Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.450
Like
7.979
Πόντοι
2.356
Ο φυλοβιος εχει σαν ινδαλμα του τον γαλλο θρυλικο πορνσταρ Christophe Clark τον οποιο εχω γνωρισει στην Βουδαπεστη το 09 ,μου ειχε πασαρει δωρεαν τοτε και την Liza Del Sierra  :grin: τον αλλον χρονο ειχαμε παει μαζι στη Venus στο Βερολινο.
Νταξει μου εχει πει πολλες ιστοριες και "κολπα" γενικα για την βιομηχανια και το γαμησι ... παντως τετοιες επιδοσεις και για μεγαλο χρονικο διαστημα δεν παιζουν με τιποτα οσο καβλωμενος να εισαι και ουτε καν στους επαγγελματιες ...
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.837
Like
24.728
Πόντοι
6.256
Πάντως καλή ιδέες κμάν να παίξεις με ιταλιδες που δεν γαμιουνται ούτε με ιταλους :headbaning1:
Αν κάνουμε καινούριο συκώτι με τις σλαβες με τις ιταλιδες θα κάνουν και οι νεφροπαθεις αιμοκάθαρση από δω μεσα :headbaning2:
:S   :S :S

Θα παει να χωθει το καραφλο χοντρο Χομπιτ στις πιο ψωνισμενες και χορτασμενες γκομενες του πλανητη... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ο φυλοβιος εχει σαν ινδαλμα του τον γαλλο θρυλικο πορνσταρ Christophe Clark τον οποιο εχω γνωρισει στην Βουδαπεστη το 09 ,μου ειχε πασαρει δωρεαν τοτε και την Liza Del Sierra  :grin: τον αλλον χρονο ειχαμε παει μαζι στη Venus στο Βερολινο.
Νταξει μου εχει πει πολλες ιστοριες και "κολπα" γενικα για την βιομηχανια και το γαμησι ... παντως τετοιες επιδοσεις και για μεγαλο χρονικο διαστημα δεν παιζουν με τιποτα οσο καβλωμενος να εισαι και ουτε καν στους επαγγελματιες ...

  :hi:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ο φυλοβιος εχει σαν ινδαλμα του τον γαλλο θρυλικο πορνσταρ Christophe Clark τον οποιο εχω γνωρισει στην Βουδαπεστη το 09 ,μου ειχε πασαρει δωρεαν τοτε και την Liza Del Sierra  :grin: τον αλλον χρονο ειχαμε παει μαζι στη Venus στο Βερολινο.
Νταξει μου εχει πει πολλες ιστοριες και "κολπα" γενικα για την βιομηχανια και το γαμησι ... παντως τετοιες επιδοσεις και για μεγαλο χρονικο διαστημα δεν παιζουν με τιποτα οσο καβλωμενος να εισαι και ουτε καν στους επαγγελματιες ...
Εδω του Βλάκμαν δε του σηκώνετε καθόλου  :2funny:υποψίαζομαι ότι και χάπια πήρε και δεν τον βοήθησαν ούτε αυτά  :2funny:
  Δε μπορεί να μην εχει  :knockinb:κάποιος για 6 μήνες και να μην κάνει σα σκύλος για να  :knockinb: :2funny:εγώ 3 μέρες αν δεν  :knockinb: τρελαίνομαι,αυτός 6 μήνες αγαμητός και είναι με πουτάνα και δεν την πηδάει  :2funny:.
  Αν προσέξεις τωρα που ο φουκαράς είναι στη δουλειά στο εργοστάσιο δε γραφει ουτε αυτός ουτε και οι κλώνοι του  :2funny:
  Μεγαλύτερο γέλιο και απο την κατάντια του και την αγαμία του έριξα με την πούδρα που βάζει για να μην φενονται οι ρυτίδες  :2funny:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μας έχεις τρελάνει στη μαλακία.Αφού δεν έχεις μία να σπονσοράρεις τι κάθεσαι και γράφεις?Κάτσε με τα γατιά και τις κότες,ξέρω κι εγώ τι έχεις.
Ουκρανία μια φορά πήγες και έπιασες τα αρχίδια σου,κυκλοφορούσες σα μαλάκας Οδησσό ούτε γκόμενες ούτε τίποτα.
Δεν μπορείς με τίποτα να χτυπήσεις γκόμενα,είσαι για τον πούτσο εντελώς.Απόλυτος ψωλάς.
Εγώ ανεβάζω το επίπεδο,δίνω πληροφορίες από την πρώτη γραμμή.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μας έχεις τρελάνει στη μαλακία.Αφού δεν έχεις μία να σπονσοράρεις τι κάθεσαι και γράφεις?Κάτσε με τα γατιά και τις κότες,ξέρω κι εγώ τι έχεις.
Ουκρανία μια φορά πήγες και έπιασες τα αρχίδια σου,κυκλοφορούσες σα μαλάκας Οδησσό ούτε γκόμενες ούτε τίποτα.
Δεν μπορείς με τίποτα να χτυπήσεις γκόμενα,είσαι για τον πούτσο εντελώς.Απόλυτος ψωλάς.
Εγώ ανεβάζω το επίπεδο,δίνω πληροφορίες από την πρώτη γραμμή.
Φοβερά ανέβασες το επίπεδο  :2funny: :jerking:Τελίωσε η διπλοβάρδια και γύρισες από το εργοστάσιο στην αποθήκη που μένεις και ήρθες να μας γράψεις πάλι  :jerking: :2funny:Αν σου σηκωνόταν θα ήσουν τώρα στο λεοφωρείο γιά το κοντινότερο FKK γιά να ξεκαβλώσεις :2funny:Αλλά δυστηχώς δεν σου σηκώνετε ούτε με γερανό  :2funny: :2funny: :2funny:
Η διαφορά μας είναι ότι  ΕΣΥ ΣΠΟΝΣΟΡΆΡΕΙΣ ΕΝΏ ΕΓΏ ΓΑΜΆΩ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:και αυτό το είδαν όλοι όσοι έχουν έρθει εδώ!εκτός από της γκόμενες που τους γνώρισα.Με πολύ λίγα λεφτά  :knockinb:πολύ καλύτερες από της δικές σου που πληρώνεις χωρίς να  :knockinb: :2funny:.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Φοβερά ανέβασες το επίπεδο  :2funny: :jerking:Τελίωσε η διπλοβάρδια και γύρισες από το εργοστάσιο στην αποθήκη που μένεις και ήρθες να μας γράψεις πάλι  :jerking: :2funny:Αν σου σηκωνόταν θα ήσουν τώρα στο λεοφωρείο γιά το κοντινότερο FKK γιά να ξεκαβλώσεις :2funny:Αλλά δυστηχώς δεν σου σηκώνετε ούτε με γερανό  :2funny: :2funny: :2funny:
Η διαφορά μας είναι ότι  ΕΣΥ ΣΠΟΝΣΟΡΆΡΕΙΣ ΕΝΏ ΕΓΏ ΓΑΜΆΩ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:και αυτό το είδαν όλοι όσοι έχουν έρθει εδώ!εκτός από της γκόμενες που τους γνώρισα.Με πολύ λίγα λεφτά  :knockinb:πολύ καλύτερες από της δικές σου που πληρώνεις χωρίς να  :knockinb: :2funny:.

Παπάρια.Ολο θεωρίες και υποθέσεις.
Επί του πρακτέου εγώ λαμπάδιασα το σύστημα,τους γάμησα σε τέτοιο βαθμό που δε θα σηκώσουν κεφάλι για πολλά πάρα πολλά χρόνια,συνέτριψα ψωλάδες,διέλυσα τους γόνους τους έστειλα όλους για βρούβες.
Εβίωσαν την τεράστια ανωτερότητα του Βαλκάνιου.Μιλάμε για death grip.Τέτοια γούστα δεν έχουν ξαναβγεί.Είμαι περήφανος για το έργο μας.
Τα άτομα σαν εμένα δεν αναγνωρίζουμε τη φυσική ανθρώπινη κατάσταση ούτε τους κοινωνικούς νόμους οπότε αφήνουμε αποτύπωμα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Παπάρια.Ολο θεωρίες και υποθέσεις.
Επί του πρακτέου εγώ λαμπάδιασα το σύστημα,τους γάμησα σε τέτοιο βαθμό που δε θα σηκώσουν κεφάλι για πολλά πάρα πολλά χρόνια,συνέτριψα ψωλάδες,διέλυσα τους γόνους τους έστειλα όλους για βρούβες.
Εβίωσαν την τεράστια ανωτερότητα του Βαλκάνιου.Μιλάμε για death grip.Τέτοια γούστα δεν έχουν ξαναβγεί.Είμαι περήφανος για το έργο μας.
Τα άτομα σαν εμένα δεν αναγνωρίζουμε τη φυσική ανθρώπινη κατάσταση ούτε τους κοινωνικούς νόμους οπότε αφήνουμε αποτύπωμα.
Σε γαμάει το σύστημα θες να πεις  :2funny:αναγκάστικες να πας στη Γερμανία να δουλεύεις στο εργοστάσιο και να μένεις σε μια αποθήκη  :2funny:οι Γερμανοί γόνοι που είναι τα παιδιά των ιδιοκτητών του εργκστασιου που δουλεύεις  :2funny:έχουν καινούργιες mersedes και βγαίνουν με γκομενάρες  :2funny:.Ενώ εσύ μετά τη δουλειά στο εργοστάσιο γυρνάς στην αποθήκη που μένεις και μας γράφεις  :jerking: :2funny:.
 Βάρα το κεφάλι σου στον τοιχο  :2funny:έτσι θα γαμίσεις  περισσότερο το σύστημα  :jerking: :2funny:
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Γαματε γιατι Χανομαστε! Σε καραντινα η Ιταλια ως αρχες Απριλη!
Ειναι 20 μερες μπροστα απο Ελλαδα και Γερμανια.

Τεραστιο θεμα πιθανου εγκλωβισμου του Κμαν, εντος Γερμανιας, χωρις  προσβαση σε λευκο κρεας της ουκρανικης στεπας!
Λογικα θα τον χρεωκοπισουν οι ονλαιν σκαμμερς, εαν δεν εχει στρατηγικα αποθεματα υπερ τοπικων σπονσορετς, γιατι και τα FFK/KFC δεν θα λειτουργουν!
Καλεσε σπονσορετς στο μπουνκερ, θα ερθει πιο φθηνα, με ανταλλαγη τροφιμων!
ΕναλαΧτικα, παρε αδεια και αναζητησε καταφυγιο στην ενδοξη Πολωνικη επαρχια!!!

Σπονσοραρετε γιατι χανομαστε!
υγ.
@Δημητρακης29, πρεπει να γινει αναλυση με βιντεο για την τιμη του πετρελαιου! ΣοΣ, επιπτωσεις Κοροναιου σε αεροπορικες και σε σπονσορετς! Ειναι ετοιμη η Ρωσσια οπως λενε? Επιπτωσεις στη Συρια? -Τι θα γινει με την Τουρκικη Οικονομια?
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Παπάρια.Ολο θεωρίες και υποθέσεις.
Επί του πρακτέου εγώ λαμπάδιασα το σύστημα,τους γάμησα σε τέτοιο βαθμό που δε θα σηκώσουν κεφάλι για πολλά πάρα πολλά χρόνια,συνέτριψα ψωλάδες,διέλυσα τους γόνους τους έστειλα όλους για βρούβες.
Εβίωσαν την τεράστια ανωτερότητα του Βαλκάνιου.Μιλάμε για death grip.Τέτοια γούστα δεν έχουν ξαναβγεί.Είμαι περήφανος για το έργο μας.
Τα άτομα σαν εμένα δεν αναγνωρίζουμε τη φυσική ανθρώπινη κατάσταση ούτε τους κοινωνικούς νόμους οπότε αφήνουμε αποτύπωμα.
giphy.gif
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Σε γαμάει το σύστημα θες να πεις  αναγκάστικες να πας στη Γερμανία να δουλεύεις στο εργοστάσιο και να μένεις σε μια αποθήκη  :2funny: οι Γερμανοί γόνοι που είναι τα παιδιά των ιδιοκτητών του εργoστασιου που δουλεύεις  :2funny: έχουν καινούργιες mersedes και βγαίνουν με γκομενάρες  :2funny:. Ενώ εσύ μετά τη δουλειά στο εργοστάσιο γυρνάς στην αποθήκη που μένεις και μας γράφεις  :jerking: :2funny:. Βάρα το κεφάλι σου στον τοιχο έτσι θα γαμίσεις  περισσότερο το σύστημα  :jerking: :2funny:
Δεν ξερεις εσυ..Το 12ωρο εργασιας στην σκοτεινη ξενιτια σε απελευθερωνει, και σε κανει ταλεντο στο μυθιστορημα  :woldman:
 

Συνημμένα

  • work-for-12-hours-day.jpg
    work-for-12-hours-day.jpg
    43,7 KB · Εμφανίσεις: 32

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Εδω του Βλάκμαν δε του σηκώνετε καθόλου υποψίαζομαι ότι και χάπια πήρε και δεν τον βοήθησαν ούτε αυτά  
Αν προσέξεις τωρα που ο φουκαράς είναι στη δουλειά στο εργοστάσιο δε γραφει ουτε αυτός ουτε και οι κλώνοι του  
Μεγαλύτερο γέλιο και απο την κατάντια του και την αγαμία του έριξα με την πούδρα που βάζει για να μην φενονται οι ρυτίδες :2funny:
Τωρα πια που ειναι μεσηλικας περασε στο 0ff και την βρισκει μονο Πλατωνικα ο τυπος, κακο ειναι;
Επισης πρεπει να προσεχει την εμφανιση του και να καλλωπιζεται με πουδριτσα για να δειχνει τζοβενο,
κακο ειναι και αυτο;  :)
 

Συνημμένα

  • images (8).jpg
    images (8).jpg
    4 KB · Εμφανίσεις: 15

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765

  Για να καταλάβετε γιατί γελάω με τον Βλάκμαν  :2funny:εδώ έχει ένα βιντεάκι 3 περίπου λεπτά με κάποιες από της κοπέλες από αυτό το σαλόν.Οπως θα δείτε είναι 1.000.000 καλύτερες από του βλάκμαν και το κυριότερο της  :knockinb:  :2funny:.Με πολύ λιγότερα λεφτά  :2funny: εκεί δεν έχει έκπτωση αν εχεις VIP καρτα αλλά έχει μισή ώρα παραπάνω χρόνο τιμή 4.000 και σε κάποια σαλόν της αλυσίδας 6.000.
  Τώρα έχει προσφορά από 12-20 δευτέρα εως παρασκευή 3.000 ρούβλια.Βέβαια πρέπει να είσαι μέλος του amurspb  και να πεις τον κωδικό που γράφουν στο σά'ι'τ στο τηλέφωνο όταν πάρεις.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Δηλαδη με 48e, 72e και 36e, αντιστοιχα για vip καταστασεις στα salon της αγ.πετρουπολης με αιθεριες υπαρξεις, και οσο αντεξεις. Πορνοτσαρε εχεις πιασει το νοημα. Μεσα στα γουστα εισαι παλι. Φαινεται οτι ακομη περνας καλα εκει, με (χαντρουλες και καθρεπτακια). Και οχι ξοδευοντας μια περιουσια σε νηστικιες ταριφες- απατεωνισσες του διαδικτυου, που το παιζουν ντιβες, ποζερι, δύσκολες, και αν σου κατσουν..  :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom