Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Καλά ούτε και εδώ τις έχουμε σε καμία ιδιαίτερη εκτίμηση.

Ο μέσος Έλληνας τις θεωρεί παρακατιανές ,μουναρες που κλέβουν άντρες από τις γυναίκες τους.

Απλά σκεφτόμαστε πιο συχνά με το πουλί εδώ

δεν χαίρουν ιδιαίτερης εκτίμησης οι Σλάβες στην Ελλάδα διότι μέσος Έλληνας έχει καταπιεί αμάσητο το παραμυθάκι της Ελληνίδας που υστερεί και σε εμφάνιση και σε συμπεριφορά από τις Σλάβες
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Κάρα πυρφόροι είναι οι Γερμανοί απλά υπάρχει το Σλαβικό στίγμα που έχουν επιβάλει τα ντόπια φροιλαιν
ο γερμανος και ο βορειος γενικα για να πυρφορησουν πρεπει να ειναι κατι πολυ ιδιαιτερο, το σλαβικο dna γενικα γνωριζει την αποθεωση απο τη νοητη γραμμη του δουναβη και κατω
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.694
Like
10.479
Πόντοι
3.506
ο γερμανος και ο βορειος γενικα για να πυρφορησουν πρεπει να ειναι κατι πολυ ιδιαιτερο, το σλαβικο dna γενικα γνωριζει την αποθεωση απο τη νοητη γραμμη του δουναβη και κατω
Έχω δει πολλούς Γερμανούς να πυρφοριζουν με Ελληνίδες η Γερμανίδες.

Παρέα αυστριακών στη Λεσβο( σιγά το νησί) προ δεκαετίας μου έλεγε ότι οι Ελληνίδες είναι οι καλύτερες Ευρωπαιες και ευτυχως που έρχονται Ελλάδα και γαμάνε γτ οι δικές τους είναι γτπ. Έρχονταν στο μαγαζί που ήμουν και κοίταζαν κάτι τυπισσες με κυτταρίτιδα λες και δεν είχαν ξαναδεί μουνι. Και ήταν ωραία παιδιά ,πιτσιρικάδες 27-28 τους έκανα

Είπα να τους στείλω σε ψυχίατρο…..
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
και δεν είχαν ξαναδεί μουνι.
οι γερμανιδες ειναι ισως οι κατεξοχην δυτικες που απλα ειναι κορμια που κουβαλανε ενα αιδοιο και ενιοτε βυζια,καμμια αλλη διαφορα απο αντρα,δε θεωρουνται γυναικες με την κλασσικη εννοια οποτε λογικο αυτο που περιγραφεις,το πυρφοριλικι πιο πολυ το συνδεεις με το μπετα μεηλ ενω εγω με το σπονσοριλικι
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Έχω δει πολλούς Γερμανούς να πυρφοριζουν με Ελληνίδες η Γερμανίδες.

Παρέα αυστριακών στη Λεσβο( σιγά το νησί) προ δεκαετίας μου έλεγε ότι οι Ελληνίδες είναι οι καλύτερες Ευρωπαιες και ευτυχως που έρχονται Ελλάδα και γαμάνε γτ οι δικές τους είναι γτπ. Έρχονταν στο μαγαζί που ήμουν και κοίταζαν κάτι τυπισσες με κυτταρίτιδα λες και δεν είχαν ξαναδεί μουνι. Και ήταν ωραία παιδιά ,πιτσιρικάδες 27-28 τους έκανα

Είπα να τους στείλω σε ψυχίατρο…..

οι Γερμανοί έχουν τεράστια προκατάληψη για τις σλάβες και τις θεωρούν δευτεράντζες (θέλω το σχόλιο του @ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΟΥΤΣΑΡΑΣ γιατί συμβαίνει αυτό) κάτι το οποίο δεν ισχύει για γυναίκες άλλων χωρών της Ε.Ε. που είναι κατώτερες των σλάβων σε εμφάνιση και νοικοκυροσύνη.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
εντωμεταξύ τώρα διαπίστωσα ότι πάλι μπανάρανε τον καινούριο λογαριασμό του Κάημαν. :confused: Τι παίχτηκε πάλι παρασκηνιακά και φιμώθηκε ο λόγος του? :think:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Πως καταλαβαινεις αν καποιος μπαναριστηκε;

τον τελευταίο κλώνο/λογαριασμό που έγραφε ως @Baltisk του διέγραψε σήμερα η διεύθυνση του site όλα του τα μυνήματα (δεν γνωρίζω όμως τα αίτια της διαγραφής αυτής)

με το κανονικό του nickname που έγραφε ως @Kman2 του τον μπάναρε η διοίκηση του site ύστερα από αναφορά ενός ρουφιάνου και χοντρού τράβελου του πύξι @px75
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.717
Κριτικές
1
Like
4.530
Πόντοι
1.706
εντωμεταξύ τώρα διαπίστωσα ότι πάλι μπανάρανε τον καινούριο λογαριασμό του Κάημαν. :confused: Τι παίχτηκε πάλι παρασκηνιακά και φιμώθηκε ο λόγος του? :think:

Αν ήμουν ο κμαν (συγνωμη για την ύβρι) θα πηγαινα σε αλλο σαητ να δινω το υλικο μου
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Αν ήμουν ο κμαν (συγνωμη για την ύβρι) θα πηγαινα σε αλλο σαητ να δινω το υλικο μου
μπα... δύσκολα να πάει να γράψει σε άλλο site, διότι εδώ τον διαβάζει πολύς κόσμος ενώ αλλού θα τον διάβαζαν τρεις και ο κούκος :confused: (λόγο της μικρής επισκεψιμότητας που έχουν τα υπόλοιπα forums σε σχέση με το bourdela)
και επίσης ξέρεις ότι ο kman2 είναι νάρκισσος και ότι κάνει το κάνει πιο πολύ για επίδειξη στους άλλους παρά για να περάσει καλά αυτός.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Τι έχει γίνει με την Λευκορωσία....?????

Ένας Έλληνας από Ελλάδα δεν μπορεί πλέον να πάει για μία εβδομάδα διακοπές στην Λευκορωσία...?????:think:
Εδώ ρε κακομοίρη ούτε Πολωνία δεν είσαι άξιος να πας.
Και τώρα Ρωτάς γοαγια Λευκορωσία; :buck2:

Τι άλλο θα ρωτήσεις μετά;
Πώς θα πας στην Αλάσκα;;:confused::badair:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.717
Κριτικές
1
Like
4.530
Πόντοι
1.706
μπα... δύσκολα να πάει να γράψει σε άλλο site, διότι εδώ τον διαβάζει πολύς κόσμος ενώ αλλού θα τον διάβαζαν τρεις και ο κούκος :confused: (λόγο της μικρής επισκεψιμότητας που έχουν τα υπόλοιπα forums σε σχέση με το bourdela)
και επίσης ξέρεις ότι ο kman2 είναι νάρκισσος και ότι κάνει το κάνει πιο πολύ για επίδειξη στους άλλους παρά για να περάσει καλά αυτός.
Συνδρομητικο καναλι στο youtube , το καλυτερο
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Έχω δει πολλούς Γερμανούς να πυρφοριζουν με Ελληνίδες η Γερμανίδες.

Παρέα αυστριακών στη Λεσβο( σιγά το νησί) προ δεκαετίας μου έλεγε ότι οι Ελληνίδες είναι οι καλύτερες Ευρωπαιες και ευτυχως που έρχονται Ελλάδα και γαμάνε γτ οι δικές τους είναι γτπ. Έρχονταν στο μαγαζί που ήμουν και κοίταζαν κάτι τυπισσες με κυτταρίτιδα λες και δεν είχαν ξαναδεί μουνι. Και ήταν ωραία παιδιά ,πιτσιρικάδες 27-28 τους έκανα

Είπα να τους στείλω σε ψυχίατρο…..
Όπου και αν έχω ταξιδέψει, δεν έχω πετύχει ντόπιους να εκθειάζουν τις γυναίκες τους.
Επίσης έχω δει σε μέρη που οι γυναίκες μπορεί να έχουν στο start pack ύψος,λευκή επιδερμίδα,κ.λ.π. κάποιοι
ντόπιοι να έλκονται από κοντοκλώτσες κιμ καρντάσιαν και τούμπαλιν.

Συμπεράσματα για τις ελληνίδες,όσο αφορά τους δυτικούς,μπορείς να βγάλεις ως εξής.
Ψάχνονται οι δυτικοί να κάνουν dating με Ελληνίδες;
Παντρεύονται οι δυτικοί Ελληνίδες;
H απάντηση και στα δύο είναι ένα τεράστιο ΟΧΙ.

Και ο λόγος είναι ότι η μέση Ελληνίδα, έχει πολύ λίγα να προσφέρει σε σχέση με τον ανταγωνισμό.
Τόσο σε εμφάνιση όσο και σαν πακέτο γενικότερα.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.694
Like
10.479
Πόντοι
3.506
Όπου και αν έχω ταξιδέψει, δεν έχω πετύχει ντόπιους να εκθειάζουν τις γυναίκες τους.
Επίσης έχω δει σε μέρη που οι γυναίκες μπορεί να έχουν στο start pack ύψος,λευκή επιδερμίδα,κ.λ.π. κάποιοι
ντόπιοι να έλκονται από κοντοκλώτσες κιμ καρντάσιαν και τούμπαλιν.

Συμπεράσματα για τις ελληνίδες,όσο αφορά τους δυτικούς,μπορείς να βγάλεις ως εξής.
Ψάχνονται οι δυτικοί να κάνουν dating με Ελληνίδες;
Παντρεύονται οι δυτικοί Ελληνίδες;
H απάντηση και στα δύο είναι ένα τεράστιο ΟΧΙ.

Και ο λόγος είναι ότι η μέση Ελληνίδα, έχει πολύ λίγα να προσφέρει σε σχέση με τον ανταγωνισμό.
Τόσο σε εμφάνιση όσο και σαν πακέτο γενικότερα.
Άραβες και εν μέρει Τούρκοι ,τουλάχιστον αυτοί που έχω γνωρίσει ,μιλάνε καλά για τις γυναίκες τους.

Μάλλον πρωτου καταλάβουν το κέρατο που τους ρίχνουν
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
οι γερμανιδες ειναι ισως οι κατεξοχην δυτικες που απλα ειναι κορμια που κουβαλανε ενα αιδοιο και ενιοτε βυζια,καμμια αλλη διαφορα απο αντρα,δε θεωρουνται γυναικες με την κλασσικη εννοια οποτε λογικο αυτο που περιγραφεις,το πυρφοριλικι πιο πολυ το συνδεεις με το μπετα μεηλ ενω εγω με το σπονσοριλικι
Εγώ τις Γερμανίδες τις έχω πολύ ψηλά, αλλά από την άλλη είμαι Βαυαρία όπου οι γυναίκες είναι ακόμη γυναίκες,
έχουν θηλυκότητα,φοράνε φορέματα,κ.λ.π. και δε γυρνάνε με πράσινες τζίβες και σταράκια όπως αλλού.

οι Γερμανοί έχουν τεράστια προκατάληψη για τις σλάβες και τις θεωρούν δευτεράντζες (θέλω το σχόλιο του @ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΟΥΤΣΑΡΑΣ γιατί συμβαίνει αυτό) κάτι το οποίο δεν ισχύει για γυναίκες άλλων χωρών της Ε.Ε. που είναι κατώτερες των σλάβων σε εμφάνιση και νοικοκυροσύνη.
Δεν έχουν περάσει και τόσα πολλά χρόνια, από τότε που στο συλλογικό υποσυνείδητο είχε περάσει π.χ.ότι οι Πολωνοί είναι υπάνθρωποι.
Σκέψου ότι τα ίδια ανέκδοτα που έχει ο Έλληνας για τους Αλβανούς,τα έχει δεκαετίες τώρα ο Γερμανός για τους Πολωνούς.
Ίδια άποψη υπάρχει και για τους Ρώσους,αλλά για άλλους λόγους.
Συνολικά οι Σλάβες θεωρούνται δεύτερης διαλογής,φθηνές και χαλαρών ηθών.

Αλλά οι Γερμανοί άντρες,ειδικά οι γενιές κάτω των 40, που έχουν μάθει στην ευκολία,
έχουν κριτήρια που ο μαλαγάνας αισθηματίας Έλληνας,Ιταλός,τούρκος,κ.λ.π. δεν έχει.
Κατά καιρούς έχω φάει Γερμανίδες από τον εργασιακό και φιλικό χώρο
και εκεί που ο Έλληνας κοινός γνωστός θα μου έλεγε:"Μπράβο μπαγάσα,βυζάρες" ή "Καλό παιδί φαίνεται η Σούλα"
οι Γερμανοί μου έκαναν ανάλυση περιουσίας γονέων,καθαρό μισθό γκόμενας και πόσα πλεονεκτήματα θα έχω σε οικονομικό επίπεδο:confused:

Τέσπα, αν έπρεπε να διαλέξω τυφλά μία Γερμανίδα,μια Ελληνίδα ή μία Σλάβα,
για να ανοίξω σπιτικό, θα διάλεγα Γερμανίδα χωρίς δεύτερη σκέψη.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Άραβες και εν μέρει Τούρκοι ,τουλάχιστον αυτοί που έχω γνωρίσει ,μιλάνε καλά για τις γυναίκες τους.

Μάλλον πρωτου καταλάβουν το κέρατο που τους ρίχνουν
Αυτοί είναι πολύπλοκη υπόθεση και πολλών λογιών.
Παίζει να πετύχεις μοντέρνο κοσμικό άραβα ή άλλον που την έχει τη γυναίκα με φίμωτρο.
Αυτό που βλέπω είναι ότι οι περισσότεροι παντρεύονται με γυναίκες της κουλτούρας τους,
αλλά τις περισσότερες φορές δεν είναι καν επιλογή τους.
Είναι θέμα κουλτούρας,πίεσης από οικογένεια ή και γιατί δεν θα τους παντρευόταν ποτέ νορμάλ δυτική.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Εγώ τις Γερμανίδες τις έχω πολύ ψηλά, αλλά από την άλλη είμαι Βαυαρία όπου οι γυναίκες είναι ακόμη γυναίκες,
εννοειται,και δεν ειναι μονο ο πλουτος,εξαλλου το αμβουργο μπορει να ειναι και πιο πλουσιο,ειναι το μαιντσετ,ολα ειναι αλλιως εκει που εισαι,ουσιαστικα το μερος θα επρεπε να ανεξαρτητοποιηθει απο την υπολοιπη βαρεια νεοταξιτικη και προτεσταντικη Γερμανια και να ενωθει με την Αυστρία
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
εντωμεταξύ τώρα διαπίστωσα ότι πάλι μπανάρανε τον καινούριο λογαριασμό του Κάημαν. :confused: Τι παίχτηκε πάλι παρασκηνιακά και φιμώθηκε ο λόγος του? :think:
Μάλλον ενοχλεί το γεγονός ότι την ψάχνει με λευκές γυναίκες και όχι με αράπικες πούτσες όπως ο ρουφιάνος ψυχάκιας υποτακτικός του site.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
εννοειται,και δεν ειναι μονο ο πλουτος,εξαλλου το αμβουργο μπορει να ειναι και πιο πλουσιο,ειναι το μαιντσετ,ολα ειναι αλλιως εκει που εισαι,ουσιαστικα το μερος θα επρεπε να ανεξαρτητοποιηθει απο την υπολοιπη βαρεια νεοταξιτικη και προτεσταντικη Γερμανια και να ενωθει με την Αυστρία
Yπάρχει κόμμα στο κοινοβούλιο της Βαυαρίας που ιδρύθηκε το 1948 και έκτοτε αγωνίζεται για την ανεξαρτητοποίηση της Βαυαρίας.
Και εγώ αυτός τους λέω,ότι εδώ μοιάζει περισσότερο με Αυστρία και όχι με Γερμανία.

Γι'αυτό γράφω πολλές φορές ότι σε τόσο μεγάλες χώρες, να μιλάει κανείς αόριστα χωρίς να κάνει γεωγραφικό προσδιορισμό,
δεν έχει κανένα νόημα.
Πολλές περιοχές της Γερμανίας, δεν έχουν την παραμικρή σχέση η μία με την άλλη.

Έχω μία Γερμανίδα που τραβιόμαστε αραιά και που, αλλά σε νύξη μου να περάσω μου είπε ότι φιλοξενεί μία παιδική της φίλη που πλέον μένει Σουηδία και έχει κάνει οικογένεια με άραβα.
Ο λόγος που η παιδική φίλη, φιλοξενείται εκεί και όχι στο πατρικό της, είναι ότι η οικογένειά της την έστειλε για τσάι όταν επέλεξε να ανοίξει σπιτικό με μεχμέτ.
Καθόλου παράξενο περιστατικό για Βαυαρία..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom