Νέα

Σοκ: Ρωσίδα 21 ετών με Aids σκορπά το θάνατο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα don kihotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 557K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
H ανακοίνωση του ΚΕΕΛΠΝΟ αν και την έβαλαν κι άλλοι προηγουμένως.
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Λοιπόν αυτό το περιστατικό να γίνει αφορμή να μπει ένα μόνιμο banner που θα βγάζει μάτι στην αρχική ή στο forum που θα ενημερώνει τους επισκέπτες του site για τους κανόνες ασφαλούς sex, την αυστηρή χρήση προφυλακτικού για οποιαδήποτε επαφή με πόρνη και το διαχωρισμό της θέσης του site από κριτικές που αναφέρουν ακάποτα, γλειφομουνια κλπ. Εκτός από τους μερακληδες μπουρδελιαρηδες εδώ μπαίνουν και πολλά 18χρονα ή και ανήλικοι που ψάχνονται για την πρώτη φορά και μπορεί διαβάζοντας διάφορα αχαρακτήριστα να κάνουν το λάθος που θα πληρώνουν μια ζωή. Και δεν είναι μόνο το Aids, και μια ηπατίτιδα Β αρκεί να σου γαμησει την υγεία, πόσο μάλλον αν την ψωνίσεις ανήλικος.
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
:jerking:

Ρε παιδια, ας οργανωθουμε λιγο
Εδω το ερωτημα ειναι συγκεκριμενο: Προκειται για τη Νατασσα?? Ή για καποια αλλη?
Παρεμπιπτοντως, γωνια με Αχαρνων ειναι το 27, κι εγω ειμαι σχεδον σιγουρο οτι αυτο εννοουν...
Αλλα, οπως και να 'χει... Εγω δεν εχω καταλαβει κατι: H Nατασσα που λετε, δουλευε στο 22 πανω δεξια?
Ας πει καποιος επιτελους
Σου ξαναλεω λοιπον οτι μεταφερω πληροφοριες. Ετσι λενε.
Δεν μπορουμε να ειμαστε σιγουροι οτι ειναι αυτη. Πως θα μπορουσαμε αλλωστε?
Παρε το ΚΕΕΛΠΝΟ να μαθεις.
Το μαγαζι αυτο (Φωκαιας 22Β) λεγανε οτι το κλεισανε και στην περιοχη τωρα ολα τα μαγαζια ειναι ανοιχτα.
Συναγωνιστες ανεφεραν πως εμαθαν απο αλλες κοπελλες πως ειναι αυτη.
Τιποτα δεν εχει επιβεβαιωθει.
Τραβα βολτα μονος σου να μαθεις τι παιζει.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
Λοιπόν αυτό το περιστατικό να γίνει αφορμή να μπει ένα μόνιμο banner που θα βγάζει μάτι στην αρχική ή στο forum που θα ενημερώνει τους επισκέπτες του site για τους κανόνες ασφαλούς sex, την αυστηρή χρήση προφυλακτικού για οποιαδήποτε επαφή με πόρνη και το διαχωρισμό της θέσης του site από κριτικές που αναφέρουν ακάποτα, γλειφομουνια κλπ. Εκτός από τους μερακληδες μπουρδελιαρηδες εδώ μπαίνουν και πολλά 18χρονα ή και ανήλικοι που ψάχνονται για την πρώτη φορά και μπορεί διαβάζοντας διάφορα αχαρακτήριστα να κάνουν το λάθος που θα πληρώνουν μια ζωή. Και δεν είναι μόνο το Aids, και μια ηπατίτιδα Β αρκεί να σου γαμησει την υγεία, πόσο μάλλον αν την ψωνίσεις ανήλικος.
Σωστό. Θα γίνει.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
εντομεταξυ παλια στο μεταξουργειο στο περδικα 3

ειχε κολησει ενα χαρτι η δημοτικη  οτι το μαγαζι αυτο δεν εχει αδεια λειτουργιας, και οτι τα κοριτσια δεν εχουν αδεια εργασιας και χαρτι γιατρου  :headbang: :headbang: :headbang: :helpplea:

και ομως, σαν καλος μαλακας ξαναπηγαινω...

την κοπελα που λετε, παιζει να την εχω πετυχει σε τσαρκα..  ελα ομως που δεν φενεται εξωτερικα οταν καποιος ειναι φορεας..


το νου σας μαγκες... εχουμε που εχουμε ολα τα αλλα προβληματα, μην εχουμε το νου μας και την υγεια τωρα...

 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
 Δεν γαμω κώλο που κλάνει
 ούτε μουνί που κατουρει
 τηνε παίζω με το χέρι
 με φωνάζουν ντερρπεντέρη
 και την έχω καθαρή!


Μάγκες όσοι πηγατε κατα κει κάντε έναν έλεγχο...
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Λοιπόν, επέστρεψα από επιτόπια και επιτέλους μπορώ να γράψω (γιατί με κινητή και τις μαλακίες που γράφονται δεν έπιανα σειρά για απάντηση).

Έχουμε και λέμε:

- Φω24 ανοιχτό - δούλευε ένα ξανθό μπαζομίλφ
- Φω27Βκα ανοιχτό - δυο ρωσιδόφατσες, μια ξανθιά και μια καστανή, μέτριες σε ύψος
- Φω27Βπα - δεν ανέβηκα, είχε φωτάκι όμως και επιγραφή οπεν
- Φω22 ανοιχτή η εξώπορτα και ανοιχτά τα πάνω αριστερά και κάτω. Πάνω αριστερά ένα καστανό μπάζο. Κάτω δεν πήγα, είχε όμως φως.
Μόνο το πάνω δεξιά ήταν κλειστό - αλλά απλά κλειδωμένο. Δεν είχε χαρτί, δεν είχε σφραγίδα, δεν είχε καμιά ένδειξη ότι έχει σφραγιστεί.

Αυτά που καταλαβαίνω είναι τα εξής:

1. το ΚΕΕΛΠΝΟ τα έκανε σκατά.

Κατ' αρχάς, Φω22Β ΔΕΝ υπάρχει. Η πόρτα που βγάζει στην αυλή είναι μία και αυτή παίρνει νούμερο. Τα νούμερα πάντα μπαίνουν στην εξώπορτα.
Σιγά δηλαδή μην βάζουμε και νούμερα στα διαμερίσματα στις πολυκατοικίες. Επίσης, μέσα, καμία πόρτα δεν έχει νούμερο.
Άρα λέγοντας 22Β θα μπορούσαν κάλλιστα να εννοούν οποιοδήποτε από τα 3.

Επιπλέον, δεν είναι μόνο η διαφορά στην ηλικία, που είναι αμελητέα. Δεν δόθηκε όνομα, η εθνικότητα είναι λίγο φλου, δεν υπάρχει περιγραφή και χαρακτηριστικά. Αρχίδια μύδια. Ακόμα και η μέρα δεν είναι σίγουρη - η ανακοίνωση κάνει λόγο για εργαστηριακό έλεγχο, άρα το ντου μπορεί να έγινε και προ 2 ημερών ή 2 εβδομάδων και να πήραν δείγμα.

2. επειδή στο μεταξύ έριξα και δυο πούτσες:

- στο Μετάξι, που πέρασα με γνωστή, δήλωσε άγνοια. Αφού μου είπε ότι κάνει τα τεστ (την πιστεύω αλλά δεν έχει σημασία) μου ανέφερε ότι είχε ακούσει για μια τέτοια περίπτωση, αλλά πριν 2-3 μήνες.
- στην Φυλής που πήρα μια γνωστή μου, όταν το άκουσαν αυτή και η τσατσά με κυττούσαν λες και τους μιλούσα για τους ουιγούρους στην άνυδρη έρημο Γκόμπι.

Στην Φυλής, πολλά μαγαζιά κλειστά (Φυ92 όλα, Φυ73, ΜΠ πάνω κάτω, τσιμπουκάδικα στην Διδύμου) ενώ παραδόξως πλην ενός στο 22 και του 17πα, όλα στην Φωκαίας ήταν ανοιχτά.
 

markusvanbihten

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2012
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τους πολίτες που είχαν επισκεφθεί τον οίκο ανοχής επί της οδού Αχαρνών και Φωκαίας 22 Β στην περιοχή του Αγίου Παντελεήμονος στην Αθήνα και πιθανόν να συνευρέθηκαν με την οροθετική Ρωσίδα ιερόδουλη «καλεί» με επείγουσα ανακοίνωσή του το Κέντρο Ελέγχου Λοιμώξεων και Πρόληψης Νοσημάτων (ΚΕΕΛΠΝΟ) ζητώντας τους να επικοινωνήσουν με τις αρμόδιες υγειονομικές υπηρεσίες.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Εμενα μου κανει εντυπωση το εξης σχολιο στο αρθρο................


Σύμφωνα με τους ειδικούς των Κινητών Μονάδων του ΚΕΕΛΠΝΟ, παρά το γεγονός ότι η HIV λοίμωξη που προκαλεί το AIDS ανακόπτεται με τη χρήση προφυλακτικού κατά τη σεξουαλική επαφή, οι σεξουαλικές επαφές των επισκεπτών των οίκων ανοχής οίκους ανοχής γίνονται κατά κόρον χωρίς προφυλακτικό.

 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Εμενα μου κανει εντυπωση το εξης σχολιο στο αρθρο................


Σύμφωνα με τους ειδικούς των Κινητών Μονάδων του ΚΕΕΛΠΝΟ, παρά το γεγονός ότι η HIV λοίμωξη που προκαλεί το AIDS ανακόπτεται με τη χρήση προφυλακτικού κατά τη σεξουαλική επαφή, οι σεξουαλικές επαφές των επισκεπτών των οίκων ανοχής οίκους ανοχής γίνονται κατά κόρον χωρίς προφυλακτικό.


ο "αχόρταγος" το γράφει...δεν είναι επίσημη ανακοίνωση-σελίδα..θα μπορούσε να'ναι σάλια !?
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
το γράφει το ΚΕΕΛΠΝΟ, δεν είναι μούφα.Απλά το κάθε site έχει γραψει την είδηση. Συνεπώς, ό,τι κάνετε, με προφυλακτικό.
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Εμενα μου κανει εντυπωση το εξης σχολιο στο αρθρο................


Σύμφωνα με τους ειδικούς των Κινητών Μονάδων του ΚΕΕΛΠΝΟ, παρά το γεγονός ότι η HIV λοίμωξη που προκαλεί το AIDS ανακόπτεται με τη χρήση προφυλακτικού κατά τη σεξουαλική επαφή, οι σεξουαλικές επαφές των επισκεπτών των οίκων ανοχής οίκους ανοχής[size=10pt] γίνονται κατά κόρον χωρίς προφυλακτικό[/size].


Πιπες λεει
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
To γράφω για να το δείτε και εδώ. Είναι όντως Φωκαίας 22Β. Όπως μπαίνεις το πάνω δεξιά. Μια τρύπα. Ρώτησα εκεί και κάτι τσατσάδες και μου το επιβεβαίωσαν και αυτές.

Τώρα ποια κοπέλα δούλευε εκεί δεν γνωρίζω...
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Λοιπον, 22Β δεν υπαρχει!
Πανω δεξια δουλευε μεταξυ αλλων και η Αννα (η οποια ομως δηλωνε 19, αν δεν κανω λαθος)
Εδω λεγεται κυριως για μια Νατασσα- που εγω δεν την ξερω
Ειμαστε τοσες χιλιαδες μαλακες σ' αυτο το σαιτ
Ας παει καποιος να ρωτησει ΕΥΘΕΩΣ, να παρει μια απαντηση ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ και να μας πει
Δεν παει αλλο με τις ανακριβειες και τις μουφες- ΕΛΕΟΣ!
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
To γράφω για να το δείτε και εδώ. Είναι όντως Φωκαίας 22Β. Όπως μπαίνεις το πάνω δεξιά. Μια τρύπα. Ρώτησα εκεί και κάτι τσατσάδες και μου το επιβεβαίωσαν και αυτές.

Τώρα ποια κοπέλα δούλευε εκεί δεν γνωρίζω...

κ ο Στ.Χιος  το 22β ειπε πριν στο μακελειο.εγκυροτατος  :grin: :grin:
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Λοιπον, 22Β δεν υπαρχει!
Πανω δεξια δουλευε μεταξυ αλλων και η Αννα (η οποια ομως δηλωνε 19, αν δεν κανω λαθος)
Εδω λεγεται κυριως για μια Νατασσα- που εγω δεν την ξερω
Ειμαστε τοσες χιλιαδες μαλακες σ' αυτο το σαιτ
Ας παει καποιος να ρωτησει ΕΥΘΕΩΣ, να παρει μια απαντηση ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ και να μας πει
Δεν παει αλλο με τις ανακριβειες και τις μουφες- ΕΛΕΟΣ!

Πάνω έχει δύο, αναφερόμαστε ΣΤΟ ΔΕΞΙΑ ! απλά το επισημαίνω.

Τώρα ποια είναι η Νατάσσα δεν γνωρίζω. Ούτε ποιο είναι το όνομα της κοπέλας.
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Γιατί μερικοί απαξιώνουν ακόμα κι αυτή την ανακοίνωση? Η κλασική νοοτροπία του Έλληνα, "έλα μωρέ, μαλακίες λένε", γιατί φυσικά τα ξέρουμε όλα και ό,τι κάνουμε είναι σωστό. Δε νομίζω κανείς να πήγαινε με μια εκδιδόμενη κοπέλα έστω και με προφυλακτικό αν ήξερε ότι έχει aids. Αντί να το πάρετε στα σοβαρά, προσπαθείτε να το υπονομεύσετε? Γιατί? Για να'χετε το κεφάλι σας πιο ήσυχο μην τυχόν έχετε κάνει καμμιά μαλακία? Εμείς οι ίδιοι θα 'πρεπε να ζητάμε να είναι νόμιμες οι κοπέλες και να περνάνε γιατρούς κι όχι να κοκορευόμαστε αν μας έκαναν ακάποτα ή τις γλύψαμε. Μακάρι κάποτε τα μπουρδέλα να γίνουν νόμιμα κι όταν λέω νόμιμα, να είναι ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ οι συνθήκες μέσα, να έχουν χαρτιά, οι κοπέλες από γιατρούς, και να μην κάνουν ακάποτες πίπες και γλυφομούνια.
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Πάνω έχει δύο, αναφερόμαστε ΣΤΟ ΔΕΞΙΑ ! απλά το επισημαίνω.

Τώρα ποια είναι η Νατάσσα δεν γνωρίζω. Ούτε ποιο είναι το όνομα της κοπέλας.
Καλά, το όνομα της κόθε κοπέλας και η καταγωγή της, όπως και η ηλικία της, είναι μεταβαλλόμενα στοιχεία στους χώρους αυτούς. Εξάλλου οι μισές εκδιδόμενες στο Μετάξι και στη Φυλής Άννες "βαφτίζονται"! Εύχομαι πάντως να μην έχει προσβληθεί κάποιος συναγωνιστής και η κοπέλα να τύχει κάποια αγωγής ώστε να μην εκδηλωθούν συμπτώματα. Ελπίζω να μην την πετάξουν σα σκυλί στη χώρα της και ΟΚ, λύθηκε το πρόβλημα.
 

dimitrakis123456789

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2011
Μηνύματα
1.030
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
τι εγεινε παληκαρια πολυ ανυσυχια αποψε στο σαιτ.κλασαμε μεντες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom