Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bakis13

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
228
Like
36
Πόντοι
1
Καλό βόλι στους συναγωνιστές στην Σόφια...Κάντε και κανα test drive από τα sites και περιμένουμε τα σχόλια σας. Ελπίζω το άλλο ΠΣΚ να είμαι και γω Σόφια γιατί μου έχει λείψει...Μάλλον μόνος θα ανέβω και αν κάποιος συναγωνιστής έχει προγραμματίσει ταξίδι 7-9 Μαίου τα λέμε με πμ.

 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Πάντως συγγενικό μου πρόσωπο (γυναίκα) που γύρισε από Σόφια χθες και μου έλεγε το πως πέρασε μένοντας στο Kempinski είχε μόνο παινέματα για τις Βουλγάρες... τ' αμάξια που τις περιμένανε απ' έξω και τους άσβερκους τύπους...
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Πάντως συγγενικό μου πρόσωπο (γυναίκα) που γύρισε από Σόφια χθες και μου έλεγε το πως πέρασε μένοντας στο Kempinski είχε μόνο παινέματα για τις Βουλγάρες... τ' αμάξια που τις περιμένανε απ' έξω και τους άσβερκους τύπους...

τι εννοεις φιλε μου ?
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Εννοώ ότι είπε για τις Βουλγάρες που είναι πανέμορφες και σαν μοντέλα κλπ κλπ... και για τους άσβερκους που τις περιμένουν στην ρεσεψιόν... απλά πράγματα... Απλά δεν περίμενα τόσα καλά λόγια για γυναίκες από άλλη γυναίκα!
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Εννοώ ότι είπε για τις Βουλγάρες που είναι πανέμορφες και σαν μοντέλα κλπ κλπ... και για τους άσβερκους που τις περιμένουν στην ρεσεψιόν... απλά πράγματα... Απλά δεν περίμενα τόσα καλά λόγια για γυναίκες από άλλη γυναίκα!

μιλας για βουλγαρες πουτανες η για νορμαλ γκομενες που τα εχουν με ασβερκους βουλγαρους?
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
193
Like
58
Πόντοι
1
ραπορτο γρηγορο μιας και ειμαστε με ενα φιλο σοφια απο χθες το βραδυ.πιασαμε δωματιο τσαρκο τσελο τιμη για δυο διπλα standard δωματια για δυο νυχτες 216 ευρω (54 ευρω δωμ.βραδυ).ωραια μεγαλα καθαρα δωματια και κυριως κανενα μα κανενα προβλημα να φερεις οποιες και οσες γυναικες θελεις.αριβαραμε απογευμα παρασκευης γυρω στις 7(ηρθαμε οδικος απο αθηνα-σημ.μεγαλη τσαπου τα κλειστα τεμπη η διαδρομη απο αγιοκαμπο μαρτυριο).κατευθειαν στο ξεν. (ειχαμε δει τη διαδρομη απο google earth)μετα απο σχετικη ξεκουραση,- τι σχετικη δηλαδη την επεσα κατα τις 8 και ξυπνησα 12- και επειδη ηταν αργα την καναμε για κλεοπατρα καπακι.μετα απο συντομο κοζι ο φιλος μου κεντραρε τον πρωτο στοχο.το ονομα αυτης ελλη καστανοξανθη γυρω στο 1.70 μεγαλο φυσικο στηθος, ωραιο προσωπο ,κωλαρα και μπολικη τρελα (χαβαλε).γρηγορα γιναμε καρε με την προσθηκη της σισης, αυτη ηταν για τα δικα μου γουστα , ομορφο μελαχροινο αδυνατο με πεταχτο κωλαρακι καλοσχηματισμενο και στηθος απο αυτο που χωραει στην παλαμη. κερασαμε ποτο (στανταρ διαδικασια τα ξερετε)ηπιαμε και μεις αλλο ενα και κανονισαμε για τα περαιτερω.κοστος ποτα δικα μας και κοριτσιων 124 λεβα (10 λεβα εισοδος 24 λεβα 4 μπιρες 90 λεβα 2 ποτα κοριτσιων). απο 150 λεβα δωσαμε στα κοριτσια για μια ωρα στο ξενοδοχειο μας , τα χρηματα τα δωσαμε πριν φυγουμε απο το μαγαζι και βουρ για το ξενοδοχειο.επειδη ο λακαμας ο φιλος μου τα πρηζει να την κανουμε σταματαω προς το παρον εδω και θα επανερθω με τις εντυπωσεις απο τη μαχη  :knockinb:.

:think: :think: ...μηπως τρωγαμε μαζι πρωινο την Κυριακη???  :2funny: :2funny:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
μιλας για βουλγαρες πουτανες η για νορμαλ γκομενες που τα εχουν με ασβερκους βουλγαρους?

Για Βουλγάρες πουτάνες μου είπε αλλά εκθείασε και γενικά όλες τις Βουλγάρες...
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Για Βουλγάρες πουτάνες μου είπε αλλά εκθείασε και γενικά όλες τις Βουλγάρες...

οι πουτανες δεν εχουν προβλημα αμα βλέπουν χρημα αν ο αλλος ειναι ασβερκος :2funny:
γενικα ομως ναι οι βουλγαρες ειναι μουναρες και γουσταρουν το καμακι :rockon:
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
193
Like
58
Πόντοι
1
ναι μαζι τρωγαμε  :bounce-glasses: εμεις την καναμε καμμια ωρα μετα για αθηνα εσεις καθησατε?

...και εμεις μετα το πρωινο την καναμε... Ειχα μια δουλιτσα στην Doupnitsa κανα δυωρο υποθεση και μετα επιστροφη... Αν ξαναπατε να τα λεμε...
 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα θα ειναι κανεις επανω 13 και 14 μαι εαν ναι ας μου στειλει ενα ΠΜ
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
10/5 ΕΩΣ 12/5 ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΠΑΝΩ
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1

bakis13

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
228
Like
36
Πόντοι
1
Πολύ καλό το βιντεάκι αλλά μόλις ήρθα Σόφια για πραγματικά test-drive....Θα σας ενημερώσω...
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
ρε συναγωνιστες  Δευτερα στις 6 το απογευμα θα ειμαι στη Σοφια θα ειναι κανενας παλιος επανω ????
 

bakis13

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
228
Like
36
Πόντοι
1
Γράφω κάτι στα γρήγορα από την χθεσινή εμπειρία γιατί περιμένω ένα καυλάκι σε λίγο: Πήρα τελικά τρίωρο την Ντιάνα με 250 λέβα γιατί ήθελα να πάω στα σίγουρα για πρώτο βράδυ.Πολύ καλό τριωράκι με καλό σεξ,φανταστική πίπα και πολύ χαβαλέ όπως πάντα.Είναι κάτι σίγουρα καλό όπως έχω ξαναγράψει αλλά σίγουρα υπάρχουν και καλύτερα.Θα έπερνα και δεύτερο ραντεβού αλλά έχουμε και μία πιτσιρίκα-σχέση να ικανοποιήσουμε και συνεχίζω σήμερα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom