Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Σολωμού 54, 6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimis_kavlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία

mathitis

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2006
Μηνύματα
235
Like
22
Πόντοι
1
ακριβης περιγραφη!!!
γνωριζεισ κατι απο υπηρεσιες???
 

fatsas30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
εγω προτεινω παντως μακρια απο στελλα,το παιζει καυλιαρα αλλα ειναι πολυ προσποιητη,χαλια ειχα περασει
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
εγω προτεινω παντως μακρια απο στελλα,το παιζει καυλιαρα αλλα ειναι πολυ προσποιητη,χαλια ειχα περασει

σωστος ο παιχτης... ετσι ακριβως ιναι η Στελλα, φαινεται καυλετο αλλα ειναι τελικα μπαζακι ειδικα στο σερβις. Ναι το μασαζακι το κατεχει καλυτερα απο αλλες αλλα στα περαιτερω ηταν κουραστικη και για αυτο εφαγε delete μετα τη πρωτη φορα. Παντως δεν ειναι πολυ καινουρια, ειναι κανα τριμηνο εκει γεματα.
 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
6
αυτη η στελλα που λετε, κανει τιποτα; εμενα δεν μου εκανε ουτε φραπεδακι.τετοια ηττα να φαω στο ζανοσπιτο....
 

Επισκέπτης
Τι εννοείς συναγωνιστή οτι ηταν κουραστικη μπορεις να γινεις πιο αναλυτικός; Στοματικό το κατέχει καθολου;

σωστος ο παιχτης... ετσι ακριβως ιναι η Στελλα, φαινεται καυλετο αλλα ειναι τελικα μπαζακι ειδικα στο σερβις. Ναι το μασαζακι το κατεχει καλυτερα απο αλλες αλλα στα περαιτερω ηταν κουραστικη και για αυτο εφαγε delete μετα τη πρωτη φορα. Παντως δεν ειναι πολυ καινουρια, ειναι κανα τριμηνο εκει γεματα.
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
αυτη η στελλα που λετε, κανει τιποτα; εμενα δεν μου εκανε ουτε φραπεδακι.τετοια ηττα να φαω στο ζανοσπιτο....

ρε παιδια η στελλα εφυγε απο τιν Λ.Αλεξανδρα , και ξαναγυρισε στο ζανοσπιτο ?  ετ6σι ειναι καταλαβα καλα ?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
ξερει κανεις αν η Ναταλυ δουλευει στο εν λογω μασατζιδικο?
υπαρχει τηλεφωνο του μαγαζιου?
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
771
Κριτικές
13
Like
1.217
Πόντοι
3.135
Ξωτικό Α (ξανθό με γαλανά μάτια, μοιάζει με χόμπιτ)
Ξωτικό Β (μελαχροινό, με πράσινα μάτια και μεγάλη μύτη)
Ξωτικό Γ (κοκκινομάλλικο πουτανάκι με μπλε φακούς επαφής και μεγάλα αυτιά σαν του Μπακατσιά)  :2funny:

Guest star , ο Αι Βασίλης  :2funny:

από τοτε που εφυγε ο ζανής......γάμα τα :headbang: :headbang:....ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ :(
 

sarka

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως η Ναταλί εξακολουθεί να είναι σταθερή αξία, κάθε φορά ρίναι ακόμη καλύτερη
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
Πάντως η Ναταλί εξακολουθεί να είναι σταθερή αξία, κάθε φορά ρίναι ακόμη καλύτερη

Κοίτα να δεις, το έχω γράψει και παλιότερα νομίζω: από κει μέσα η Ναταλί ξεχωρίζει -επομένως συμφωνώ μαζί σου. Βέβαια θα ήταν ακόμα καλύτερο να είχαμε και άλλες ποιοτικές επιλογές.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
Κοίτα να δεις, το έχω γράψει και παλιότερα νομίζω: από κει μέσα η Ναταλί ξεχωρίζει -επομένως συμφωνώ μαζί σου. Βέβαια θα ήταν ακόμα καλύτερο να είχαμε και άλλες ποιοτικές επιλογές.

Kαι η Ρουμανα Παόλα αξιζει εκει τα λεφτά της.
Πολυ καλή επίλογη (μαζί με την Ναταλί)
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
σήμερα είναι ανοιχτό το ίδρυμα???
 

LABILL

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2008
Μηνύματα
84
Like
0
Πόντοι
0
Ποιες  θεραπέυτριες δουλέυουν στην κυρια Σοφία;
Κανείς για πλήρη ενημέρωση;
 

fatsas30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
Ποιες  θεραπέυτριες δουλέυουν στην κυρια Σοφία;
Κανείς για πλήρη ενημέρωση;
τα ιδια τεμαχια γιλαρακι
η ναταλι  :pipa1:
λιζα το milf
η παολα :tits:
βερονικα :tickedoff:
τζουλια που δεν ξερψ τι παιζεται
και μια χριστινα ωραιο φαινεται αλλα οι υπηρεσιες χαλια
 

Επισκέπτης
Kαι η Ρουμανα Παόλα αξιζει εκει τα λεφτά της.
Πολυ καλή επίλογη (μαζί με την Ναταλί)

όντως πολύ καλή, αλλά πουτάνα με όλη τη σημασία της λέξης... σε καιρό κρίσης χρεώνει τη ποδολαγνεία για παράδειγμα με extra 20€! :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom