Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Και που σου αρεσουν οι ρωσιδες - ουκρανες ειδαμε τα αποτελεσματα, μεχρι το 2017 δεν γαμησες χωρις λεφτα.
ευτυχως που εισαι γνωστης του Ρωσικου Πολιτισμου ναουμε :2funny:

ναι αλλά το πόσο ενδιαφέρει αυτό το αναγνωστικό κοινό του μπου τι έκανα εγώ δεν βλέπω να τους ενδιαφέρει, μόνο εσύ καίγεσαι βλέπω
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Zesty

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
εδώ που τα λέμε καλά κάνει που δεν πάει στα εμιράτα
γιατι τυπε τον εχεις για μαλακα τον k να προτιμαει τον χειμωνα τα παγωμενα μουνολιβαδα ντυμενος σα σαμανος στη σιβηρια κινδυνευοντας να παθει τα κρυοπαγηματα του σταλιγκραντ απο το να πινει τις ποταρες του και να λιαζει τη κορμαρα του σε καμμια jbr αναμεσα στα λαδωμενα σλαβικα κορμια και να μη ξερει ποιο να πρωτοδιαλεξει?
νομιζω ο σωφρων αρχηγος θα προτιμουσε το δευτερο
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
γιατι τυπε τον εχεις για μαλακα τον k να προτιμαει τον χειμωνα τα παγωμενα μουνολιβαδα ντυμενος σα σαμανος στη σιβηρια κινδυνευοντας να παθει τα κρυοπαγηματα του σταλιγκραντ απο το να πινει τις ποταρες του και να λιαζει τη κορμαρα του σε καμμια jbr αναμεσα στα λαδωμενα σλαβικα κορμια και να μη ξερει ποιο να πρωτοδιαλεξει?
νομιζω ο σωφρων αρχηγος θα προτιμουσε το δευτερο

σύντροφε poppop ο Κάημαν δεν γουστάρει να βλέπει μαυριδερούς Άραβες και μπούργκες του χαλάει όλο το image είναι λάτρης των μουνολίβαδων παραβλέποντας το τσουχτερό κρύο.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
σύντροφε poppop ο Κάημαν δεν γουστάρει να βλέπει μαυριδερούς Άραβες και μπούργκες του χαλάει όλο το image είναι λάτρης των μουνολίβαδων παραβλέποντας το τσουχτερό κρύο.
μπουργκα θα δει στο Αθηναμπαντ τυπε οχι εκει στη χλιδα,τεσπα,χειμωνας ειναι κακο vfm τα μουνολιβαδα αφου οι σλαβομουνετες πάνε στα ζεστα κλιματα και ο αρχηγος ως μέιτζορ πλαιγια που ειναι πρεπει να εκμεταλευεται καθε μερος στο πικ του
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Παππουλη πολλά μας τα λες
Και ινσταφακ και ντευ γκειμ με φωρτωμστα, και τσι κλπ
Περιμένω τοποθέτηση μαστρωπου ζεστυ για το θέμα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Και κάνα 5χιλιαρο παραπάνω την βδομαδα

Πολλές από τις γκόμενες που δείχνω στις φωτό είναι από daygame,φορτώματα από Carribean κτλ.Τις καλύτερες έχω βγάλει live.Βέβαια θέλει skills το live καμάκι αλλά γενικά το προτιμώ από το ηλεκτρονικό,έχει αδρεναλίνη.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Νίο

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.764
Like
11.797
Πόντοι
2.406
Πολλές από τις γκόμενες που δείχνω στις φωτό είναι από daygame,φορτώματα από Carribean κτλ.Τις καλύτερες έχω βγάλει live.Βέβαια θέλει skills το live καμάκι αλλά γενικά το προτιμώ από το ηλεκτρονικό,έχει αδρεναλίνη.
Ο παπάς τι σχέση έχει μ αυτά?????
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
γιατι τυπε τον εχεις για μαλακα τον k να προτιμαει τον χειμωνα τα παγωμενα μουνολιβαδα ντυμενος σα σαμανος στη σιβηρια κινδυνευοντας να παθει τα κρυοπαγηματα του σταλιγκραντ απο το να πινει τις ποταρες του και να λιαζει τη κορμαρα του σε καμμια jbr αναμεσα στα λαδωμενα σλαβικα κορμια και να μη ξερει ποιο να πρωτοδιαλεξει?
νομιζω ο σωφρων αρχηγος θα προτιμουσε το δευτερο

Το χειμώνα συμφέρει να πας γιατί πολλούς σεξοτουρίστες τους σκοτώνει το κρύο και μένεις μόνος με τις γκόμενες.Βέβαια Μόσχα έχει ψωλόκρυο μιλάμε για μείον δεκαπέντε άλλη φάση.Κίεβο είναι πιο βατές οι θερμοκρασίες.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ο παπάς τι σχέση έχει μ αυτά?????

Λέμε από το 2017 πέθανε το ηλεκτρονικό καμάκι μέσω mamba Κίεβο οπότε live daygame,nightgame ήταν υποχρεωτικό αλλιώς γαμούσες μπάζα,εξαράκια το πολύ.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
κμαν δε πιστεύω να σε τυλίξει καμμία στα σοβαρά και καταριφθεί ο μύθος του βαλκάνιου τσομπάνη γαμιά..

Ας πούμε έχω βρει μια δεκαοχτώ χρονών,178 λεπτή ωραία επαρχιωτοπούλα που λέει ζητάει σοβαρή σχέση,γάμο κτλ.Αν ήτανε κανένας συμβατικός γαμέας θα έκλεινε έτσι την καριέρα του στα μουνολίβαδα σαν κορωνίδα.Αλλά εγώ έχω το σαράκι,για να δούμε.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.764
Like
11.797
Πόντοι
2.406

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Λέμε από το 2017 πέθανε το ηλεκτρονικό καμάκι μέσω mamba Κίεβο οπότε live daygame,nightgame ήταν υποχρεωτικό αλλιώς γαμούσες μπάζα,εξαράκια το πολύ.

τι καμάκι να γίνει μέσω mamba από εκεί ψωνίζεις και διαπραγματεύεσαι τιμή και υπηρεσίες δεν υπάρχει κανένα διαδικτυακό καμάκι μέσω mamba
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
τι καμάκι να γίνει μέσω mamba από εκεί ψωνίζεις και διαπραγματεύεσαι τιμή και υπηρεσίες δεν υπάρχει κανένα διαδικτυακό καμάκι μέσω mamba

Τι λες τώρα?Ξέρεις πόσες γκόμενες είχε?Με ένα iphoni γαμούσες την άλλη μια βδομάδα αν γούσταρες.Με 100 είχες εικοσάχρονη 180 όλη νύχτα και την κρατούσες όσο ήθελες.Παρτούζες,γκόμενες να έρχονται από την επαρχία από του διαόλου τον κώλο να σε δουν τα πάντα όλα.Μιλάμε η άλλη έκανε 18 ώρες με το τρένο για να έρθει Κίεβο στο διαμέρισμά μου.Και τις κρατούσες όσο ήθελες,γαμούσες 3-4 τη μέρα και δεν τις προλάβαινες όλες άφηνες και για το επόμενο ταξίδι.Τώρα καμία σχέση.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Σιγά παπουλη, 7 χρόνια διαφορά έχουμε
Αποφάσισε είσαι γεροντάκι η τζοβενο???

ρε μπάρμπα πως προέκυψαν τα 7 χρόνια διαφορά μάλλον μετράς την ηλικία σου χωρίς τα καλοκαίρια μέσα δεν εξηγείται αλλιώς? :2funny: έχεις πάτησει τα 50 και λες εδώ στο μπου ότι είσαι +40 :2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Τι λες τώρα?Ξέρεις πόσες γκόμενες είχε?Με ένα iphoni γαμούσες την άλλη μια βδομάδα αν γούσταρες.Με 100 είχες εικοσάχρονη 180 όλη νύχτα και την κρατούσες όσο ήθελες.Παρτούζες,γκόμενες να έρχονται από την επαρχία από του διαόλου τον κώλο να σε δουν τα πάντα όλα.Μιλάμε η άλλη έκανε 18 ώρες με το τρένο για να έρθει Κίεβο στο διαμέρισμά μου.Και τις κρατούσες όσο ήθελες,γαμούσες 3-4 τη μέρα και δεν τις προλάβαινες όλες άφηνες και για το επόμενο ταξίδι.Τώρα καμία σχέση.

ναι δεν αντιλέγω ότι είχε ευκαιρίες αλλά αυτό που περιγράφεις δεν είναι καμάκι, διαπραγμάτευση λέγεται δούνε και λαβείν
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
ναι δεν αντιλέγω αυτό δεν είναι καμάκι, διαπραγμάτευση λέγεται

Απλά τη συναντούσες στο ρεστωράν και σε ρώταγε τι θα κάνουμε τώρα,έλεγες πάμε στο διαμέρισμά μου αν θες έχω δώρο για εσένα,βεβαίως έλεγε να πάμε και μετά ρωτούσε πού είναι το δώρο μου.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Απλά τη συναντούσες στο ρεστωράν και σε ρώταγε τι θα κάνουμε τώρα,έλεγες πάμε στο διαμέρισμά μου αν θες έχω δώρο για εσένα,βεβαίως έλεγε να πάμε και μετά ρωτούσε πού είναι το δώρο μου.

:thumbsup: τώρα το θέτεις στη σωστή βάση
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τότε μιλάμε άφηνα τη γκόμενα στο ρεστωράν να περιμένει,πήγαινα ξενοδοχείο,έριχνα έναν πούτσο και μετά γύριζα ρεστωράν ακομβίωτος ενώ ταυτόχρονα είχε φτάσει σε άλλο μαγαζί και περίμενε το επόμενο ραντεβού.Επρεπε να είσαι πολύ σβέλτος να τις προλαβαίνεις όλες.Τώρα με την καμία δεν μπορώ να κάνω τα ίδια.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Τότε μιλάμε άφηνα τη γκόμενα στο ρεστωράν να περιμένει,πήγαινα ξενοδοχείο,έριχνα έναν πούτσο και μετά γύριζα ρεστωράν ακομβίωτος ενώ ταυτόχρονα είχε φτάσει σε άλλο μαγαζί και περίμενε το επόμενο ραντεβού.Επρεπε να είσαι πολύ σβέλτος να τις προλαβαίνεις όλες.Τώρα με την καμία δεν μπορώ να κάνω τα ίδια.

:kneel::kneel::kneel:
 

Zesty

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2020
Μηνύματα
364
Like
407
Πόντοι
21
ναι αλλά το πόσο ενδιαφέρει αυτό το αναγνωστικό κοινό του μπου τι έκανα εγώ δεν βλέπω να τους ενδιαφέρει, μόνο εσύ καίγεσαι βλέπω
Και μονο που το παραδεχεσαι μου φτανει ,τοτε ομως για ποια περασμενα μεγαλεια και χρυσες εποχες σκουζεις και χτυπιεσαι εδω?
Απο το 2017 που ανοιξε η βιζα εως το 2020? :2funny: :2funny: :2funny:
περασμένα μεγαλεία διηγώντας τα να κλαις :confused::confused::confused: ρε Καημάν δεν γυρίζουν οι χρυσές εποχές πίσω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom