Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ποιος γαμαει; Εσυ;

Και αφου γαμας και θελεις να το παιζεις αρχοντας εδω μεσα γιατι δεν ανεβαζεις μια φωτογραφια με πουτσα μεσα σε μουνι να μας πεισεις

Και άμα ανεβάσω φωτό με πούτσα σε μουνί τι θα κάνεις?
Θα πεις οτι είναι παλιά η φωτό?Η οτι δεν είναι η δική μου πούτσα?
Θα πάρεις πίσω όσα έγραψες με μια μόνο φωτό?
Σιγά.Δεν έχει σημασία.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
θα φανει αν ειναι δικη σου ή οχι τυπε, γνωριζεις το λογο γιατι.

Ανεβασε και θα δουμε, αντε να δω τι σκεφτηκες.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Ποιος γαμαει; Εσυ;

Και αφου γαμας και θελεις να το παιζεις αρχοντας εδω μεσα γιατι δεν ανεβαζεις μια φωτογραφια με πουτσα μεσα σε μουνι να μας πεισεις οτι εισαι αξιος παιχτης και οχι κοροιδο που του τρωνε ψιχουλα και δεν γαμαει;

Γιατι δεν στελνεις (τοσες φορες σε εχω προσκαλεσει) πμ το τηλεφωνο σου να σε καλεσω να βρεθουμε σε παρεα με μουνετα να μας δειξεις πως παιζεις μπαλα και τα αρχοντιλικια που λες;

Ενας αποτυχημενος αγαμητος εισαι τυπε, πληρωνεις γ κατηγοριας απαξιωμενες και δεν γαμας.

Αυτο εισαι, στα τρωνε, δεν γαμας, ανεβαζεις μετα φωτο εδω μεσα μηπως και σε πιστεψει κανεις και ανεβεις ψυχολογικα.
μη γραφετε υπερβολες.
ο αρχων εχει ποσταρει κορυφαια μουνια κατα καιρους!
τα τελευταια χρονια,λογω γηρατος-κακης ψυχολογιας-υπερκοπωσης-ΣΜΝ εχει ρεταρει το εργαλειο και αυτος δεν μπορει να κοψει το χουι!
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
θα φανει αν ειναι δικη σου ή οχι τυπε, γνωριζεις το λογο γιατι.

Ανεβασε και θα δουμε, αντε να δω τι σκεφτηκες.

Δεν έχω τώρα δεν τραβάω φωτό με πούτσα.Οταν γαμήσω καμιά θα προσπαθήσω να βγάλω.Θα βγάλω με την Ιταλίδα μάλλον,για να δούμε.Αν και δε νομίζω να αφήσει.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
μη γραφετε υπερβολες.
ο αρχων εχει ποσταρει κορυφαια μουνια κατα καιρους!
τα τελευταια χρονια,λογω γηρατος-κακης ψυχολογιας-υπερκοπωσης-ΣΜΝ εχει ρεταρει το εργαλειο και αυτος δεν μπορει να κοψει το χουι!

Είμαι όντως πολύ πιο κουρασμένος τώρα,αυτό ισχύει.Παλιά έπαιρνα το τρένο Σάββατο 9 ώρες καθόμουνα μια νύχτα Πόζναν ή Στεττίν και γύριζα Κυριακή άλλες 9 ώρες διαδρομή.Η πήγαινα Κίεβο μόνο για ένα Σαββατόβραδο.Τώρα ούτε για πλάκα.
Εκανα και άλλα να κλειδώνω μια γκόμενα ξενοδοχείο και να τρέχω στο ραντεβού με την άλλη κτλ που τώρα δυσκολεύομαι.
Γενικά όσο μεγαλώνεις,χάνεις πολύ στην κίνηση και την αντοχή.Και αυτά είναι σημαντικά.
Εκτός του οτι κάνεις λάθος στα logistics,ξεχνάς βασικά πράγματα που σου έχουν πει οι γκόμενες και κάνεις λάθη που παλιά δε συνέβαινε.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αυτή είναι 26 χρονών.

lhangV.jpg


Au9lRd.jpg


WImWh5.jpg


WdrRXR.jpg


K0QBLa.jpg


Αυτή είναι 22 ετών.

yPUM6l.jpg


Αυτή είναι 23 ετών.

DgHJ7S.jpg


25 ετών.

SehPmi.jpg


DUTUaK.jpg


Τότε κάθονταν να τις φωτογραφίσεις.
Αυτή μπορεί να είναι 26 ετών αλλά οι φώτο είναι καμιά 20αριά χρόνια πριν  :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Είμαι όντως πολύ πιο κουρασμένος τώρα,αυτό ισχύει.Παλιά έπαιρνα το τρένο Σάββατο 9 ώρες καθόμουνα μια νύχτα Πόζναν ή Στεττίν και γύριζα Κυριακή άλλες 9 ώρες διαδρομή.Η πήγαινα Κίεβο μόνο για ένα Σαββατόβραδο.Τώρα ούτε για πλάκα.
Εκανα και άλλα να κλειδώνω μια γκόμενα ξενοδοχείο και να τρέχω στο ραντεβού με την άλλη κτλ που τώρα δυσκολεύομαι.
Γενικά όσο μεγαλώνεις,χάνεις πολύ στην κίνηση και την αντοχή.Και αυτά είναι σημαντικά.
Εκτός του οτι κάνεις λάθος στα logistics,ξεχνάς βασικά πράγματα που σου έχουν πει οι γκόμενες και κάνεις λάθη που παλιά δε συνέβαινε.
Δεν είσαι κουρασμένος ανίκανος είσαι  :2funny:δε σου σηκώνετε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ενας αποτυχημενος αγαμητος εισαι τυπε, πληρωνεις γ κατηγοριας απαξιωμενες και δεν γαμας.

Αυτο εισαι, στα τρωνε, δεν γαμας, ανεβαζεις μετα φωτο εδω μεσα μηπως και σε πιστεψει κανεις και ανεβεις ψυχολογικα.

Ρε τύπε, ακόμη κι αν είναι έτσι , δεν έχει το δικαίωμα να γράφει ;;
Γράφει και κρίνεται.
Εσύγιατί επαναλαμβάνεις τα ίδια και τα ίδια ;
Η γνώμη σου για αυτόν, καταγράφηκε και είναι σαφής.
ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ;;;

Στην τελική φτιάξε ένα άλλο θέμα με τις κριτικές σου για τον Κμαν και ανάλυσέ τα εκεί .
Εδώ δεν ταιριάζουν.
Δείξε ώριμη συμπεριφορά και σύνεση. Σταμάτα να γράφεις εδώ για τον κμαν.

Υ.Γ. ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΠΕΙΣ ΠΑΛΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ... ΚΛΩΝΟΣ ΤΟΥ ΚΜΑΝ.
Πολλοί με ξέρουν από το 2000. Από άλλο φόρουμ !
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Καημενε κμαν, κριμα.

Αν δεν ειχες αυτη τη μαλακια που σε δερνει αλυπητα και ακουγες, θα μπορουσαν ολα να αλλαξουν προς το καλυτερο.

Βγαζεις γλωσσα ομως και λες μαλακιες, δεν σεβεσαι ως αντρας και φερεσαι μαλακισμενα.

 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • είναιδυνατόν;.jpg
    είναιδυνατόν;.jpg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 42
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αυτή μπορεί να είναι 26 ετών αλλά οι φώτο είναι καμιά 20αριά χρόνια πριν  :2funny:

Μόνο που οι φωτό είναι τραβηγμένες με το Lumia 950 XL που βγήκε τον Ιανουάριο 2016  και το αγόρασα τον Μάιο του 2017.Οι φωτό είναι από το 2018.
Οι δύο τελευταίες είναι τραβηγμένες με το τάμπλετ Galaxy S2 που βγήκε το 2016.Είναι από το 2016.
Αφού γράφεις γελοιότητες,αυτά που λες είναι πανεύκολο να αποδειχτεί οτι είναι λάθος.Απλώς συκοφαντείς συνεχώς και περιμένεις οτι κάτι θα μείνει από αυτά που γράφεις όπως κάνουν οι ψωλοβρώντες.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Σκληρε και ακουραστε, τραβα να φτιαξεις καμια playlist, βαλε και κανα διαλυτικο πινελου και ολα οκ.

Τα εχουμε πει απειρες φορες, μυρωδιας θεωριας εισαι και εσυ.

Μπλα μπλα μπλα, εργα μηδεν.

Αντρικη συμπεριφορα, μηδεν.

3 φορες που σε προσκαλεσα σε κεντρικο μαγαζι παρεα με μουνετα και σου ειπα ελα να σε δουμε απο κοντα να μας δειξεις τι μαγκας εισαι, ειπες τις γνωστες μαλακιες και δεν εμφανιστηκες.

Και επειδη θα πεις τις γνωστες μαλακιες οτι δεν βγαινεις με αγνωστους αντρες, και με τις κοπελες που ηταν εκει, ετσι γνωριστηκαμε απο τα σοσιαλ και βγηκαμε δυο ραντεβου και στο τριτο ετυχε που σε καλεσα να ερθεις και εσυ με τα δικα σου μουνετα που λες οτι εχεις.

Ουτε και εσυ εμφανιστηκες, σκληρε και ακουραστε. Ετσι για τη τιμη των οπλων, να πεις μια καλησπερα και να μας δειξεις τι μουνετα εχεις μαζι σου.

Οταν λοιπον επι 3 φορες φανηκες αναξιος των περιστασεων, τωρα τι σερνεσαι απο νημα σε νημα και γραφεις παπαρολογιες;

Αυτη δεν ειναι αντρικη συμπεριφορα.

Σε χαλασαν τα διαλυτικα πινελου φιλε, επεσες και εσυ θυμα του ψωλισμου και ρεταρεις, για αυτο ταιριαζεις με τον αφηνιασμενο, εχετε χτυπησει καπακι. Τερματισατε.

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μήτσο,περιμένουμε απαντήσεις...
τι απαντήσεις είχα μια γκόμενα που γούσταρε να χέζει.
 Πήδαγα το 2003 και μία 52 ετών που είχα νοικιάσει το διαμέρισμα της,καλή ήταν σαν την μεγάλη Αικατερίνη τέτοιο στυλ .Αγώρασα το διαμέρισμα 28.000 $ ενώ η τιμή του ήταν 52.000$ που το πουλησα μερικους μηνες μετά.Με γνώρισε με την κόρη της και σκόπευε να με παντρέψει.Σου λέει το διαμέρισμα στην οικογένεια θα μείναι και θα πάρω και το 50% της αξίας του.Αν έχω συμφέρων πηδάω και γριές.
Σιγά,τι λες τώρα?Δηλαδή τουρλώνει η άλλη τον κώλο και μετά δε γαμάς?
Απλά δεν τραβάω φωτό όταν γαμάω,συγκεντρώνομαι στο γαμήσι.Τραβάω πριν και μετά.

CXWman.jpg


KILz8U.jpg


K0B0sN.jpg


ZlZkKZ.jpg
Συγγνώμη στην τελευταία φώτο η πούτσα του Βλάκμαν είναι ζαρωμένη και πεσμένη!και είναι και πολύ παλιές φώτο!Εμένα όταν μου κάνουν ακάποτο τσιμπούκι γίνεται κάγκελο!.Τελικά έπεσα μέσα στη διάγνωση από τα ψυχοφάρμακα που παίρνει χρόνια δεν του σηκώνετε πιά!
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Δεν είσαι κουρασμένος ανίκανος είσαι  :2funny:δε σου σηκώνετε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μητσο προσεχε πως μιλας στον αρχοντα.

Εισαι υπερμαχος του ψωλισμου, γονος και ψωλας τυπε, προσεχε γιατι ο σκληρος και ακουραστος κοστουμαρισμενος χυστης του σαιτ θα σου κανει τη σουφρα φινιστρινι.


 :S
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Τύπε ... πάρτο αλλιώς !
Είμαι παντρεμένος και συνήθως οι μη πουτάνες που πηδάω είναι παντρεμένες ....

Δεν είναι λατζέρες από το σοχούμι , σε καφενείο στον ασπρόπυργο !

Οπότε δεν μπορώ να τις .... περιφέρω και να τις δείχνω σε ... αγνώστους !

Άλλωστε , επαναλαμβάνω, έχω άπειρους άνδρες φίλους για ψωλάρισμα !
Δεν χρειάζομαι άλλους !!!!!

Υ.Γ. Με τα κουστούμια γιατί σκάλωσες ; Οι λατζέρες από το σοχούμι , προτιμάνε γυαλιστερές φόρμες και σε έχουν επηρεάσει ;;;
076ef4ed226f6a79a2c331b2b26004ba.jpg
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Πω ρε φιλε. Εγραψες αυτα που βαριόμουν να γραψω εγω.

Ετος 1995. Σκας μυτη σε χωρα της πρωην Εσσδ. Χωρις εισόδημα, χωρις δουλεια που ακομη κ αν βρεις δουλεια ,ο μισθος θα ειναι 250-300€ τον μηνα, σε σημερινο χρημα,  κοινωνικη προνοια μηδεν κ ενα κρατος χωρις αρχη και τελος.....
Και σε καποια χρονια εχεις 2-3 διαμερισματα.
Φως φαναρι πως εριξες φρεσκο ζεστο ελληνικο χρημα.
Δεν κοπιασες, δεν δουλεψες, δεν ρισκαρες, δεν μοχθησες. Τα βρηκες ολα ετοιμα.

Ετος 1995. Ασταθης χωρα με ασταθες πολιτικο συστημα και οικονομια.
Του υψους ή και του βαθους. Ανασφαλη αποτελεσματα.

Αληθινο παραδειγμα:
κουβανος επιχειρηματιας εγκαταλειπει τις επιχειρήσεις του στην κουβα μετα την ανοδο του φιντελ και δημευση της περιουσιας του.
Επιλέγει με οτι του εμεινε να ξαναδοκιμασει στην βενεζουελα.
Μετα απο καποια χρονια ξαναχανει την περιουσια του με την ανοδο του ουγκο τσαβες.

Χωρες και οικονομιες ασταθεις.
Καζινο φαση. Πιθανοτητα επιτυχιας 20% μαξιμουμ. Ασχετως αν εχεις εμπορικο δαιμονιο ή οχι. Δεν παιζει ρολο.
Ρολο παιζει για τον δημητρακη που βρεθηκε ενας αγιος ανθρωπος, ο πουτιν , που πηρε την χωρα απο το χερακι.
Θυμομαστε πιο πριν ρωσια πχ με γελτσιν.
Αλλα αυτο δεν το ηξερε κανεις τοτε.

Μπορει σημερα τα ακινητα εκει να ανεβασαν Χ2 ή Χ3 την εμπορικη τους αξιας αλλα θα μπορουσε να γινει και καποια κομμουνιστικη ή εθνικιστικη εξεγερση και ο δημητρακης να εφευγε με κλωτσιες.

Η διαφορα ειναι πως κ πισω να γυριζε ,δεν θα ηταν αστεγος εφοσον λετε πως ειναι γονος σε συγκριση με καποιους αλλους ισως.
Από τα πιό άσχετα ποστ που έχω δει έδω μέσα!Αν και ακόμα πιό ηλίθιος είναι ο ξενιτεμένος  :2funny:και ο Dude αυτοί είναι εντελώς καθυστερημένοι  :2funny:.
  Καταρχήν οι Ελληνες χρεωκόπησαν γιατί είναι βλάκες σαν κ εσένα!
  Όλοι πήγαν να ανοίξουν Ελληνικά εστιατόρια  :jerking:να μάθουν τους Ρώσσους την Ελληνική κουζίνα  :jerking: :2funny:Γ'αυτό και όλοι τους έφαγαν  :shit: :2funny:.Θα αναφέρω παράδειγμα τον Ελληνα που είχε έρθει εδώ και με το εφάπαξ του άνοιγε Ελληνικά εστιατόρια και τελικά το έφαγε όλο και ηρέμησε  :headbang: :2funny:.Εγώ του είπα όταν ήρθε:αγώρασε ένα μικρό διαμέρισμα με 40.000-50.000 μείνε μόνος σου και αυτή που έχεις να την συναντάς,αν συνηθίσεις αγώρασε ένα αυτοκίνητο και οργανώσου.Άστης δουλειές  :jerking: (εστιατόρια και εισαγωγές Ελληνικών προ'ι'όντων :jerking:) αυτός έκανε τα αντίθετα,πήγε να μείνει με την φακλάνα του στο δωμάτιο 13 τετραγωνικά,άνοιξε σουβλατζίδικο σε λάθος μέρος και της έκανε και παιδί,πήρε και ένα αμάξι.Δηλαδή όλα ανάποδα! :jerking:.Τελικά ότι άνοιγε χρεωκοπούσε  :2funny:το πρώτο ήταν εστιατόριο με 5-6 τραπέζια μετά άνοιξε ένα σουβλατζίδικο με ένα μικρό τραπεζάκι,όλα βέβαια χρεωκόπησαν!
  Όταν ακούω γιά την Ελληνική κουζίνα με πιάνουν  :2funny:η τηλεόραση τους ξεσηκώνει είχα δει ένα ρεπορτάζ με Ελληνες που άνοιξαν στο Ντουμπά'ι' Ελληνικό σουβλατζίδικο και έμαθαν λέει τους Αραβες να τρώνε Ελληνικό σουβλάκι  :jerking: :2funny:και τέτοιες μαλακίες :2funny: :2funny: :2funny:.

  Σχετικά με τα διαμερίσματα οι τιμές τους δεκαπλασιάστηκαν από το 1991.Εγώ πήρα το πρώτο δωμάτιο 24 τετραγωνικά 2.800 $ τον απρήλιο του 1993 και το πούλησα 19.500 το 1995 .Όταν ήρθα Ρωσσία έπαιρνα 1.000 $ το μήνα από τον Νοέμβριο μέχρι τον απρήλιο μάζεψα 2.800 $ και πήρα το δωμάριο.
  Στην Βαρσοβία έβαλα 18.000 και οι γίδες μου από 3.500 $.Αυτό το διαμέρισμα τώρα μπορεί να έχει και 600.000 Ζλότυ (πριν 2 χρόνια μου το ζητάγαν γιά 500.000 και 550.000 αν τους έλεγα θα μου έδιναν).Το διαμέρισμα στη Λένινσκι το πήρα 32.369 όταν χτιζόταν το 1996.Ένας λόγος που ήταν φτηνά τα διαμερίσματα είναι που δεν έδιναν τότε οι τράπεζες δάνεια όπως τώρα.
  Μετά την κρίση πήρα γιά 12.000 $ το διαμέρισμα που γράφω τώρα (τώρα κάνει 78.000 Ευρώ) και ένα 24 τετραγωνικά με 8.000 $ που το πούλησα στις αρχές του 2008 γιά 80.000 ευρώ.
  Τα μουνόπανα οι γονείς μου όταν έμαθαν ότι έχω παιδί και σκοπεύω να μείνω στη Ρωσσία μου έκαναν τρομερούς εκβιασμούς γιά να με φέρουν Ελλάδα!
  Τώρα είναι σε καταστολή,είναι σα το θηρίο που είναι στο κλουβί δεμένο κάθεται ήσυχα αλλά αν του ανοίξεις την πόρτα και πας να το πιάσεις θα σε δαγκώσει!
  Οι άλλοι Ελληνες τότε μαλακίζονταν γ'αυτό και τώρα είναι Ελλάδα  :jerking: :2funny:ας πρόσσεχαν :2funny:
  Όσο γιά αυτούς που ήρθαν να κάνουν δουλειές στην Ρωσσία αυτό έγινε μετά το 2005 πριν δεν έβλεπα κανέναν να έρχεται γιά δουλειές.Τη δεκαετία του '90 κάθονταν Ελλάδα και έλεγαν ότι η Ελλάδα είναι η καλύτερη χώρα του κόσμου! :2funny:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Καταλαβα τυπε, αν εχεις γκομενα θα ειναι καμια που θα ντρεπεσαι να κυκλοφορεις για να μη γινεις ρεζιλι, πεφτει και παντοφλα σπιτι...οποτε γαμησε τα.

Ποτε προλαβαν ολες οι κατω των 30 που εχεις να παντρευτουν τυπε;


Με γριες βγαινεις; Εισαι το βολεμα τους;

 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
τι απαντήσεις είχα μια γκόμενα που γούσταρε να χέζει.
 Πήδαγα το 2003 και μία 52 ετών που είχα νοικιάσει το διαμέρισμα της,καλή ήταν σαν την μεγάλη Αικατερίνη τέτοιο στυλ .Αγώρασα το διαμέρισμα 28.000 $ ενώ η τιμή του ήταν 52.000$ που το πουλησα μερικους μηνες μετά.Με γνώρισε με την κόρη της και σκόπευε να με παντρέψει.Σου λέει το διαμέρισμα στην οικογένεια θα μείναι και θα πάρω και το 50% της αξίας του.Αν έχω συμφέρων πηδάω και γριές.Συγγνώμη στην τελευταία φώτο η πούτσα του Βλάκμαν είναι ζαρωμένη και πεσμένη!και είναι και πολύ παλιές φώτο!Εμένα όταν μου κάνουν ακάποτο τσιμπούκι γίνεται κάγκελο!.Τελικά έπεσα μέσα στη διάγνωση από τα ψυχοφάρμακα που παίρνει χρόνια δεν του σηκώνετε πιά!

Δηλαδή Μήτσο αν παίζει εκδούλευση στη μέση τρως και κάνα χέσιμο?
Τα χρυσά χρόνια που ζούσες στο Σοβιετ τα 200 ευρώ το μήνα άξιζαν για να σε χέσουν ή το έκανες για να ανακουφίσεις την γκόμενα?
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Τύπε ... δεν θέλω να σε δώσω στα μικρά ... αλλά με προκαλείς ...

Σναπσοτς φωτογραφίες σαν αυτές που ανεβάζεις, σου φτιάχνω εκατομμύρια σε μερικά λεπτά , από εμπορικές τσόντες.
Αν κόψω τα κεφάλια , οι φωτό δεν είναι ταυτοποιήσιμες από κανένα tiny pics , google pics κτλ.

Αν θες να μιλάς για γνήσιες φωτό , να βάζεις φωτό με χαρτάκια τυπωμένα δίπλα, που να λένε ποιός είσαι
και ότι τις έφτιαξες για το μπου κομ !!!!!!
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
  Καταρχήν οι Ελληνες χρεωκόπησαν γιατί είναι βλάκες σαν κ εσένα!
  Όλοι πήγαν να ανοίξουν Ελληνικά εστιατόρια  :jerking:να μάθουν τους Ρώσσους την Ελληνική κουζίνα  :jerking: :2funny:Γ'αυτό και όλοι τους έφαγαν  :shit: :2funny:.

Μήτσο σύμφωνα με τα λεγόμενα σου εσύ είσαι αυτός που έχει φάει σκατά στον παράδεισο του μπλοκ.... :S :S :S
 

Συνημμένα

  • είναιδυνατόν;.jpg
    είναιδυνατόν;.jpg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 33

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom