Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
και γραφε μονο πλιροφοριες.ασε τα ιδια και ιδια
τι εκανες με κατηε γκομενα δεν μας ενδιαφερει.
περιορισου στισ πλιροφωριες που δινεις τι παιρνει
ο καθενας αναλογα με το ποιος ειναι.
καλα τους ειπες για τους παραμυθαδες γιατι αυτες μισουν τα λογια.
θελουν αμεσα αποδειξεις και χρημα

Εσύ πας με συνταγή για καταστροφή.Λέμε να μένεις κέντρο εσύ πας και μένεις εκτός κέντρου.Λέμε να μείνεις λίγο διάστημα,εσύ πας και μένεις πολύ.Τα κάνεις όλα ανάποδα γιατί έχεις ψευδαισθήσεις.
Η μαλακία είναι η ανθρωπιστική προσέγγιση και οτι παίρνετε σα δεδομένες ηθικές αρχές,το δικαίωμα στο παραμύθι κτλ.Εντελώς ανώμαλος σκέψης.
Αντί να κάνετε ηθική διαμαρτυρία δε θα έπρεπε οι γκόμενες να τα κάνουν αυτά,να ζητάνε τόσα λεφτά και δώρα πρέπει να δείτε πώς θα προσαρμοστείτε.Αντί να λέτε θα πουλήσω παραμύθι κτλ,πρέπει να σκέφτεστε οτι αυτές τα έχουν ακούσει όλα από άλλους χιλιάδες που ήρθαν πριν από εσάς και πρέπει να έχετε κάτι αληθινό να προσφέρετε.Αντί να τα βλεπετε ανθρωπιστικά σα θέμα χημείας,κουλτούρας κτλ πρέπει να τα βλέπετε πραγματιστικά,ρεαλιστικά σα δούναι και λαβείν.Τι προσφέρεις αντικειμενικά εσύ,τι προσφέρει αυτή.
Αλλιώς μπλέκετε σε τελείως αδιέξοδες ατραπούς,θα πάτε μια φορά Κίεβο θα απογοητευτείτε και δε θα ξαναπατήσετε.Γιατί τα βλέπετε όλα αντίθετα.

Πας Κίεβο και έχεις να αντιμετωπίσεις μονιμάδες ξένους,ντόπιους που ξέρουν τα πάντα όλα,πλουσιότερους,ωραιότερους,εμπειρότερους και όλο τον παγκόσμιο σεξοτουρισμό ακόμα και τους πολεμιστές του Σαββατοκύριακου.Το θέμα είναι να στέκεσαι στο ύψος σου να ξεσκίσεις τον ανταγωνισμό.Ολοι αυτοί θέλουν ακριβώς τις ίδιες γκόμενες που θες και εσύ.Ποια είναι η συγκριτική σου αξία το SMV(sexual market value) στην αγορά?Αυτό πρέπει να αυξήσεις για να επικρατήσεις του ανταγωνισμού.
Το τι έκανες 5 χρόνια πριν ή δύο χρόνια πριν ή πέρυσι ή φέτος ποσώς μετράει.Το θέμα είναι τι θα κάνεις στο άμεσο μέλλον.Αλλο το Κίεβο προ 2017 και φρι βίζας και άλλο σήμερα με τη φρι βίζα.Το θέμα είναι να παραμένεις ανταγνιστικός σε όλα τα δυνατά περιβάλλοντα ανεξαρτήτως διεθνών εξελίξεων.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.450
Like
7.979
Πόντοι
2.356
Φυσικά άμα σπονσοράρεις έσκορτ είσαι τραγικός.Για αυτό λέμε θέλει προσοχή και να ξεσκαρτάρεις τις σκάμερς.
Δεν ειναι εσκορτ και για αυτο την σπονσοραρουν αμερικανοι ...
φυσικα την χτυπησα στο ibiza club αλλα ειχαμε τραπεζι ακριβως διπλα στην πισινα  :grin:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.100
Κριτικές
184
Like
44.812
Πόντοι
22.266
αχ απο ibiza κλαμπ περασαμε με τκη μπουκα αλλα δεν ειχαμε χρονο διοτι επρεπε να παμε στο εξωτικο κισιναου
διπλα στο αρκαντυ δεν ηταν τασο3?
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.450
Like
7.979
Πόντοι
2.356
Ναι εκει ειναι φιλε , και λιγο πιο μετα βρισκεται και το itaka club
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.100
Κριτικές
184
Like
44.812
Πόντοι
22.266
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Είναι το θέμα των προυποθέσεων και των ευκαιριών.Οι πιο πολλοί δεν πατάνε καν αν δεν υπάρχουν οι προυποθέσεις και οι ευκαιρίες.
Σου λέει μετά 2017 και φρι βίζα,με επέλαση ΕΕ,και σπόνσορες,ως σεξοτουρίστας λίγων ημερών κτλ και γενική οικονομική κατάσταση εντός Ελλάδος χάλια δε με συμφέρει δεν πάω δεν είναι ευκαιρία.
Δεν το βλέπουν διαχρονικοί,παντός καιρού,Βαλκάνιος γαμέας φάση.
Είναι η νοοτροπία έμπορα,ψάχνουν την ευκαιρία.
Καλή η νοοτροπία έμπορα πόσα,τόσα δε λέω αλλά πρέπει κάπως να απαγκιστρωθεί κανείς.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
aντε το καλοκαιρι με τον τακη μπουκα εσυ εγω και ο αλλος με το αμαξι του πανω οδικως χα χα

Άλλος?????
Ο άλλος μου εαυτός..
Πάντως πάνω την τελευταία βδομάδα, όπως συνήθως συμβαίνει, χάθηκαν οι τουρίστες και τα κορίτσια με έναν μαγικό τρόπο άνοιγαν τα πόδια ευκολότερα. Αφού φεύγοντας προχθές το σκεφτόμουν.. Λάθος περίοδος για διακοπές στην Ελλάδα χαχαχαχα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Εσύ πας με συνταγή για καταστροφή.Λέμε να μένεις κέντρο εσύ πας και μένεις εκτός κέντρου.Λέμε να μείνεις λίγο διάστημα,εσύ πας και μένεις πολύ.Τα κάνεις όλα ανάποδα γιατί έχεις ψευδαισθήσεις.
Η μαλακία είναι η ανθρωπιστική προσέγγιση και οτι παίρνετε σα δεδομένες ηθικές αρχές,το δικαίωμα στο παραμύθι κτλ.Εντελώς ανώμαλος σκέψης.
Αντί να κάνετε ηθική διαμαρτυρία δε θα έπρεπε οι γκόμενες να τα κάνουν αυτά,να ζητάνε τόσα λεφτά και δώρα πρέπει να δείτε πώς θα προσαρμοστείτε.Αντί να λέτε θα πουλήσω παραμύθι κτλ,πρέπει να σκέφτεστε οτι αυτές τα έχουν ακούσει όλα από άλλους χιλιάδες που ήρθαν πριν από εσάς και πρέπει να έχετε κάτι αληθινό να προσφέρετε.Αντί να τα βλεπετε ανθρωπιστικά σα θέμα χημείας,κουλτούρας κτλ πρέπει να τα βλέπετε πραγματιστικά,ρεαλιστικά σα δούναι και λαβείν.Τι προσφέρεις αντικειμενικά εσύ,τι προσφέρει αυτή.
Αλλιώς μπλέκετε σε τελείως αδιέξοδες ατραπούς,θα πάτε μια φορά Κίεβο θα απογοητευτείτε και δε θα ξαναπατήσετε.Γιατί τα βλέπετε όλα αντίθετα.

Πας Κίεβο και έχεις να αντιμετωπίσεις μονιμάδες ξένους,ντόπιους που ξέρουν τα πάντα όλα,πλουσιότερους,ωραιότερους,εμπειρότερους και όλο τον παγκόσμιο σεξοτουρισμό ακόμα και τους πολεμιστές του Σαββατοκύριακου.Το θέμα είναι να στέκεσαι στο ύψος σου να ξεσκίσεις τον ανταγωνισμό.Ολοι αυτοί θέλουν ακριβώς τις ίδιες γκόμενες που θες και εσύ.Ποια είναι η συγκριτική σου αξία το SMV(sexual market value) στην αγορά?Αυτό πρέπει να αυξήσεις για να επικρατήσεις του ανταγωνισμού.
Το τι έκανες 5 χρόνια πριν ή δύο χρόνια πριν ή πέρυσι ή φέτος ποσώς μετράει.Το θέμα είναι τι θα κάνεις στο άμεσο μέλλον.Αλλο το Κίεβο προ 2017 και φρι βίζας και άλλο σήμερα με τη φρι βίζα.Το θέμα είναι να παραμένεις ανταγνιστικός σε όλα τα δυνατά περιβάλλοντα ανεξαρτήτως διεθνών εξελίξεων.
η πετσερσκα που θα μενω εκτος κεντρου ειναι ρε τρελε?χαχαχαχ
η πιο ασφαλες και πιο ακριβη περιοχη θεωρειτε εκει.
ρε μαλακα κμαν εχω φιλους σε πολυεθνικες με μεγαλους μισθους,τραπεζιτες και αλλους
στο κιεβο ολοι στην ηλικια σου.μονο πουτανες απο μαμπα γαμανε και ο ενας μαλιστα
που μιλα απταιστα ρωσικα και χρονια μονιμος σε τραπεζα με ρωτουσε αν παω καριμπιαν!
αυτοι μονιμοι που λες σου ξαναειπα δεν γαμανε κατι καλειτερο απο εσενα.
και ο ντερτυ τωρα ειναι μονιμος αλλα ειδες να γαμα εκτος ιτερνετ?τις ιδιες που
γνωριζουν ολοι οι ξενοι γνωριζει και αυτος.
κιεβο δεν παω να ανταγωνιστω αυτους που λες,αυτοι δικοι σου αντιπαλοι ειναι.
εγω θα μενω πετσερσκα θα κυκλοφωρω οσιαν πλαζα,πετριβκα,παλατσ σπορτου,παλατσ θκραινα.
γιδροπαρκ και βραδι καμια αρσεναλνα σε κλαμπ.αλλους στοχους εσυ αλλους εγω.
κιεβο παιζει να βρω τυχαια πρωην γκομενες και γνωστες,παντα τις εβρισκα ολες!
δεν θα της βρω τελος μαι μετα σεπτεβριο που θα ξαναπαω καπεια γνωστη θα βρω.
αλλου ψαχνεις εσυ,αλλου εγω και δεν ειμαστε ουτε στην ιδια κατηγορια εκει.
πρεπει να σε συναντησω κιεβο και οδυσσο για να  το καταλαβεις.
με τρελαναν γνωστοι ουκρανοι με καλες δουλειες να παμε να με ταισουν κιεβ.
τους ειπα δεν εχω χρονο 2 μερες ειπα για δουλεια για να τους ξεφορτωθω.
ολοι παντρεμενοι ειναι στην ηλικια μου και θα μου τρωνε τον χρονο.
εχω σχεδια κμαν,χρισατικ θα ειμαι 3 με 4 ωρες το πολυ τις ωρες ακμης απογευμα.
υπαρχουν αλλες περιοχες με κοσμο,σουπερμαρκετ,αγορες που εσυ δεν πηγες ποτε.
θα κανω και βολτα πιο πανω σε μερη οπως νταρνιτσα και λιβομπερεζνα κοντα σε γιδροπαρκ.
εσυ πας χρισατικ για πουτανες και καριμπιαν αποκλειστικα
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
η πετσερσκα που θα μενω εκτος κεντρου ειναι ρε τρελε?χαχαχαχ
η πιο ασφαλες και πιο ακριβη περιοχη θεωρειτε εκει.
ρε μαλακα κμαν εχω φιλους σε πολυεθνικες με μεγαλους μισθους,τραπεζιτες και αλλους
στο κιεβο ολοι στην ηλικια σου.μονο πουτανες απο μαμπα γαμανε και ο ενας μαλιστα
που μιλα απταιστα ρωσικα και χρονια μονιμος σε τραπεζα με ρωτουσε αν παω καριμπιαν!
αυτοι μονιμοι που λες σου ξαναειπα δεν γαμανε κατι καλειτερο απο εσενα.
και ο ντερτυ τωρα ειναι μονιμος αλλα ειδες να γαμα εκτος ιτερνετ?τις ιδιες που
γνωριζουν ολοι οι ξενοι γνωριζει και αυτος.
κιεβο δεν παω να ανταγωνιστω αυτους που λες,αυτοι δικοι σου αντιπαλοι ειναι.
εγω θα μενω πετσερσκα θα κυκλοφωρω οσιαν πλαζα,πετριβκα,παλατσ σπορτου,παλατσ θκραινα.
γιδροπαρκ και βραδι καμια αρσεναλνα σε κλαμπ.αλλους στοχους εσυ αλλους εγω.
κιεβο παιζει να βρω τυχαια πρωην γκομενες και γνωστες,παντα τις εβρισκα ολες!
δεν θα της βρω τελος μαι μετα σεπτεβριο που θα ξαναπαω καπεια γνωστη θα βρω.
αλλου ψαχνεις εσυ,αλλου εγω και δεν ειμαστε ουτε στην ιδια κατηγορια εκει.
πρεπει να σε συναντησω κιεβο και οδυσσο για να  το καταλαβεις.
με τρελαναν γνωστοι ουκρανοι με καλες δουλειες να παμε να με ταισουν κιεβ.
τους ειπα δεν εχω χρονο 2 μερες ειπα για δουλεια για να τους ξεφορτωθω.
ολοι παντρεμενοι ειναι στην ηλικια μου και θα μου τρωνε τον χρονο.
εχω σχεδια κμαν,χρισατικ θα ειμαι 3 με 4 ωρες το πολυ τις ωρες ακμης απογευμα.
υπαρχουν αλλες περιοχες με κοσμο,σουπερμαρκετ,αγορες που εσυ δεν πηγες ποτε.
θα κανω και βολτα πιο πανω σε μερη οπως νταρνιτσα και λιβομπερεζνα κοντα σε γιδροπαρκ.
εσυ πας χρισατικ για πουτανες και καριμπιαν αποκλειστικα

Ναι,απλά δε θα γαμήσεις τίποτα.Εχεις να βγάλεις γκόμενα Ουκρανή εδώ και δεκαετία.
Είσαι εκτός τόπου και χρόνου.
Σε αυτά που σου λένε δεν απαντάς.
Τα άτομα σαν εμένα κόβουμε τις περιστροφές,τις αναλύεις και τους προλόγους γιατί βαριόμαστε να εξηγούμε και μπαίνουμε κατ ευθείαν στην ουσία.Δεν είναι το presentation η δύναμή μας ούτε μας απασχολεί αν πείσαμε το μέσο όρο αφού τον περιφρονούμε.Δε χάνουμε χρόνο και φαιά ουσία πώς θα προσαρμόσουμε το μήνυμα στα δεδομένα του μέσου όρου.
Ποιος κατουράει το μέσο όρο τέλος πάντων?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.100
Κριτικές
184
Like
44.812
Πόντοι
22.266
Άλλος?????
Ο άλλος μου εαυτός..
Πάντως πάνω την τελευταία βδομάδα, όπως συνήθως συμβαίνει, χάθηκαν οι τουρίστες και τα κορίτσια με έναν μαγικό τρόπο άνοιγαν τα πόδια ευκολότερα. Αφού φεύγοντας προχθές το σκεφτόμουν.. Λάθος περίοδος για διακοπές στην Ελλάδα χαχαχαχα
Ρε μάνα εσύ είσαι; Πρώτη φορά σε βλέπω εδώ στο φορομ
Re man εσύ είσαι;;; Πρώτη φορά σε βλέπω εδω
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
|Ναι,απλά δε θα γαμήσεις τίποτα.Εχεις να βγάλεις γκόμενα Ουκρανή εδώ και δεκαετία.
Είσαι εκτός τόπου και χρόνου.
Σε αυτά που σου λένε δεν απαντάς.
Τα άτομα σαν εμένα κόβουμε τις περιστροφές και τους προλόγους γιατί βαριόμαστε να εξηγούμε και μπαίνουμε κατ ευθείαν στην ουσία.Δεν είναι το presentation η δύναμή μας ούτε μας απασχολεί αν πείσαμε το μέσο όρο αφού τον περιφρονούμε.Δε χάνουμε χρόνο και φαιά ουσία πώς θα προσαρμόσουμε το μήνυμα στα δεδομένα του μέσου όρου.
Ποιος κατουράει το μέσο όρο τέλος πάντων?
δεν μπορει να κανει λεβελ απ στο παιγνιο ο Χαρης ρε αρχοντα.
δεν ειναι σαν και εσενα που τους δινεις το μουνι στο χερι καθε φορα.
πιστευω φταιει οτι δεν ειναι Βαλκανιος,αλλα κουμπαρος
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.100
Κριτικές
184
Like
44.812
Πόντοι
22.266
Το ανάποδο από ότι συνήθως.. πρώτα ήπιαμε καφέ και μετά συστηνόμαστε εδώ  :happy: :happy:
Δώσε πόνο πουλεν μου
Πρώτη φορά μιλάμε εδώ μέσα
Εγώ θα έμενα στις σκατοψυχες κ θα τις γαμουσα όλες
Ο λύκος στην αναμποθμπουλα χαίρεται

Κλείσανε τα κλαμπ καφέ στο Κίεβο;
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
δεν μπορει να κανει λεβελ απ στο παιγνιο ο Χαρης ρε αρχοντα.
δεν ειναι σαν και εσενα που τους δινεις το μουνι στο χερι καθε φορα.
πιστευω φταιει οτι δεν ειναι Βαλκανιος,αλλα κουμπαρος
οταν επαιζα παιγνιο κιεβο και μοσχα ο κμαν δεν ειχε παει ακομα κιεβ.
αυτα που κανει τωρα τα εκανα στα 18 μου,για αυτο δεν ασχολουμε με τετειες.
εγω δεν παω σαν σπονσορας σε πουτανες κιεβο ουτε ειμαι συνηθισμενος τουριστας οπως ο αρχοντασ.
τυπους κμαν οι ουκρανοι τους στελουν ολους σε πουτανες για να εχουν μονοι τις δικες τους.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
δεν μπορει να κανει λεβελ απ στο παιγνιο ο Χαρης ρε αρχοντα.
δεν ειναι σαν και εσενα που τους δινεις το μουνι στο χερι καθε φορα.
πιστευω φταιει οτι δεν ειναι Βαλκανιος,αλλα κουμπαρος
να συμπληρωσω οτι μια ζωη τυπους κμαν και τουριστες απο κυπρο
και ελλαδα για χρονια εκανα στρατα εκει και τους επαιρνα με το
χερακι στις πουτανες.μαλλον δεν ξερεις με ποιον εχεις εδω να κανεις χαχαχαχαχα
σας εγραψε παλαιοταιρα και ο δασκαλος αν θυμαστε πριν κανα χρονο μεσο διμητρακη.
σας εγραψε ο κυριος χαρης ξερει τα παντα περι πουτανων και χρονια στο επαγγελμα.

 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Εσύ πας με συνταγή για καταστροφή.Λέμε να μένεις κέντρο εσύ πας και μένεις εκτός κέντρου.Λέμε να μείνεις λίγο διάστημα,εσύ πας και μένεις πολύ.Τα κάνεις όλα ανάποδα γιατί έχεις ψευδαισθήσεις.
Η μαλακία είναι η ανθρωπιστική προσέγγιση και οτι παίρνετε σα δεδομένες ηθικές αρχές,το δικαίωμα στο παραμύθι κτλ.Εντελώς ανώμαλος σκέψης.
Αντί να κάνετε ηθική διαμαρτυρία δε θα έπρεπε οι γκόμενες να τα κάνουν αυτά,να ζητάνε τόσα λεφτά και δώρα πρέπει να δείτε πώς θα προσαρμοστείτε.Αντί να λέτε θα πουλήσω παραμύθι κτλ,πρέπει να σκέφτεστε οτι αυτές τα έχουν ακούσει όλα από άλλους χιλιάδες που ήρθαν πριν από εσάς και πρέπει να έχετε κάτι αληθινό να προσφέρετε.Αντί να τα βλεπετε ανθρωπιστικά σα θέμα χημείας,κουλτούρας κτλ πρέπει να τα βλέπετε πραγματιστικά,ρεαλιστικά σα δούναι και λαβείν.Τι προσφέρεις αντικειμενικά εσύ,τι προσφέρει αυτή.
Αλλιώς μπλέκετε σε τελείως αδιέξοδες ατραπούς,θα πάτε μια φορά Κίεβο θα απογοητευτείτε και δε θα ξαναπατήσετε.Γιατί τα βλέπετε όλα αντίθετα.

Πας Κίεβο και έχεις να αντιμετωπίσεις μονιμάδες ξένους,ντόπιους που ξέρουν τα πάντα όλα,πλουσιότερους,ωραιότερους,εμπειρότερους και όλο τον παγκόσμιο σεξοτουρισμό ακόμα και τους πολεμιστές του Σαββατοκύριακου.Το θέμα είναι να στέκεσαι στο ύψος σου να ξεσκίσεις τον ανταγωνισμό.Ολοι αυτοί θέλουν ακριβώς τις ίδιες γκόμενες που θες και εσύ.Ποια είναι η συγκριτική σου αξία το SMV(sexual market value) στην αγορά?Αυτό πρέπει να αυξήσεις για να επικρατήσεις του ανταγωνισμού.
Το τι έκανες 5 χρόνια πριν ή δύο χρόνια πριν ή πέρυσι ή φέτος ποσώς μετράει.Το θέμα είναι τι θα κάνεις στο άμεσο μέλλον.Αλλο το Κίεβο προ 2017 και φρι βίζας και άλλο σήμερα με τη φρι βίζα.Το θέμα είναι να παραμένεις ανταγνιστικός σε όλα τα δυνατά περιβάλλοντα ανεξαρτήτως διεθνών εξελίξεων.
να σου πω κμαν η φρι βιζα επιρεασε την οδυσσο που ξερω μονο σε επιπεδο πουτανων
εφυγαν πολλες πουτανες για αλλες πολιτειες πραγα και μιλανο κυριος.
ξερω και αρκετες που πηγαν γερμανια κυριως δουλεψαν 2 μηνες  και επιστροφη οδυσσο.
οι λεφταδες ουκρανοι γνωριζονται απο κυκλο και πανεπιστιμια σε ουκρανια και εξωτερικο
με αλλες γκομενες οικογενοιακοι φιλοι η συμφοιτητες.δεν περνουν οπειαδηποτε που γνωρισαν.
δεν παιζω στην ιδια κατηγορια με τους αλλους σπονσορες ουτε ψαχνω στα ιδια μερη και με
ιδια μεσα.βαλτο στο μυαλο σου ολους τους ξενους σας εχουν και σπρωχνουν σε πουτανες.
ξεκολα αρχοντα γιατι σε βαζω στοιχημα αν αρχισω τακτικα κιεβ θα κανω θραυση οπως παλια.
εμεινα κολημενος με οδυσσο και εχασα αρκετες γκομενες.οδυσσο αλλους λογους εχω εκει
οχι γκομενικους αλλα συνεσθηματικους και επαγγελματικους.
φοβαμε μην κολησω παλι κιεβ αυτο ειναι το μονο που με ανυσυχει.γκομενες παντα βρισκω.
οδυσσο τα τελευταια 3 χρονια δεν μιλαω με καμια ουτε ψαχνω γιατι δεν εχει διαθεσημοτητα.
αν ερθεις οδυσσο θα καταλαβεις την διαφωρα και θα μετανιωσεις που ηρθες.
η πολη ειναι η καλυτερη αν εχεις οικογενεια εκει,αν θες μουνια μονο κιεβ.
μου εδωσε τωρα οκ ο θειος μου για 6 μηνες μονο κιεβ να πηγαινω γιατι καλη η δουλεια
και η βολτα οδυσσο αλλα η ελλειψη μουνιου μας οδηγει σε αλλες πηγες πισω κιεβ.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ περίπου τι αντιμετωπίζεις με τις Ρωσίδες.



Γενικά έχουν πατερναλιστική συμπεριφορά σε βάζουν να ακολουθείς μια ατζέντα ενώ οι Ουκρανές είναι πολύ πιο μαλακές.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.100
Κριτικές
184
Like
44.812
Πόντοι
22.266
σκατοψυχες φιδια κολοβα ειναι ολες αυτες πλεον ι λσαυες που μονο τη διαθεση σου χαλανε --εκτος απο το σαρκικο κοματι που και εκει πλεον δεν γαμιουνται καλα σε ολα τα αλλα ειναι κουκλες βιτρινες αψυχα πλασματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom