Νέα

Σοφία - Φυλής 54Β

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokoss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zygos13

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοί καταθέτες σαν προσκυνητής της Σοφούλας μπηκα και γω στο σάιτ για να μάθω που δουλεύει τώρα.Σήμερα 5/5 απόγευμα πέρασα από Χωματιανού πάνω και κάτω αλλά τίποτα.Το διπλό στη Λιοσίων ανάμεσα Βεργας -Εξηκίου ήταν κλειστό όπως και το Φ54.
Εχεις κανείς καμιά πληροφορία για που δουλεύει η Σοφούλα τώρα?
Προσκυνητής
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
5
Like
28
Πόντοι
0
[size=10pt][size=10pt]Έλα μου ντέ, έλα μου ντέ  [/size] [/size] :headbang: :headbang: :headbang:

Σύντροφοι, όποιος την πετύχει ας ρωτήσει τι ώρα ανοίγει το γαμημένο το ρδέλο και ασ το ποστάρει. :helpplea: :helpplea:
 

zygos13

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές,
Τρίτη πρωί πέρασα από το δίπατο 'δελο στη Λιοσίων και μόνο το κάτω ήταν ανοιχτό με κοπέλλα που έκανε και τη τσατσά ή το αντίθετο,δε το κατάλαβα καλά.Το πάνω κλειστό.
Μετά πήγα από Χωματιανού πάνω,ρώτησα τη τσατσά για τη Σοφία και αυτή ενοχλημένη μ΄άρχισε πως τηλεφωνούν και ρωτούν για τη Σοφία- εσύ τώρα για τη Σοφία-δεν ξέρω να δούλεψε τελευταία καμία Σοφία κτλ.
Αυτή την αναφορά κάνω και αν ξέρει κανείς κάτι παραπάνω για το που δουλεύει ειναι ευπροσδεκτος.
 

vizolagnos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εγω την είχα πάρει πριν το Πασχα εκεί στην Λιοσίων που είχα πει αλλα είναι αλήθεια ότι το εν λογω δρελο δεν έχει ξανα ανοιξει :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Εχθές το βράδυ 14/05 ήταν στο "σπίτι" επί της Λιοσίων ανάμεσα Βέργας -Εξηκίου (στο επάνω), τιμή 20Ε, ωράριο 21:00 - 05:00 και το service της όπως πάντα... Ε ξ α ι ρ ε τ ι κ ό 
 

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
φιλε sas1977  το σοφακι που αναφερεις ειναι μια αδυνατουλα ξανθια??Πως ειναι εμφανισιακα.
..?
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
φιλε sas1977  το σοφακι που αναφερεις ειναι μια αδυνατουλα ξανθια??Πως ειναι εμφανισιακα.
..?

Κοντούλα, ξανθιά, αδύνατη με μικρά βυζάκια... κάνει πολύ καλή πίπα

δούλευε στο Φυλής 54Β όπως λέει και ο τίτλος του thread
 

montelaki

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
κανει πολυ καλη πιπα το σοφακι αλλα μπαινουν πολυ πακιστανοι κινεζοι και ολων τον ειδων οι φυλες,,,
και αυτα που μπορει να κανει σε εναν σαν κ εμας γιατι να μην τα κανει κ σε εναν πακι αν της δωσει τα απαραιτητα χρηματα..

:rolleyes:
 

dragon fly

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά το βρήκε κανείς το Σοφάκι;
Που είναι;
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Συναγωνιστές,
Τρίτη πρωί πέρασα από το δίπατο 'δελο στη Λιοσίων και μόνο το κάτω ήταν ανοιχτό με κοπέλλα που έκανε και τη τσατσά ή το αντίθετο,δε το κατάλαβα καλά.Το πάνω κλειστό.
Μετά πήγα από Χωματιανού πάνω,ρώτησα τη τσατσά για τη Σοφία και αυτή ενοχλημένη μ΄άρχισε πως τηλεφωνούν και ρωτούν για τη Σοφία- εσύ τώρα για τη Σοφία-δεν ξέρω να δούλεψε τελευταία καμία Σοφία κτλ.
Αυτή την αναφορά κάνω και αν ξέρει κανείς κάτι παραπάνω για το που δουλεύει ειναι ευπροσδεκτος.

Στη Χωματιανου το πανω δουλευε η Σοφια οταν ξεκινησε, πριν να ανεβει Φυλης.
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
5
Like
28
Πόντοι
0
Χτές βράδυ, κατά τις 10:30,  κατηφόρισα στη Λιοσίων για να βρώ -επιτέλους- το Σοφάκι.

Ή εγω είμαι γκαντέμης ή κάτι έγινε, γιατί πάλι το 'ρδέλο ήταν κλειστό

(Γαμώ την ατυχία μου)

Ξέρει κανένας συναγωνιστής τίποτα σχετικό ??
 

astrakias69

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2006
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις που εχει παει η Σοφια το ξανθο αγγελουδι ?

Οποιος ξερει κατι παρακαλω να απαντησει.

Thanks


 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
1. Δεν χρησιμοποιουμε μονιμα κεφαλαια συμφωνα με τους κανονες του φορουμ.
2. Ψαχνουμε και λιγο τα θρεντ 3. Συμφωνα με τα λεγαμενα η Σοφια βρισκεται στα ρδελα της Λιοσιων, Χωματιανου για την ακριβεια.
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
5
Like
28
Πόντοι
0
1. Η Σοφία δεν είναι στην Λιοσίων τις τελευταίες 3 μέρες.
2. Η Σοφία δεν ξαναπήγε ΠΟΤΕ  στην Χωματιανού μετά την Φυλής 54Β.
3. Το πνεύμα των ερωτήσεων (και των απαντήσεων) είναι να μαθαίνουμε (και να πληροφορούμε) για το τι γίνεται ΤΩΡΑ, όχι πρίν από ένα μήνα ή πριν από 4 χρόνια.
4. Ενημερώνουμε για κάτι αν, και μόνο αν, το έχουμε δεί οι ίδιοι. Το να επαναλαμβάνουμε πληροφορίες που μπορεί να είναι λανθασμένες, μόνο σύγχυση δημιουργεί.   
 

astrakias69

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2006
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παίδες οποίος την ξέρει την Σοφία (αδύνατη ξανθό με μικρό βυζάκι και ωραίο κωλαράκι)να μας πει αν την εχει δει τώρα προσφατά !!! το κοριτσάκι ειναι άπεχτο !

οι fun περιμένουν ενα φώς στο τούνελ !
 

lekes

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
...το σοφάκι είναι πάνω στη λιοσίων στα μόνα δίδυμα μπουρδ που χει ο δρόμος δεξια καθώς πας για αθηνα...δεν θυμάμαι νούμερο.
 

santa

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
αμα εχεις γυαλι αρχιδια και εισαι καθαρος γλυφει σιγουρα μπαλακια και μερικα εξτρα αν ζητησεις........
παντως ακαποτο δν μου χει κανει μονο την βαση γλυφει
στα αρνητικα οτι παιζει πολυ πακισταν και αλβανια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom