Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
:2funny: :2funny: :2funny:

Τους εχουν γαμησει τις ψυχες τα μουνετα, ανεβαζουν και βιντεο "εκπαιδευσης" για το πως θα ειναι ετοιμοι πλεον, σκυλακια.

  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
σκατοψυχες φιδια κολοβα ειναι ολες αυτες πλεον ι λσαυες που μονο τη διαθεση σου χαλανε --εκτος απο το σαρκικο κοματι που και εκει πλεον δεν γαμιουνται καλα σε ολα τα αλλα ειναι κουκλες βιτρινες αψυχα πλασματα

Και τι προτείνεις δηλαδή?Να πάει ο άλλος με τις Δυτικές με τις αντρικές φωνές,τα πάχια,τα τατού και τα πίρσινγκ και τα πράσινα μαλλιά?Η με τις μεσογειακές και τις Ελεεινίδες?
Σλάβες και πάλι Σλάβες.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.450
Like
7.979
Πόντοι
2.356
Λατινες γουσταρει και καλα κανει γιατι ειναι πιο θερμες ...
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.715
Κριτικές
1
Like
4.515
Πόντοι
1.706
Και τι προτείνεις δηλαδή?Να πάει ο άλλος με τις Δυτικές με τις αντρικές φωνές,τα πάχια,τα τατού και τα πίρσινγκ και τα πράσινα μαλλιά?Η με τις μεσογειακές και τις Ελεεινίδες?
Σλάβες και πάλι Σλάβες.
+ ατημελητες, κακοντυμενες, αμακιγιαριστες, με αντρικη συμπεριφορα, αντιθελκτικες, υπερφεμινιστριες
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Και τι προτείνεις δηλαδή?Να πάει ο άλλος με τις Δυτικές με τις αντρικές φωνές,τα πάχια,τα τατού και τα πίρσινγκ και τα πράσινα μαλλιά?

Τύπε , είχα συζήσει σχεδόν 1 χρόνο , με "γερμανίδα". Στην αυστρία την είχα γνωρίσει , στο τυρόλο , είχε καταγωγή από αλσατία όμως, οι παπούδες δηλαδή, αλλά είχαν φύγει και είχαν πάει αυστρία.
Σε βεβαιώνω, ότι ούτε χοντρή ήταν , ούτε ανδρική φωνή είχε, ούτε τατουάζ είχε, σαν τη μέση μαλακισμένη που θα δεις στην ερμού, ούτε πίρσιγκ και πράσινα μαλλιά. Βασικά ήταν ... μουνάρα !
Με επηρέασαν μάνα-αδελφή και δεν την παντρεύτηκα ... θα είχα ενήλικα παιδιά τώρα, δεν θα με έδενε τίποτε με την ελλάδα ...

και θα κυνηγούσα ελάφια στα ισώματα της ουγγαρίας, να πηδάω βλάχες ούνες γκόμενες ....

Τώρα, φέτος.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.099
Κριτικές
184
Like
44.812
Πόντοι
22.266
Και τι προτείνεις δηλαδή?Να πάει ο άλλος με τις Δυτικές με τις αντρικές φωνές,τα πάχια,τα τατού και τα πίρσινγκ και τα πράσινα μαλλιά?Η με τις μεσογειακές και τις Ελεεινίδες?
Σλάβες και πάλι Σλάβες.
περι ορεξεος κολοκυθοπιτα
για μεα πλεεον οι πιο ντεκαυλε γυναικες οι σλαυεςμε το χειροτερο ντυσιμο κ απο χορο στην πουτσα μηδεν εις τον πηλικον
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τύπε , είχα συζήσει σχεδόν 1 χρόνο , με "γερμανίδα". Στην αυστρία την είχα γνωρίσει , στο τυρόλο , είχε καταγωγή από αλσατία όμως, οι παπούδες δηλαδή, αλλά είχαν φύγει και είχαν πάει αυστρία.
Σε βεβαιώνω, ότι ούτε χοντρή ήταν , ούτε ανδρική φωνή είχε, ούτε τατουάζ είχε, σαν τη μέση μαλακισμένη που θα δεις στην ερμού, ούτε πίρσιγκ και πράσινα μαλλιά. Βασικά ήταν ... μουνάρα !
Με επηρέασαν μάνα-αδελφή και δεν την παντρεύτηκα ... θα είχα ενήλικα παιδιά τώρα, δεν θα με έδενε τίποτε με την ελλάδα ...

και θα κυνηγούσα ελάφια στα ισώματα της ουγγαρίας, να πηδάω βλάχες ούνες γκόμενες ....

Τώρα, φέτος.

Χαθηκε καλο σκηνικο τυπε.

Θα ησουν τωρα στις αλπεις να γαμεις σκληρα και ακουραστα λυσσασμενα για πουτσα και σπερμα μουνετα.

  :S
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
:2funny: Τους εχουν γαμησει τις ψυχες τα μουνετα, ανεβαζουν και βιντεο "εκπαιδευσης" για το πως θα ειναι ετοιμοι πλεον, σκυλακια.
Μοuνοδouλοι κουμπαραδες τι να πεις ; Εχουν μασησει και αυτοι στην συντονισμενη πλυση εγκεφαλου υπερ της πλασματικης υπεραξιας του μouνιοu. Που η πραγματικη του αξια δεν πρεπει να υπερβαινει τα δεκα ευρω.  :sunglasses:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Τύπε , είχα συζήσει σχεδόν 1 χρόνο , με "γερμανίδα". Στην αυστρία την είχα γνωρίσει , στο τυρόλο , είχε καταγωγή από αλσατία όμως, οι παπούδες δηλαδή, αλλά είχαν φύγει και είχαν πάει αυστρία.
Σε βεβαιώνω, ότι ούτε χοντρή ήταν , ούτε ανδρική φωνή είχε, ούτε τατουάζ είχε, σαν τη μέση μαλακισμένη που θα δεις στην ερμού, ούτε πίρσιγκ και πράσινα μαλλιά. Βασικά ήταν ... μουνάρα !
Με επηρέασαν μάνα-αδελφή και δεν την παντρεύτηκα ... θα είχα ενήλικα παιδιά τώρα, δεν θα με έδενε τίποτε με την ελλάδα ...

και θα κυνηγούσα ελάφια στα ισώματα της ουγγαρίας, να πηδάω βλάχες ούνες γκόμενες ....

Τώρα, φέτος.
εκτος απο μεγιστος φιδεμπορας του σαιτ,εισαι και μεγιστος μαμακιας-χαλβας!
ειναι δυνατον ρε τελευταιε των τελευταιων να γραφεις ανερυθριαστα οτι προσκυνησες για μια ακομα φορα την Ελληνιδα μαμα  και εσκυψες το κεφαλι να ακολουθησεις τις διαταγες της?
τι μικροαστικη κτηνωδια!
ντρεπομαι για λογαριασμο σου
 

Skeptic

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2020
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
εκτος απο μεγιστος φιδεμπορας του σαιτ,εισαι και μεγιστος μαμακιας-χαλβας!
ειναι δυνατον ρε τελευταιε των τελευταιων να γραφεις ανερυθριαστα οτι προσκυνησες για μια ακομα φορα την Ελληνιδα μαμα  και εσκυψες το κεφαλι να ακολουθησεις τις διαταγες της?
τι μικροαστικη κτηνωδια!
ντρεπομαι για λογαριασμο σου
Ο fylobios30 ειναι γνωστός βλάκας του σαι τυπε, οτι ισχύει δηλαδη και για ολους τους fan του Κμαν.
Μην τον παιρνεις στα σοβαρα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εδώ περίπου τι αντιμετωπίζεις με τις Ρωσίδες.



Γενικά έχουν πατερναλιστική συμπεριφορά σε βάζουν να ακολουθείς μια ατζέντα ενώ οι Ουκρανές είναι πολύ πιο μαλακές.
Καταρχήν πρέπει να ακολουθείς φαρμακευτική αγωγή με κάποια φάρμακα γιατί ώρες ώρες έχεις παραλλήρημα  :2funny:γαμάς το σύστημα λες και τέτοιες  :jerking: :2funny:το πιθανότερο είναι από τα χάπια που παίρνεις γιά πολλά χρόνια να μην σου σηκώνετε.
.Αν κάποιος γαμάει το σύστημα είμαι εγώ που δεν δουλεύω έχω σπίτια,αμάξια και ενώ εσύ είσαι στο εργοστάσιο εγώ ετοιμάζομαι να πάω ραντεβού με ένα γατάκι να πάμε να φάμε χάμπουργκερ (δεύτερο ραντεβού με αυτό το γατάκι).
  Αυτά που λέει αυτή πιθανόν να μπορούν να γίνουν με κάποιο αγάμητο τελειλωμένο ξένο που δουλεύει στα εργοστάσια της Γερμανίας σαν εσένα  :2funny:
  Παντρεμένος είμαι με 2 και δεν τους δίνω τίποτα! :2funny:και όποτε θέλω πηγαίνω και όποτε θέλω φεύγω.Αυτά τα βιντεάκια είναι γιά να τα βλέπουν κακομοίρηδες σαν εσένα  :2funny:.Αυτή μοιάζει με τη σκιουρίνα μου που τρώει συνέχεια ξύλο από αυτόν που μένει μαζί του!Θυμάμαι ήταν μαζί μου η σκιουρίνα και την πήρε τηλέφωνο και της είπε:να φέρω μιά φίλη μου σήμερα? :2funny:αυτή απάντησε ναι!Μου είπε μετά:τι να του πω?δικό του είναι το διαμέρισμα!.Σε μιά φάση όταν τσακωθήκαν της είπε:θα σε καταγγείλω στο αλλοδαπών  :2funny: (η σκιουρίνα έχει Ουκρανικό διαβατήριο).
  Στην Αγία Πετρούπολη σαν αυτή του βίντεο  που είναι από επαρχία αν βρούνε κάποιον από την πόλη με δικό του διαμέρισμα,δείχνουν πολύ μεγάλο ενδιαφέρον,την δεύτερη τρίτη φορά σου υπονοούνε να πάνε σπίτι σου να  :knockinb:,μπορεί να κάτσουν 1-2 μέρες και μετά σιγά σιγά πάνε να σου μετακομισουν να μένουν μαζί σου.Δε σου ζητάνε τίποτα  :2funny:αφού έχουν σκοπό να μείνουν μαζί σου  :headbang:.
  Αυτά βέβαια εσύ με τη νοημοσύνη που έχεις δεν μπορείς να τα καταλάβεις  :jerking:και γράφεις όλο  :jerking:
  Μ'αρέσει που δεν έχεις μείνει στο σύνολο ούτε 2 μήνες και έχεις και άποψη  :2funny:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τύπε , είχα συζήσει σχεδόν 1 χρόνο , με "γερμανίδα". Στην αυστρία την είχα γνωρίσει , στο τυρόλο , είχε καταγωγή από αλσατία όμως, οι παπούδες δηλαδή, αλλά είχαν φύγει και είχαν πάει αυστρία.
Σε βεβαιώνω, ότι ούτε χοντρή ήταν , ούτε ανδρική φωνή είχε, ούτε τατουάζ είχε, σαν τη μέση μαλακισμένη που θα δεις στην ερμού, ούτε πίρσιγκ και πράσινα μαλλιά. Βασικά ήταν ... μουνάρα !
Με επηρέασαν μάνα-αδελφή και δεν την παντρεύτηκα ... θα είχα ενήλικα παιδιά τώρα, δεν θα με έδενε τίποτε με την ελλάδα ...

και θα κυνηγούσα ελάφια στα ισώματα της ουγγαρίας, να πηδάω βλάχες ούνες γκόμενες ....

Τώρα, φέτος.

Αυτά ήταν παλιά.Τωρα Δύση παίζει επελαση του φεμινισμού.Οι γκόμενες έχουν γίνει αντιπαθείς,δε θες καν να βγαίνεις εξω.
Σλαβικές χώρες είναι πολύ καλύτερα αλλά έχουν ανεβάσει πολυ το κασε.Με παραμυθακια,υποσχεσεις κτλ γαμας μπαζακια.Για οχταρια και πανω πρέπει να τα χώνεις χοντρά και πάλι εχεις χίλια δυο προβλήματα.
Αυτες που δείχνω στις φωτό ζητάνε μια πεντακοσαρα τη μερα σε μετρητά ή δώρα το ελάχιστο.
Τώρα είναι καλα για φραγκατους μονο,οι αλλοι παίζουν το πουλακι ή γίνονται σαβουρογαμηδες.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Αυτά ήταν παλιά.Τωρα Δύση παίζει επελαση του φεμινισμού.Οι γκόμενες έχουν γίνει αντιπαθείς,δε θες καν να βγαίνεις εξω.

acapoeira εδώ από το pc του νικ
διαφωνω αρχοντα, μια χαρα είναι οι δυτικες
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
acapoeira εδώ από το pc του νικ
διαφωνω αρχοντα, μια χαρα είναι οι δυτικες

Μονο Μόναχο Αμβούργο,Βερολινο είναι καλα με εμφανισιμες,σικατες μουναρες αλλα οι γκόμενες ζητάνε τα κερατα τους με εξαίρεση Βερολίνο.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.450
Like
7.979
Πόντοι
2.356
περι ορεξεος κολοκυθοπιτα
...κ απο χορο στην πουτσα μηδεν εις τον πηλικον
Σωστο αλλα εχω τυχει μολδαβη που οταν ανεβαινε ξεχνουσε να κατεβει  :grin: πολυοργασμικη και ακορεστη
ειπαμε εχουν το συνδυασμο λατιν με σλαβικο που δεν το βρισκεις σε αλλη χωρα.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δεν παίζει ρολο ποσο μενεις αλλά ποσο συχνά πας,τι ποιοτητα γαμας,ποσα ξοδευεις.
Εγω πηγαινω ανελλιπώς τα 5 τελευταία χρόνια Κίεβο και πριν πήγαινα σε τακτα διαστηματα.Εχω παει απειρες φορες Τσεχία,Πολωνία,Ουκρανία οποτε μπορώ να συγκρινω.

Αλλο η εμπειρία καποιου που σκαει με 1500 ευρώ για τριήμερο και αλλο αυτου που μενει με ενα χιλιάρικο για δεκαήμερο ή όλο το μήνα.Καμία σχέση.
Γενικά σα σεξοτουριστας ανω των 40 ετων χωρίς κονέ όπως είναι δηλαδή οι περισσότεροι πρέπει κάποιος να κάνει αυτα που λεω για να εχει επιτυχία.Αλλιως μπορδελα μονο.
Δεν καθεται σοβαρή γκόμενα οχταρακι και πανω στο σεξοτουριστα των λίγων ημερων αν δε σκάσεις σοβαρό παραδάκι.
Που και να τα σκάσεις παλι δεν είναι τοσο απλο.
Προϋπόθεσεις
1.Σεξοτουριστας οχι μονιμας
2.Θες μοντελα δηλαδή οχταρια και πανω και τιποτα αλλο
3.Εισαι ανω των 40
Εκεί δουλεύει το σύστημα ππως τα περιγράφω δεν υπάρχει κατι αλλο.

Αν πεις δεν παω για μοντέλα καλα είναι και τα εφταρακια, αλλαζει το πλα ίσιο εντελώς αφου αλλαζουν οι προϋποθέσεις.
Αν εισαι κατω των 40 επίσης αλλαζει το πλαισιο.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.099
Κριτικές
184
Like
44.812
Πόντοι
22.266
Σωστο αλλα εχω τυχει μολδαβη που οταν ανεβαινε ξεχνουσε να κατεβει  :grin: πολυοργασμικη και ακορεστη
ειπαμε εχουν το συνδυασμο λατιν με σλαβικο που δεν το βρισκεις σε αλλη χωρα.
τασο3 οπως εγραψες σου εχι τυχει ενω οι λατινες ειναι 90 τοις εκατο ετσι
θυμασαι τα διαστημοπλοι στο ομνια βεγκας χα χα
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Οι Λατινες,Ασιατισσες εμφανισιακα είναι πολυ κατωτερες απο τις Σλαβες.Ειναι πιο κοντές,δεν ειναι ξανθές και δεν έχουν τις ποδαρες και τα ωραια πρόσωπα των Σλαβων.
Αν ριξεις τα στανταρτς σου και κάνεις race mix με Ασιατισσες κτλ σίγουρα θα γλιτώσεις πολλα εξοδα αφου πρόκειται για αλλα μοντελα,τελείως διαφορετική κατηγορία γκόμενας.
Βέβαια αν θες Ασιατισσα η Λατινα με εμφανισιακά προσόντα Σλαβας θα πιάσεις τα αρχιδια σου.Πρεπει να κανεις έκπτωση υποχρεωτικα σε σχέση με τα στανταρτς Ανατολικής Ευρώπης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom