Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.748
Like
1.501
Πόντοι
266
η σύγκριση του τότε με το τώρα, είναι ότι τώρα το 80-90% που γυρνάει νύχτα έξω στα club και τα εστιατόρια καθώς και σε tinder, badoo είναι αρπακτικά που θέλουν ακριβά δώρα ή λεφτά, γενικά επιζητούν την μεγάλη ζωή με ανέσεις κτλ.
υπάρχουν και λευκές ζώνες (μη αρπακτικά) αλλά είναι λίγες σε ποσοστό (10-15%) αυτές συνήθως την συναντάει κάποιος την μέρα σε περιοχές πιο προαστιακά του Κιέβου και όχι στο κέντρο. Στο κέντρο συνήθως συχνάζουν όλες αυτές που θέλουν να αρμέξουν τουρίστες. Την σήμερον εποχή για γυναίκες χωρίς λεφτά (λευκές ζώνες) θέλει δικτύωση (γνωριμίες και συναναστροφές με ντόπιους), αρκετή τύχη και ψάξιμο πάντα την μέρα και όχι το βράδια
Και τότε αυτά που λέω συνέβαιναν λόγω του ότι εγώ καθόμουνα σε σπίτια Ελλήνων φοιτητών των αδελφών που προείπα και δεν ήμουν σαν τουρίστας
Οι περισσότερες γνωριμίες που έκανα ήταν μέσω των παιδιών
Που ξέρουν ρώσικα αφού στα ρωσικά σπούδαζαν
Αν ήμουνα τουρίστας δεν θα είχα αυτές τις εμπειρίες
Οι περισσότεροι τουρίστες και τότε θα καθόντουσαν σε ακριβά ξενοδοχεία και επειδή δεν θα ξέραν ρώσικα και τότε σπάνια έβρισκες γκόμενες που να ξέρουν αγγλικά
Θα έβρισκαν μόνο σκληρές επαγγελματίες που λόγω της δουλειάς τους θα είχαν μάθει και αγγλικά
Ή από το ξενοδοχεία θα τους φέρναν γκόμενες ακριβές ακόμα και χωρίς αγγλικά
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Και τότε αυτά που λέω συνέβαιναν λόγω του ότι εγώ καθόμουνα σε σπίτια Ελλήνων φοιτητών των αδελφών που προείπα και δεν ήμουν σαν τουρίστας
Οι περισσότερες γνωριμίες που έκανα ήταν μέσω των παιδιών
Που ξέρουν ρώσικα αφού στα ρωσικά σπούδαζαν
Αν ήμουνα τουρίστας δεν θα είχα αυτές τις εμπειρίες
Οι περισσότεροι τουρίστες και τότε θα καθόντουσαν σε ακριβά ξενοδοχεία και επειδή δεν θα ξέραν ρώσικα και τότε σπάνια έβρισκες γκόμενες που να ξέρουν αγγλικά
Θα έβρισκαν μόνο σκληρές επαγγελματίες που λόγω της δουλειάς τους θα είχαν μάθει και αγγλικά
Ή από το ξενοδοχεία θα τους φέρναν γκόμενες ακριβές ακόμα και χωρίς αγγλικά

σίγουρα!
η δικτύωση και η φιλία με μόνιμους κάτοικους πάντα παίζει ρόλο ώστε να αποφύγει κάποιος μη μόνιμος κάτοικος τέτοιου είδους κακοτοπιές.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.452
Like
7.983
Πόντοι
2.356
Μεχρι το 98 περιπου τα ιδια γινοτανε και στη Βουλγαρια με τις γκομενες ,92 Σταρα Ζαγορα και 95 Σοφια παρομοια συμβαντα επισης με φοιτητες ελληνες φιλους που ειχα επισκεφθει ...

Τωρα ειναι ολα διαφορετικα :grin:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
εγώ δίνω δίκιο στον Ηφαίστειο που τις αποκαλεί σκατόψυχες, λόγο της μετάλλαξης που υπέστησαν στην πάροδο των ετών και η πλειοψηφία από αυτές έγιναν αδίστακτα αρπακτικά που επιζητούν διακαώς την μεγάλη ζωή, θα μου πεις βρήκαν και τα κάνουν με τόσα κορόιδα αραβότουρκους και αμερικανούς που κυκλοφορούν. Αλλά αν το δούμε εντελώς στυγνά από τις δικές μας τις ελληνίδες είναι κλάσεις ανώτερες σε ομορφιά και συμπεριφορά ακόμη και τώρα που ''χάλασαν'' και έγιναν ''σκατόψυχες''
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.748
Like
1.501
Πόντοι
266
Κ όταν την πήρες στο κινητό τηλέφωνο της το σήκωσε αμέσως ή έκανε τη δύσκολη όπως της Ελληνίδες;
Σου απάντησα για το κινητό

Επειδή όμως Η ερώτησή σου ήταν για να με πιάσεις
Να σου γράψω ναι ναι την πήρα
στο κινητό
Και να αποδείξεις ότι εγώ λέω ψέματα επειδή τότε δεν υπήρχαν κινητά

Σκέφτηκα σοβαρά να σου κάνω πλάκα

Πώς θα γινόταν αυτό

Θα έγραφα μία συγκεκριμένη ώρα σε κάποιο λήμμα που δεν
κινείται συχνά ας πούμε στις 12:00 το μεσημέρι
Ότι αυτό που θα απαντήσω σε ένα φίλο σε 10 λεπτά ότι την πήρα κινητό τηλέφωνο
Είναι ψέμα και του κάνω πλάκα

Στις 12:10 λοιπόν θα σου έγραφα ναι την πήρα στο κινητό
Είμαι σίγουρος ότι 12:11 θα μου ρ εριχνες γερό μπερντάχι ότι δεν υπήρχαν κινητά τότε ότι είμαι ψεύτης και λοιπά

Και θα σου απάνταγα
Για κοίτα αυτό το μήνυμα σε εκείνο το λήμμα τι λέει

Αλλά δεν είσαι τόσο αντιπαθής για να σου κάνω τέτοιο πράγμα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.115
Κριτικές
184
Like
44.856
Πόντοι
22.266
Σου απάντησα για το κινητό

Επειδή όμως Η ερώτησή σου ήταν για να με πιάσεις
Να σου γράψω ναι ναι την πήρα
στο κινητό
Και να αποδείξεις ότι εγώ λέω ψέματα επειδή τότε δεν υπήρχαν κινητά

Σκέφτηκα σοβαρά να σου κάνω πλάκα

Πώς θα γινόταν αυτό

Θα έγραφα μία συγκεκριμένη ώρα σε κάποιο λήμμα που δεν
κινείται συχνά ας πούμε στις 12:00 το μεσημέρι
Ότι αυτό που θα απαντήσω σε ένα φίλο σε 10 λεπτά ότι την πήρα κινητό τηλέφωνο
Είναι ψέμα και του κάνω πλάκα

Στις 12:10 λοιπόν θα σου έγραφα ναι την πήρα στο κινητό
Είμαι σίγουρος ότι 12:11 θα μου ρ εριχνες γερό μπερντάχι ότι δεν υπήρχαν κινητά τότε ότι είμαι ψεύτης και λοιπά

Και θα σου απάνταγα
Για κοίτα αυτό το μήνυμα σε εκείνο το λήμμα τι λέει

Αλλά δεν είσαι τόσο αντιπαθής για να σου κάνω τέτοιο πράγμα
Τα κινητά ήρθαν 1991-1992
Ασφαλώς κ υπήρχαν κινητά το 1994 kαι ΜΤC και κιεβσταρ mobile telecommunications

Eιμσι 100% σίγουρος
 
Τελευταία τροποποίηση:

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Κούλη εκεί είναι όλη η καύλα ρε συ!
Φτηνό μοτέλ στο κέντρο του Κιέβου!
Το ρομαντικό ουκρανακι στο κρεβάτι και να του κάνεις έρωτα....:smitten::knockinb::rose:
Κι ο κοντός έξω να βομβαρδίζει....!!!!:blowup::blowup::blowup::blowup::blowup::blowup:
Γάμαουα σουρεαλ φάση....!!!!
Το ζεις σαν ταινία................

Screenshot_20211015-100930_Instagram.jpg

για την πάρτη σου Jon γιατί είσαι μερακλής :hi:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Οι σλαβες μπορεί να είναι σκατοψυχες συμφωνώ.... αλλά είναι και διαστημικά Θεομουνα όμως!
Αυτό δεν μπορεί να το αμφισβητήσει κανένας!


ΥΓ: Καλά δεν θα τις παντρευτούμε κιόλας.... έναν μπουτσο :fuck2: θέλουμε να ρίξουμε!

σκατόψυχες έγιναν γιατί καλόμαθαν από τα κορόιδα τους αμερικανούς και τους άραβες, κοινώς βρήκαν και τα κάνουν.
από την άλλη όμως ακόμη και τώρα που ''χάλασαν''από τις δικές μας τις ξυνομούρες είναι κλάσεις ανώτερες
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.694
Like
10.489
Πόντοι
3.506
Φίλος μου είχε μερικά τραβήγματα με Ουκρανή Κιέβου ,23 χρόνια νεότερη και σαν τσιγκούνης δεν ήθελε να τις πάρει δώρα.

Της πήρε μια ανθοδέσμη στα γενέθλια της κ μετά μ δείχνε ποστ της με τουλάχιστον 6-7 ανθοδέσμες. Αραβοτουρκοι μπινεδες
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Φίλος μου είχε μερικά τραβήγματα με Ουκρανή Κιέβου ,23 χρόνια νεότερη και σαν τσιγκούνης δεν ήθελε να τις πάρει δώρα.

Της πήρε μια ανθοδέσμη στα γενέθλια της κ μετά μ δείχνε ποστ της με τουλάχιστον 6-7 ανθοδέσμες. Αραβοτουρκοι μπινεδες

γενικά τις Σλάβες τις αρέσουν τα λουλούδια, πολλές φορές αγοράζουν και μόνες κάποια για να δείξουν ότι κάποιοι θαυμαστές/γκόμενοι στέλνουν συνεχώς ανθοδέσμες. Μπλοφάρουν και αυτές μερικές φορές μπας και τσιμπήσει κανένας :wink:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
σκατόψυχες έγιναν γιατί καλόμαθαν από τα κορόιδα τους αμερικανούς και τους άραβες, κοινώς βρήκαν και τα κάνουν.
από την άλλη όμως ακόμη και τώρα που ''χάλασαν''από τις δικές μας τις ξυνομούρες είναι κλάσεις ανώτερες
Καλά και οι Ευρωπαίοι δεν πάνε πίσω.

Οσο για τους πρωταθλητές δεν το συζητάμε.
Μεγαλύτεροι μουνοείλωτες από τους Ελληνες δεν υπάρχουν.

Διότι οι Αραβες η οι Αμερικάνοι που τα σκάνε, τουλάχιστον τα έχουν. Οι δικοί μας κάνουν το σκατό τους παξιμάδι για να τρέφουν τα αρπακτικά.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.925
Κριτικές
21
Like
11.205
Πόντοι
4.546
Καλά και οι Ευρωπαίοι δεν πάνε πίσω.

Οσο για τους πρωταθλητές δεν το συζητάμε.
Μεγαλύτεροι μουνοείλωτες από τους Ελληνες δεν υπάρχουν.

Διότι οι Αραβες η οι Αμερικάνοι που τα σκάνε, τουλάχιστον τα έχουν. Οι δικοί μας κάνουν το σκατό τους παξιμάδι για να τρέφουν τα αρπακτικά.
Αν και σίγουρα θα έχει ειπωθεί ξανά, που πιστεύεις ότι οφείλεται αυτό?
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Αν και σίγουρα θα έχει ειπωθεί ξανά, που πιστεύεις ότι οφείλεται αυτό?
Οφείλεται, κατά τη ταπεινή μου γνώμη, στο αρχέγονο εγγενές εθνικό ελάττωμα των Ελλήνων. Τον φθόνο, που παρεμπιπτόντως συχνά κατέληγε στην αλληλοεξόντωση.

Ο Ελληνας δεν μπορεί να αντέξει να βλέπει τον διπλανό του να είναι καλύτερος από τον ίδιο.

Αν ο διπλανός του έχει καλύτερο αμάξι θα κάνει το σκατό του παξιμάδι για να το αποκτήσει. Αν ο διπλανός του έχει καλύτερο σπίτι θα δανειστεί μέχρι το λαιμό για να το πάρει.

Αν ο διπλανός του έχει ωραιότερη γυναίκα, θα χρυσοπληρώσει για να "αγοράσει" "καλύτερη".

Και οταν αντικειμενικά κάτι δεν μπορεί να το κάνει τότε καταλήγει στο "Να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα"

Το παραπάνω γνωμικό δεν το έχω ακούσει σε καμμία άλλη γλώσσα η κουλτούρα. Και έχω ταξιδέψει πολύ.

Επίσης το να καινε αγρότες την είσπραξη απο τη σοδιά ενός έτους σε μια εβδομάδα στο σκυλάδικο για τα μάτια μιας τραγουδιάρας είναι επίσης αποκλειστικό ελληνικό φαινόμενο, και ανάγεται στον ίδιο λόγο.

Θα μπορούσα να γράψω και άλλα, αλλά προσπαθώ να αποφεύγω τα σεντόνια, οπότε εδώ το κόβω.

Οποιος κατάλαβε, κατάλαβε.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Οφείλεται, κατά τη ταπεινή μου γνώμη, στο αρχέγονο εγγενές εθνικό ελάττωμα των Ελλήνων. Τον φθόνο, που παρεμπιπτόντως συχνά κατέληγε στην αλληλοεξόντωση.

Ο Ελληνας δεν μπορεί να αντέξει να βλέπει τον διπλανό του να είναι καλύτερος από τον ίδιο.

Αν ο διπλανός του έχει καλύτερο αμάξι θα κάνει το σκατό του παξιμάδι για να το αποκτήσει. Αν ο διπλανός του έχει καλύτερο σπίτι θα δανειστεί μέχρι το λαιμό για να το πάρει.

Αν ο διπλανός του έχει ωραιότερη γυναίκα, θα χρυσοπληρώσει για να "αγοράσει" "καλύτερη".

Και οταν αντικειμενικά κάτι δεν μπορεί να το κάνει τότε καταλήγει στο "Να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα"

Το παραπάνω γνωμικό δεν το έχω ακούσει σε καμμία άλλη γλώσσα η κουλτούρα. Και έχω ταξιδέψει πολύ.

Επίσης το να καινε αγρότες την είσπραξη απο τη σοδιά ενός έτους σε μια εβδομάδα στο σκυλάδικο για τα μάτια μιας τραγουδιάρας είναι επίσης αποκλειστικό ελληνικό φαινόμενο, και ανάγεται στον ίδιο λόγο.

Θα μπορούσα να γράψω και άλλα, αλλά προσπαθώ να αποφεύγω τα σεντόνια, οπότε εδώ το κόβω.

Οποιος κατάλαβε, κατάλαβε.

αν υπήρχε super like θα το έκανα, δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα
 

sotosthespecial

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2015
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Οφείλεται, κατά τη ταπεινή μου γνώμη, στο αρχέγονο εγγενές εθνικό ελάττωμα των Ελλήνων. Τον φθόνο, που παρεμπιπτόντως συχνά κατέληγε στην αλληλοεξόντωση.

Ο Ελληνας δεν μπορεί να αντέξει να βλέπει τον διπλανό του να είναι καλύτερος από τον ίδιο.

Αν ο διπλανός του έχει καλύτερο αμάξι θα κάνει το σκατό του παξιμάδι για να το αποκτήσει. Αν ο διπλανός του έχει καλύτερο σπίτι θα δανειστεί μέχρι το λαιμό για να το πάρει.

Αν ο διπλανός του έχει ωραιότερη γυναίκα, θα χρυσοπληρώσει για να "αγοράσει" "καλύτερη".

Και οταν αντικειμενικά κάτι δεν μπορεί να το κάνει τότε καταλήγει στο "Να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα"

Το παραπάνω γνωμικό δεν το έχω ακούσει σε καμμία άλλη γλώσσα η κουλτούρα. Και έχω ταξιδέψει πολύ.

Επίσης το να καινε αγρότες την είσπραξη απο τη σοδιά ενός έτους σε μια εβδομάδα στο σκυλάδικο για τα μάτια μιας τραγουδιάρας είναι επίσης αποκλειστικό ελληνικό φαινόμενο, και ανάγεται στον ίδιο λόγο.

Θα μπορούσα να γράψω και άλλα, αλλά προσπαθώ να αποφεύγω τα σεντόνια, οπότε εδώ το κόβω.

Οποιος κατάλαβε, κατάλαβε.

Crab mentality λεγεται το "να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα" στα Αγγλικά. Μια χαρά μαλάκες υπάρχουν και εκτός Ελλάδος.

 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.452
Like
7.983
Πόντοι
2.356
Τα κινητά ήρθαν 1991-1992
Ασφαλώς κ υπήρχαν κινητά το 1994 kαι ΜΤC και κιεβσταρ mobile telecommunications

Eιμσι 100% σίγουρος
Ακριβως

Το 94 ειχα παρει το πρωτο μου μια παντοφλα ericsson :grin: εκανα και μια προσθηκη στο ταμπλο του αυτοκινητου για να το βαζω ...
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.694
Like
10.489
Πόντοι
3.506
Τώρα αξίζουν τα μουνολιβαδα!
Σε εμπόλεμες περιόδους!
Και συγκεκριμένα το Κίεβο! Απλά θέλει λίγο ψυχή & @ρχιδι@....!!!!
Κατά ταλα οκ!
Απλά όταν βαρανε οι σειρήνες πρέπει να πηγαίνεις σε καταφύγιο!
Κι όλα Good!

Τώρα γ@μ@ς ακόμη πιο φθηνά.... από τι πρίν! Παρακαλάνε τώρα! Έχει πέσει πολύ πείνα....!!!!
Έχουν φύγει όλες ,τις βλέπεις προσφυγοπουλες στην Ολλανδία να ανεβάζουν φωτό προσφυγιάς με τα λεφτά των φόρων μας
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Εδώ δεν έγινε το 96' με τα Ίμια....θα γίνει τώρα....????

Μη μασάς!

Δεν θα γίνει τίποτα απολύτως!

Ο Μουστακιας με το
Ρώσο-Ουκρανικο και την προσπάθεια του πρίν μήνες να μεσολαβήσει για Ειρήνη.... απέδειξε τελικά πόσο Ειρηνικός τύπος είναι καταβαθος!

δεν θα μας χτυπήσει ο Μουστάκιας αλλά οι διάδοχοι του οι κεμαλικοί μόλις χάσει της προεδρικές εκλογές. Ηδη ξεκίνησε το πριόνισμα της προεδρικής του καρέκλας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom