Νέα

Σοκ: Ρωσίδα 21 ετών με Aids σκορπά το θάνατο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα don kihotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 557K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
φιλε πολυ μεγαλο κριμα ειναι και νεα..αλλα οπως λενε πιο πανω δουλευουνε κανονικα ολα τα σπιτακια στην φυλης!! γιατι δεν την πηγαινες?
γιατι μανουριασαμε την τεταρτη γιατι με εκραξε οτι δεν περναω και τσατσα γνωστη μου την εκραξε και ψιλοβριστικαμε

Παιδιά οκ, δεν πέθανε η κοπέλα, ψυχραιμία! Σήμερα, με τα φάρμακα που υπάρχουν νομίζω δύσκολα πεθαίνεις από το aids.Μπορούν να σε συντηρήσουν σε πολύ καλό επίπεδο ζωής για πάρα πολλά χρόνια.Ψυχραιμία και προσοχή!
ρε φιλε δεν ειναι μονο ο θανατος
ειναι οτι δεν μπορει να κανει οικογενεια (ονειρο για τις περισσοτερες)
δεν μπορει να ξαναδουλεψει
ειναι μεσα και αν την κατηγορησουν οτι το ηξερε μπορει να μεινει για πολυ καιρο
99% θα μαθει η οικογενεια της τι εκανε στην ελλαδα...
μαλακα ΤΗΝ ΓΑΜΗΣΕ

πραγματικα ενω εχω αντιμετωπισει πολυ χειροτερα πραγματα νιωθω ΣΚΑΤΑ...

 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Συγχαρητήρια λοιπόν στο κράτος που δίνει φως-νερο-ρευμα στα παράνομα σπίτια που παίζουν με την υγεία των πελατών και τα ανέχεται να υπάρχουν αλλά και σε όσους ΔΕΝ θέλουν να συμμορφωθούν με τους κανόνες υγιεινής.
 

Επισκέπτης
γιατι μανουριασαμε την τεταρτη γιατι με εκραξε οτι δεν περναω και τσατσα γνωστη μου την εκραξε και ψιλοβριστικαμε
ρε φιλε δεν ειναι μονο ο θανατος
ειναι οτι δεν μπορει να κανει οικογενεια (ονειρο για τις περισσοτερες)
δεν μπορει να ξαναδουλεψει
ειναι μεσα και αν την κατηγορησουν οτι το ηξερε μπορει να μεινει για πολυ καιρο
99% θα μαθει η οικογενεια της τι εκανε στην ελλαδα...
μαλακα ΤΗΝ ΓΑΜΗΣΕ

πραγματικα ενω εχω αντιμετωπισει πολυ χειροτερα πραγματα νιωθω ΣΚΑΤΑ...
γονεις δεν θα μαθουν τιποτα αμα δεν το πει η ηδια..γιατι εχει περασει τα 18 εδω και 3-4 χρονια;)
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Tα ρεπορταζ λενε ότι οι άνθρωποι του ΚΕΕΛΠΝΟ και της Αστυνομίας όταν έκαναν τον έλεγχο στην κοπέλα, είδαν αρκετούς που την περίμεναν για να περάσουν.Είδε κανείς τίποτα περίεργο, όπως ας πούμε να τους διώξουν ή κάτι τέτοιο?
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
ΚΑΙ αυτο το συμβαν αποδεικνυει την ηλιθιοτητα της ελληνικης γραφειοκρατιας
Δεν επιτρεπεται να υπαρχουν παρανομα και ημινομιμα σπιτια
Επρεπε να νομιμοποιηθουν ΟΛΑ, να πληρωνουν εναν σταθερο φορο για καθε μηνα λειτουργιας, να περνανε απο υποτυπωδεις υγειονομικους ελεγχους (οχι αυστηρους γτ θα εκλεινε το 85%) και το θεμα να ειναι υπο ελεγχο
Τωρα που ειναι ολα στον αερα ποιος κερδιζει? Μονο οι μιλημενοι μπατσοι που πουλανε προστασια
Και τα αλλα τρωκτικα του κρατους
Το μηνυμα απο αυτο το τραγικο συμβαν πρεπει να ειναι ενα: ΝΟΜΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΡΑ!
 

Επισκέπτης
Tα ρεπορταζ λενε ότι οι άνθρωποι του ΚΕΕΛΠΝΟ και της Αστυνομίας όταν έκαναν τον έλεγχο στην κοπέλα, είδαν αρκετούς που την περίμεναν για να περάσουν.Είδε κανείς τίποτα περίεργο, όπως ας πούμε να τους διώξουν ή κάτι τέτοιο?
φιλε μπορει να ειναι και ψεματα ολο το σκηνικο αφου λενε οτι δουλευουν ολα στην φωκαιας...αλλα αμα ειναι αληθεια κριμα ρε συ..φαντασου το κοριτσι το ξενο που δεν ξερει καλα ελληνικα να κλεει τωρα να μην κοιματε και να ειναι πανικοβλημενο στο αστυνομικο τμημα..πακετο μεγαλο/
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Tα ρεπορταζ λενε ότι οι άνθρωποι του ΚΕΕΛΠΝΟ και της Αστυνομίας όταν έκαναν τον έλεγχο στην κοπέλα, είδαν αρκετούς που την περίμεναν για να περάσουν.Είδε κανείς τίποτα περίεργο, όπως ας πούμε να τους διώξουν ή κάτι τέτοιο?

Απ' ότι μπορώ να καταλάβω, δεν έγινε σύλληψη επί τόπου. Γράφει κάποιο ρεπορτάζ καθαρά, ότι η αστυνομία την έψαξε και την βρήκε.
Εφόσον δε γίνεται και λόγος για εργαστηριακό έλεγχο, τότε ίσως να μην είχαν και το αποτέλεσμα άμεσα.
Εκτός και αν κάνει λόγο για τον έλεγχο εξακρίβωσης που γίνεται στα θετικά αποτελέσματα.

Γενικά, μας τα λένε πολύ συγκεχυμένα... περισσότερο για αβάντες στον κλάψα και τον χρυσαυγουλίδη μου φαίνεται.
 

tassos7

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2009
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0
φιλε μπορει να ειναι και ψεματα ολο το σκηνικο αφου λενε οτι δουλευουν ολα στην φωκαιας...αλλα αμα ειναι αληθεια κριμα ρε συ..φαντασου το κοριτσι το ξενο που δεν ξερει καλα ελληνικα να κλεει τωρα να μην κοιματε και να ειναι πανικοβλημενο στο αστυνομικο τμημα..πακετο μεγαλο/

ρε φιλαρακι να μην γινοταν πουτανα το κοριτσι..να καθαριζε σκαλες το κοριτσι ή να
προσεχε καναν γερο...πλακα κανεις?
 

Επισκέπτης
Απ' ότι μπορώ να καταλάβω, δεν έγινε σύλληψη επί τόπου. Γράφει κάποιο ρεπορτάζ καθαρά, ότι η αστυνομία την έψαξε και την βρήκε.
Εφόσον δε γίνεται και λόγος για εργαστηριακό έλεγχο, τότε ίσως να μην είχαν και το αποτέλεσμα άμεσα.
Εκτός και αν κάνει λόγο για τον έλεγχο εξακρίβωσης που γίνεται στα θετικά αποτελέσματα.

Γενικά, μας τα λένε πολύ συγκεχυμένα... περισσότερο για αβάντες στον κλάψα και τον χρυσαυγουλίδη μου φαίνεται.
φιλε μου μυριζει σαπιο θεμα και ψευτικο διοτι ..δεν  υπαρχει Φωκαιας 22Β !!!! και το περιεργο ειναι πως ψαξανε μια...ενω γεματοι ειναι με aids εκει ..
 

Επισκέπτης
ρε φιλαρακι να μην γινοταν πουτανα το κοριτσι..να καθαριζε σκαλες το κοριτσι ή να
προσεχε καναν γερο...πλακα κανεις?
ενταξει μαλακια της πολλες το ρισκαρουνε και ας ξερουνε οτι κολλαει απο αυτο...
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.039
Κριτικές
7
Like
9.742
Πόντοι
1.686
Για να μην πανικοβάλλεστε ,διαβάστε άρθρα από το επιστημονικό περειοδικό

AIDS .Η πιθανότητα να κολλήσει ένας ΑΝΤΡΑΣ από μια γυναίκα οροθετική ,

που την πηδάει ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ,

είναι μικρότερη από μία στις 2500 ! (για μία επαφή )

Επίσης ,όσον αφορά την κοπέλα ,να ξέρετε οτι ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ

θεραπευεται ΠΛΗΡΩΣ (βλ. Magic Johnson) και μερικοί θεραπεύονται ΧΩΡΙΣ ΦΑΡΜΑΚΑ

τεκμηριωμένα !
 

tassos7

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2009
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0
ενταξει μαλακια της πολλες το ρισκαρουνε και ας ξερουνε οτι κολλαει απο αυτο...

εμενα ειλικρινα στα αρχιδια μου το κοριτσι (σορρυ αν εκφραζομαι απρεπως)
αυτους που λυπαμαι ειναι τα παιδια που σε μια στιγμη καυλας πηγαν μαζι της
και τωρα θα χουν χασει τον υπνο τους...αυτους λυπαμαι και οχι αυτη που ηταν επιλογη
της να στηνει κωλο στον καθε βρωμιαρη πακιστανο κτλ
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
φιλε μου μυριζει σαπιο θεμα και ψευτικο διοτι ..δεν  υπαρχει Φωκαιας 22Β !!!! και το περιεργο ειναι πως ψαξανε μια...ενω γεματοι ειναι με aids εκει ..

ΡΕ ΕΙΣΑΙ ΧΑΖΟΣ ; ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΙ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΠΙΟ ΠΙΣΩ ; 22Β ΒΑΦΤΙΣΑΝΕ ΤΟ ΠΑΝΩ ΔΕΞΙΑ. Η ΝΑΤΑΣΣΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΕΛΟΣ.
 

Επισκέπτης
εμενα ειλικρινα στα αρχιδια μου το κοριτσι (σορρυ αν εκφραζομαι απρεπως)
αυτους που λυπαμαι ειναι τα παιδια που σε μια στιγμη καυλας πηγαν μαζι της
και τωρα θα χουν χασει τον υπνο τους...αυτους λυπαμαι και οχι αυτη που ηταν επιλογη
της να στηνει κωλο στον καθε βρωμιαρη πακιστανο κτλ
για πιο λογο να χασουνε τον υπνο τους?αφου ολοι μας εχουμε πηδηξει πουτανα με aids.χωρις να το ξερουμε ..απλα και aids να εχει η κοπελα με καποτα δεν κολλας με τιποτα;) και πιο καλα ειναι απο μουνι το χωσιμο ..ειναι πιο ασφαλες:!!!!  :rockon:
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Σε μια στιγμή καυλας κάνεις γλυφομούνια και δέχεσαι ακάποτα? Sorry δεν ειναι έτσι. Τότε να πούμε και για την κοπέλα ότι πιθανόν σε μία στιγμή καύλας έκανε εκτός οικου κανά ακάποτο γαμήσι.Δεν ξέρεις αν το γνώριζε η κοπέλα για να πεις ότι δε σε νοιάζει. Αν δεν το ήξερε, είναι πολύ κρίμα και για την κοπελα να ταλαιπωρείται τώρα.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Και κάτι τελευταίο. Επειδή διαβάζω κριτικές, μιας και δεν την έχω τιμήσει και δεν μου έρχεται και στο μυαλό ποια μπορεί να είναι, πέραν του ότι την έχουν τιμήσει αρκετά αξιόλογα μέλη, περιγράφεται πάντα σαν κοπέλα νορμάλ σωματότυπου αν όχι με πιασίματα.

Λοιπόν, όταν κάποιος φορέας μεταβεί στην φάση του συνδρόμου, περνάει από μια περίοδο που λέγεται γουέιστινγκ, δηλαδή καίγεται τελείως το σώμα του. Συνήθως καταλήγει αδύνατος σαν χτικιάρης, χώρια την αδυναμία που προκαλεί η ασθένεια. Οι περιγραφές της Νατάσας δεν δείχνουν κάτι τέτοιο.
 

tassos7

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2009
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0
Σε μια στιγμή καυλας κάνεις γλυφομούνια και δέχεσαι ακάποτα? Sorry δεν ειναι έτσι. Τότε να πούμε και για την κοπέλα ότι πιθανόν σε μία στιγμή καύλας έκανε εκτός οικου κανά ακάποτο γαμήσι.Δεν ξέρεις αν το γνώριζε η κοπέλα για να πεις ότι δε σε νοιάζει. Αν δεν το ήξερε, είναι πολύ κρίμα και για την κοπελα να ταλαιπωρείται τώρα.

εγω και με τριπλη καποτα να χα παει με την εν λογω θα με ειχε λουσει κρυος ιδρωτας τωρα. εννοειται ΧΟΝΤΡΗ ΜΑΛΑΚΙΑ
οποιου κανει ακα σε μπουρδελο.επισης για την κοπελα 99% το παρασημο το κολησε στη δουλεια.οπως εστρωσε θα κοιμηθει φιλε
ειλικρινα δεν με ενδιαφερει καθολου γι αυτη που διαλεξε το ευκολο κερδος στη ζωη της..και το ξαναλεω σιγουρα δεν ειναι η μονη.
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Δε νομίζω να είπαν πουθενα ότι η κοπέλα είχε εκδηλώσει συμπτώματα ή ότι φαινόταν.Αλήθεια, έχει κανείς καμμιά φωτό της? Χωρίς πρόσωπο φυσικά να φαίνεται.
 

tassos7

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2009
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0
Και κάτι τελευταίο. Επειδή διαβάζω κριτικές, μιας και δεν την έχω τιμήσει και δεν μου έρχεται και στο μυαλό ποια μπορεί να είναι, πέραν του ότι την έχουν τιμήσει αρκετά αξιόλογα μέλη, περιγράφεται πάντα σαν κοπέλα νορμάλ σωματότυπου αν όχι με πιασίματα.

Λοιπόν, όταν κάποιος φορέας μεταβεί στην φάση του συνδρόμου, περνάει από μια περίοδο που λέγεται γουέιστινγκ, δηλαδή καίγεται τελείως το σώμα του. Συνήθως καταλήγει αδύνατος σαν χτικιάρης, χώρια την αδυναμία που προκαλεί η ασθένεια. Οι περιγραφές της Νατάσας δεν δείχνουν κάτι τέτοιο.

φορεας λενε ρε φιλε. αν εισαι φορεας δεν εχεις ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ συμπτωμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom