Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.707
Like
10.511
Πόντοι
3.506
Δεν είναι της πλακας.5000 μεικτά Είναι πολύ δύσκολο στην Γερμανία να πάρεις τέτοιο μισθό εκτός αν είσαι γιατρός αρχιμηχσνικος κλπ ο κμαν υποστήριζε ότι είναι καθαρά, αλλά εγώ είμαι σίγουρος με βάση την δουλειά που έκανε ότι νεττο ήταν κάπου στα 3000με 3500 με πολλές υπερωρίες εννοείται
Δεν γνωριζω τη δουλειά έκανε ο άνθρωπος. Αλλά όπως είπες αν ήταν γιατρός κλπ, 5 καθαρά θα ήταν νορμαλ μισθός για άνθρωπο στα 40+

Αν έβγαζε 3,5 θα του έμεναν δυο για γούστα εκ των οποίων το ενα θα πήγαινε στις Ουκρανές και το ένα στην τράπεζα. Ψιλομιζερο μου ακούγεται και μεγάλη σπατάλη.πας στο κονγκο και παίρνεις βίλα με αυτά τα λεφτά και γαμας φτηνά (αν δε σε φάνε σούπα)
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.117
Κριτικές
184
Like
44.858
Πόντοι
22.266
Πουλάκια μου ....τόσο καιρό σλαβολαγνοι ειχατε κρυφτεί κ αφήνατε εμένα κ τον τασος3 να βγάζουμε τα φίδια με τους ανωμαλους στο άλλο νήμα ....ρωσική εισβολή στην Ουκρανία :confused:
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.707
Like
10.511
Πόντοι
3.506
Πουλάκια μου ....τόσο καιρό σλαβολαγνοι ειχατε κρυφτεί κ αφήνατε εμένα κ τον τασος3 να βγάζουμε τα φίδια με τους ανωμαλους στο άλλο νήμα ....ρωσική εισβολή στην Ουκρανία :confused:
Είμαστε η Πέμπτη φάλαγγα εμείς
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.931
Κριτικές
21
Like
11.218
Πόντοι
4.546
Λύπηση προκαλείτε όλοι σας, ενώ υπάρχουν τόσες όμορφες και διαθέσιμες γυναίκες στην Ελλάδα να τρέχετε στο εξωτερικό για να εκμεταλλευτείτε την οικονομική ανέχεια των ανθρώπων ώστε να καταφέρετε μια εφήμερη σχέση...τόσο απελπισμένοι πια...:coffee:
Έχουμε διαμάντια στα πόδια μας και παρόλα αυτά διανύουμε χιλιόμετρα για να βρούμε χρυσό. Και μετά μας φταίει η χώρα της αγαμίας. :cheesy:
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
Έχουμε διαμάντια στα πόδια μας και παρόλα αυτά διανύουμε χιλιόμετρα για να βρούμε χρυσό. Και μετά μας φταίει η χώρα της αγαμίας. :cheesy:
Μιλάμε οι τύποι είναι για κλάματα, τρέχουν από χώρα σε χώρα για να βρουν το πιο απελπισμένο-πεινασμένο μουνί να γαμήσουν.
Μια βόλτα να πας στα μπαράκια σήμερα βράδυ θα σου γυρίσει το μάτι απ'το μουνί και απλά είναι θέμα χρόνου να φορτώσεις για σπίτι.

Τώρα αυτά περί γνωριμιών και πως θέλουν τον ουρανό με τ'αστρα για να σου μιλήσουν είναι για να απαλύνουν τον πόνο τους επειδή είναι πουθενάδες και ανύπαρκτοι...:coffee:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
5000 έλεγε αυτός, ας πούμε. Ισχύει. Καθαρά στην Γερμανία είναι τα 3500 βγάλε ασφάλειες νοίκια κλπ μέναν κάνα 2000 καθαρά νεττο που λέμε. Οπότε τα 1000ε είναι το μισό. Μηνιάτικο του. Δεν τον λες κ ξύπνιο με τις χαζομάρες που έκανε.. Από. Την άλλη χωρίς αυτά, ενας με την ηληκια κ την εμφάνιση του κμαν δεν θα κανε σεφτέ.
Οποτε αν θες ντε κ καλά να γαμισει κάτι καλό στο Κίεβο εκεί παίζεις αν είσαι στα 50+ και. Τουρίστας.. Πάντως τα λεφτά αυτά τον ματωναν δεν ταχ ε άνετα..κι Γι αυτό τον έχω βρίσει πολλάκις .
Ο Αρχηγός έλεγε 5000καθαρά, πράγμα που το έχω αμφισβητήσει πολλάκις.
Και εγώ είχα καταλάβει ότι με όλα τα πάγια έξοδα, του έμεναν 2000 καθαρά.

Αυτό που όμως παίζει πάρα πολύ, είναι επειδή δεν ήταν κανά τέρας κοινωνικότητας,
ούτε έκανε δραστηριότητες,ούτε είχε αμάξι,κ.λ.π. να έβγαζε το μήνα με 300-400ευρώ έξοδα
και να του έμεναν 1500+ για φυτίλιασμα στα μουνολίβαδα
 
Τελευταία τροποποίηση:

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.117
Κριτικές
184
Like
44.858
Πόντοι
22.266
Μιλάμε οι τύποι είναι για κλάματα, τρέχουν από χώρα σε χώρα για να βρουν το πιο απελπισμένο-πεινασμένο μουνί να γαμήσουν.
Μια βόλτα να πας στα μπαράκια σήμερα βράδυ θα σου γυρίσει το μάτι απ'το μουνί και απλά είναι θέμα χρόνου να φορτώσεις για σπίτι.

Τώρα αυτά περί γνωριμιών και πως θέλουν τον ουρανό με τ'αστρα για να σου μιλήσουν είναι για να απαλύνουν τον πόνο τους επειδή είναι πουθενάδες και ανύπαρκτοι...:coffee:
Ανωμαλοι τύπε που εκμεταλλεύονται την φτώχια των Ουκρανών για να γαμησουν λιγακι:confused:
Για αυτό εγώ έπαιζα σε δύσκολες έδρες ....Σενεγάλη Γκάνα Ζάμπια
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Κι έλεγε ότι θα φτάσει τα 10000

Πάντως για τη δουλειά του δεν είχε δώσει κανένα στοιχείο,όσο κι αν τον ρωτούσαμε
Ούτε 10.000 καθαρά,ούτε 10.000 μεικτά..

Πάνω από 5.000 παίρνει ένας γιατρός προϊστάμενος με χρόνια προυπηρεσίας.
Ένας καθηγητής Πανεπιστημίου με χρόνια προυπηρεσίας.

Υπάλληλοι που μπορούν να φτάσουν σε τέτοια ποσά, είναι όσοι δουλεύουν με bonus επίτευξης στόχων,κ.λ.π.

Στη Γερμανία υπάρχουν πολύ κακοπληρωμένα επαγγέλματα, που δεν πάει ο νους σας...
Ένας λόγος που πολλοί Γερμανοί την κάνουν για άλλες χώρες..
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
Ανωμαλοι τύπε που εκμεταλλεύονται την φτώχια των Ουκρανών για να γαμησουν λιγακι:confused:
Για αυτό εγώ έπαιζα σε δύσκολες έδρες ....Σενεγάλη Γκάνα Ζάμπια
Εσύ τύπε με μια βόλτα Αχαρνών θα ήσουν κομπλέ...:coffee:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.117
Κριτικές
184
Like
44.858
Πόντοι
22.266
Εσύ τύπε με μια βόλτα Αχαρνών θα ήσουν κομπλέ...:coffee:
Εκεί νύχτα είναι πιο επικίνδυνα από johannesburg :confused:

Αχ πως τραβάνε τώρα για τετραήμερα οι μουνοζουγκλες της Ζιμπάμπουε
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.707
Like
10.511
Πόντοι
3.506

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.117
Κριτικές
184
Like
44.858
Πόντοι
22.266
Και καλύτερες θα έβρισκε και δεν θα ρίσκαρε να καταλήξει σε κανα στομάχι πολεμιστή φυλης
Τύπε έχουν κάνει βήματα προόδου...έγιναν βιγκαν ακολουθώντας τον αρχηγο μας κμαν
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.707
Like
10.511
Πόντοι
3.506
Τύπε έχουν κάνει βήματα προόδου...έγιναν βιγκαν ακολουθώντας τον αρχηγο μας κμαν
Ο αρχηγός όλο στέκια σερβιρισμένα στο Γκιούλιβερ πόσταρε.

Το οποίο είχε κάτι τρίτο τέταρτα μαγαζιά μεσα
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.346
Like
16.990
Πόντοι
3.556
Μόνο ο τύπος Zesty ποσταρε πραγματικές φωτογραφίες από Μουνιά και λεφτά και τάραζε τα νερα..
Μόνο λόγια είστε οι υπόλοιποι...
ίσχυε τύπε. δυνατος μύστης. ειχε ποστάρει απο τούβλα κασερι μεχρι και γατομουστακο :wanker::wanker::wanker::headbaning1::headbaning1::headbaning1:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Μόνο ο τύπος Zesty ποσταρε πραγματικές φωτογραφίες από Μουνιά και λεφτά και τάραζε τα νερα..
Μόνο λόγια είστε οι υπόλοιποι...

ωραίος ο θείος zesty και γόνος πλούσιας οικογένειας.... αλλά τώρα λόγο ηλικίας πέρασε η μπογιά του, τρία το λιγότερο χρόνια έχει να ανέβει στο μπλοκ....
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.117
Κριτικές
184
Like
44.858
Πόντοι
22.266
Μόνο ο τύπος Zesty ποσταρε πραγματικές φωτογραφίες από Μουνιά και λεφτά και τάραζε τα νερα..
Μόνο λόγια είστε οι υπόλοιποι...
Ζesty...Παραλης άρχοντας

Άλλη κλάση..
Σε αυτό το νήμα μόνο αληθινές φωτο
Εδώ με μονδελο από Αιθιοπία..300 η ωρα:confused:
IMG_20221028_201620.jpg
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Ούτε 10.000 καθαρά,ούτε 10.000 μεικτά..

Πάνω από 5.000 παίρνει ένας γιατρός προϊστάμενος με χρόνια προυπηρεσίας.
Ένας καθηγητής Πανεπιστημίου με χρόνια προυπηρεσίας.

Υπάλληλοι που μπορούν να φτάσουν σε τέτοια ποσά, είναι όσοι δουλεύουν με bonus επίτευξης στόχων,κ.λ.π.

Στη Γερμανία υπάρχουν πολύ κακοπληρωμένα επαγγέλματα, που δεν πάει ο νους σας...
Ένας λόγος που πολλοί Γερμανοί την κάνουν για άλλες χώρες..
Βασικά όλοι οι Γερμανοί που έχω γνωρίσει εδώ Κύπρο και που ήρθαν για μόνιμα, δεν έφυγαν λόγω μισθών.

Έφυγαν λόγω τρελών φόρων στη χώρα τους, ενώ εδώ Κύπρο έχεις τρέλα πλεονεκτήματα αν ανοίξεις εταιρεία. Συν τον ήλιο, θάλασσα, τη διασκέδαση κλπ. που στη χώρα τους απλά δεν υπήρχαν.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.117
Κριτικές
184
Like
44.858
Πόντοι
22.266
Βασικά όλοι οι Γερμανοί που έχω γνωρίσει εδώ Κύπρο και που ήρθαν για μόνιμα, δεν έφυγαν λόγω μισθών.

Έφυγαν λόγω τρελών φόρων στη χώρα τους, ενώ εδώ Κύπρο έχεις τρέλα πλεονεκτήματα αν ανοίξεις εταιρεία. Συν τον ήλιο, θάλασσα, τη διασκέδαση κλπ. που στη χώρα τους απλά δεν υπήρχαν.
Δλδ καλύτερα γαμας φίλε Κύπρο Ρωσίδες ουκρανες από ότι Μόσχα Κίεβο;
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Βασικά όλοι οι Γερμανοί που έχω γνωρίσει εδώ Κύπρο και που ήρθαν για μόνιμα, δεν έφυγαν λόγω μισθών.

Έφυγαν λόγω τρελών φόρων στη χώρα τους, ενώ εδώ Κύπρο έχεις τρέλα πλεονεκτήματα αν ανοίξεις εταιρεία. Συν τον ήλιο, θάλασσα, τη διασκέδαση κλπ. που στη χώρα τους απλά δεν υπήρχαν.

είναι φορολογικός παράδεισος η Κύπρος όσο αφορά δουλειές, αλλά η αγαμία των Κυπρίων χτυπάει κόκκινο :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom