Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ALANTALON ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΟΦΙΑ ΤΕΛΟΣ ΝΟΕΜΒΡΗ ΘΕΛΩ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΤΗ ΦΩΤΟ

βιάζεσαι πολύ κάνε πρωτα την βασική εκπαίδευση και βλέπουμε μην θες απο την πρωτη επαφή και τηλεφωνα,.... στείλε καμια ενημερωση και συ.. :think: :think: :think: φάε κανενα μπάζο στο κεφάλι στήσου κανα δυο ώρες να περιμενης αντι για 20 λεπτα που σου ειπαν.
κανε επισκεψεις στα πολιτιστικα νυχτερινα κεντρα ξεκινα και καμια ξενάγηση στην Σόφια και αν τα βαριεσε όλλα αυτα ξεκινα απο εδω εκ του ασφαλούς και το συζητάμε μπές στην λίστα και συ.

 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
βιάζεσαι πολύ κάνε πρωτα την βασική εκπαίδευση και βλέπουμε μην θες απο την πρωτη επαφή και τηλεφωνα,.... στείλε καμια ενημερωση και συ.. :think: :think: :think: φάε κανενα μπάζο στο κεφάλι στήσου κανα δυο ώρες να περιμενης αντι για 20 λεπτα που σου ειπαν.
κανε επισκεψεις στα πολιτιστικα νυχτερινα κεντρα ξεκινα και καμια ξενάγηση στην Σόφια και αν τα βαριεσε όλλα αυτα ξεκινα απο εδω εκ του ασφαλούς και το συζητάμε μπές στην λίστα και συ.


εχει δικιο ο δασκαλος αλλαν! μασημενη τροφη ολοι θελουν!αρε ποτανα σοφια τι μας κανεις! :2funny:  αντε leka nosht και mnogo celuvki!αρε καριολη αλλαν αλλος κοιμαται με τα μωρα στη διαμερισματαρα του και αλλος μονος!!ποτανα κενωνια! :headbang: :2funny:
 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον αφηστε το Στρατηγο σε ησυχια  :2funny: :2funny: μολις ωγαλει 2 φωτο κατευθειαν να τον φατε  :s&m_3:
Καντε κανα τεστ ντραιβ και μονοι σας , λιγο τον καμικαζι δειξτε και κανα μωρο που πηρατε και μετα ζητηστε οτι θετε  :2funny: :2funny:

Αλλανιους τρελιαρι ξερεις οτι εγω θα με πανω η 15 η 16 και αλλη μια μερα μεστην εβδομαδα εκεινη
τα υπολοιπα απο κοντα

Οσο για τα μωρα τι λεει? πηγες κανα κλεοπατρα? ειπες κανα γεια εκμοερους μου στα 2 Αλογακια?  :fuck1:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Αλλανιους τρελιαρι ξερεις οτι εγω θα με πανω η 15 η 16 και αλλη μια μερα μεστην εβδομαδα εκεινη
τα υπολοιπα απο κοντα

Οσο για τα μωρα τι λεει? πηγες κανα κλεοπατρα? ειπες κανα γεια εκμοερους μου στα 2 Αλογακια?  :fuck1:

τσουκ!!!!!!!!!!!!!!!! δεν βρήκα χρόνο Ελευθερο και διαθεση για Κλεοπάτρα.
Εχω μετατρεψη τον χώρο μου σε στριπ κλάμπ  :tits2: :tits2: :tits2: :tits: :tits: :tits: :tits: :boobies: :boobies: :boobies: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :tits2: :tits2:καταλαβες ??????
και χωρις να πληρώνω ποτά  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Θα δω αν πάω ισως σήμερα αυριο εξαρτάται ξερεις εσύ τον λόγο.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
εχει δικιο ο δασκαλος αλλαν! μασημενη τροφη ολοι θελουν!αρε ποτανα σοφια τι μας κανεις! :2funny:  αντε leka nosht και mnogo celuvki!αρε καριολη αλλαν αλλος κοιμαται με τα μωρα στη διαμερισματαρα του και αλλος μονος!!ποτανα κενωνια! :headbang: :2funny:

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

εσυ να δεις τι βαρεμα θα κάνεις το κεφαλι σου οταν φιλοξενήσω το μωρό σου και θα φταις εσυ και μονον  :s&m_2: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :s&m_2:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
εχω να πω οτι ειδα τον allan στο skype με ενα απο τα μωρα του...λιγο ντροπαλο μου φανηκε αλλα πολυ ωραιο ετσι που το ειδα λιγο...μπραβο αλανι,ετσι ειναι οι σωστοι μαγκες  :grin:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
εχω να πω οτι ειδα τον allan στο skype με ενα απο τα μωρα του...λιγο ντροπαλο μου φανηκε αλλα πολυ ωραιο ετσι που το ειδα λιγο...μπραβο αλανι,ετσι ειναι οι σωστοι μαγκες  :grin:

Είσαι και μαρτυριάρης  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

Δεν χρειάζετε να τα λές δεν εχω να αποδείξω σε κανεναν τιποτα.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Λοιπόν μάγκες εχω μαζέψη τεσσερα μωρα για ΠΣΚ ειναι διαθεσιμα  κανονιστε γιατι δεν την βγάζω
μόνος.
περιμένω συναθλητες και ουτω βοήσωμε βεβαίως βεβαίως.
 

johnpa

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
172
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν μάγκες εχω μαζέψη τεσσερα μωρα για ΠΣΚ ειναι διαθεσιμα  κανονιστε γιατι δεν την βγάζω
μόνος.
περιμένω συναθλητες και ουτω βοήσωμε βεβαίως βεβαίως.

ρε συ allan που φτασαμε!!!!! να υπαρχουν τα μωρα ετοιμα και εμεις(εγω ασ πουμε) να μη μπορω να ερθω ΠΣΚ. Τι λες για ΔΤΤ?
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ρε συ allan που φτασαμε!!!!! να υπαρχουν τα μωρα ετοιμα και εμεις(εγω ασ πουμε) να μη μπορω να ερθω ΠΣΚ. Τι λες για ΔΤΤ?

ρε άσε τις μακακιες πες οτι εισαι μπλεγμενος με τα πολιτικά και καθεσαι για το δευτερο γυρο των εκλογών.

ΔΤΤ εγω  θα είμαι εδώ αλλα θα ειναι και συναθλητες απο Β.Ελλαδα οπότε το καρε θα ειναι
κλειστό και δεν ξερω απο τωρα αν θα ειναι διαθεσιμες οι πεταλούδες είδομεν...
παντως κι αυτες να μην ειναι υπάρχει μεγάλη προσφορά στις επι χρήμασι...
για ΠΣΚ οκ αρκει να το ξερω εκτος κι αν βρουνε πελάτες οποτε θα την κάνουν :2funny: :2funny: :2funny:
:helpplea: :tits2: :tits: :pipa1: :2on1: :knockinb: :helpplea:
 

HANTZOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
187
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
1
διαβαζω αρκετα το thread σας και μπραβο για τις πληροφοριες και το υλικο που εχετε ποσταρει, σοφια δεν εχω παει μονο πολυ παλια στο μπουργκας,το σιγουρο ειναι οτι εχω ψηθει για sofia οταν με το καλο παω θα ποσταρω αυτα που βρηκα :)
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
διαβαζω αρκετα το thread σας και μπραβο για τις πληροφοριες και το υλικο που εχετε ποσταρει, σοφια δεν εχω παει μονο πολυ παλια στο μπουργκας,το σιγουρο ειναι οτι εχω ψηθει για sofia οταν με το καλο παω θα ποσταρω αυτα που βρηκα :)

ΜΕ προσοχή στην αρχη ειδικά για τις πεταλούδες μεσα απο το ΙΝΤΕΡΝΕΤ  οι φωτο σχεδον το 99,9%
ειναι ασχετες με αυτο που τελικα ερχετε.
 

HANTZOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
187
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
1
σωστος και ευχαριστω εχω κρατησει απο αυτα που εχεις βαλει εσει και ο lakis καποια σιγουρακια-βοηθεια που θα χρειαστω εχω εσας που εισται μανα για sofia.Το αδελφι να μπορεσω να παρω ομως μαζι γιατι μου το κολλησατε με την ταυλανδη,rebeti ακους? :knockinb:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
:thefinge: :argue: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :tickedoff:

μακρυα φτου φτου φτου μην λες κακες λέξεις εδω απαγορευεται η αναφορά στις πιθηκοφατσες..

αντε κανενα ευχελαιο θα μας χαλάσης την σουπα.. :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom