Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.793
Πόντοι
2.406
Πιο παλιά είχα διαβάσει εδώ.... αλλά δεν ξέρω αν ήταν από τον ίδιο τον Kman ή από άλλο άτομο................. ότι ο Kman παίρνει μισθό 5.000 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΥΡΩ ΤΟΝ ΜΗΝΑ!

Αν αληθεύει κάτι τέτοιο...........το καινούριο iPhone που παίρνει στις σπονσορογκομενες είναι απλά μπιχλιμπιδι!

Πολλά τα λεφτά τα 5Κ τον ΜΗΝΑ!
Αστρονομικό ποσό!
Με αυτά τα λεφτά και γούστα βγάζεις..................
Και σπονσοριλικια...................
Και χαιλικια............................
ΧΛΙΔΑΤΗ ΖΩΑΡΑΑΑΑΑ ΚΑΝΕΙΣ!
5000 έλεγε αυτός, ας πούμε. Ισχύει. Καθαρά στην Γερμανία είναι τα 3500 βγάλε ασφάλειες νοίκια κλπ μέναν κάνα 2000 καθαρά νεττο που λέμε. Οπότε τα 1000ε είναι το μισό. Μηνιάτικο του. Δεν τον λες κ ξύπνιο με τις χαζομάρες που έκανε.. Από. Την άλλη χωρίς αυτά, ενας με την ηληκια κ την εμφάνιση του κμαν δεν θα κανε σεφτέ.
Οποτε αν θες ντε κ καλά να γαμισει κάτι καλό στο Κίεβο εκεί παίζεις αν είσαι στα 50+ και. Τουρίστας.. Πάντως τα λεφτά αυτά τον ματωναν δεν ταχ ε άνετα..κι Γι αυτό τον έχω βρίσει πολλάκις .
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.793
Πόντοι
2.406
Την αριστερη την ειχα πετυχει σε ενα απο τα πιο κυριλε μπαρ ρεστωραν , την επεσα διακριτικα (καθοτανε με αλλες δυο) τις κερασαμε απο ενα ποτο (ημουν με φιλο) και οταν βγηκαμε ολοι μαζι εξω απο το μαγαζι αντι να συνεχισουμε την διασκεδαση οπως αυτες ηθελαν και ζητησαν σε αλλο μαγαζι , τις προτεινα απο εκατο δολλαρια την καθεμια να ερθουν κατευθειαν στον χωρο μας και να συνεχισουμε εκει αν ηθελαν φυσικα ...
Το συζητησαν λιγο και δεχτηκαν οι δυο ενω η τριτη ευγενεστατα μας καληνυχτισε και εφυγε.

Μονο στο μπλοκ αυτα μπορεις να τα κανεις (μιλαω για ευρωπη) ,ειδικα στο Μινσκ πιστευω αυτη την συγκεκριμενη περιοδο αν κατσεις δυο εβδομαδες (το λιγοτερο) θα περασεις πραγματι αρκετα καλα με ενα νορμαλ μπατζετ ,στο αγαμισταν που ζουμε απλως θα ησουν ευχαριστημενος αν σου εδιναν το τηλ τους.


Αυτη ειναι η ειδοποιος διαφορα για να μην το κουραζουμε ... :grin:
Μονο ο θείος έμεινε να γαμαει που και που.. Οι λοιποί ξεφοθσκωσαμε...
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Τα αρχιδια των Τουρκαλαδων θα πρηστουν από το πολύ πήδημα. Και των Κύπριων επίσης
Τώρα έρχεσαι στα λόγια μου.
Λεμεσό σήμερα 28η Οκτωβρίου, βόλτα στην παραλιακή και έβλεπες πιο πολλές ουκρανοφατσες παρά ντόπιους. :headbang2:
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.706
Like
10.505
Πόντοι
3.506
5000 έλεγε αυτός, ας πούμε. Ισχύει. Καθαρά στην Γερμανία είναι τα 3500 βγάλε ασφάλειες νοίκια κλπ μέναν κάνα 2000 καθαρά νεττο που λέμε. Οπότε τα 1000ε είναι το μισό. Μηνιάτικο του. Δεν τον λες κ ξύπνιο με τις χαζομάρες που έκανε.. Από. Την άλλη χωρίς αυτά, ενας με την ηληκια κ την εμφάνιση του κμαν δεν θα κανε σεφτέ.
Οποτε αν θες ντε κ καλά να γαμισει κάτι καλό στο Κίεβο εκεί παίζεις αν είσαι στα 50+ και. Τουρίστας.. Πάντως τα λεφτά αυτά τον ματωναν δεν ταχ ε άνετα..κι Γι αυτό τον έχω βρίσει πολλάκις .
Καλύτερα να του τα έτρωγε η Σβετλάνα και να έκανε το κέφι του ,παρα να του τα έτρωγε μια χοντρή ελλεηνιδα και ένα κωλοπαιδι που θα άκουγε σνικ.

Πάντως 5 μεικτά ,μισθός της πλάκας είναι. Μάλλον καθαρά εννοούσε
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
5000 έλεγε αυτός, ας πούμε. Ισχύει. Καθαρά στην Γερμανία είναι τα 3500 βγάλε ασφάλειες νοίκια κλπ μέναν κάνα 2000 καθαρά νεττο που λέμε. Οπότε τα 1000ε είναι το μισό. Μηνιάτικο του. Δεν τον λες κ ξύπνιο με τις χαζομάρες που έκανε.. Από. Την άλλη χωρίς αυτά, ενας με την ηληκια κ την εμφάνιση του κμαν δεν θα κανε σεφτέ.
Οποτε αν θες ντε κ καλά να γαμισει κάτι καλό στο Κίεβο εκεί παίζεις αν είσαι στα 50+ και. Τουρίστας.. Πάντως τα λεφτά αυτά τον ματωναν δεν ταχ ε άνετα..κι Γι αυτό τον έχω βρίσει πολλάκις .
Πες τα ρε φίλε.
Τα ίδια έγραψα πριν 2 μέρες για την λογική της σπατάλης του Κμαν και ότι μάλλον δεν του έμενε τίποτα στην άκρη και πολλοί εδώ δεν κατάλαβαν καν τι εννοούσα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.793
Πόντοι
2.406
Μια και έβαλε και ο Τάσος φωτογραφίες.
Πριν 3 χρόνια το 2019. Γνωριμία απο Internet που είναι γεμ΄΄ατο scammers,
Της πλήρωσα το εισητήριο και έμεινε 2,5 εβδομάδες μαζί μου για διακοπές.

Φεύγοντας της πήρα δώρο ένα ρολόι 75 ευρώ που δεν το ζήτησε αλλά την είδα ότι το ζαχάρωνε.
Ξενοδοχεία εστιατόρια και ποτά δικά μου.
Ευχαρίστως το ξαναέκανα.
Πολυ περίεργο που ήρθε χωρίς κάποιο όφελος. Μάλλον έχεις πολύ δυνατό προφίλ στο σαιτ που της μίλησες, που φανερώνει μεγάλη οικονομικη άνεση και το ρίσκαρε. Απλό. Προφίλ κ πιο. Νέου από σένα με πρόταση για διακοπές σκέτο, δεν έχει καμμια τύχη με γκαπ 15ετιας που εσύ είχες γκαπ 25ετιας απ όσο βλέπω..
Αξιος
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.793
Πόντοι
2.406
Καλύτερα να του τα έτρωγε η Σβετλάνα και να έκανε το κέφι του ,παρα να του τα έτρωγε μια χοντρή ελλεηνιδα και ένα κωλοπαιδι που θα άκουγε σνικ.

Πάντως 5 μεικτά ,μισθός της πλάκας είναι. Μάλλον καθαρά εννοούσε
Δεν είναι της πλακας.5000 μεικτά Είναι πολύ δύσκολο στην Γερμανία να πάρεις τέτοιο μισθό εκτός αν είσαι γιατρός αρχιμηχσνικος κλπ ο κμαν υποστήριζε ότι είναι καθαρά, αλλά εγώ είμαι σίγουρος με βάση την δουλειά που έκανε ότι νεττο ήταν κάπου στα 3000με 3500 με πολλές υπερωρίες εννοείται
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Να πούμε και το άλλο όμως!

Άλλο πράγμα το σπονσοριλικι και άλλο πράγμα το γκομενιλικι!

Εγώ αν πήγαινα Ουκρανία δεν θα πήγαινα ποτέ για σπονσοριλικι..........δεν είμαι μαλακας!
Αφού με 10 ευρώ γαμαω Μεταξουργείο!


Τα σπονσοριλικια είναι για φραγκατους μεγάλους σε ηλικία με προβληματική εμφάνιση!
Αυτή είναι η πραγματικότητα!


Ένας που είναι νέος και όμορφος θα πάει Ουκρανία για να βγάλει μουναρα γκόμενα με όπλο την εμφάνιση του!

:hi:

Ακριβώς.

Μερικοί αν αποδεχτούν πόσο μετράει η εξωτερική εμφάνιση,θα βελτιώσουν την ζωή τους κατά πολύ.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.793
Πόντοι
2.406
Τώρα έρχεσαι στα λόγια μου.
Λεμεσό σήμερα 28η Οκτωβρίου, βόλτα στην παραλιακή και έβλεπες πιο πολλές ουκρανοφατσες παρά ντόπιους. :headbang2:
Κύπρο αν βγάζεις πάνω από 50κ ΚΑΘΑΡΆ και ΚΟΙΤΑΓΕΣΑΙ το χρόνο είναι το πιο εύκολο ΜΕΡΟΣ της Ευρώπης να γαμισεις
ΕΕιδικά αν έχεις κ κάνα σπίτι της προκοπής να βλέπει θάλασσα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Πες τα ρε φίλε.
Τα ίδια έγραψα πριν 2 μέρες για την λογική της σπατάλης του Κμαν και ότι μάλλον δεν του έμενε τίποτα στην άκρη και πολλοί εδώ δεν κατάλαβαν καν τι εννοούσα.

γι' αυτό δεν έχει αγοράσει ποτέ αυτοκίνητο και το σπίτι του είναι εντελώς άδειο μέσα χωρίς καν τα βασικά έπιπλα.

εγώ για παράδειγμα μέσα σ' αυτή τη δεκαετία αγόρασα τρία ολοκαίνουρια αυτοκίνητα, έκανα και ανακαίνιση το εξωχικό που κόστισε 50.000 ευρώ.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.793
Πόντοι
2.406
γι' αυτό δεν έχει αγοράσει ποτέ αυτοκίνητο και το σπίτι του είναι εντελώς άδειο μέσα χωρίς καν τα βασικά έπιπλα.

εγώ για παράδειγμα μέσα σ' αυτή τη δεκαετία αγόρασα τρία ολοκαίνουρια αυτοκίνητα, έκανα και ανακαίνιση το εξωχικό που κόστισε 50.000 ευρώ.
Μηοως άλλαξες και άγκυρα στο σκάφος?
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
ΕΕιδικά αν έχεις κ κάνα σπίτι της προκοπής να βλέπει θάλασσα

έχω εγώ γέροντα εξοχικό που βλέπει θάλασσα, σε 150 μέτρα απόσταση από αυτή
ενδιαφέρθηκε να το αγοράσει ένας συνταξιούχος Γερμανός έδινε 250.000 αλλά εγώ ζητούσα 320.000 και τελικά δεν έγινε το deal
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.283
Like
18.360
Πόντοι
3.656
Δεν είναι της πλακας.5000 μεικτά Είναι πολύ δύσκολο στην Γερμανία να πάρεις τέτοιο μισθό εκτός αν είσαι γιατρός αρχιμηχσνικος κλπ ο κμαν υποστήριζε ότι είναι καθαρά, αλλά εγώ είμαι σίγουρος με βάση την δουλειά που έκανε ότι νεττο ήταν κάπου στα 3000με 3500 με πολλές υπερωρίες εννοείται

Κι έλεγε ότι θα φτάσει τα 10000

Πάντως για τη δουλειά του δεν είχε δώσει κανένα στοιχείο,όσο κι αν τον ρωτούσαμε
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Κι έλεγε ότι θα φτάσει τα 10000

ναι θυμάμαι που το έλεγε αλλά από το γίνει πράξη αυτό απέχει πολύ με την δουλειά που έκανε ίσως αν άλλαζε δουλειά μπορεί, εδώ όμως δεν είχε καν τα βασικά ένα αυτοκίνητο και έπιπλα μέσα στο σπίτι.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.793
Πόντοι
2.406
Κι έλεγε ότι θα φτάσει τα 10000

Πάντως για τη δουλειά του δεν είχε δώσει κανένα στοιχείο,όσο κι αν τον ρωτούσαμε
Εγώ ξέρω αλλά δεν θέλω να αποκαλύψω.ο κμαν ειδικά εποχή που ήταν κι ο πορδομιτσος ενεργός ήταν κορυφή
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.793
Πόντοι
2.406
Νομίζω είχε μια κιθάρα μέσα :headbaning2:
Και
Ενα ταπητο ένα λαπτοπ μια βάση κ φορτιστή κινητού μια καρέκλα ένα κρεβάτι Springbox νομίζω ένα καλόγερο για τα ρούχα και πέντε σετ μαχαιροπίρουνα.
Δεν τά λες κ λίγα...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.283
Like
18.360
Πόντοι
3.656
ναι θυμάμαι που το έλεγε αλλά από το γίνει πράξη αυτό απέχει πολύ με την δουλειά που έκανε ίσως αν άλλαζε δουλειά μπορεί, εδώ όμως δεν είχε καν τα βασικά ένα αυτοκίνητο και έπιπλα μέσα στο σπίτι.

Μάλλον θα θυσιάσει και τις λίγες ώρες ύπνου

Η ζωή δεν είναι για να κοιμόμαστε
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
Λύπηση προκαλείτε όλοι σας, ενώ υπάρχουν τόσες όμορφες και διαθέσιμες γυναίκες στην Ελλάδα να τρέχετε στο εξωτερικό για να εκμεταλλευτείτε την οικονομική ανέχεια των ανθρώπων ώστε να καταφέρετε μια εφήμερη σχέση...τόσο απελπισμένοι πια...:coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom