Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
δεν εισαι ο μονος που τον εγραψε στα παπαρια του :2funny: ουτε καν σε μηνυμα δεν μπορουσε να απαντησει ο καριολις αλλαν!
ξεζουμιστηκε φαινεται! :2funny: :2funny:

εσένα δεν σου αφιερώνω καμια καθότι ερωτευμένος.......

Ρε θα το χάσουμε το κορμί πατριώτηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη
ασε τουλαχιστον να την  χαρη ο κουμπάρος κρίμα ειναι ρε συ πατριώτηηηηηηηηηηηηη.
καταλαβες εσύ...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:



Σημ.: Αν δεν ανέβης συντομα............. θα προβώ σε αποκαλυψεις οπτικές........................
     χαχαχαχαχαααααααααααααααα


Αντε ενα ωραίο τριανταφυλλο να σου χαρίσω διοτι καπου το ειδα και μου αρεσε πολύ ελπίζω και σε σενα.
 

Συνημμένα

  • Greek rose.jpg
    Greek rose.jpg
    12,4 KB · Εμφανίσεις: 18
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Και απο μενα,φιλε Χρονια Πολλα!!!εχεις και πμ!!!


Κανονικά φίλε μου το τραντάφυλλο επρεπε να το χαρίσω σε σένα λόγο συνονυμίας.
καταλαβες εσύ αλλά οπως πάντα οι ιππότες κάνουν πίσω για τους άλλους.....
και συ εχεις ιπποτική ψυχή...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Greek rose.jpg
    Greek rose.jpg
    12,4 KB · Εμφανίσεις: 16

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
allan χρονια πολλα με υγεια.. οταν ερθω απανω κερνας... :)
 

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Εσενα περιμένη εμενα με βαρέθηκε.............
χαχαχαχααααααααααααααααααα
ησουν απρόσεκτος και της εκαψες το βρακάκι της κακομοίρας με την κάφτρα;;; της πήρες τουλάχιστον ένα άλλο να αλλάξει; εεεε;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ησουν απρόσεκτος και της εκαψες το βρακάκι της κακομοίρας με την κάφτρα;;; της πήρες τουλάχιστον ένα άλλο να αλλάξει; εεεε;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Με τι χρήματα με στεγνωσε... κόλησε σαν βδελα και τα ρουφηξε όλα γιατι νομίζης οτι με βαρέθηκε.
Νο μονευ νο σεξ..........
Ψαχνει για σπονσορα ενδειαφέρεσαι;;;;;;;;;;;;;;
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Με τι χρήματα με στεγνωσε... κόλησε σαν βδελα και τα ρουφηξε όλα γιατι νομίζης οτι με βαρέθηκε.
Νο μονευ νο σεξ..........
Ψαχνει για σπονσορα ενδειαφέρεσαι;;;;;;;;;;;;;;
παρε το γιατρο τηλεφωνο :2funny: :2funny: :2funny:
 

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Με τι χρήματα με στεγνωσε... κόλησε σαν βδελα και τα ρουφηξε όλα γιατι νομίζης οτι με βαρέθηκε.
Νο μονευ νο σεξ..........
Ψαχνει για σπονσορα ενδειαφέρεσαι;;;;;;;;;;;;;;
κοιτα να δεις, κι εγω το ιδιο ψαχνω! τι λες, θα της τα φαω;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
παρε το γιατρο τηλεφωνο :2funny: :2funny: :2funny:

Πλακα πλακα δεν εχεις αδικο αλλά αυτός κάνει επενδύσεις βορειότερα δεν συγκινείται ευκολα με τις Βουλγάρες.
Προτιμά τα Μολδαβικά και Ουκρανικά άτια.
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Πλακα πλακα δεν εχεις αδικο αλλά αυτός κάνει επενδύσεις βορειότερα δεν συγκινείται ευκολα με τις Βουλγάρες.
Προτιμά τα Μολδαβικά και Ουκρανικά άτια.
τωρα που εχει πεσει πεινα "βολευετε" κ με σκοπιανες ακομα ;) ;) ;)
απο παλια ομως κατι τουχουν κανει οι βουλγαροι :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: κ δεν το λεει-κι οταν ακουει σοφια κλπ βγαζει καντιλες :grin: :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
τωρα που εχει πεσει πεινα "βολευετε" κ με σκοπιανες ακομα ;) ;) ;)
απο παλια ομως κατι τουχουν κανει οι βουλγαροι :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: κ δεν το λεει-κι οταν ακουει σοφια κλπ βγαζει καντιλες :grin: :grin: :grin: :grin:

ισως κατι να συνεβη ποιος ξέρει ισως απαντήση ο ίδιος...

Όσο για Σκόπια μεριά, αστο εκει δεν εχει ψωμί για επενδυτες και σπονσορες χάλια τα πράγματα.
πρεπει να εισαι τυχερος ή γνωστόςγια να πέσης μεσα στον τενεκε με το μέλι.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Καλημέρα,
χτες επισκεψη στο ευγενίδιο ίδρυμα του Κλεοπάτρα και ο χαμός στο ισιωμα πολύς κόσμος απιστευτα πολύς και πολλές γυναίκες αξιόλογες οι περισσότερρες δεν ήξερες ποια να πρωτοδιαλέξεις.
Δυστυχώς ειχα κανονιση παρέα για μετα τις .2.00 απο εξω και δεν φόρτωσα καμμία ο δε φιλος και συναθλητης που ήταν μαζί μου (10Χ για τα ποτά) παρέμεινε πιστός στον Ελληνικό Ερωτά του χαχαχαχααααααααααααα  παρα την επιθυμία του για φορτωτική ο δε φίλος του εδρασε χωρις να ξερει ποια να πρωτοφορτώση......
αναμενουμε κριρική επι των επιδόσεων αστεράκι το μωρό μεχρι και εγω θα το  φόρτωνα ευχαρίστως,
κι ας μου εβγαινε κομοδίνο...
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Αρτι αφιχθις απο Cleopatra.
Παρατηρησεις: Αλλαγη εισοδου λογω εργων metro ειπε ο ταριφας εισοδος απο το ξενοδοχειο.
Μεσα στο μαγαζι αστα να πανε νομιζω οτι ερχεται παρακμη, λιγοτερες απο καθε αλλη φορα τα προς διαθεση κορμια, μου ειπανε οτι ειναι γιορτη σημερα, δευτερα σημερα κλπ κλπ και αλλες παπαριες
πελατες???? ελαχιστοι. Μουσικη δεν μας εβαζε κατι πιο αργο !!!! χορευτριες καναν οτι χορευουν πολυ slow motion.
Συνοψη απογοητευθηκα και την εκανα εδωσα παραγγελια στη reception και ερχεται ειπε το θεριο για να δουμε
μαγγες δεν αντεχω αλλη φολα περισσοτερα αυριο

Φιλε,
τις περισσότερρες φορές ήταν ετσι οπως τα λές, Χθές όμως......... ηταν το κάτι άλλο
μάλλον εχασες καλό πανυγηράκιμε πολύ συμετοχή των γυναικών στην παρεα και την διασκέδαση.
παλιες καλλες δόξες και διάθεση στα ύψη..........
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Φιλε,
τις περισσότερρες φορές ήταν ετσι οπως τα λές, Χθές όμως......... ηταν το κάτι άλλο
μάλλον εχασες καλό πανυγηράκιμε πολύ συμετοχή των γυναικών στην παρεα και την διασκέδαση.
παλιες καλλες δόξες και διάθεση στα ύψη..........
Αυτο εγινε χαρις σε σενα Αλλαν οταν ερχεσαι στην πολη δινεις ζωη!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Αυτο εγινε χαρις σε σενα Αλλαν οταν ερχεσαι στην πολη δινεις ζωη!

Λές να βάλω υποψηφιότητα για Δημαρχος;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Εδώ κάνατε προθυπουργο τον σωματοφύλακα του Προεδρου σας γιατι να μην γινω και γω βεζύρης στην θεση του Βεζύρη;;;;;;;;;;;;;

Πάει την ψωνισα δεν με βλέπω καλά θελω αλλαγη περιβάλοντος  :think: :think: :think: :think:
Μόλντο σου ρχωμαι Κισινεφ για καμιά βδομάδα να αλλάξω παραστάσεις....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2on1: :2on1: :2on1: :fuck2: :fuck1: :tits: :tits2: :pipa3: :knockinb: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :bigdick: :bigdick: :tits2: :tits2: :tits: :fuck2:

Σημ.: ετοίμασε το Ξανθό άτι για ιππασία.............
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Λές να βάλω υποψηφιότητα για Δημαρχος;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Εδώ κάνατε προθυπουργο τον σωματοφύλακα του Προεδρου σας γιατι να μην γινω και γω βεζύρης στην θεση του Βεζύρη;;;;;;;;;;;;;

Πάει την ψωνισα δεν με βλέπω καλά θελω αλλαγη περιβάλοντος  :think: :think: :think: :think:
Μόλντο σου ρχωμαι Κισινεφ για καμιά βδομάδα να αλλάξω παραστάσεις....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2on1: :2on1: :2on1: :fuck2: :fuck1: :tits: :tits2: :pipa3: :knockinb: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :bigdick: :bigdick: :tits2: :tits2: :tits: :fuck2:

Σημ.: ετοίμασε το Ξανθό άτι για ιππασία.............
οι τρεις βδομαδες εγιναν μια ...δε σε βλεπω να ρχεσαι τελικα ...δε σε αφηνουν οι ιπεις ελληνες της βουλγαριας ...οσο για το ξανθο ατι ....οι πεινασμενοι καρβελια ονειρευονται
κριμα και ηθελα να παω μαζι σου και με τονουσου τιρασπολη
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
οι τρεις βδομαδες εγιναν μια ...δε σε βλεπω να ρχεσαι τελικα ...δε σε αφηνουν οι ιπεις ελληνες της βουλγαριας ...οσο για το ξανθο ατι ....οι πεινασμενοι καρβελια ονειρευονται
κριμα και ηθελα να παω μαζι σου και με τονουσου τιρασπολη

ΘΑ ΠΆΜΕ ΕΙΠΑΜΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ήρθε ο τονουσου??????????????? ποτε ερχετε;;;;;;;;;;;; κανονισε....να φυγουμε τιρασπολ.

Δεν μπορω να σου πω αλλά εχω σοβαρή βιζιτα σήμερα και αναλογα θα πράξω...
μπες σκαιπ και πες μου τι εκανες για τα ελαστικα..............??????????
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Κερδισες στο στοιχημα και θα ερθης;;;;;;;;;;;;
οχι θα ερθω χωρις να εχω κερδισει στο στοιχημα.Ενας φιλος πηρε στεγαστικο δανειο 40χιλιαρικα, και μου ειπε θα μου δωσει το ενα χιλιαρικο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom