Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
οχι θα ερθω χωρις να εχω κερδισει στο στοιχημα.Ενας φιλος πηρε στεγαστικο δανειο 40χιλιαρικα, και μου ειπε θα μου δωσει το ενα χιλιαρικο..

ρε εισαι απίθανος μα δανεικά του δανειζόμενου θα πάς για γουστα εσύ;;;;;;;;;;;;

να κατι τετοιες μαλακιες καναμε σε ολοκληρη την Ελλάδα και την πληρώνουμε όλλοι μαζί.

Και ............... θα τα επιστρεψεις ποτε?????????????? ετσι για να εχουμε και καλό ερώτημα;;;;;;;;;;;
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Ειναι κολιταρη.. οποτε μπορεσω μου ειπε..απλα περιμενει τωρα την προεγκριση, για να τα παρει.. και να μου δωσει το χιλιαρικο.. κανει 15 μερες.. Ειδη περασαν 5 μερες..
 

johnpa

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
172
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Αλλαν ,

  χρονια πολλα και απο εμενα(εστω και καθυστερημενα!!!) :think:
Καλα  :fuck2: :fuck2: :kissass2: :kissass: :tits2: :zfuck: :fuck1: :tits: :pipa2: :pipa2: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :s&m_3: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
Καλημέρα,
χτες επισκεψη στο ευγενίδιο ίδρυμα του Κλεοπάτρα και ο χαμός στο ισιωμα πολύς κόσμος απιστευτα πολύς και πολλές γυναίκες αξιόλογες οι περισσότερρες δεν ήξερες ποια να πρωτοδιαλέξεις.
Δυστυχώς ειχα κανονιση παρέα για μετα τις .2.00 απο εξω και δεν φόρτωσα καμμία ο δε φιλος και συναθλητης που ήταν μαζί μου (10Χ για τα ποτά) παρέμεινε πιστός στον Ελληνικό Ερωτά του χαχαχαχααααααααααααα  παρα την επιθυμία του για φορτωτική ο δε φίλος του εδρασε χωρις να ξερει ποια να πρωτοφορτώση......
αναμενουμε κριρική επι των επιδόσεων αστεράκι το μωρό μεχρι και εγω θα το  φόρτωνα ευχαρίστως,
κι ας μου εβγαινε κομοδίνο...

ρε φιλε τι εχασα χθες αλλα ημουν ερειπιο
Αλαν εχεις την επομενη φορα ρε φιλε
Και απο εδω ΔΗΜΟΣΙΑ πρεπει να πω ενα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον Αλαν για τις πληροφοριες που μας δινει
αντε αν δεν φαω τοσο πηξημο ,οπως εφαγα αυτη ττη φορα με τη δουλεια στη Σοφια, την επομενη φορα θα γινει χαμος ρε Αλαν
θα τα πουμε να περνας καλα
 

sofia_worker

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Τελείωσε η δουλίτσα στο γραφείο, και μπορώ να γράψω για τη χθεσινή μας νύχτα.

Πρώτα πρώτα να πω ότι ο Άλλαν είναι φοβερός τυπάς, μπαίνεις στο Κλεοπάτρα και από 10 μπορείς να τον ξεχωρίσεις, είναι ο μόνος ο οποίος φαίνεται σαν στο σπίτι του.

Συνάντηση λοιπόν χθές στο Κλεοπάτρα με τον Άλλαν, χωρίς να τον έχω ξαναδεί πάω και του μιλάω σίγουρος οτι είναι αυτός. Αλλάζουμε τραπέζι για να είμαστε πιο άνετοι και καθόμαστε σε ένα από τα κεντρικά. Εγώ μαζί με τον κολλητό έξω από τα νερά μας και ο Άλλαν να μιλάει σε όλες τις κοπέλες του μαγαζιού με το μικρό τους όνομα (πολύ γέλιο).

Το μαγαζί μικρό γιατί σύμφωνα με τον αρχηγό κάνουν επεκτάσεις, αλλά οι κοπέλες αν μη τι άλλο εντυπωσιακές και πολλές. Φαντάζομαι ότι κάτι εξαιρετικό είχε συμβεί χθές μια και άκουγα συνέχεια τον Άλλαν να μονολογεί ότι τόσο πράγμα δεν έχει ξαναδεί παρά μόνο πολύ παλιά (στα καλά τα χρόνια όπως είπε). Για να μην τα πολυλογώ  δεν ξέραμε ποιά να διαλέξουμε, τελικά δεν διαλέξαμε όλοι αλλά μόνο ο κωλλητός φορτώσαμε με συνοπτικές διαδικασίες μετά από ένα χορό και δύο ώρες red bull με τον Άλλαν και χαιρετηθήκαμε...

Το μωρό το φόρτωσε ο φίλος αλλά καθότι άσχετος με το site αναλαμβάνω εγώ την ευθύνη της μεταφοράς της ιστορίας με την προηπόθεση ότι θα αναλάβει ο Άλλαν να μάθει το όνομα της γιατί εμείς δεν μπήκαμε στον κόπο να ρωτήσουμε :2funny: :2funny:

Το μωρό λοιπόν πολύ ωραίο, στο 1.65 με ξανθά μαλλιά και ανοιχτά μάτια και ωραία οδοντοστοιχία (το λέω για τους απαιτητικούς), ίχνος κυτταρίτιδας πουθενά, και βυζί σίγουρα μεγάλο για τα κιλά της (αδύνατη) και φυσικό. Κορμί για γλύψιμο φάτσα για έρωτα, με λίγα λόγια δύναμη...

Ως εδώ είναι τα θετικά γιατί στη συνέχεια φάνηκε ότι ήταν πολύ αργή ώς ανήπαρκτη στις προτοβουλίες της, με πολύ προσπάθεια για να ζεσταθεί η κατάσταση, επικοινωνία μηδέν αφού μιλάει μόνο Βουλγάρικα (ούτε το όνομα μας δεν ρώτησε οπότε και εμείς δεν ρωτήσαμε για το δικό της  :uglystupid:)

Καλή πίπα, και πισοκολλητό, αλλά μέχρι εκεί...

Έκατσε μία ώρα, όσο είχαμε συμφωνήσει, και ελάφρωσε τον φίλτατο δύο φορές από τα περιττά κουκούτσια.

Σήμερα το πρωί που ρώτησα τον κολλητό εάν θα την ξανάπαιρνε μου απάντησε μετά από μπόλικη σκέψη,ναι. Όταν τον ρώτησα αν θα την ξανάπαιρνε αν πηγαίναμε σήμερα, μου είπε αμέσως πως θα ήθελε να δοκιμάσει και τίποτα άλλο, τα συμπεράσματα δικά σας.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Τελείωσε η δουλίτσα στο γραφείο, και μπορώ να γράψω για τη χθεσινή μας νύχτα.

Πρώτα πρώτα να πω ότι ο Άλλαν είναι φοβερός τυπάς, μπαίνεις στο Κλεοπάτρα και από 10 μπορείς να τον ξεχωρίσεις, είναι ο μόνος ο οποίος φαίνεται σαν στο σπίτι του.

Συνάντηση λοιπόν χθές στο Κλεοπάτρα με τον Άλλαν, χωρίς να τον έχω ξαναδεί πάω και του μιλάω σίγουρος οτι είναι αυτός. Αλλάζουμε τραπέζι για να είμαστε πιο άνετοι και καθόμαστε σε ένα από τα κεντρικά. Εγώ μαζί με τον κολλητό έξω από τα νερά μας και ο Άλλαν να μιλάει σε όλες τις κοπέλες του μαγαζιού με το μικρό τους όνομα (πολύ γέλιο).

Το μαγαζί μικρό γιατί σύμφωνα με τον αρχηγό κάνουν επεκτάσεις, αλλά οι κοπέλες αν μη τι άλλο εντυπωσιακές και πολλές. Φαντάζομαι ότι κάτι εξαιρετικό είχε συμβεί χθές μια και άκουγα συνέχεια τον Άλλαν να μονολογεί ότι τόσο πράγμα δεν έχει ξαναδεί παρά μόνο πολύ παλιά (στα καλά τα χρόνια όπως είπε). Για να μην τα πολυλογώ  δεν ξέραμε ποιά να διαλέξουμε, τελικά δεν διαλέξαμε όλοι αλλά μόνο ο κωλλητός φορτώσαμε με συνοπτικές διαδικασίες μετά από ένα χορό και δύο ώρες red bull με τον Άλλαν και χαιρετηθήκαμε...

Το μωρό το φόρτωσε ο φίλος αλλά καθότι άσχετος με το site αναλαμβάνω εγώ την ευθύνη της μεταφοράς της ιστορίας με την προηπόθεση ότι θα αναλάβει ο Άλλαν να μάθει το όνομα της γιατί εμείς δεν μπήκαμε στον κόπο να ρωτήσουμε :2funny: :2funny:

Το μωρό λοιπόν πολύ ωραίο, στο 1.65 με ξανθά μαλλιά και ανοιχτά μάτια και ωραία οδοντοστοιχία (το λέω για τους απαιτητικούς), ίχνος κυτταρίτιδας πουθενά, και βυζί σίγουρα μεγάλο για τα κιλά της (αδύνατη) και φυσικό. Κορμί για γλύψιμο φάτσα για έρωτα, με λίγα λόγια δύναμη...

Ως εδώ είναι τα θετικά γιατί στη συνέχεια φάνηκε ότι ήταν πολύ αργή ώς ανήπαρκτη στις προτοβουλίες της, με πολύ προσπάθεια για να ζεσταθεί η κατάσταση, επικοινωνία μηδέν αφού μιλάει μόνο Βουλγάρικα (ούτε το όνομα μας δεν ρώτησε οπότε και εμείς δεν ρωτήσαμε για το δικό της  :uglystupid:)

Καλή πίπα, και πισοκολλητό, αλλά μέχρι εκεί...

Έκατσε μία ώρα, όσο είχαμε συμφωνήσει, και ελάφρωσε τον φίλτατο δύο φορές από τα περιττά κουκούτσια.

Σήμερα το πρωί που ρώτησα τον κολλητό εάν θα την ξανάπαιρνε μου απάντησε μετά από μπόλικη σκέψη,ναι. Όταν τον ρώτησα αν θα την ξανάπαιρνε αν πηγαίναμε σήμερα, μου είπε αμέσως πως θα ήθελε να δοκιμάσει και τίποτα άλλο, τα συμπεράσματα δικά σας.
γράψε και το κουστούμι....
αυτό είναι και το ζουμί της υπόθεσης νομίζω...
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
γράψε και το κουστούμι....
αυτό είναι και το ζουμί της υπόθεσης νομίζω...


Σιγά ρε το θέμα αυτα ειναι γνωστα ,
σου ειπε το παλικάρι την βγάλαμε με ρεντ μπουλ αφου αλκοολ δεν πινουμε = 50 λεβα και οι τρεις
εισοδος 3χ5 = 15 λέβα
η νεαρά για μια ώρα εντος του χώρου τους = 150 λεβα.
(ο χρονος ειναι καθαρος εντος του γηπέδου + χρονος μετακινησης).
Χορός εντοσ του καταστηματος 20 λέβα.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ρε μαλέα....έχω ξεχάσει και την ταυτότητά μου τον τελευταί καιρό με τη δουλειά...
χρόνια πολλά....


τι θα τα κάνης τα χρήματα αφου υπάρχουν......... :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ευχαριστώ αν και καθυστερημενα δεν πειράζει περιμενω να μου φερεις το δώρο μου για να σε συγχωρήσω
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

sofia_worker

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Έχεις δίκιο φίλε μου για την τιμή, απλά επειδή έχει αναφερθεί πολλές φορές εδώ μέσα την πήρα σαν δεδομένη, λάθος μου.

150 Λέβα για μία ώρα + 10 Λέβα το ταξί για επιστροφή της κοπέλας.

Αυτά πλήρωσε ο φίλος.

300 Λέβα οι δύο ώρες και 400 οι τρεις είναι οι υπόλοιπες τιμές φαντάζομαι με το 10λεβο fixed
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Ρε συ Άλλαν, εσύ γράφεις ποιο γρήγορα και από τη σκιά σου. Θα πάμε για φαγητό σε λίγο μάλλον στο Tsepisev, θέλεις να έρθεις?

έφαγα αλλα για μετα............... αν θελετε πάμε σε κανενα άλλο ευαγες ίδρυμα
ή και στο ιδιο δεν εχω πρόβλημα.
καλή σας όρεξη...
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Κανονικά φίλε μου το τραντάφυλλο επρεπε να το χαρίσω σε σένα λόγο συνονυμίας.
καταλαβες εσύ αλλά οπως πάντα οι ιππότες κάνουν πίσω για τους άλλους.....
και συ εχεις ιπποτική ψυχή...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ευχαριστω Αλλαν............πολυ ωραιο το Τριανταφυλλο!!!αψογο............να ετοιμαζεσαι για Απριλιο ξερεις που!!!!
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Αλλαν θα σε κανω πλουσιο, απο το στοιχημα στα σοφια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom