Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
Συναγωνιστη Lastmoican 11 το πρωι παω Φιλιππουπολη αλλα το απογευμα θα ειμα Σοφια κανονισε να βρεθουμε
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Συναγωνιστη Lastmoican 11 το πρωι παω Φιλιππουπολη αλλα το απογευμα θα ειμα Σοφια κανονισε να βρεθουμε
katse na valo ligo salio sto daxtulo mou, na to shkoso ston aera kai na dw pou eisai....
pws tha se brw re su???
steile ena pm an thes me tilefono!
akou na kanonisw kiolas....
haha
 

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
Συναγωνιστες καλημερα τετοια ωρα που ειναι !!!
Λοιπον περγιραφη ταξιδιου

1η Μερα 10/5/2005 --> Ουδεν κακον αμιγες καλου:
Εχοντας στειλει mail στη Τiffany και εχοντας παρει απαντηση παω στο Ελ.Βενιζελος φτιαγμενος (ενεκα οι καλες κριτικες)
μετα απο πολλα SMS  9 η συναντηση τελικα ματαιωθηκε λογω "δυσκολων ημερων" τοτε συνειδητοποιησα γιατι ποτε δεν γουσταρα στη Φυσική Περιόδους και Ταλαντωσεις..... πκρια αλυπητη... Τι να κανω τι κοπαναω απο το Sheraton να παρω λιγο αερα και αντι να παω ευθεια παω αριστερα  και πεφτω σε μια Θεα!!!!!!!!!!!!!! bourou bourou και ο ταλαιπωρος χαθηκα (το παιζω Ξανθοπουλος) καταληγουμε στο Flocaffe αφου τρωμε κατι ελαφρυ παμε στο Buda bar και bourou bourou και ετσι και αλοιως και αλοιωτικα παμε στο δωματιο και εκει μια ακομα εμπειρια καλη η τυπισα ισως να εχει μελλον αλλα για την ωρα οχι και πολλα πραγματα.
Συνοψη α ρε Tiffany απο το τιποτα καλη ειναι και η Πναγιωτενα απο λεφτα ξοδεψα τα περιπου 70 eur

2h Mera 11/5/2005
Οπως ελεγε το προγραμμα εγερση νωρις τι πρωι ταξιδι στη Φιλιππουπολη (για δουλεια) και επιστροφη στις 7:30 το βραδι, μετα εξοδος για φαγητο στο PERLA το εστιατοριο (ρε μαγκες τι μαφια εχει εκει μεσα και σβερκους εχουν οι τυποι)  με συναδελφους και μετα τι ???? Σιγουραντζα Cleopatra!!!!! για Τριτη βραδι πολυ κινηση  τα παλια je t'aime χαιρετουν το καλο παληκαρι και η Manager ψαχνει να μας βρει τραπεζι.  Η manager (η ξανδια) πρωτη φορα τη ειδα με παντελονι και μιλαμε (speakaroume ) για πολλη σουφρα ισως το ασπρο λινο πανελονι δεν ειναι το style της. Σημεωτεον τη φυστικωνει ο ιδιοκτητης της Cleopatra. Παμε παρακατω τι να ψωνισω με εχει βαλει και στη ακρη (οπως μπαινεις αριστερα πρωτο τραπεζι δηλαδη στα αζητητα) και ξαφνικα βγαινει η Nicky νεο αιμα δεν δουλευει καθε μερα ειναι απο Φιλιππουλπολη (Plodviω) με δυο αεροσακους κατσε καλα :tits: :tits: !!!!! φυσικοτατους !!!!!!!!! 100% (δουλεψαν και οι δυο αισθησεις οραση και αφη)
γυρω στο 165 (οταν χορευει με τις τακουνες φαινεται 3μετρη αλλα δεν ειναι ο βυζαντας ομως ειτε χορευει ειται οχι εκει ρε παιδες) βουρ για Sheraton λοιπον το κορμι αν και μικρη (κατω απο 25) με λιγα ελληνικα ειχε κανει ενα tour σε ενα ελληνικο νησι πολυ καλη παρα πολυ και απο ολα εκτος απο κουλουρακι πολυ καλη θα τη ξαναπαρω

Συναγωνιστες μολις τελιωσε η ανταποκριση θα τα πουμε

 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
Συναγωνιστη Lastmoican 11 το πρωι παω Φιλιππουπολη αλλα το απογευμα θα ειμα Σοφια κανονισε να βρεθουμε

katse na valo ligo salio sto daxtulo mou, na to shkoso ston aera kai na dw pou eisai....
pws tha se brw re su???
steile ena pm an thes me tilefono!
akou na kanonisw kiolas....
haha

εχεις δικιο ειμαι νεοπας στο site και δεν ξερω απο PM κλπ κλπ
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.476
Κριτικές
21
Like
1.925
Πόντοι
6.415
ου ου ..ειναι κανείς εδώ?

Πω πω μας έχει βαρέσει η κρίση...Δευτέρα σήμερα και κανένα review από Σόφια...

Τα κόψαμε κι αυτά πάει...

Αλαν εσύ που χάθηκες?

 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
τι γινετε ρε μαγκες?
κανενας δεν ανεβαινει πανω για τριημερο?
χαθηκε ο αλλαν και επεσε το θρεντ.

που ειναι οι μερες που αλλαν εσπαζε τα μπλοκα στο προμαχωνα για να ανεβει στη σοφια. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
οντως ρε παιδες..............τι εγινε ο αλλαν????Αλλλλλλλαααααανννννννννννννν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Που εισαιιιιιιιιιιιιιιιιι?????????????
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255

Αλλαν????Εισαι Ζωντανος!!!!!Ξερω.........με βριζεις τωρα απο πανω ως κατω!!!!
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Αλλαν...........θα ερθεις μαζι μου Ταυλανδη????
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
:think: :think: εμεις γερασαμε ρε φιλε και εκει κατω τωρα...  :think: πεφτει πολυ ξηλο... :s&m_3:  :s&m_3:

Βασιλη μου...εκει κατω θα εισαι Βασιλιας!!!!εκει που θα παμε δεν μας "πιανει" τιποτα!!!!!Εξαλλου....εκει ειναι για "γεροντακια" σαν και εμας!!!!!
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.476
Κριτικές
21
Like
1.925
Πόντοι
6.415
Μέσα στην γενική απραξία είπα να κάνω μια βόλτα στο Internet και βρήκα το παρακάτω ενδιαφέρον site μιας κοπελιάς:

[URL unfurl="true"]http://sexy4you.weebly.com/index.html[/url]

Δεν είναι club λέει, θέλει πρώτα καφέ και μετά sex, έχει φίλο και φίλη για παρτούζες, έχει στυλ και μόρφωση χμμ δεν ξέρω...

Απλά το παραθέτω στους συναγωνιστές που έχουν όρεξη για περιπέτειες ΠΡΟΣΟΧΗ δεν την έχω δοκιμάσει

 

Συνημμένα

  • 3338770.jpg
    3338770.jpg
    13,7 KB · Εμφανίσεις: 34
  • 9753840.jpg
    9753840.jpg
    23,7 KB · Εμφανίσεις: 14

taiby

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας φιλοι και δασκαλοι... βλεπω οτι τελευταια δεν κινουμαστε αρκετα..θα ηθελα να μου δωσετε τα φωτα σας αν γνωριζετε...εχω παει μια φορα Σοφια και περασα πολυ ωραια αλλα θελω να ξαναπαω...το προβλημα ειναι πως...δηλ ειμαι απο Δραμα ειχε καποια λεωφορεια αλλα τα κοψανε οι βουλγαρικες εταιρειεσ σχεδον ολα...αν παμε μεχρι τα συνορα το ταξι ξερει κανενας ποσο παει?Φοαβαμαι να παω και με το αυτοκινητο...ποια ειναι η γνωμη σας?
Την προηγουμενη φορα πηγα με λεωφορειο μιας βουλγαρικης εταιρειας(30ευρω).
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.476
Κριτικές
21
Like
1.925
Πόντοι
6.415
Γεια σας φιλοι και δασκαλοι... βλεπω οτι τελευταια δεν κινουμαστε αρκετα..θα ηθελα να μου δωσετε τα φωτα σας αν γνωριζετε...εχω παει μια φορα Σοφια και περασα πολυ ωραια αλλα θελω να ξαναπαω...το προβλημα ειναι πως...δηλ ειμαι απο Δραμα ειχε καποια λεωφορεια αλλα τα κοψανε οι βουλγαρικες εταιρειεσ σχεδον ολα...αν παμε μεχρι τα συνορα το ταξι ξερει κανενας ποσο παει?Φοαβαμαι να παω και με το αυτοκινητο...ποια ειναι η γνωμη σας?
Την προηγουμενη φορα πηγα με λεωφορειο μιας βουλγαρικης εταιρειας(30ευρω).

Καλημέρα φίλε μου. Εγώ στην θέση σου θα πήγαινα με το αυτοκίνητο και θα έκλεινα ξενοδοχείο με parking. Φτάνεις το βάζεις μέσα και μετά κινείσαι με ταξί που είναι φθηνό. Προσοχή όμως στον δρόμο, μέχρι να φτάσεις θα τηρείς τα όρια ταχύτητας με ευλάβεια.

 

taiby

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Επειδη σκεφτομαι να παω παλι στο ιδιο hotel apartment που εμεινα και την προηγουμενη φορα και δεν εχει παρκινγκ...θα παω με εναν φιλο μου και ψιλοφοβομαστε για το αυτοκινητο...λεγαμε για ταξι, να παμε και λιγο πιο γρηγορα...ξερει κανενας ποσο παει το ταξι απο τα συνορα???
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
587
Like
12
Πόντοι
6
γιατι δεν παιρνετε το τρενο για σοφια? απο θεσ/νικη ξεκινα εχει καθε μερα 3 δρομολογια με ενδιαμεσους σταθμους κιλκις κτλ.
 

imandas

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
122
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
γιατι δεν παιρνετε το τρενο για σοφια? απο θεσ/νικη ξεκινα εχει καθε μερα 3 δρομολογια με ενδιαμεσους σταθμους κιλκις κτλ.
Ή ακομη καλυτερα για'σενα μια και εισαι απο Δραμα παρε το τρενο κατ'ευθειαν απο Προμαχωνα αδερφε!
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
Επειδη σκεφτομαι να παω παλι στο ιδιο hotel apartment που εμεινα και την προηγουμενη φορα και δεν εχει παρκινγκ...θα παω με εναν φιλο μου και ψιλοφοβομαστε για το αυτοκινητο...λεγαμε για ταξι, να παμε και λιγο πιο γρηγορα...ξερει κανενας ποσο παει το ταξι απο τα συνορα???

σύνορα - σόφια 70 -80 ευρώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom