Νέα

ΣΚΑΡΑΒΑΙΟΣ: Το θρυλικό VW ή κάτι περισσότερο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα klewnas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
...σιγα μη γαμαει στο σκαραβαιο. φατε ματια ψαρια...
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.975
Like
12.343
Πόντοι
3.556
Ο σκαραβαιος δεν ειναι για γαμιση για αυτους που πανε εκει, ειναι μονο για αερογαμιση εγκεφαλικο και δουλεια για το σπιτι.
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
αφού παίζουν μπάλλα τα μωρά γιατί δεν τα έχω δεί τις τρίτες και τις τετάρτες το βράδυ πουθενά? εκτός αν παίζουν με την στεάουα στο γιουρόπα τις πέμπτες.

Τετάρτη - Πέμπτη έχουν ρεπό αλλά τις κρυβω από βουλιαγμένη μεριά !!!
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Ο σκαραβαιος δεν ειναι για γαμιση για αυτους που πανε εκει, ειναι μονο για αερογαμιση εγκεφαλικο και δουλεια για το σπιτι.

Μην κρίνεις απο τον ευατό σου . ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΡΩΝΕ και καλά μάλιστα!
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
φιλε καλα τα λές αλλά
τί πιθανότητες ομως έχει ένας 60ρης επαρχιώτης μπετατζής η ταξιτζής να πάει σέ ένα νορμάλ μπάρ καί νά γνωρίσει γυναικά....
εκει βασίζοντε τα κολόμπαρα και μαδάνε..
φυσικά ο σκαραβαιος μαδάει λιγότερο και γί αυτό 'εχει κόσμο
δηλαδή δέν στα πρίζουν για ποτό και κάθοντε περισσότερη ωρα...
άν θές στην γλωσσα της πιάτσας έχει 50 τοις εκατό φτηνότερο κονσομασιον διοτι υπαρχουν μαγαζια που χρεώνουν 12 ευρώ τό ποτο και μερικά όπως ο κάβος 6 αλλά κάθε 5 λεπτα ζητανε και άλλο ενώ στον σκαραβαιο εάν σε ψιλοπάει η γυναικα περνάς κάνα μισάωρο με 7 ευρώ κέρασμα άσε που άν δέν έχει δουλειά και γουστάρει θάρθει να πιει τόν καφε τηε κάνα μισάωρο χωρίς να κεράσεις.....

Ο φίλος μας τα λέει πού καλά και είναι ψαγμένος!!  Υπάρχουν και λίγα πολύ καλά μωρά εκεί που αξίζει να ασχοληθείς
ιδιαίτερα!!!
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Άλλος γαμάει και άλλος πληρώνει?

Λές μεγάλη αλήθεια όταν κάθομαι στην μπάρα και ακούω τους λογαριασμούς τρελλαίνομαι!

Οταν το μωρό τελειώνει κατα της  2 και φευγω μαζλι του πληρώνοντας μόνο τις μπύρες μου λέω μέσα μου....

ΑΛΛΟΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙ και ΑΛΛΟΣ ΓΑΜΑΕΙ
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.975
Like
12.343
Πόντοι
3.556
Μην κρίνεις απο τον ευατό σου . ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΡΩΝΕ και καλά μάλιστα!
.     Από τον εαυτό μου;;;;;χαχαχαχα .......Ακου φίλε αυτοί που πηδανε εκεί πάνε μια φωρα τό μήνα και πίνουν ένα καφέ........και εγώ μια φωρα το μήνα πάω......οποίος κατάλαβε κατάλαβε....οι υπόλοιποι ας κερνανε ποτακια μπας και.............. :fuck2:
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
Μην κρίνεις απο τον ευατό σου . ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΡΩΝΕ και καλά μάλιστα!
μωρέ με τα λεφτά σου γαμάς και την κυρά σου.....
εάν πέσει δηλαδή χοντρη χορηγία γαμάς τίς μισές.καί άλλες τόσες και περισσότερο εκτός σκαραβαιου.και λοιπόν??
πλήρωνε μηνιαία ενοικια ,κανένα βραχιόλι κανενα δαχτυλιδι,ψαροταβέρνες κανένα βρακι κολωνακιότικο και καμμια 500ρου για τό παιντι πού είναι στην ρουμανία....
'ετσι τί να συζητήσουμε??
όποιος γαμάει χωρίς να τά σκάσει στον σκαραβαίο εινα ψευτομαλάκας τελεία και παύλα.
ΝΑ ΓΑΜΑΕΙ ΟΜΩΣ έτσι..... ,κανένα καφεδάκι κλίγο ψιλομπαλαμουτάκι δέν είναι γαμήσι.....
ούτε τραπέζι στην ψαροταβέρνα τού ιδιοκτήτη ποιο κάτω .ετσι??
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
.     Από τον εαυτό μου;;;;;χαχαχαχα .......Ακου φίλε αυτοί που πηδανε εκεί πάνε μια φωρα τό μήνα και πίνουν ένα καφέ........και εγώ μια φωρα το μήνα πάω......οποίος κατάλαβε κατάλαβε....οι υπόλοιποι ας κερνανε ποτακια μπας και.............. :fuck2:

Σωστός ο παίκτης και μια φορά πολύ είναι ....!!!!    Απλώς να μην χάνεται η επαφή με το ίδρυμα....!!!!

Σαν ετήσιο Σεμινάριο για τα νέα πρόσωπα !  Αν πάς ξανά δώσε φιλιά στην ΠΕΤΙ!
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
μωρέ με τα λεφτά σου γαμάς και την κυρά σου.....
εάν πέσει δηλαδή χοντρη χορηγία γαμάς τίς μισές.καί άλλες τόσες και περισσότερο εκτός σκαραβαιου.και λοιπόν??
πλήρωνε μηνιαία ενοικια ,κανένα βραχιόλι κανενα δαχτυλιδι,ψαροταβέρνες κανένα βρακι κολωνακιότικο και καμμια 500ρου για τό παιντι πού είναι στην ρουμανία....
'ετσι τί να συζητήσουμε??
όποιος γαμάει χωρίς να τά σκάσει στον σκαραβαίο εινα ψευτομαλάκας τελεία και παύλα.
ΝΑ ΓΑΜΑΕΙ ΟΜΩΣ έτσι..... ,κανένα καφεδάκι κλίγο ψιλομπαλαμουτάκι δέν είναι γαμήσι.....
ούτε τραπέζι στην ψαροταβέρνα τού ιδιοκτήτη ποιο κάτω .ετσι??

Το γκόλ μπαίνει στην έδρα μου πάντα και όχι με Ρουμάνες γιατι γενικα με ΧΑΛΑΝΕ ΟΙ ΧΟΡΗΓΙΕΣ......!!!!!
 

papazoglou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Απολύτως εξακριβωμένη πληροφορία: στον εν λόγω πολυχώρο περιμένει τα κεράσματά σας η άλλοτε διάσημη Πέπη (του Ερωτοδικείου)...

Που χαθηκες εσυ μπρε Παιδαρε ?  :2funny:

Τωρα πας μαζι με τον Πουρειτζερ στον Σκαραβαιο ?

Αυτα.. ;)
 

joyboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2011
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
εδώ τι παίζει ρε παιδιά ;

πολλή μπατσαρία ρε γαμώτο..

εσάς δε σας πειράζει αυτό ;

 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
εδώ τι παίζει ρε παιδιά ;

πολλή μπατσαρία ρε γαμώτο..

εσάς δε σας πειράζει αυτό ;

Τι να μας νοιαζει  συναδελφε , για τα συγκεκριμενα μωρά παιρνάμε καμμια φορά!

Τους μπάτσους τους έχουμε για  επιπλέον προστασία.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Τέταρτη επίσκεψη σε αυτό το κολοχανείο  :rolleyes: μετά τις πληροφορίες ότι εργάζεται πλέον εκεί και η Πέπυ Τσεσμελή. Πήγα την περασμένη ΤΡίτη, κατά τις 2 το βράδυ, μόνος και ψιλολιώμα. Η Πεπάρα μουνάρα, όμως τη φώναξα και δε μου έδωσε σημασία  :(, πρέπει να είχε παρέα. Τελικά έφαγα ένα 50άρι χωρίς λόγο και αιτία, κερνώντας και δύο ποτάκια μια πιτσιρίκα Αλβανίδα, ένα τσόκαρο σωστό. Την επομένη άργησα να πάω στη δουλειά, όπου είχα ένα κεφάλι καζάνι. Παρεμπιπτόντως, μια μαυρούλα σερβιτόρα, η Μόνικα, έχει τρελή κωλάρα, ενώ τη συγκεκριμένη μέρα απουσίαζαν οι πολλές σαβούρες.  :boobies:

 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Εισαι τύπος με ευρείς ορίζοντες και "ποικίλα" ενδιαφέροντα!

Μπράβο...... κιπ γουολκιν..............................
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Κύριε Λαγαρε (χωρίς τόνο  :2funny:), το κακό είναι ότι έχω να επισκεφθώ αρκετό καιρό το πορνομέγαρο (ένα είναι)  :-
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Παίδες έχω σκαλώσει με τις βυζάρες της Ειρήνης, στην επόμενη έξοδο θα περάσω απ' το Σκαραβαίο και θα πέσουν κεράσματα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom