Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Δεν έχουν περάσει και τόσα πολλά χρόνια, από τότε που στο συλλογικό υποσυνείδητο είχε περάσει π.χ.ότι οι Πολωνοί είναι υπάνθρωποι.
Σκέψου ότι τα ίδια ανέκδοτα που έχει ο Έλληνας για τους Αλβανούς,τα έχει δεκαετίες τώρα ο Γερμανός για τους Πολωνούς.
Ίδια άποψη υπάρχει και για τους Ρώσους,αλλά για άλλους λόγους.
Συνολικά οι Σλάβες θεωρούνται δεύτερης διαλογής,φθηνές και χαλαρών ηθών.

Αλλά οι Γερμανοί άντρες,ειδικά οι γενιές κάτω των 40, που έχουν μάθει στην ευκολία,
έχουν κριτήρια που ο μαλαγάνας αισθηματίας Έλληνας,Ιταλός,τούρκος,κ.λ.π. δεν έχει.
Κατά καιρούς έχω φάει Γερμανίδες από τον εργασιακό και φιλικό χώρο
και εκεί που ο Έλληνας κοινός γνωστός θα μου έλεγε:"Μπράβο μπαγάσα,βυζάρες" ή "Καλό παιδί φαίνεται η Σούλα"
οι Γερμανοί μου έκαναν ανάλυση περιουσίας γονέων,καθαρό μισθό γκόμενας και πόσα πλεονεκτήματα θα έχω σε οικονομικό επίπεδο:confused:

Τέσπα, αν έπρεπε να διαλέξω τυφλά μία Γερμανίδα,μια Ελληνίδα ή μία Σλάβα,
για να ανοίξω σπιτικό, θα διάλεγα Γερμανίδα χωρίς δεύτερη σκέψη.

οι Γερμανοί είναι ορθολογιστές ως λαός, εξού και η ανάλυση των περιουσιακών της στοιχείων από τον εργασιακό σας κύκλο.
τώρα όσο αφορά τις Σλάβες γενικά στην δυτική Ευρώπη όχι μόνο στην Γερμανία τις θεωρούν γυναίκες χαλαρών ηθών, αλλά αν δεις και εδώ στην Ελλάδα η ίδια ακριβώς προκατάληψη υπάρχει για τις Σλάβες.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.452
Like
7.983
Πόντοι
2.356

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.452
Like
7.983
Πόντοι
2.356
Ετοιμαζομαστε για Οντεσα να θυμηθουμε τα παλια ... :grin:
 

Συνημμένα

  • 2270B62F-AB8F-46A8-B8FC-C1374FFA339B.MP4
    4,8 MB · Εμφανίσεις: 0
Τελευταία τροποποίηση:

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
8
Like
1.787
Πόντοι
216
Που χάθηκε ο Kman να μας βάλει κανένα βίντεο από beach bar στην Ουκρανία, Πολωνία κτλ ? χαχα

Είναι σαν κάποιος να ζει κάπου όπου δεν έχει πρόσβαση πχ στα σουβλάκια (Ανταρκτική πχ) και έρχεται να φάει Ελλάδα μία φορά στο εξάμηνο και το ενδιάμεσο διάστημα βλέπει κάθε μέρα βίντεο από σουβλατζίδικα στην αθήνα για το πως τυλίγουν το σουβλάκι. :grin:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.717
Κριτικές
1
Like
4.530
Πόντοι
1.706
Που χάθηκε ο Kman να μας βάλει κανένα βίντεο από beach bar στην Ουκρανία, Πολωνία κτλ ? χαχα

Είναι σαν κάποιος να ζει κάπου όπου δεν έχει πρόσβαση πχ στα σουβλάκια (Ανταρκτική πχ) και έρχεται να φάει Ελλάδα μία φορά στο εξάμηνο και το ενδιάμεσο διάστημα βλέπει κάθε μέρα βίντεο από σουβλατζίδικα στην αθήνα για το πως τυλίγουν το σουβλάκι. :grin:
Εισαι ασεβής
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Που χάθηκε ο Kman να μας βάλει κανένα βίντεο από beach bar στην Ουκρανία, Πολωνία κτλ ? χαχα

Είναι σαν κάποιος να ζει κάπου όπου δεν έχει πρόσβαση πχ στα σουβλάκια (Ανταρκτική πχ) και έρχεται να φάει Ελλάδα μία φορά στο εξάμηνο και το ενδιάμεσο διάστημα βλέπει κάθε μέρα βίντεο από σουβλατζίδικα στην αθήνα για το πως τυλίγουν το σουβλάκι. :grin:
Μη μιλάς για μπαναρισμενους καλύτερα. :sunglasses:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.452
Like
7.983
Πόντοι
2.356
Χαχα μητσος ... και Ρωσια βεβαια για να περνας καλα θες δυο τρια χιλιαρικα το λιγοτερο.
Αλλιως μπουρδελακια που ειναι σχετικα φθηνα (τιμες ελλαδας).

ΗΠΑ το καλο ειναι οτι δεν νοιαζεται κανενας απο κραταει η σκουφια σου ,το πληρωμενο φυσικα ειναι πανακριβο.
Εχει ομως κλαμπαρες με μουναρες μεσα , τριαντα δολλαρια το ποτο στην μπαρα και αν εισαι μονιμος μπορει να χτυπησεις και καμια λατινα ...
 

Συνημμένα

  • 4DAC81E0-C8E0-4E0C-AA28-CCBF18DA4ADC.mp4
    8,6 MB · Εμφανίσεις: 0
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Έχω μία Γερμανίδα που τραβιόμαστε αραιά και που, αλλά σε νύξη μου να περάσω μου είπε ότι φιλοξενεί μία παιδική της φίλη που πλέον μένει Σουηδία και έχει κάνει οικογένεια με άραβα.
Ο λόγος που η παιδική φίλη, φιλοξενείται εκεί και όχι στο πατρικό της, είναι ότι η οικογένειά της την έστειλε για τσάι όταν επέλεξε να ανοίξει σπιτικό με μεχμέτ.
Καθόλου παράξενο περιστατικό για Βαυαρία..
Έτσι για την ιστορία, χθες πέρασα από τη Γερμανίδα και μιας και η φίλη της μόλις είχε φύγει ρώτησα λεπτομέρειες..

Η φίλη αυτή, είχε πάει για δουλειά στην Ελβετία και εκεί γνώρισε έναν.............Ινδό.
Και μία μέρα έσκασε Μόναχο, είπε στην οικογένειά της ότι παντρεύτηκε με τον....(ινδικό όνομα).
Η οικογένειά της,αφού την έκραζαν επί μέρες, της είπαν καλή τύχη,αλλά εδώ δεν είστε καλοδεχούμενοι.
Όμως με τον Ινδό, ο οποίος κατά την ομολογία και αυτής που ξέρω, ήταν grande malakas, χώρισαν
χωρίς να κάνουν παιδιά.
Στη συνέχεια η χωρισμένη,πήγε διακοπές Ιταλία όπου γνώρισε τουρίστα άραβα εξ Σουηδίας
και πλέον μένουν Σουηδία.
Οι γονείς της δεν έχουν γνωρίσει ποτέ τα εγγόνια, μόνο ο πατέρας της, της μιλάει τηλεφωνικώς καμιά φορά.

Στην ρητορική μου ερώτηση, αν αυτό το ΝΑΥΑΓΙΟ είναι καλής εμφάνισης, η μόλις κρεμπεδιασμένη Γερμανίδα κόμπιασε μερικά δευτερόλεπτα να απαντήσει, οπότε της είπα:Άσε κατάλαβα..
Και απλά γέλασε και μου απάντησε:Όλες οι φίλες μου είναι όμορφες...

Οπότε μάλλον ο άραβας ήρωας μπαζογαμπρός, μας γλίτωσε από το να αποκτήσει η κοινωνία μία ακόμη υστερική με πράσινα μαλλιά και 30 γάτες..
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.452
Like
7.983
Πόντοι
2.356

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
ΚΜΑΝ ΖΕΙΣ..........ΕΣΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΣ.............................................................................................
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:respect: :heavymetalbig:


σε λίγες μέρες πιστεύω πάλι εδώ θα είναι μαζί μας. Εκτιμώ ότι θα γίνει άρση του ban από την διεύθυνση του site
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom