίτι.
Εντωμεταξύ ακυρώθηκαν και όλα τα ραντεβού με τις σπονσορέτς,πού να τρέχεις τώρα Βερολίνο και Φρανκφούρτη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom