Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πάντως αν το παίξεις γαμπρός έχει πολύ πράμα.Σπονσορας και γαμπρός διαλέγεις εσυ,σαν απλο πουτσαδορο επιλέγουν οι γκόμενες.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Και γιατί να πιστέψουμε τα φιλαράκια από τη Κύπρο και όχι τον άρχοντα;

Λέω κι εγώ λοιπόν πως φιλαράκια από Βουλιαγμένη χτυπάν Ρωσίδια από τιντερ και τους πληρώνουν εισιτήρια να πάνε Μόσχα να τις γαμήσουν, τους κυκλοφορούν με σοφέρ και τα ρέστα γιατί είναι γκαβλιάριδες, επιστροφή αν τις γαμήσουν γερά τους γυρνάνε με τα προσωπικά τους τζετ....
Βρε εσύ πίστεψε όποιον θες, ζμπουτσομ τι κάνεις, δεν απευθύνθηκα σε σένα.

Όποιος ξέρει από Κύπρο, καταλαβαίνει τι ισχύει και τι όχι.
Το νόημα είναι ότι αν είσαι σωστός μπαλαδορος εδώ, γαμας τσάμπα όμορφα Ρωσίδια χωρίς να χαλάς τα 500ρικα του θυματος Κμαν.

Βέβαια απαιτείται και ένα σωστό λοοκ και μια κάποια ιστορία να πλασάρεις για το ποιος είσαι, κάτι που προφανώς δεν διαθέτει ο άλλος και για αυτό μόνο αν πληρώσει χοντρά βρίσκει γυναίκες.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Βρε εσύ πίστεψε όποιον θες, ζμπουτσομ τι κάνεις, δεν απευθύνθηκα σε σένα.

Όποιος ξέρει από Κύπρο, καταλαβαίνει τι ισχύει και τι όχι.
Το νόημα είναι ότι αν είσαι σωστός μπαλαδορος εδώ, γαμας τσάμπα όμορφα Ρωσίδια χωρίς να χαλάς τα 500ρικα του θυματος Κμαν.

Βέβαια απαιτείται και ένα σωστό λοοκ και μια κάποια ιστορία να πλασάρεις για το ποιος είσαι, κάτι που προφανώς δεν διαθέτει ο άλλος και για αυτό μόνο αν πληρώσει χοντρά βρίσκει γυναίκες.
Έχουμε χορτάσει από λόγια, μόνο ο άρχοντας μιλά με αποδείξεις και ντοκουμέντα.
Τώρα αν εσύ ζηλεύεις τα 500αρια του Κμαν καλύτερα προσπάθησε περισσότερο για να τα αποκτήσεις κι εσύ και χάλα τα όπου γουστάρεις.

Όσο για τα τσάμπα Ρωσιδάκια που λες δύσκολο το κόβω για τύπο σαν και σένα.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.838
Κριτικές
6
Like
11.320
Πόντοι
3.936
Όποιος ξέρει από Κύπρο, καταλαβαίνει τι ισχύει και τι όχι.
Το νόημα είναι ότι αν είσαι σωστός μπαλαδορος εδώ, γαμας τσάμπα όμορφα Ρωσίδια χωρίς να χαλάς τα 500ρικα του θυματος Κμαν.
Εχεις δικιο παικτη. Πριν μερικα χρονια καθησα στο st. raphael στην Λεμεσο, διπλα στις ρωσικες μεζονετες(χρωματος κεραμιδι). Εκει επαιζε αγρια μπαλα απο υπεργαλαξιακες φραγκατες ρωσιδες.( Το μετανιωσα που πηγα με γκομενα.)Επισης σε ολη την ελευθερη κυπρο επαιζε αρκετο καμακι με ανατολικες τουριστριες και ιδιαιτερα στην Αγ.Ναπα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Στο Tinder έγινε πάρτι εν μέσω Covid παντού εκτός από την Ελλάδα :confused:

Και Γερμανία το Tinder είναι για νορμάλ γνωριμίες,αν εξαιρέσω τα μούφα ασιατικά προφίλ με τα bitcoins

ειδικά αυτό με τα ασιατικά προφίλ έχει γίνει της μόδας στο τιντερ που στόχο έχουν μόνο να εξαπατήσουν
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Εξήγησε το αυτό
Με ματσαρουν συνέχεια κινέζικα προφίλ κ με ρωταν αν θέλω να μιλήσουμε, εγώ λέω στείλε μου φώτο με εσώρουχα κ δεν ξαμ;παντανε
Ποιο είναι το στορυ μετά? Πως φτάνουμε στα μπιτκοιμ, δήθεν ναρθεο να σε βρει?
Ουσιαστικά μιλάς με άντρες ή γυναίκες σκάμερς, που σου ζητάνε σύντομα επικοινωνία μέσω Whatsapp,κ.λ.π.
σου στέλνουν καθημερινά "τι κάνεις","πως ήταν η μέρα σου",σου παρουσιάζουν και μια νορμάλ καθημερινότητα,
κάποια ημερομηνία που θα είναι στην πόλη που είσαι και μέχρι τότε παρουσιάζοντάς σου δήθεν επενδυτικές επιτυχίες
σε κρυπτονομίσματα,σου ζητάνε ένα ποσό να στο επενδύσουν..
Μέχρι αυτή την πίστα το έχω φτάσει..
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Εχεις παει ΚΑΙ εκει? :new_shocked:

:2funny::2funny::2funny:

όχι ρε τι να πάω να κάνω, σιγά μην πάω στο Καζακστάν δεν μου αρέσουν οι καζάκες :confused:

και ο μπαρμπά Μίδας δεν πάει να κάνει τον κασκαντέρ μιας και δήλωσε ότι του αρέσει το Καζακστάν :smiling-face-with-heart-eyes:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Ανάλογα τη χώρα, διαμορφώνεται αντίστοιχα και το Tinder

Οι Ουκρανέζες αν ψαχτούν online γράφονται σε άλλη πλατφόρμα,
σιγά η άλλη που θέλει να ψαχτεί σοβαρά,μην κάθετε να κάνει swipe τον κάθε μεχμέτ..
Η συντριπτική πλειοψηφία που είναι στο Tinder στις μεγάλες πόλεις,είναι για να ψωνιστεί.
Εγώ είχα βρει νορμάλ φοιτήτρια που την κάλεσα αργότερα και Γερμανία,
η οποία δεν καταγόταν από Κίεβο και νόμιζε ότι στο Κίεβο το Tinder είναι για νορμάλ καταστάσεις.
Αλλά κατάλαβε γρήγορα ότι δεν είναι..

Τώρα για 40άρηδες και 50άρηδες που βάζουν φίλτρα 18-22 και όταν τους ματσάρουν και τους ζητάνε λεφτά,
νιώθουν προσβεβλημένοι, δεν υπάρχει θεραπεία..
Αν δεν τα έχεις μάθει τα γράμματα μέχρι τα 40, δεν θα τα μάθεις ποτέ..

έτσι ακριβώς :thumbsup: όπως την περιγράφεις έχει η κατάσταση
εγώ θέλω μόνο να συμπληρώσω ότι ειδικά από την ώρα που ξεκίνησε η πανδημία του covid είτε tinder είτε όλα τα υπόλοιπα dating sites έχουν πάρει την κατηφόρα και το mamba που είχε πληθώρα από semipro τώρα σχεδόν δεν έχει τίποτα παρά μόνο αρπακτικά. Φαντάσου ότι το πιο φημισμένο μαγαζί για να ψωνίσει κάποιος είναι το caribbean και πλέον δεν υπάρχει τίποτα εκεί για να ψωνισείς, αν ρωτήσεις και τον αρχηγό @Kman2 που φόρτωνε από εκεί συχνά freelancers το ίδιο θα σου πει. Το ίδιο ισχύει και για τα διαμερίσματα με γυναίκες που το 70% έκλεισε οριστικά τα τελευταία 2 χρόνια.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Το 2017 κατέρρευσε το mamba λογω επέλασης του τιντερ και free βιζας.Αντιρροπουσα ομως μέχρι το 2018 τσιμπωντας γκόμενες από το Carribean και το δρόμο.Μετα το 2018 κατερρευσε το Carribean και το free style και αντιρροπισα με Λευκορωσιδες που εφερνα Κίεβο.Μετα την υπόθεση με το γαμημένο το αεροπλάνο το Μαιο τελείωσε και αυτή η δυνατότητα και πρέπει πλέον να γαμπρισω αλλιώς Ρωσία μονο.
Βασικά Κίεβο αξίζει για έμπειρους που έχουν κοννε απο παλιά όχι για νεοκαμακες.
Βέβαια μπορεί να μπουκάρει ο Πουτιν οπότε αντιο φρι βίζα και ολική επαναφορά στην προ 2004 κατασταση τουτεστιν θα φιλάμε τα χέρια μας απο το μουνι.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Το 2017 κατέρρευσε το mamba λογω επέλασης του τιβτερ και free βιζας.Αντιρροπουσα ομως μέχρι το 2018 τσιμπωντας γκόμενες από το Carribean και το δρόμο.Μετα το 2018 κατερρευσε το Carribean και το free style και αντιρροπισα με Λευκορωσιδες που εφερνα Κίεβο.Μετα την υπόθεση με το γαμημένο το αεροπλάνο το Μαιο τελείωσε και αυτή η δυνατότητα και πρέπει πλέον να γαμπρισω αλλιώς Ρωσία μονο.

ειδικά τους τελευταίους τρεις μήνες το caribbean είναι θα έλεγα σκέτη απογοήτευση δεν υπάρχει freelancer ούτε για δείγμα. Γενικά η νύχτα πλέον άρχισε να αργοσβήνει στο Κίεβο και οι λιγοστές ελευθέρας βοσκής που γυρνάνε στο boho το fifty το Queen και το forsage ζητάνε κεράσματα σαμπάνιες που δεν τα αξίζουν βάση εμφάνισης.
συμφωνώ απόλυτα :thumbsup: @Kman2 ότι αν είναι να πάει κάποιος στο Κίεβο είναι για να δει τα έτοιμα κονέ από προηγούμενο ταξίδι
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Το Carribean άξιζε μέχρι το 2018.Εκτοτε μέτριες πουτανες και μπαζακια έχει.Το Κίεβο παντα είχε πρόβλημα με τη νυχτερινή ζωή.Τωρα εμαθα έχει κλείσει και το Chi.Κιεβο μονο day game ίσως πιανει πλέον αλλά πρέπει να είσαι αρχιδατος.Παλια δηλαδή μεχρι προ διετίας εκανα instafuck απο day game,κατεβαινα Κρεσατικ και φορτωνα γκόμενες για διαμέρισμα.Τωρα κωλυομαι,γίνεται αλλά δεν είναι τόσο εύκολο.Ειδικα με τις μασκες,τα lockdown κτλ έχει γίνει κωλος η κατάσταση.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Το 2017 κατέρρευσε το mamba λογω επέλασης του τιντερ και free βιζας.Αντιρροπουσα ομως μέχρι το 2018 τσιμπωντας γκόμενες από το Carribean και το δρόμο.Μετα το 2018 κατερρευσε το Carribean και το free style και αντιρροπισα με Λευκορωσιδες που εφερνα Κίεβο.Μετα την υπόθεση με το γαμημένο το αεροπλάνο το Μαιο τελείωσε και αυτή η δυνατότητα και πρέπει πλέον να γαμπρισω αλλιώς Ρωσία μονο.
Βασικά Κίεβο αξίζει για έμπειρους που έχουν κοννε απο παλιά όχι για νεοκαμακες.
Βέβαια μπορεί να μπουκάρει ο Πουτιν οπότε αντιο φρι βίζα και ολική επαναφορά στην προ 2004 κατασταση τουτεστιν θα φιλάμε τα χέρια μας απο το μουνι.

αρχηγέ εγώ μίλησα με έναν Ουκρανό τώρα που ήμουν επάνω και μου είπε ότι στην πρώτη καραντίνα τον Μάρτιο του 2020 έκλεισαν τα μισά διαμερίσματα με γυναίκες και μου συμπλήρωσε ότι από τότε και μετά έχουν κλείσει το 70%. και αυτά που υπάρχουν έχουν σαβούρες πήγα σε ένα και έφυγα κακήν κακώς με τα μπάζα που είχε :confused:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τα διαμερίσματα ηταν η τελευταία επιλογη αν δε σου καθοταν τιποτα απο ίντερνετ,κλαμπ,δρομο πηγαινες διαμερίσματα.Να ταξιδέψει καποιος Κίεβο για να γαμησει διαμερίσματα είναι ηλιθιο,καλυτερες βρισκει Ελλάδα στην ίδια τιμή.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Το Carribean άξιζε μέχρι το 2018.Εκτοτε μέτριες πουτανες και μπαζακια έχει.Το Κίεβο παντα είχε πρόβλημα με τη νυχτερινή ζωή.Τωρα εμαθα έχει κλείσει και το Chi.Κιεβο μονο day game ίσως πιανει πλέον αλλά πρέπει να είσαι αρχιδατος.Παλια δηλαδή μεχρι προ διετίας εκανα instafuck απο day game,κατεβαινα Κρεσατικ και φορτωνα γκόμενες για διαμέρισμα.Τωρα κωλυομαι,γίνεται αλλά δεν είναι τόσο εύκολο.Ειδικα με τις μασκες,τα lockdown κτλ έχει γίνει κωλος η κατάσταση.

θα ανέβω στο Κίεβο ξανά στα μέσα Μαρτίου να πηδήξω τις ίδιες που έχω καβάντζα αν δεν μπουκάρει ως τότε μέσα στην Ουκρανία ο Κοντός :confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Zesty

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Τα διαμερίσματα ηταν η τελευταία επιλογη αν δε σου καθοταν τιποτα απο ίντερνετ,κλαμπ,δρομο πηγαινες διαμερίσματα.Να ταξιδέψει καποιος Κίεβο για να γαμησει διαμερίσματα είναι ηλιθιο,καλυτερες βρισκει Ελλάδα στην ίδια τιμή.

ναι ρε αρχηγέ πήγα μπας και βρω τίποτα της προκοπής μιας και δεν πετύχαινα κάτι καινούριο και αξιόλογο μέσω ίντερνετ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom