Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
764
Κριτικές
8
Like
895
Πόντοι
366
Σε αυτό ήταν λίγο hardcore ο αρχηγός. Και πάνω από 1.72 εγώ είμαι κομπλέ !
Για μένα ιδανικό ύψος 1,64-1,70.απο κει και πάνω ξυλαγκουροφερνουν..εντάξει δε μιλάμε για nikki anderson και eva henger αλλά για τον κανόνα..
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.698
Like
10.496
Πόντοι
3.506

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.926
Κριτικές
21
Like
11.207
Πόντοι
4.546
Αρχικά είναι μεγάλη μαγκιά όταν ενώ προέρχεσαι από χώρα που 800-1000€ φαντάζουν τα τελευταία χρόνια αστρονομικό ποσό για πολλούς, εσύ να έχεις κάνεις τις κινήσεις εκείνες ώστε να είσαι σε θέση να φυτιλιαζεις άνετα τέτοια ποσά για το όποιο γούστο σου.

Χρειάζεται μαγκιά όταν κινείσαι στην γκρίζα ζώνη με ανθυποπουτάνες και ημισπονσορέτες.
Το σπορ του δεν ήταν ούτε καθαρό πουτανιλίκι, ούτε καθαρή συνοδεία.
Με αυτά που έκανε έπαιζε από το να τρώει φάπες, μέχρι να σπονσοράρει και στο τέλος να μείνει με το πουλί
στο χέρι, πράγματα που έχουν συμβεί αμφότερα.

Επίσης είναι μαγκιά να την ψάχνεις τόσο με μουνιά καλύτερα από της πατρίδας σου,
ενώ οι περισσότεροι συνομήλικοι ομοεθνείς σου,
έχουν κρεμάσει καπότες ή φορτώθηκαν ελλεηνιδα και πλέον την ψάχνουν να λείπουν από το σπίτι
και που έχει το καλύτερο κοντοσούβλι.

Τέλος είναι μαγκιά να έχεις ξεπεράσει κατά πολύ τα όρια που σου έθεσε ο κατασκευαστής σου.
Και αυτό είναι το πιο αξιομνημόνευτο χαρακτηριστικό του kman.
Αυτό είναι από τα λίγα πράγματα που του βγάζω το καπέλο. Πέρα από τις μαλακίες που έλεγε, ο άνθρωπος αυτός χαρακτηρίζεται από ψυχή, έφευγε από τη Γερμανία με γεμάτο πορτοφόλι για να πάει στο μπλοκ και να καλοπεράσει (με κάθε έννοια) και στα παπάρια του τι λέει η κοινωνία.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.054
Like
18.462
Πόντοι
3.656
Για μένα ιδανικό ύψος 1,64-1,70.απο κει και πάνω ξυλαγκουροφερνουν..εντάξει δε μιλάμε για nikki anderson και eva henger αλλά για τον κανόνα..
Η anderson κάπου εκεί μέσα ήταν . Η Ανίτα Μπλοντ ήταν παραπάνω. Η ηθοποιός

Elizabeth Debicki​

που έπαιζε στο μεγάλο γκάτσμπι με τον ντικαπριο
δεν σου αρέσει ;
devon-windsor-stills-in-bikini-at-a-beach-in-miami-03.jpg



Είναι ... 1.90 καθαρό !!!!!!
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
764
Κριτικές
8
Like
895
Πόντοι
366
Η anderson κάπου εκεί μέσα ήταν . Η Ανίτα Μπλοντ ήταν παραπάνω. Η ηθοποιός

Elizabeth Debicki​

που έπαιζε στο μεγάλο γκάτσμπι με τον ντικαπριο
δεν σου αρέσει ;
devon-windsor-stills-in-bikini-at-a-beach-in-miami-03.jpg



Είναι ... 1.90 καθαρό !!!!!!
Για την ανίτα μπλοντ μαζί σου..η debicki καθόλου μα καθόλου..πέρα απ'το ύψος την θεωρώ και άσχημη και ανεραστη.λιγο ακόμα θα έβγαζε πουτσα να γαμησει .
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Πάντως ρε μάγκες(βέβαια γούστα είναι αυτα) ,τι αρρωστημένο φετίχ αυτό που είχε με τις ψηλές..άκου εκεί γυναίκα πάνω από 1,80..
Ο kman φίλε είχε φετίχ να προκαλεί.
Και εδώ μέσα και εκεί έξω.
Όσο μεγαλύτερο το mismatch, τόσο περισσότερα τα βλέμματα των περαστικών.
Όσο πιο ξεκάθαρο σε τρίτους ότι ήταν ο σπόνσορας, τόσο μεγαλύτερη η καύλα για εκείνον.
Για αυτό και τις περιέφερε σε κοινή θέα σαν τρόπαια.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.054
Like
18.462
Πόντοι
3.656
Ο kman φίλε είχε φετίχ να προκαλεί.
Και εδώ μέσα και εκεί έξω.
Όσο μεγαλύτερο το mismatch, τόσο περισσότερα τα βλέμματα των περαστικών.
Όσο πιο ξεκάθαρο σε τρίτους ότι ήταν ο σπόνσορας, τόσο μεγαλύτερη η καύλα για εκείνον.
Για αυτό και τις περιέφερε σε κοινή θέα σαν τρόπαια.
Ρε φίλε ήταν τρόπαια . Και ήταν μαγκιά έστω και που τις έπαιρνε μυρωδιά. Διάβαζε περιγραφές ναυαγίων που κυκλοφορούν για το ελλαδιστάν .
Το παίζουν πριγκίπισσες αποφάγια που δεν τα κοιτά ούτε άστεγος στο μπλοκ .

Τις γυναίκες που κυκλοφόραγε ο κμαν , όλοι όσοι γουστάρουν γυναίκες τις γουστάρουν .
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
764
Κριτικές
8
Like
895
Πόντοι
366

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Ο kman φίλε είχε φετίχ να προκαλεί.
Και εδώ μέσα και εκεί έξω.
Όσο μεγαλύτερο το mismatch, τόσο περισσότερα τα βλέμματα των περαστικών.
Όσο πιο ξεκάθαρο σε τρίτους ότι ήταν ο σπόνσορας, τόσο μεγαλύτερη η καύλα για εκείνον.
Για αυτό και τις περιέφερε σε κοινή θέα σαν τρόπαια.
Έτσι το έχω απορία;
Του έμενε κανένα φράγκο στην τσέπη;

Γιατί αν απλά εσκαγε όλα τα λεφτά του σε σπονσορετες και δεν είχε λεφτά να πάρει ένα αμάξι, ένα διαμέρισμα και γενικά να κάνει κάποια επένδυση, τότε λυπάμαι πραγματικά που κάποιοι εδώ μέσα επικροτείτε τέτοιες συμπεριφορές ως μαγκιά.

Μου θυμίζετε κάτι τύπους που τα σκάνε να πάρουν δάνειο για ακριβό αμάξι και μετά αν πάθει κάτι δεν έχουν λεφτά ούτε να το φτιάξουν. Μόνο εικόνα μπροστά και από πίσω ουσία τίποτα και καμία πρόβλεψη για εξασφάλιση για το μέλλον.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.453
Like
7.983
Πόντοι
2.356

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Έτσι το έχω απορία;
Του έμενε κανένα φράγκο στην τσέπη;

Γιατί αν απλά εσκαγε όλα τα λεφτά του σε σπονσορετες και δεν είχε λεφτά να πάρει ένα αμάξι, ένα διαμέρισμα και γενικά να κάνει κάποια επένδυση, τότε λυπάμαι πραγματικά που κάποιοι εδώ μέσα επικροτείτε τέτοιες συμπεριφορές ως μαγκιά.

Μου θυμίζετε κάτι τύπους που τα σκάνε να πάρουν δάνειο για ακριβό αμάξι και μετά αν πάθει κάτι δεν έχουν λεφτά ούτε να το φτιάξουν. Μόνο εικόνα μπροστά και από πίσω ουσία τίποτα και καμία πρόβλεψη για εξασφάλιση για το μέλλον.
Περισότερο από εμένα δεν τον έχει επικρίνει κανένας εδώ μέσα.

Οσο όμως είναι μπαναρισμένος και δεν μπορεί να απαντήσει, το να τον σχολιάζει κάποιος αρνητικά είναι φάουλ.

Ασε τους "θαυμαστές" του να τον μνημονεύουν και να τον θαυμάζουν.

Υ.Γ. Αν κάποιος κατάλαβε γιατί τον μπάναραν ας μας το πεί.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.054
Like
18.462
Πόντοι
3.656
Περισότερο από εμένα δεν τον έχει επικρίνει κανένας εδώ μέσα.

Οσο όμως είναι μπαναρισμένος και δεν μπορεί να απαντήσει, το να τον σχολιάζει κάποιος αρνητικά είναι φάουλ.

Ασε τους "θαυμαστές" του να τον μνημονεύουν και να τον θαυμάζουν.

Υ.Γ. Αν κάποιος κατάλαβε γιατί τον μπάναραν ας μας το πεί.
Mind τον έχεις επικρίνει , αλλά δεν τον μισείς. Ούτε κατακρίνεις το βασικό σκοπό του . Να είναι με ΜΟΥΝΑΡΕΣ. Όποιος το κατακρίνει
(όπως κάποια κομματόσκυλα) δεν έχει θέση εδώ νομίζω. Οι διαφορές σας , ήταν στον τρόπο . Και εμένα το παιχνίδι του, μου προκαλούσε άγχος ,
το ότι δεν είχε σίγουρο το πήδημα . Αυτή η αβεβαιότητα εμένα θα με τσάκιζε. Να μου φάει κάποια 3Κ και να μην τον πάρει . Θα με έλυωνε. Δεν θα μπορούσα να παίξω όπως αυτός. Αλλά είναι μορφή. Τον πάω . Και οι μουνάρες, ήταν μουνάρες !
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Mind τον έχεις επικρίνει , αλλά δεν τον μισείς. Ούτε κατακρίνεις το βασικό σκοπό του . Να είναι με ΜΟΥΝΑΡΕΣ. Όποιος το κατακρίνει
(όπως κάποια κομματόσκυλα) δεν έχουν θέση εδώ νομίζω. Οι διαφορές σας , ήταν στον τρόπο . Και εμένα στο παιχνίδι του, μου προκαλούσε άγχος ,
το ότι δεν είχε σίγουρο το πήδημα . Αυτή η αβεβαιότητα εμένα θα με τσάκιζε. Να μου φάει κάποια 3Κ και να μην τον πάρει . Θα με έλυωνε. Δεν θα μπορούσα να παίξω όπως αυτός. Αλλά είναι μορφή. Τον πάω . Και οι μουνάρες, ήταν μουνάρες !
Προφανώς και δεν τον μισώ. Δεν έχω κάτι να χωρίσω μαζί του.

Απλά είμαι κάθετα αντίθετος στις μεθόδους του. Οπως και στο γεγονός ότι οποιονδήποτε έγραφε κάτι διαφορετικό ως τρόπο η ως μέθοδο τον έβγαγε άχρηστο και ανίδεο.

Τα θέματά του τα έχει και είναι και σοβαρά. Οποιος έχει λίγο μυαλό το καταλάβαινε αυτό. Αλλά σίγουρα να μπαναριστεί δεν έπρεπε, και πιστεύω η διοίκηση του site θα πρέπει να το ξανασκεφτεί.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.054
Like
18.462
Πόντοι
3.656
το καινούριο iPhone που παίρνει στις σπονσορογκομενες είναι απλά μπιχλιμπιδι!
Το θέμα είναι ότι στον ελλαδικό χώρο , αν αγοράσει κάποιος το πιο ακριβό iphone , πόσο κάνει ; 1800€ ; σε γκόμενα ... δεν βγάζει τίποτε ....


εκτός ίσως από το να πάει φυλακή ... αυτό μπορεί να το βγάλει ......
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.453
Like
7.983
Πόντοι
2.356
ΠΑΡΑ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ΤΟΥ ΕΛΛΑΔΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ, που συντηρεί αυτοκίνητο των 100.000 €
και συνοδεύει έξω 3 καριόλες 45 χρονών , 1.60 και 65 κιλά και τρώει σε ένα ΣΚ 6000€
και όχι πίπα ή φραπές δεν παίζει , ούτε μπούτι πιάνει .
Την αριστερη την ειχα πετυχει σε ενα απο τα πιο κυριλε μπαρ ρεστωραν , την επεσα διακριτικα (καθοτανε με αλλες δυο) τις κερασαμε απο ενα ποτο (ημουν με φιλο) και οταν βγηκαμε ολοι μαζι εξω απο το μαγαζι αντι να συνεχισουμε την διασκεδαση οπως αυτες ηθελαν και ζητησαν σε αλλο μαγαζι , τις προτεινα απο εκατο δολλαρια την καθεμια να ερθουν κατευθειαν στον χωρο μας και να συνεχισουμε εκει αν ηθελαν φυσικα ...
Το συζητησαν λιγο και δεχτηκαν οι δυο ενω η τριτη ευγενεστατα μας καληνυχτισε και εφυγε.

Μονο στο μπλοκ αυτα μπορεις να τα κανεις (μιλαω για ευρωπη) ,ειδικα στο Μινσκ πιστευω αυτη την συγκεκριμενη περιοδο αν κατσεις δυο εβδομαδες (το λιγοτερο) θα περασεις πραγματι αρκετα καλα με ενα νορμαλ μπατζετ ,στο αγαμισταν που ζουμε απλως θα ησουν ευχαριστημενος αν σου εδιναν το τηλ τους.


Αυτη ειναι η ειδοποιος διαφορα για να μην το κουραζουμε ... :grin:
 

Συνημμένα

  • belarus.jpg
    belarus.jpg
    60,9 KB · Εμφανίσεις: 63

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.054
Like
18.462
Πόντοι
3.656
Μονο στο μπλοκ αυτα μπορεις να τα κανεις (μιλαω για ευρωπη) ,ειδικα στο Μινσκ πιστευω αυτη την συγκεκριμενη περιοδο αν κατσεις δυο εβδομαδες (το λιγοτερο) θα περασεις πραγματι αρκετα καλα με ενα νορμαλ μπατζετ ,στο αγαμισταν που ζουμε απλως θα ησουν ευχαριστημενος αν σου εδιναν το τηλ τους.


Αυτη ειναι η ειδοποιος διαφορα για να μην το κουραζουμε ... :grin:
Στο αγαμιστάν θα σου δώσει τέτοια γκόμενα τηλέφωνο ;; Αν δεν είσαι ο μαγαζάτορας ή δεν έχει δει καμιά λαμποργκίνι ; Μη λέμε μαλακίες.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.453
Like
7.983
Πόντοι
2.356
Στο αγαμιστάν θα σου δώσει τέτοια γκόμενα τηλέφωνο ;; Αν δεν είσαι ο μαγαζάτορας ή δεν έχει δει καμιά λαμποργκίνι ; Μη λέμε μαλακίες.
Το εθεσα οσο πιο μαλακα μπορουσα :grin: εννοειται οτι μαλλον ουτε αυτο θα καταφερνες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom