Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ρε τρολακια θες να πεις οτι οι κοπελες που παιρνουν λεφτα για ραντεβου γαμιουνται ακαποτα με πελατες;

Πας καλα;

Τα εχεις χασει εντελως ρε;

Γελανε και τα πλακακια απο τα υπογεια που κρυβεσαι ρε καημενε.

 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Πας καλα;
Τα εχεις χασει εντελως ρε;
Γελανε και τα πλακακια απο τα υπογεια που κρυβεσαι ρε καημενε.
καλα τον εχει πιει κλαρινο. Εχει ανακατεψει παλιες φωτο απο το στρατο, με καινουργιες που ουτε χερακι δεν τους κραταει
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ανέβασα ένα σωρό γκόμενες κάτω των 25.

Αυτή εδώ πόσο είναι?

I3awhe.jpg


7LZX3H.jpg


Αυτή πόσο είναι?

DbgBrh.jpg


AZFJ13.jpg


ZMzKxT.jpg


Jf3301.jpg


Σου λένε δεν τραβάω φωτό όταν γαμάω.


Πως τον ξεβράκωσες έτσι άρχοντα :headbaning2:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ολες αυτές οι φωτό είναι μετά το 2015 και μερικές φετινές.Οι άλλοι μπερδεύονται.Δεν μπορούν να καταλάβουν την ανώτερη επίδοση άρχοντα.
Το οτι γαμάω και καμιά τριαντάρα δε σημαίνει οτι έχω μόνο ΜΙΛΦς.Παλιά δε γαμούσα ποτέ κάτω από 180,τώρα έχω βάλει νερό στο κρσί μου.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πάντως οι γκόμενες του άρχοντα είναι ανώτερες,βλέπουμε πρόσωπο και έχουν χρώμα,ως γνωστόν το ασπρόμαυρο κρύβει ατέλειες.
Επίσης οι φωτογραφίες του Γιωρίκα (αν είναι δικές του) δείχνουν γκόμενες δεύτερης κλάσης,φτηνιάρικες και χωρίς πρόσωπο.

Άρχοντας vs Γιωρίκας 2-0 ... επαγγελματική νίκη.  

Είναι τρελός.Πάει να με κοντράρει στις φωτό.Τεράστιο λάθος.Να πας να κοντράρεις τον άλλον στα αντικειμενικά στοιχεία,σφάλμα μεγατόνων.
Μπορουσε να λέει καμιά σαχλαμαρίτσα και καμιά συκοφαντία απλώς καμιά αναπόδεικτη θεωρία κτλ.Αλλά στα αντικειμενικά στοιχεία?Ετσι είναι αυτοί.Συνήθως λένε αν είσαι εδώ αδύναμος είσαι και εκεί αδύναμος οπότε πιάνονται στη φάκα,αφού εκεί που είμαι αδύναμος δείχνω δυνατός και εκεί που είμαι δυνατός,φαίνομαι αδύναμος οπότε δεν καλιμπράρουν ποτέ σωστά.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ποια ανωτερη επιδοση ρε κακομοιρη.

Ανεβασε μια φωτο που γαμας μουνι. Δεν εχεις γαμησει ποτε καμια απο αυτες ρε καημενε.

Θες να κανουμε κατι;

Στειλε το κινητο σου με πμ να σε καλεσω να κανονισουμε μετα τους περιορισμους να βρεθουμε απο κοντα με κορυφαια μουνια να σε δω εκει τι θα κανεις κακομοιρε και αποτυχημενε.

Στημενες στα 4 θα ειναι και δεν θα μπορεσεις να γαμησεις, για ακομα μια φορα.

Ασε τα αρχοντιλικια και αλλαξε τροπο ζωης για να εχεις σηκωμαρες φιλε, σε εχει γαμησει ο τροπος που ζεις. Εχεις τοξικοτητα.

Εχεις γερασει πριν την ωρα σου, σε καθε σου φωτο εισαι ολο και πιο γερασμενος και ολο και πιο σπασμενος.

Θες να καταλαβεις; Καλως και θα σε βοηθησω. Δεν θελεις και επιμενεις στις μαλακιες σου; Πες τα μονος σου.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Είναι τρελός.Πάει να με κοντράρει στις φωτό.Τεράστιο λάθος.Να πας να κοντράρεις τον άλλον στα αντικειμενικά στοιχεία,σφάλμα μεγατόνων.

Ποιο τεραστιο λαθος ρε κακομοιρακι.

Ανεβασα φωτο με πουτσα μεσα σε μουνι οπως ο τασος3, ανεβασε και εσυ μια ρε κακομοιρη αγαμητε.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Εχεις βρει μια μαλακια και τη πιπιλας συνεχεια...δεν αφηνουν φωτο...

Φαντασου οτι τις πληρωνεις κιολας...

Κακομοιρη...

Γελανε ακομα τα πλακακια που ειπες οτι γαμουσες ακαποτα κοπελες που εργαζονται ως επαγγελματιες...εκαψες φλατζα εντελως λεμε...
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Είναι τρελός.Πάει να με κοντράρει στις φωτό.Τεράστιο λάθος.Να πας να κοντράρεις τον άλλον στα αντικειμενικά στοιχεία,σφάλμα μεγατόνων.
Μπορουσε να λέει καμιά σαχλαμαρίτσα και καμιά συκοφαντία απλώς καμιά αναπόδεικτη θεωρία κτλ.Αλλά στα αντικειμενικά στοιχεία?Ετσι είναι αυτοί.Συνήθως λένε αν είσαι εδώ αδύναμος είσαι και εκεί αδύναμος οπότε πιάνονται στη φάκα,αφού εκεί που είμαι αδύναμος δείχνω δυνατός και εκεί που είμαι δυνατός,φαίνομαι αδύναμος οπότε δεν καλιμπράρουν ποτέ σωστά.

Έτσι το μπαλαμούτιασες...το γατάκι!
 

Συνημμένα

  • άρχοντας σε γιωρίκα.jpg
    άρχοντας σε γιωρίκα.jpg
    53,7 KB · Εμφανίσεις: 29

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Εχεις πρηστει απο τις σφαλιαρες αρχοντα και εβαλες τα στρατιωτακια να σε στηριξουν μη πηδηξεις απο καμια ταρατσα.


  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εχεις βρει μια μαλακια και τη πιπιλας συνεχεια...δεν αφηνουν φωτο...

Φαντασου οτι τις πληρωνεις κιολας...

Κακομοιρη...

Γελανε ακομα τα πλακακια που ειπες οτι γαμουσες ακαποτα κοπελες που εργαζονται ως επαγγελματιες...εκαψες φλατζα εντελως λεμε...

Αφού λέμε ανέβαζα γυμνές φωτό μέχρι το 2018 και μετά το 2018 ανεβάζω μόνο κρυφές γυμνές φωτό.
Αυτό είναι γιατί πριν το 2018 άφηναν και τώρα δεν αφήνουν.
Δεν είναι επαγγελματίες.Τις επαγγελματίες τις γαμάω με καπότα.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Έτσι το μπαλαμούτιασες...το γατάκι!

Είναι τρελοί.Νομίζουν οτι είναι καλοί με τα λόγια ποιος ξέρει.
Εδώ λέμε γαμάω γκόμενες που κανονικά θες 8000 ευρώ μηνιαίως για να έχεις δηλαδή κλέβω το σύστημα και ο άλλος πάει να με κοντράρει στις φωτό?Είναι δυνατόν?
Είναι τρελοί λέμε.
Εντάξει αν πάει κανένας τύπος με γιωτ ή κανάς Ντουμπαίστας μπορεί να μου ρίξει στα αυτιά ή κανάς Ρώσος λεφτάς.
Ενας που βγάζει όσα εγώ ή λιγότερα αποκλείεται να γαμάει αυτό το επίπεδο που δείχνω.Ανεβάζω τεχνητά τον πήχυ.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Είναι τρελοί.Νομίζουν οτι είναι καλοί με τα λόγια ποιος ξέρει.
Εδώ λέμε γαμάω γκόμενες που κανονικά θες 8000 ευρώ μηνιαίως για να έχεις δηλαδή κλέβω το σύστημα και ο άλλος πάει να με κοντράρει στις φωτό?Είναι δυνατόν?
Είναι τρελοί λέμε.
Εντάξει αν πάει κανένας τύπος με γιωτ ή κανάς Ντουμπαίστας μπορεί να μου ρίξει στα αυτιά ή κανάς Ρώσος λεφτάς.
Ενας που βγάζει όσα εγώ αποκλείεται να γαμάει αυτό το επίπεδο που δείχνω.Ανεβάζω τεχνητά τον πήχυ.

Μη τον ξεσυνερίζεσαι τον δόλιο,τον έχει χτυπήσει η κλεισούρα στο κεφάλι,έχει αρχίσει και πίνει τα αντισηπτικά.
Άστον...καλός είναι για να γελάμε. 
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.770
Κριτικές
23
Like
3.162
Πόντοι
3.820
εδω που τα λεμε ο μονος που μπορει να σε ξεναγησει στα ουκρανικα μουνολιβαδα αυτη τη στιγμη ειναι ο κμαν...
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μη τον ξεσυνερίζεσαι τον δόλιο,τον έχει χτυπήσει η κλεισούρα στο κεφάλι,έχει αρχίσει και πίνει τα αντισηπτικά.
Άστον...καλός είναι για να γελάμε.  

Με τον αλκοολισμό που έχει η κίρρωση δεν είναι μακριά.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Είναι τρελοί.Νομίζουν οτι είναι καλοί με τα λόγια ποιος ξέρει.
Εδώ λέμε γαμάω γκόμενες που κανονικά θες 8000 ευρώ μηνιαίως για να έχεις δηλαδή κλέβω το σύστημα και ο άλλος πάει να με κοντράρει στις φωτό?Είναι δυνατόν?
Είναι τρελοί λέμε.
Εντάξει αν πάει κανένας τύπος με γιωτ ή κανάς Ντουμπαίστας μπορεί να μου ρίξει στα αυτιά ή κανάς Ρώσος λεφτάς.
Ενας που βγάζει όσα εγώ ή λιγότερα αποκλείεται να γαμάει αυτό το επίπεδο που δείχνω.Ανεβάζω τεχνητά τον πήχυ.

Ποιος γαμαει; Εσυ;

Και αφου γαμας και θελεις να το παιζεις αρχοντας εδω μεσα γιατι δεν ανεβαζεις μια φωτογραφια με πουτσα μεσα σε μουνι να μας πεισεις οτι εισαι αξιος παιχτης και οχι κοροιδο που του τρωνε ψιχουλα και δεν γαμαει;

Γιατι δεν στελνεις (τοσες φορες σε εχω προσκαλεσει) πμ το τηλεφωνο σου να σε καλεσω να βρεθουμε σε παρεα με μουνετα να μας δειξεις πως παιζεις μπαλα και τα αρχοντιλικια που λες;

Ενας αποτυχημενος αγαμητος εισαι τυπε, πληρωνεις γ κατηγοριας απαξιωμενες και δεν γαμας.

Αυτο εισαι, στα τρωνε, δεν γαμας, ανεβαζεις μετα φωτο εδω μεσα μηπως και σε πιστεψει κανεις και ανεβεις ψυχολογικα.

 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
εδω που τα λεμε ο μονος που μπορει να σε ξεναγησει στα ουκρανικα μουνολιβαδα αυτη τη στιγμη ειναι ο κμαν...

Εχουν αλλάξει πολύ πάντως.Αυτές οι φάσεις επί πολέμου να σκας για τριήμερο και να έχεις 20 γκόμενες έτοιμες στο καρνέ έχουν περάσει ανεπιστρεπτί.
Μετά το 2017 είναι σπόνσορινγκ μόνο,τελείωσαν οι σεμιπρος.Και το σπόνσορινγκ είναι πολύ ακριβό,γεμάτο σκάμερς και αβέβαια αποτελέσματα.
Τώρα είναι για hardcore τύπους,πολύ φορτωμένους και πολύ έμπειρους.Για τους άλλους είναι πολύ δύσκολα εκτός αν συμβιβαστείς με κανά εφταράκι στην καλύτερη.
Πρακτικά από όσους πάνε τώρα Κίεβο για πρώτη φορά το 99% θα πιάσει τα αρχίδια του εγγυημένα.Θα του φανούν όλα δύσκολα και υπερτιμημένα.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Να μας ξεναγησει στο πως πηγαινεις σε μια χωρα γεματη μουνια και δεν γαμας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom