Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sakter

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Παιζουν ακομα οι πουτανες πανω στην εθνικη??? Ρωταω γιατι εχω να παω προς τα πανω λιγο μετα που φτιαξανε το ringroad, και επιδη προκειται δυντομα να ανηφορισω θα ηθελα να ξερω. Το τι τσιμπουκι εχω δωσει κατα μηκος της εθνικης στο παρτελθον δε λεγετε. Τσιμπουκι και στο καπακι να σε σταματαει λιγο παρακατω ο μπατσος για υπερβολικη ταχυτητα. το οριο σχεδον σε ολη την εθνικη ηταν 50 χιλιομετρα. Ευτυχως με ενα ταλιρακι στον καθενα καθαριζαμε. Εν ετη 2003.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Παιζουν ακομα οι πουτανες πανω στην εθνικη??? Ρωταω γιατι εχω να παω προς τα πανω λιγο μετα που φτιαξανε το ringroad, και επιδη προκειται δυντομα να ανηφορισω θα ηθελα να ξερω. Το τι τσιμπουκι εχω δωσει κατα μηκος της εθνικης στο παρτελθον δε λεγετε. Τσιμπουκι και στο καπακι να σε σταματαει λιγο παρακατω ο μπατσος για υπερβολικη ταχυτητα. το οριο σχεδον σε ολη την εθνικη ηταν 50 χιλιομετρα. Ευτυχως με ενα ταλιρακι στον καθενα καθαριζαμε. Εν ετη 2003.

καλά κρασια εχεις χάση επεισόδια πολλά .
Ναι παίζη αλλα θελεις τριπλο προφυλακτικο καλου κακου.
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sakter

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
καλά κρασια εχεις χάση επεισόδια πολλά .
Ναι παίζη αλλα θελεις τριπλο προφυλακτικο καλου κακου.
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εμεινα πισω παικτη μου τι να κανω. Καλες εποχες παντως και εβρισκες και καλα τεμαχια.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Κατι ακομα που παρατηρώ τον τελευταίο καιρό και θέλει προσοχή προς αποφυγή μπλεξιμάτων κυκλοφορεί πολύ μα πολύ ναρκωτικό όλλες μα όλλες μαστουρώνωνται με τον τρόπο τους κατι που δεν το ειχα παρατηρηση ποτε τόσο εντονα και όσο πάει γίνεται πολυ εντονο προσοχή στα τυχόν μπλεξίματα.
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Κατι ακομα που παρατηρώ τον τελευταίο καιρό και θέλει προσοχή προς αποφυγή μπλεξιμάτων κυκλοφορεί πολύ μα πολύ ναρκωτικό όλλες μα όλλες μαστουρώνωνται με τον τρόπο τους κατι που δεν το ειχα παρατηρηση ποτε τόσο εντονα και όσο πάει γίνεται πολυ εντονο προσοχή στα τυχόν μπλεξίματα.
αυτο σημενει καργιολικη και κλαμπινγκ τεζα !!!  στο τριοροφο το κλαμπ που στο υσογειο ειναι σε στυλ μπουζουκια περασες καμια βολτα?? σοφια εχω να αραξω κανα διχρονο αλλα ρε πουστη ποτε δεν τους χονεψα  τους βουλγαρους αν και η σοφια ειναι πανεμορφη το βραδυ!!!
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Αλλαν ειμαι κρυωμενος ξανα!!! Γαμω τον κερατο μου!! Το  παρασκευοσαββατοκυριακο απο το στοιχημα αμα πιασω, κανα δυνατο ταμειο, σου ερχομα!!! Δηλαδη απο δευτερα να αναρωσω πρωτα!!Και μετα  :fuck2: :knockinb: :zfuck: :fuck1:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
αυτο σημενει καργιολικη και κλαμπινγκ τεζα !!!  στο τριοροφο το κλαμπ που στο υσογειο ειναι σε στυλ μπουζουκια περασες καμια βολτα?? σοφια εχω να αραξω κανα διχρονο αλλα ρε πουστη ποτε δεν τους χονεψα  τους βουλγαρους αν και η σοφια ειναι πανεμορφη το βραδυ!!!

Το sin city  λες μάλλον.
καλο κολομάγαζο για τους πρωτάριδες στην Σόφια καλό θεαμα αλλα.............
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Αλλαν ειμαι κρυωμενος ξανα!!! Γαμω τον κερατο μου!! Το  παρασκευοσαββατοκυριακο απο το στοιχημα αμα πιασω, κανα δυνατο ταμειο, σου ερχομα!!! Δηλαδη απο δευτερα να αναρωσω πρωτα!!Και μετα  :fuck2: :knockinb: :zfuck: :fuck1:

πάλι τα ιδια θα λέμε σου απάντησα ήδη.
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Το sin city  λες μάλλον.
καλο κολομάγαζο για τους πρωτάριδες στην Σόφια καλό θεαμα αλλα.............
ΕΧΩ σκασει εκει μεσα μαζι με τον ρεντ!!!!!!! τεζα φουσκοτη μεσα αλλα ολος ο κοσμος εκει :rockon: :rockon: :rockon: τωρα πιο ειναι το καλητερο κλαμπ εκει? καγιεν μερσεντες κτλ ?? στον τριτο οροφο πολυ καργια επεζε και χαπια κτλ
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ΡΕ ΧΑΣΆΠΗ ΓΙΑΤΡΕ ΑΦΟΥ ΓΝΩΡΊΖΗς ΤΟ ΘΈΜΑ ΓΙΑΤΙ ΚΆΝΕΙςΤΗΝ ΠΆΠΙΑ;;;;;;;;;;;;;;;
Γιατι ρωτάς γνωστά πράγματα;;; τα ίδια ισχυουν δεν αλλαξε και τιποτα ιδιαίτερο.
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ΡΕ ΧΑΣΆΠΗ ΓΙΑΤΡΕ ΑΦΟΥ ΓΝΩΡΊΖΗς ΤΟ ΘΈΜΑ ΓΙΑΤΙ ΚΆΝΕΙςΤΗΝ ΠΆΠΙΑ;;;;;;;;;;;;;;;
Γιατι ρωτάς γνωστά πράγματα;;; τα ίδια ισχυουν δεν αλλαξε και τιποτα ιδιαίτερο.
ΕΓΩ την παπια????????    Α - πα πα πα πα πα πα πα πα πα πα πα πα πα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: πες κανα νεο ντεεεε καμακι κανεις ?? εξω βγαινης ?? τι γηνετε στη  σοφια τιμες καφεδακια κλαμπ !! το νον στοπ το εστιατοριο στο κεντρο με το νταβατζι τον καραφλα που ξερει ελληνικα εχει κοσμο μαζευοντε εκει η καργιες μετα τα κλαμπ?? αμα βαριεσε να γραψεις φαε καμια ΠΑΠΙΑ ΠΕΚΙΝΟΥ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • beijingkaoya1.jpg
    beijingkaoya1.jpg
    29,1 KB · Εμφανίσεις: 17

imandas

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
122
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα παιδες! ειναι κανεις Σοφια? Μολις εφτασα στο Τσαρσκο σελο και καλεσα ενα κοριτσι νε με τριψει λιγο!
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
καλησπερα παιδες! ειναι κανεις Σοφια? Μολις εφτασα στο Τσαρσκο σελο και καλεσα ενα κοριτσι νε με τριψει λιγο!
ΤΣΑΡΚΟ ΣΕΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ??  ανεβασε καμια φοτο ρε συντροφε να καυλοσουμε
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
αα αλλαν δεν ξερω απο χοτελ  !!! με τον ρεντ κοιμομασταν στο αμαξι καναμε προπονηση για ουκρανια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: στο κεντρικο παρκινγκ στην κεντρικη πλατεια το αμαξι ολο το βραδυ κλαμπινγκ μετα στο εστιατοριο το νον στοπ στο ληθοστροτο στην ανηφοριτσα στο κεντρο παντα με τις καργιολες και μετα ανα δυορο γαμιση στο αμαξι εναλαξ γελια πολλα σου λεω!!!!! ο ρεντ τοτε  αγωραζε!!! < βενζιναδικο στον περιφερειακο της σοφιας>  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ετση ελεγε στα μορα ο επειχηρηματιας τον επτα θαλλασον και τον 18 υπειρον :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αρε χρονια!!!!!!! με τον ντακοτα γελια πολλα
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ΕΓΩ την παπια????????    Α - πα πα πα πα πα πα πα πα πα πα πα πα πα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: πες κανα νεο ντεεεε καμακι κανεις ?? εξω βγαινης ?? τι γηνετε στη  σοφια τιμες καφεδακια κλαμπ !! [size=10pt]το νον στοπ το εστιατοριο στο κεντρο με το νταβατζι τον καραφλα που ξερει ελληνικα εχει κοσμο μαζευοντε εκει η καργιες μετα τα κλαμπ?? [/size]αμα βαριεσε να γραψεις φαε καμια ΠΑΠΙΑ ΠΕΚΙΝΟΥ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αααααααααααα  εσυ εχεις υψηλές γνωριμίες αφου ξέρεισ και τον    full service informations  εισαι αρχηγός.
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
αααααααααααα  εσυ εχεις υψηλές γνωριμίες αφου ξέρεισ και τον    full service informations  εισαι αρχηγός.
τοτε οτι επεζε σε φουσκοτους και σε καραφλες στο ανατολικο μπλοκ το ειχα αμεσα λογω υπσιλον γνοριμιον με καραφλες απο την ρουμανια  βλεπο δεν εχει αλλαξει η κατασταση ακομα!!! και απο της τιμες που γραφεις καλες  ειναι ξενοδοχειο εισε τορα? τι πληρονεις εκει? ειναι οκ?
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
τοτε οτι επεζε σε φουσκοτους και σε καραφλες στο ανατολικο μπλοκ το ειχα αμεσα λογω υπσιλον γνοριμιον με καραφλες απο την ρουμανια  βλεπο δεν εχει αλλαξει η κατασταση ακομα!!! και απο της τιμες που γραφεις καλες  ειναι ξενοδοχειο εισε τορα? τι πληρονεις εκει? ειναι οκ?

οχι ειμαι σε διαμερισμα στο κεντρο πισω απο το σερατον και σπιτωθηκα με δυο βιζιτες
κανω διακοπές.

Τα τελευταία δυο χρόνια εμενα τσαρσκο σελλο καλό πολυ καλό 105 λεβα την βραδυά πανω στον περιφερειακό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom