Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Έχουν φύγει όλες ,τις βλέπεις προσφυγοπουλες στην Ολλανδία να ανεβάζουν φωτό προσφυγιάς με τα λεφτά των φόρων μας

όλα τα καλά κομμάτια έφυγαν όταν έγινε το πρώτο μπαμ και κάποιες λιγότερες αργότερα. Αυτές που έμειναν εκεί τώρα είναι οι λεγόμενες ''προβληματικές'' ή αυτές που έχουν πολύ σοβαρή σχέση με κάποιο ντόπιο
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
10
Like
1.827
Πόντοι
4.180
Χαιρομαι ποτ στο νημα γραφουν ατομα που οντως εχουν εμπειρια απο ουκρανια και ρωσια, κοπελες, σχεσεις ή απλο σεξ κλπ.
Η ερωτηση μου ειναι η εξης, αν και φανταζομαι κανεις δε θα απαντησει

Ποσοι απο εσας , που εχετε γευτει την αγνοτητα ρωσοουκρανιδων αλλων δεκαετιων, παντρευτηκαν και καποια απο αυτες?
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
648
Like
1.403
Πόντοι
206
Χαιρομαι ποτ στο νημα γραφουν ατομα που οντως εχουν εμπειρια απο ουκρανια και ρωσια, κοπελες, σχεσεις ή απλο σεξ κλπ.
Η ερωτηση μου ειναι η εξης, αν και φανταζομαι κανεις δε θα απαντησει

Ποσοι απο εσας , που εχετε γευτει την αγνοτητα ρωσοουκρανιδων αλλων δεκαετιων, παντρευτηκαν και καποια απο αυτες?
Αυτό είναι ένα ωραίο θέμα για άνοιγμα νήματος. "Πόσοι παντρευτήκατε αλλοδαπή κατά προτίμηση ΡωσοΟυκρανή, και γιατί;"
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.452
Like
7.983
Πόντοι
2.356
Χαιρομαι ποτ στο νημα γραφουν ατομα που οντως εχουν εμπειρια απο ουκρανια και ρωσια, κοπελες, σχεσεις ή απλο σεξ κλπ.
Η ερωτηση μου ειναι η εξης, αν και φανταζομαι κανεις δε θα απαντησει

Ποσοι απο εσας , που εχετε γευτει την αγνοτητα ρωσοουκρανιδων αλλων δεκαετιων, παντρευτηκαν και καποια απο αυτες?
Γιατι να μην απαντησει κανεις ρε τυπε? :think: μια ωραια παρεα ειμαστε ...

Παντως εγω παντρεψα μολδαβη και ουκρανη σε κισιναου και οδησσο αντιστοιχα με δυο πολυ καλους μου φιλους ... παρευρεθηκα επισης σε γαμο αλλου φιλου στην τιρασπολ ... δεν ξερω αν αυτα μετρανε :grin:

Ανευ πλακας τωρα σκεφτηκα να κανω ενα τετοιο βημα το 14 με μολδαβη που σπουδαζε αμερικη εκεινη την περιοδο αλλα εκανα πισω λογω της μεγαλης διαφορας ηλικιας (εικοσιεπτα ετη).
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
10
Like
1.827
Πόντοι
4.180
Αυτό είναι ένα ωραίο θέμα για άνοιγμα νήματος. "Πόσοι παντρευτήκατε αλλοδαπή κατά προτίμηση ΡωσοΟυκρανή, και γιατί;"
φανταζομαι δε θα περασει τη μια σελιδα, ποιος θα απαντησει με ειλικρινεια, γι αυτο δεν το ανοιξα
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
10
Like
1.827
Πόντοι
4.180
Γιατι να μην απαντησει κανεις ρε τυπε? :think: μια ωραια παρεα ειμαστε ...

Παντως εγω παντρεψα μολδαβη και ουκρανη σε κισιναου και οδησσο αντιστοιχα με δυο πολυ καλους μου φιλους ... παρευρεθηκα επισης σε γαμο αλλου φιλου στην τιρασπολ ... δεν ξερω αν αυτα μετρανε :grin:

Ανευ πλακας τωρα σκεφτηκα να κανω ενα τετοιο βημα το 14 με μολδαβη που σπουδαζε αμερικη εκεινη την περιοδο αλλα εκανα πισω λογω της μεγαλης διαφορας ηλικιας (εικοσιεπτα ετη).
και οι φιλοι σου ειναι ακομα με τις γυναικες τους?
27 οντως ειναι καπως πολλα, στην αρχη ισως δε φαινονται αλλα στην πορεια βαραινουν. Αν και ειμαι υπερ των διαφορων στην ηλικια - εννοειται ο αντρας μεγαλυτερος
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.452
Like
7.983
Πόντοι
2.356
και οι φιλοι σου ειναι ακομα με τις γυναικες τους?
27 οντως ειναι καπως πολλα, στην αρχη ισως δε φαινονται αλλα στην πορεια βαραινουν. Αν και ειμαι υπερ των διαφορων στην ηλικια - εννοειται ο αντρας μεγαλυτερος
Ναι μαζι ειναι ακομη και μια χαρα γιατι τους βλεπω συχνα ... μην τους ματιασουμε τους ανθρωπους.
εννοειται μεγαλυτερος ο αντρας :grin: αλλα ειναι πραγματι τεραστια διαφορα
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Ναι μαζι ειναι ακομη και μια χαρα γιατι τους βλεπω συχνα ... μην τους ματιασουμε τους ανθρωπους.
εννοειται μεγαλυτερος ο αντρας :grin: αλλα ειναι πραγματι τεραστια διαφορα
Για να είμαστε ακριβείς.

Είναι πράγματι τεράστια διαφορά για γάμο.

Για όλα τα υπόλοιπα είδη σχέσεων είναι όμως μια χαρά. If you know what i mean.:wink::wink::wink:
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
290
Like
37.851
Πόντοι
34.478
Γιατι να μην απαντησει κανεις ρε τυπε? :think: μια ωραια παρεα ειμαστε ...

Παντως εγω παντρεψα μολδαβη και ουκρανη σε κισιναου και οδησσο αντιστοιχα με δυο πολυ καλους μου φιλους ... παρευρεθηκα επισης σε γαμο αλλου φιλου στην τιρασπολ ... δεν ξερω αν αυτα μετρανε :grin:

Ανευ πλακας τωρα σκεφτηκα να κανω ενα τετοιο βημα το 14 με μολδαβη που σπουδαζε αμερικη εκεινη την περιοδο αλλα εκανα πισω λογω της μεγαλης διαφορας ηλικιας (εικοσιεπτα ετη).
αντε ρε παραμυθατζη που ηταν 27 χρονια η διαφορα
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.452
Like
7.983
Πόντοι
2.356
Για να είμαστε ακριβείς.

Είναι πράγματι τεράστια διαφορά για γάμο.

Για όλα τα υπόλοιπα είδη σχέσεων είναι όμως μια χαρά. If you know what i mean.:wink::wink::wink:
Σωστα , την ειχα κατεβασει αλλωστε και στην ελλαδα για ολιγοημερες διακοπες , ονειρικο διαστημα :grin:
και επειδη σπουδαζε ηδη εξω απο την χωρα της μια διετια ειχε μια αρκετα διαφορετικη νοοτροπια (θετικη τις περισσοτερες φορες) που εμενα προσωπικα μου αρεσε πολυ ... If you know what i mean χαχα :wink:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Χαιρομαι ποτ στο νημα γραφουν ατομα που οντως εχουν εμπειρια απο ουκρανια και ρωσια, κοπελες, σχεσεις ή απλο σεξ κλπ.
Η ερωτηση μου ειναι η εξης, αν και φανταζομαι κανεις δε θα απαντησει

Ποσοι απο εσας , που εχετε γευτει την αγνοτητα ρωσοουκρανιδων αλλων δεκαετιων, παντρευτηκαν και καποια απο αυτες?
Εγω παντως τη μονη ρωσιδα που ειχα κανονικη σχεση, φοιτητρια οδοντιατρικης τοτε, ανετα την παντρευομουνα σε καποια μεγαλυτερη ηλικια βεβαια, γιατι τη γνωρισα στα 23 μου.
Βεβαια στους γαμους με αλλοδαπες μπαινουν αλλα προβληματα αρκετα σημαντικα αργοτερα με την ελευση των παιδιων, απο απλα πραγματα οπως πως θα συνεννοειται η νυφη με την πεθερα, εως του οτι δεν προκειται να ξαναδεις ποτε τα παιδια σου αν ποτε χωρισεται και αποφασισει να τα παρει μαζι της σε καποια κωμοπολη κοντα στο Γιακουτσκ
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.697
Like
10.493
Πόντοι
3.506
Η Ουκρανία τα τελευταία χρόνια είχε γίνει μία 2η Ταυλανδη!
Ευρωπαίοι, Αμερικάνοι και Τουρκοαραβες..........ΟΛΟΙ στην Ουκρανία για Σεξοτουρισμο.... σπονσοριλικια & χαιλικια....!!!!

Ο παράδεισος των δυτικών!:knockinb:


Ο Πόλεμος όμως τα διέλυσε ΟΛΑ..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:blowup:
Καμία σχέση φίλε.

Ναι ήταν μέσα στους Γάλλους Άραβες κλπ, αλλά όπως ειπώθηκε παραπάνω οι πιο πολλές ήταν αρπακτικά

Ταυλανδη και φτηνά θα σ έρθει και ίσως βρεις στο τζάμπα
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.697
Like
10.493
Πόντοι
3.506
Η αλήθεια είναι ότι η μουνοθαλασσα και το μουνοπανηγύρι και της πουτ@ν@ς το κάγκελο που έπαιζε πριν τον πόλεμο είναι πλέον παρελθόν.
Αυτό είναι γεγονός!
Μιλάμε για μία κάθετη πτώση 50%.......... ίσως και παραπάνω!

ΥΓ: Έχει επιλογές......... αλλά είναι λίγες πλέον..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Το Κισιναου και το Βουκουρεστι πεθαμένα

Κιέβο κάπως κρατούσε τώρα τέλος

Βαλτική για τον πουτσο ,υποτακτικες του θείου Σαμ

Μάλλον Λευκορωσία και Ρωσία θα μείνουν όσο υπάρχουν οι Λουκασενκο/Πούτιν
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
10
Like
1.827
Πόντοι
4.180
Οντως, καμια σχεση με ταιλανδη ως προς το οικονομικο. Ολοι οι τουρκοαραβοπακηδες εχουν ριξει πολυ σπονσοριλικι στην ουκρανια. ευρωπαιος αν παει τωρα εκει θα παθει σοκ με το ποσο πολυ θα τον μαδησουν
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.697
Like
10.493
Πόντοι
3.506
Οι Ταυλανδεζες είναι από τις πιο άσχημες γυναίκες στο Σύμπαν!

Δεν μου αρέσουν καθόλου!

:vomit:
Έχει πολλές που είναι σαν πιθήκια ,αλλά και πολλές καλές.

Με τόσα μιλιονια κόσμο βρίσκεις καλή γκομενα εύκολα
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
10
Like
1.827
Πόντοι
4.180
Το Κισιναου και το Βουκουρεστι πεθαμένα

Κιέβο κάπως κρατούσε τώρα τέλος

Βαλτική για τον πουτσο ,υποτακτικες του θείου Σαμ

Μάλλον Λευκορωσία και Ρωσία θα μείνουν όσο υπάρχουν οι Λουκασενκο/Πούτιν
οι ρωσιδες τωρα εχουν παρει πολυ ψηλα τον αμανε. για μοσχα μιλαω. ταξιδια, ακριβες απολαυσεις, εστιατορια κλπ. τωρα με πολεμο που εχει κλεισει συνορα ο μισος πλανητης, εχουν λιγο σφιχτει. αλλα και παλι δυσκολο να ριξουν απαιτησεις, το θεωρουν οτι θα γινουν ''ουκρανιδες'' αν ριξουν το κασε τους
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.697
Like
10.493
Πόντοι
3.506
οι ρωσιδες τωρα εχουν παρει πολυ ψηλα τον αμανε. για μοσχα μιλαω. ταξιδια, ακριβες απολαυσεις, εστιατορια κλπ. τωρα με πολεμο που εχει κλεισει συνορα ο μισος πλανητης, εχουν λιγο σφιχτει. αλλα και παλι δυσκολο να ριξουν απαιτησεις, το θεωρουν οτι θα γινουν ''ουκρανιδες'' αν ριξουν το κασε τους
Κάθε φορά που βγήκα ραντεβού με Ρωσίδα ένιωθα πιο ανάλαφρος από ποτέ στο παντελόνι μου.

Εκει που βάζω την πορτοφολα για να είμαι πιο συγκεκριμένος
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
10
Like
1.827
Πόντοι
4.180
Δεν ισχύει!

Έχω δεί βιντεάκι στο YouTube που νεαρός Τουρκοαραβας πατσαβουρης καγκουροψευτομαγκας με τρύπιο τζιν να κυκλοφορεί με νεαρή ουκρανεζα μουναρα γκόμενα!

Όλα είναι σχετικά λοιπόν!
Ναι, και οχι μονο ενας. Εχουν διακρατικες συμφωνιες με χωρες της μεσης ανατολης για students exchange programs και, εκτος απο τους ματσω που κανουν σπονσοριλικι, υπαρχουν και οι βρωμοαπλυτοι που λες, που οι χαζοβιολες ουκρανιδες εχουν για θεους γιατι νομιζουν οτι προερχονται απο το ντουμπαι και θα τις πανε εκει. ε, εχουν και τη συμπεριφορα πυρφορου, κα δενει το γλυκο. μετα οι χαζοβιολες τους φιλοξενουν, απλετο πηδημα, μεχρι αν ερθει η ωρα να γυρισουν πισω, για να παντρευτουν καποια δικια τους (true story)
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.697
Like
10.493
Πόντοι
3.506
Δεν ισχύει!

Έχω δεί βιντεάκι στο YouTube που νεαρός Τουρκοαραβας πατσαβουρης καγκουροψευτομαγκας με τρύπιο τζιν να κυκλοφορεί με νεαρή ουκρανεζα μουναρα γκόμενα!

Όλα είναι σχετικά λοιπόν!
Καλά και εγώ εριξα γκομενακια στο τζάμπα ,αλλά όταν πήγα καριμπιαν είδα όλα τα κοράκια και κάτι τελειωμένους ξένους να δίνουν 300 ευρώ για κανα δίωρο
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom