Νέα

ΣΚΑΡΑΒΑΙΟΣ: Το θρυλικό VW ή κάτι περισσότερο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα klewnas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
πάντως πολλές φορές την έχω φανταστεί την σκηνή να τρώω γεμιστό μπιφτέκι με παντζαρόχορτα και να της τον δίνω ακα πίπα αφού μολις πριν μου έχει κάνει κωλοφραπα...δε θελω να τη γαμησω ειλικρινα...μονο να μου κωλοτριφτεί λίγο και να τον πάρει πιπα με φτυσίματα δυνατά....τότε το δηλώνω ξεκάθαρα ότι....ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ!!!!!!!
...για το επόμενο δίωρο.
:2funny:
Σωστος ο πυραυλος....αν και τωρα τελευταια ο παθουλης προσπαθει να μπει στο σωστο δρομο αφου ο συνδιασμος οβερντόουζ φραπεϊνης και μουχριτσας-δακου τσεπης τον πιεζουν ασφυκτικα για αποτοξινωση
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
και καλά κάνεις...και προς θεού μήν τολμήσεις και πάς κανα μικρό άφρο...έκανα ένα μοναχικό πρόσφατο πέρασμα και πραγματικά η θλίψη κυρίευσε τη ψυχή μου... :headbang: :headbang: :headbang:

Μικρό άφρο; τι είναι αυτό; έχω πάει άραγε;
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.118
Like
3.144
Πόντοι
456
καλησπερα
Δεν ξερω ποιοι παλαιοι θυμουνται οτι εκει κοντα υπηρχε το περιφημο μπαρ του Τσολακακη
την περασμενη δεκαετια.
Εμαθα οτι καποια κοριτσια (μεγαλοκοπελες πλεον!!!) απο αυτο το μπαρ δουλευουν εδω.
Ξερει κανεις κατι?
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα πριν περιπου 7-8 μηνες δουλευε εκει ενα μωρο 2 μετρα βαρβαρα λεγοταν ξερει κανεις τι απεγινε?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Λοιπόν αυτό το μαγαζί έχει τελικά πολλά καλά κομμάτια. Χθες πήγα κατά τις 4:00 το πρωί και στάμπαρα 5-6 σούπερ μουνιά. Πιο πολύ σκάλωσα με μια μελαχροινή Ρουμάνα μάλλον με τρελό σώμα, καβλόφατσα και μεγάλο έγχρωμο τατουάζ πίσω στο ύψος της μέσης.
 

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
...μουνια εχει και στο δρομο δε βλεπω το λογο να παω στον σκαραβαιο και να τα μου στραγγισουν το πορτοφολι...
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
...μουνια εχει και στο δρομο δε βλεπω το λογο να παω στον σκαραβαιο και να τα μου στραγγισουν το πορτοφολι...

Καλησπέρα , έχει δίκιο ο καλός συνάδελφος!!!!!!!

Αλλά εγω θα εφτιαχνα μια όμάδα μπάσκετ  ΛΙΝΑ, ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ , ΜΑΡΙΑ , ΜΑΡΙΝΑ , ΡΑΜΟΝΑ .
Μου αρέσουν τα κορμιά αλλά αναγκαστικά θα έπερνα τα Ρουμανάκια λόγο έλειψη Ρωσίδων ....!!!!
Βοηθός προπονητή η ΠΕΤΥ .
Πρόεδρος ΠΕΡΙΚΛΗΣ
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.954
Πόντοι
46.232
επισκεψη χθες κατα τις 22.00 και  το μαγαζι ήταν τίγκα και στα δυο μέρη του....
απογοητευτικα λίγο γιατι η αγαπημενη μου κλαουντια δεν φορουσε τα αγαπημενα της κολαν αλλα μαλλον λογο και τον ημερών και του εορταστικου χαρακτηρα φόρεμα.....
τα κολαν ξανα κα γρήγορα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

jkl8

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
΄καλά είναι και το πρωι για καφέ ,μάτι και ότι ήθελέ προκύψει...αν προκύψει ,διαφορετικά συνεχίζεις παρακάτω.....
 

uricom

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
179
Like
2
Πόντοι
1
Μία μαυρούκα με καλό σώμα που δούλευε εκει το καλοκαίρι, Λίνδα...Χριστινα δεν θυμαμαι ακριβώς είναι ακόμη εκεί ??
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.954
Πόντοι
46.232
Μία μαυρούκα με καλό σώμα που δούλευε εκει το καλοκαίρι, Λίνδα...Χριστινα δεν θυμαμαι ακριβώς είναι ακόμη εκεί ??
αυτη που εμοιαζε με την ριαννα???? οχι
εχει δυο καινουργιες αλλα μπαζακια
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Η Χριστίνα  εκεί είναι
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Την ειδα και εγω καποιες μερες πριν που επισκευτηκα το "εντομο".
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Επίσκεψη χθές με τον ξάδελφο!

Μετά από το επεισόδιο με το μπουκάλι που είχαν τα μικρά Ρουμανάκια, το μαγαζί ήταν χαλαρό!

ΛΑΘΟΣ του ΠΕΡΙΛΚΗ και ΝΙΚΟΥ που ανεβάσανε την τιμή στο γυναικείο ποτό. Μόνο ζημια θα έχουν. Θα τις κερνάμε έξω
μετά την δουλιά ότι ώρα σχολάνε.

Οι δικές μας σχολάνε 1 με 2. 
Οι άλλες δικές μας έχουν ρεπό ΚυριακοΔεύτερο!

Πάντως χθές υπήρχε μια καινούργια θεά από την λατρεμένη ΡΩΣΙΑ. Ποσωπικά με τρέλλανε......!!!!!!!!!!!!!
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
Επίσκεψη χθές με τον ξάδελφο!

Μετά από το επεισόδιο με το μπουκάλι που είχαν τα μικρά Ρουμανάκια, το μαγαζί ήταν χαλαρό!

ΛΑΘΟΣ του ΠΕΡΙΛΚΗ και ΝΙΚΟΥ που ανεβάσανε την τιμή στο γυναικείο ποτό. Μόνο ζημια θα έχουν. Θα τις κερνάμε έξω
μετά την δουλιά ότι ώρα σχολάνε.

Οι δικές μας σχολάνε 1 με 2.  
Οι άλλες δικές μας έχουν ρεπό ΚυριακοΔεύτερο!

Πάντως χθές υπήρχε μια καινούργια θεά από την λατρεμένη ΡΩΣΙΑ. Ποσωπικά με τρέλλανε......!!!!!!!!!!!!!
Επίσκεψη χθές με τον ξάδελφο!

Μετά από το επεισόδιο με το μπουκάλι που είχαν τα μικρά Ρουμανάκια, το μαγαζί ήταν χαλαρό!

ΛΑΘΟΣ του ΠΕΡΙΛΚΗ και ΝΙΚΟΥ που ανεβάσανε την τιμή στο γυναικείο ποτό. Μόνο ζημια θα έχουν. Θα τις κερνάμε έξω
μετά την δουλιά ότι ώρα σχολάνε.

Οι δικές μας σχολάνε 1 με 2.  
Οι άλλες δικές μας έχουν ρεπό ΚυριακοΔεύτερο!

Πάντως χθές υπήρχε μια καινούργια θεά από την λατρεμένη ΡΩΣΙΑ. Ποσωπικά με τρέλλανε......!!!!!!!!!!!!!
εγώ προσωπικά 10 ευρώ το γυναικειο ποτο δέν το πληρωνω
εδώ δέν πλήρωνα τις καλές εποχές που είχε 8.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom