Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Παπάρια.Ολο θεωρίες και υποθέσεις.
Επί του πρακτέου εγώ λαμπάδιασα το σύστημα,τους γάμησα σε τέτοιο βαθμό που δε θα σηκώσουν κεφάλι για πολλά πάρα πολλά χρόνια,συνέτριψα ψωλάδες,διέλυσα τους γόνους τους έστειλα όλους για βρούβες.
Εβίωσαν την τεράστια ανωτερότητα του Βαλκάνιου.Μιλάμε για death grip.Τέτοια γούστα δεν έχουν ξαναβγεί.Είμαι περήφανος για το έργο μας.
Τα άτομα σαν εμένα δεν αναγνωρίζουμε τη φυσική ανθρώπινη κατάσταση ούτε τους κοινωνικούς νόμους οπότε αφήνουμε αποτύπωμα.
Ντουγρου για Δρομοκαΐτειο
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.825
Κριτικές
6
Like
11.311
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • 7017526359_c3e43dd7e8_n.jpg
    7017526359_c3e43dd7e8_n.jpg
    37,1 KB · Εμφανίσεις: 34
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Η Ιταλις δέχεται με 400 ευρώ επαφές τρίτου τύπου.
Για να δούμε.Παιζει και να συμφέρει το εγχώριο σπονσοριλικι.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μου λεει οτι δεν μπορεί να βρει δουλειά Γερμανία εξαιτίας του ιου.
Ιταλία δουλευε σα μοντέλο.Για να δούμε.
Εντωμεταξύ βρήκα μια Φινλανδη σπονσορετ της είπα να μου στείλει φωτό με μπικινι και αυτη μου έστειλε γυμνές.Ουπς,λεει δεν εχω με μπικίνι.
Χύμα στο κύμα οι Φινλανδες,καυλωνουν με Ελλάδα,Ρόδο κτλ.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Μου λεει οτι δεν μπορεί να βρει δουλειά Γερμανία εξαιτίας του ιου.
Ιταλία δουλευε σα μοντέλο.Για να δούμε.
Εντωμεταξύ βρήκα μια Φινλανδη σπονσορετ της είπα να μου στείλει φωτό με μπικινι και αυτη μου έστειλε γυμνές.Ουπς,λεει δεν εχω με μπικίνι.
Χύμα στο κύμα οι Φινλανδες,καυλωνουν με Ελλάδα,Ρόδο κτλ.
Eσένα σε είδε;
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εννοείται.Αν δε μου έκαναν τη ζημιά η Τσεχα και η Ρωσίδα θα ειχα τρελές επιλογές τώρα.
Την Ιταλιδα μάλλον θα τη γαμησω το Σάββατο.
Μετα είναι να φερω την αλλη Ρωσίδα ή να παω Κίεβο.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Εννοείται.Αν δε μου έκαναν τη ζημιά η Τσεχα και η Ρωσίδα θα ειχα τρελές επιλογές τώρα.
Την Ιταλιδα μάλλον θα τη γαμησω το Σάββατο.
Μετα είναι να φερω την αλλη Ρωσίδα ή να παω Κίεβο.
Πάρε και μια κρέμα για τα χέρια ,θα σου χρειαστεί όπως σε κόβω.
Ξ
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
90
Πόντοι
16
Κλεισανε και οι Ουκρανοι τα συνορα

Και τωρα ?

 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Κλεισανε και οι Ουκρανοι τα συνορα

Και τωρα ?

Τα κλείσανε μόνο για πτήσεις από Ιταλία μου είπαν οι δικές μου.
Γενικά πάντως Κίεβο ήταν είναι και θα είναι η καλύτερη επιλογή.Εχεις τεράστιο αβαντάζ απλά και μόνο γιατί είσαι Κίεβο.Λόγω άπειρων επιλογών.Σκεφτείτε να σκάσεις Βερολίνο,Πράγα ή Βαρσοβία.Πόσες επιλογές έχεις?Μία ή δύο,το πολύ τρεις.Αμα δε σου κάτσουν είσαι στο καναβάτσο.Μπορείς πραγματικά να αντιδράσεις και να αλλάξεις την κατάσταση επί του εδάφους?
Ενώ Κίεβο και να μην κάτσει καλά η μία και να στραβώσει η άλλη και να είναι λαμόγιο η τρίτη πάντα καταφέρνεις στο τέλος και σώζεις την παρτίδα λόγω απειρίας επιλογών.Απειρα μουνάκια διαθέσιμα.Δε χάνεις ποτέ.
Απόλυτη κυριαρχία Βαλκάνιου.
Στά άλλα μέρη συνεχώς πρέπει να υπολογίζεις να σκέφτεσαι να προβλέπεις και τελικά είσαι πάντα ευάλωτος γιατί  πάντα οι επιλογές είναι περιορισμένες και εκεί έρχεσαι στο δια ταύτα,στην τελική ανάλυση όπως έλεγε ο σύντροφος Στάλιν.
Σε τελική ανάλυση δηλαδή το Κίεβο πάντα υπερέχει.

Εστω ένας καυλέας γειώνεται Κίεβο.Εχεις τρεις μόνιμες,10 prearranged contacts από το ίντερνετ και τεράστια ελευθερία κινήσεων να χτυπήσεις γκόμενες στο δρόμο,τα μαγαζιά και τα κλαμπ αφού γίνεται του μουνιού το πανηγύρι.Σε ποια άλλη πόλη τα έχεις αυτά?
Κίεβο είσαι ημίθεος και βάλε.Και αν δε σου αρκούν ο ντόπιες,καλείς μουνίτσες από Λευκορρωσία ή Ρωσία αφού δε χρειάζονται βίζα για Κίεβο.Η καλείς χωριατοπούλες από τη βαθιά ουκρανική επαρχία για μέγκα μπούκια.
Συνεπώς Κίεβο ήταν και παραμένει κορυφαίος σεξοτουριστικός προορισμός την τελευταία τριακονταετία δεν είναι τυχαίο οτι είναι η νούμερο ένα σεξούπολη στην Ευρώπη πλακώνει όλη η Αραβία,η Τουρκιά,η Αμερική και η δυτική Ευρώπη να γαμήσουν.Δε μπορεί να κάνουν λάθος τόσοι νοματαίοι.
Θα ξανααρχίσω τις μονοήμερες εκδρομές Κίεβο ΣΚ μου φαίνεται.Είναι τεράστια τα πλεονεκτήματα που δίνει το μέρος.
Οι Ρωσίδες αντίθετα σε γειώνουν στα κυβικά σου.Αλτ τις ει?
1.Τι εμφάνιση έχεις
2.Τι ηλικία έχεις
3.Τι οικογενειακή κατάσταση έχεις?Είσια παντρεμένος?Εχεις παιδιά?Αν όχι,γιατί?
4.Ποιο είναι το εισόδημά σου?
5.Πού μένεις?Σε ποια πόλη,περιοχή κτλ?
6.Ποια είναι η περιουσία σου?
7.Ποιος είναι ο κύκλος σου?
Σε βαθμολογούν με βάση αυτά και βγάζουν ένα ρεζουμέ της αξίας σου.Δε δέχονται την τεράστια αξία του Βαλκάνιου την υπέρβαση των φυσικών νόμων.Τα βάζουν όλα στο point system που προανέφερα.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Τα κλείσανε μόνο για πτήσεις από Ιταλία μου είπαν οι δικές μου.
Γενικά πάντως Κίεβο ήταν είναι και θα είναι η καλύτερη επιλογή.Εχεις τεράστιο αβαντάζ απλά και μόνο γιατί είσαι Κίεβο.Λόγω άπειρων επιλογών.Σκεφτείτε να σκάσεις Βερολίνο,Πράγα ή Βαρσοβία.Πόσες επιλογές έχεις?Μία ή δύο,το πολύ τρεις.Αμα δε σου κάτσουν είσαι στο καναβάτσο.Μπορείς πραγματικά να αντιδράσεις και να αλλάξεις την κατάσταση επί του εδάφους?
Ενώ Κίεβο και να μην κάτσει καλά η μία και να στραβώσει η άλλη και να είναι λαμόγιο η τρίτη πάντα καταφέρνεις στο τέλος και σώζεις την παρτίδα λόγω απειρίας επιλογών.Απειρα μουνάκια διαθέσιμα.Δε χάνεις ποτέ.
Απόλυτη κυριαρχία Βαλκάνιου.
Στά άλλα μέρη συνεχώς πρέπει να υπολογίζεις να σκέφτεσαι να προβλέπεις και τελικά είσαι πάντα ευάλωτος γιατί  πάντα οι επιλογές είναι περιορισμένες και εκεί έρχεσαι στο δια ταύτα,στην τελική ανάλυση όπως έλεγε ο σύντροφος Στάλιν.
Σε τελική ανάλυση δηλαδή το Κίεβο πάντα υπερέχει.

Εστω ένας καυλέας γειώνεται Κίεβο.Εχεις τρεις μόνιμες,10 prearranged contacts από το ίντερνετ και τεράστια ελευθερία κινήσεων να χτυπήσεις γκόμενες στο δρόμο,τα μαγαζιά και τα κλαμπ αφού γίνεται του μουνιού το πανηγύρι.Σε ποια άλλη πόλη τα έχεις αυτά?
Κίεβο είσαι ημίθεος και βάλε.Και αν δε σου αρκούν ο ντόπιες,καλείς μουνίτσες από Λευκορρωσία ή Ρωσία αφού δε χρειάζονται βίζα για Κίεβο.Η καλείς χωριατοπούλες από τη βαθιά ουκρανική επαρχία για μέγκα μπούκια.
Συνεπώς Κίεβο ήταν και παραμένει κορυφαίος σεξοτουριστικός προορισμός την τελευταία τριακονταετία δεν είναι τυχαίο οτι είναι η νούμερο ένα σεξούπολη στην Ευρώπη πλακώνει όλη η Αραβία,η Τουρκιά,η Αμερική και η δυτική Ευρώπη να γαμήσουν.Δε μπορεί να κάνουν λάθος τόσοι νοματαίοι.
Θα ξανααρχίσω τις μονοήμερες εκδρομές Κίεβο ΣΚ μου φαίνεται.Είναι τεράστια τα πλεονεκτήματα που δίνει το μέρος.
Οι Ρωσίδες αντίθετα σε γειώνουν στα κυβικά σου.Αλτ τις ει?
1.Τι εμφάνιση έχεις
2.Τι ηλικία έχεις
3.Τι οικογενειακή κατάσταση έχεις?Είσια παντρεμένος?Εχεις παιδιά?Αν όχι,γιατί?
4.Ποιο είναι το εισόδημά σου?
5.Πού μένεις?Σε ποια πόλη,περιοχή κτλ?
6.Ποια είναι η περιουσία σου?
7.Ποιος είναι ο κύκλος σου?
Σε βαθμολογούν με βάση αυτά και βγάζουν ένα ρεζουμέ της αξίας σου.Δε δέχονται την τεράστια αξία του Βαλκάνιου την υπέρβαση των φυσικών νόμων.Τα βάζουν όλα στο point system που προανέφερα.
Ξέσκισε τες όλες άρχοντα.
Καντές να τρέμουν σαν το ψάρι
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ετσι είναι.Γαμώ το στανιό τους.Εχουν ξεσαλώσει τα μούνεα.Ποιος ξέρει τι παπαριές διαβάζουνε στα γυναικεία περιοδικά και στα social media,γενικά είναι out of space.Μη ρεαλιστικές απαιτήσεις,για τον πούτσο εντελώς λέμε.
Είναι να λυπάσαι τους νέωπες.Εμείς είχαμε πολύ ευκολότερο έργο στα 90s,2000s και στα 2010s και μέχρι τα ινσταγκράμια και τα facebook και τα τίντερ.Ο νέωψ έχει γαμηθεί απλά.Τα έχει όλα εναντίον του,πρέπει να προσαρμοστεί στη νέα κατάσταση.
Φαντάσου να κάνεις το τέλειο καμάκι live στο κλαμπ και τελικά να πάρεις τα αρχίδια σου επειδή το ίνσταγκραμ ή το facebook σου υστερεί.Αστεία πράγματα και όμως αυτή είναι η σύγχρονη πραγματικότητα.
Σιγα μην κάτσω ο άρχων να φτιάξω ελκυστικό ίνσταγκραμ για να ψαρώνουν τα γκομενάκια αλλά εγώ δικαιολογούμαι,ο νέωπας πρέπει να κάνει ακριβώς αυτό.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εννοείται όλοι βασίζονται στα σταθερά πράγματα και στο παραμύθι.Τόσα έχω αυτός είμαι,είμαι άντρα εγώ το αποδεικνύω κτλ.
Τα προσπερνάω όλα αυτά αυτά είναι γνωστά,εννοείται αν άλλος είναι άντρα πολλά κιλά θα γκαμήσει,όπως και ο λεφτάς,ο τύπος με τα κοννέ,ο εμφανίσιμος,ο καλός παραμυθάς κτλ.Αυτά είναι αυτοννόητα τα παίρνεις σα δεδομένα.
Είναι η ανθρωπιστική προσέγγιση που λένε.Παίρνεις σα δεδομένη την ανθρωπιστική προσέγγιση και μετά περνάς στο διά ταύτα.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
27
Like
4.303
Πόντοι
1.446
Μου λεει οτι δεν μπορεί να βρει δουλειά Γερμανία εξαιτίας του ιου.
Ιταλία δουλευε σα μοντέλο.Για να δούμε.
Εντωμεταξύ βρήκα μια Φινλανδη σπονσορετ της είπα να μου στείλει φωτό με μπικινι και αυτη μου έστειλε γυμνές.Ουπς,λεει δεν εχω με μπικίνι.
Χύμα στο κύμα οι Φινλανδες,καυλωνουν με Ελλάδα,Ρόδο κτλ.

Φίλε μόνο από αυτά που γράφεις δεν παίζει να έχεις ιδέα από Σκανδιναβές γκόμενες,πρόσεχε γιατί θα σε μπαγλαρώσουν αμα κάνεις αυτά που κάνεις στις Ρωσίδες
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τυπε τι εννοεις οταν λες "αυτα που κανεις στις Ρωσιδες";

Τι θεωρεις οτι κανει ο τυπος γενικα με τις γυναικες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom