Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

angello26

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
paidia sthn sofia oi gkomenes einai pio akribes kai apo thn ellada xaxaxaxax akoy 600eyro gia mia nyxta  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :grin: :grin: :grin:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
paidia sthn sofia oi gkomenes einai pio akribes kai apo thn ellada xaxaxaxax akoy 600eyro gia mia nyxta  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :grin: :grin: :grin:
αμα σε περασουν για μαλακα και πιο πολλα μπορει να δωσεις.
μελετη φιλοι μου,μονο η μελετη του θρεντ μπορει να σας γλυτωση απο τετοιες πουτσες.
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
αμα σε περασουν για μαλακα και πιο πολλα μπορει να δωσεις.
μελετη φιλοι μου,μονο η μελετη του θρεντ μπορει να σας γλυτωση απο τετοιες πουτσες.
ετσι ετσι
τα παλιοτερα χρονια,τελευταια φορα που ειχα παει,γαμουσα freelancer me 4000δρχ/μερα και μουνακι κατσε καλα ε,κουκλα,22-23 χρ,βυζι 4ρι,ζαρτιερες,παρτουζες με τους κολητους φοιτητες κτλ,καθοταν μαζι μας,επινε,γελουσε και την αλλη μερα ηρθε μαζι μας σοφια (το σκηνικο εγινε σταρα ζαγορα) την ωρα που στην φυλης ηταν 2000/πηδημα.Το αστειο στην φαση ηταν πως αμα εδινες μονο πιπα δεν πληρωνες αλλα σιγα το ποσο....
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.476
Κριτικές
21
Like
1.925
Πόντοι
6.415
paidia sthn sofia oi gkomenes einai pio akribes kai apo thn ellada xaxaxaxax akoy 600eyro gia mia nyxta  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :grin: :grin: :grin:
:think: :think:Στην Ελλάδα 600 ευρώ το 24ωρο? χμμμ έχει κάτι τέτοιο? :think: :think:

Πάντως σωστά το λέτε ότι στην Βουλγαρία οι πουτάνες είναι ακριβές με την έννοια ότι συνήθως πληρώνεις 50 ευρώ για ψιλοχάλια γκόμενες με μηδενική συμμετοχή.

Ευτυχώς μέσα από το thread έχει ξεχωρίσει η ήρα από το στάρι και το 50αρικο επενδύεται πλεον καλά, οπότε και βγάινει πολύ φθηνότερα από Ελλάδα.
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
τα ιδια και στην ρουμανια τα ιδια και στην μολδαβια τα ιδια και στην ουκρανια διστηχος!!!! και τωρα που δεν θα εχουμε στην ελλαδα ρευστο εχει να πεσει γαμιση στης γαιδαρες οπος παλια!!!
 

johnpa

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
172
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Φευγω το βραδυ (20,30) για Σοφια (επιστροφή αύριο βράδυ). Ψηνεται κανένας?
 

gix_s

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Ωραίο thread παιδιά, μπράβο!!!

Θα πέσει μελέτη και μετά απορίες! :)
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.476
Κριτικές
21
Like
1.925
Πόντοι
6.415
τα ιδια και στην ρουμανια τα ιδια και στην μολδαβια τα ιδια και στην ουκρανια διστηχος!!!! και τωρα που δεν θα εχουμε στην ελλαδα ρευστο εχει να πεσει γαμιση στης γαιδαρες οπος παλια!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

Αφού το ΔΝΤ θα μας έχει ριξει γαμίσι και ξύλο  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_3: :s&m_3:

 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
paidia sthn sofia oi gkomenes einai pio akribes kai apo thn ellada xaxaxaxax akoy 600eyro gia mia nyxta  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :grin: :grin: :grin:
τι να την κάνεις ρε συ μια ολόκληρη νύχτα;;
γκόμενά σου είναι ή θέλεις να της πληρώσεις διαμονή και ύπνο;
Έλεος δηλαδή!!!

θες να ρίξεις 3 πούτσους;;
Οκ! πάρε 3 να σου έρθουνε! σύνολο 150 ευρώ!!!!

γμτ τα μαλακισμένα λεφτά που πετάτε!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Φευγω το βραδυ (20,30) για Σοφια (επιστροφή αύριο βράδυ). Ψηνεται κανένας?
παίζει μια περίπτωση να χρειαστεί να φύγω σήμερα ή αύριο το πρωί.
Για εξπρές ταξίδι (από Αθήνα)
θα το ξέρω αργότερα.
 

johnpa

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
172
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
παίζει μια περίπτωση να χρειαστεί να φύγω σήμερα ή αύριο το πρωί.
Για εξπρές ταξίδι (από Αθήνα)
θα το ξέρω αργότερα.

Τελικά δε πήγα Σόφια και την εβγαλα Σαντάνσκι. Πεσμένα σε υπερβολικο βαθμό τα πράγματα, καθημερινη γαρ.
Πάντως λέω να πάω σύντομα.
 

eddie8

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Έχει κανείς καμιά ιδέα για το τι παίζει στο Παρίσι; Τσέκαρα στο αντίστοιχο thread, αλλά ψόφια πράγματα...
Σόρι για το άσχετο, αλλά θα είμαι Παρίσι οσονούπω και θα ήθελα να ακούσω τη γνώμη των συναγωνιστών της Σόφιας...
Θενκς 
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ερώτηση άσχετη...
γνωρίζει κανείς τι παίζει σε μι πόλη ονόματι Djebel?? (αν παίζει άτι δηλαδή....)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Έχει κανείς καμιά ιδέα για το τι παίζει στο Παρίσι; Τσέκαρα στο αντίστοιχο thread, αλλά ψόφια πράγματα...
Σόρι για το άσχετο, αλλά θα είμαι Παρίσι οσονούπω και θα ήθελα να ακούσω τη γνώμη των συναγωνιστών της Σόφιας...
Θενκς 
στο παρίσι πρέπει να είσαι φορτωμενος.
αν είσαι, τότε με καν΄300άρι τρως ..

 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Ερώτηση άσχετη...
γνωρίζει κανείς τι παίζει σε μι πόλη ονόματι Djebel?? (αν παίζει άτι δηλαδή....)

Ωραία πόλη φαίνεται αλλά μέσα στα βουνά... Με 2889 κατοίκους (στην καταμέτρηση του 2007) αμφιβάλω αν παίζουν και πολλά πονηρά. Από την άλλη όμως μπορεί να είναι και το χωριό του Έρωτα!

Λογικά από Δράμα πας που είναι πιο κοντά ή κάνω λάθος;;;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ωραία πόλη φαίνεται αλλά μέσα στα βουνά... Με 2889 κατοίκους (στην καταμέτρηση του 2007) αμφιβάλω αν παίζουν και πολλά πονηρά. Από την άλλη όμως μπορεί να είναι και το χωριό του Έρωτα!

Λογικά από Δράμα πας που είναι πιο κοντά ή κάνω λάθος;;;
δεν εχω την παραμικρή ιδέα...
πρέπει να το δω όμως για να δω πώς θα πάω και αν είναι καλύτερα να διανυκτερεύσω Θεσσαλονίκη την Παρασκευή ή να πάω κατευθείαν.
 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας Αλανια .. καιρο εχω να εμφανιστω με εφαγε η κριση και η δουλεια ...14 μαιου θα ειμαι Σοφια για την Συναυλια ACDC  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: ...εχω ηδη το εισητηριο θα ειναι κανεις απο σας επανω? εαν ναι μπορουυμε να βρεθουμε να μην ειμαι και μονος Πριν ακι μετα την συναυλια ....
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Πολλες Βουλγαρες πουτανες που δουλευαν στο κλαμπ οασε στην Φρανκφουρτη εφυγαν τελη Απριλιου και πηγαν να δουλεψουν σε στριπτιζαδικα της Σοφιας και της Βαρνας. Παντως για εμενα εχει καταρριφθει ο μυθος οτι η μεση Βουλγαρα πουτανα ειναι σαν να γαμας ενα κομματι κρεας χωρις καμια συμμετοχη. Εγω με Βουλγαρες σε Γερμανικα σεξ κλαμπ εχω κανει το καλυτερο σεξ της ζωης μου. Πολυ καλυτερες απο τις Ρουμανες. Καλα να μου πεις αυτα δεν ειναι στανταρ πραγματα αλλα κανω μια απλη παρατηρηση.
 

katerinaV

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
<εντιτ>
πωπωωω :s&m_1:
μάλλον ΔΕΝ είχα ψαξει αρκετά

[size=6pt]ρε παιδιά επειδή το τοπικ έχει φτάσει τις 100+ σελίδες,
κι επειδη κάποιοι είστε πλέον ειδικοί μήπως θα μπορούσατε να μαζέψετε σε λίγα ποστ
[ή σε Pm] έναν μπούσουλα για έναν πρωτάρη στην Σόφια?

θα πάω του Αγίου Πνεύματος στην Σόφια [ελπίζω να είναι εργάσιμη εκεί ΚΑΙ η Δευτέρα]
θα μείνω στο Hilton ή Sheraton.

ως εκεί ξερω!
πάω να μυρίσω καμιά ευκαιρία για δουλειά....

ps μην γελιέστε από το nickname  :idiot:[/size]
 

pkdirec

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
ραπορτο γρηγορο μιας και ειμαστε με ενα φιλο σοφια απο χθες το βραδυ.πιασαμε δωματιο τσαρκο τσελο τιμη για δυο διπλα standard δωματια για δυο νυχτες 216 ευρω (54 ευρω δωμ.βραδυ).ωραια μεγαλα καθαρα δωματια και κυριως κανενα μα κανενα προβλημα να φερεις οποιες και οσες γυναικες θελεις.αριβαραμε απογευμα παρασκευης γυρω στις 7(ηρθαμε οδικος απο αθηνα-σημ.μεγαλη τσαπου τα κλειστα τεμπη η διαδρομη απο αγιοκαμπο μαρτυριο).κατευθειαν στο ξεν. (ειχαμε δει τη διαδρομη απο google earth)μετα απο σχετικη ξεκουραση,- τι σχετικη δηλαδη την επεσα κατα τις 8 και ξυπνησα 12- και επειδη ηταν αργα την καναμε για κλεοπατρα καπακι.μετα απο συντομο κοζι ο φιλος μου κεντραρε τον πρωτο στοχο.το ονομα αυτης ελλη καστανοξανθη γυρω στο 1.70 μεγαλο φυσικο στηθος, ωραιο προσωπο ,κωλαρα και μπολικη τρελα (χαβαλε).γρηγορα γιναμε καρε με την προσθηκη της σισης, αυτη ηταν για τα δικα μου γουστα , ομορφο μελαχροινο αδυνατο με πεταχτο κωλαρακι καλοσχηματισμενο και στηθος απο αυτο που χωραει στην παλαμη. κερασαμε ποτο (στανταρ διαδικασια τα ξερετε)ηπιαμε και μεις αλλο ενα και κανονισαμε για τα περαιτερω.κοστος ποτα δικα μας και κοριτσιων 124 λεβα (10 λεβα εισοδος 24 λεβα 4 μπιρες 90 λεβα 2 ποτα κοριτσιων). απο 150 λεβα δωσαμε στα κοριτσια για μια ωρα στο ξενοδοχειο μας , τα χρηματα τα δωσαμε πριν φυγουμε απο το μαγαζι και βουρ για το ξενοδοχειο.επειδη ο λακαμας ο φιλος μου τα πρηζει να την κανουμε σταματαω προς το παρον εδω και θα επανερθω με τις εντυπωσεις απο τη μαχη  :knockinb:.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom