Νέα

ΣΚΑΡΑΒΑΙΟΣ: Το θρυλικό VW ή κάτι περισσότερο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα klewnas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Δε  θα  μείνουν  και  πολλά !
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
εγω παντος θα διαφωνησω μαζι σου...
σου ερχονται μονο κατι μπαζα....δηλαδη εσυ εισαι θεος κ θα σε πλησιασει π.χ η κλαουντια....απλα οποια δεν εχει πιασει τα ποσοστα της κ δεν εχει κατσει με ενα πελατη δοκιμαζει την τυχη της...αν εχεις παει σε κανονικο κωλομπαρο εκει να εβλεπες αντιδρασεις....καλο ειναι να πηγαινεις με παρεα κ να φωναζεις εσυ καποια κοπελα που θα ηθελες να κερασεις κ να της πεις να κατσει...

Ναι ρε συνάδελφε, δεν είπα να μην έρθουν, είπα να μη μου γίνουνε τσιμπούρια.


 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
πάντως αυτό το αυτοκινούμενο κωλομπαροφαγάδικο εάν-επαναλαμβάνω εάν :grin:- είχε στις σαλάτες και πλιγουροσαλάτα με χούμους θα ήταν το στέκι μου! Επίσης είναι παρα πολύ φθηνό και μου τη σπάει!είναι πολύ σπαστικό μαγαζί κατά τα άλλα!ούφ τα είπα και ξεσκάτισα!συγγνώμη ξέσκασα! :cheesy: άντε απο δω χάμου προμότορα του ρυζιου καρολίνα και της οδοντόκρεμας ούλοντεντ!Προμότορα του τέιστι λέις με βρώμη-σίκαλη και τα συναφή!

Ο κοτομπίφτεκος είσαι;  :2funny:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Απολύτως εξακριβωμένη πληροφορία: στον εν λόγω πολυχώρο περιμένει τα κεράσματά σας η άλλοτε διάσημη Πέπη (του Ερωτοδικείου)...
 

smiler

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2006
Μηνύματα
138
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1

Συνημμένα

  • pepy.jpg
    pepy.jpg
    33,4 KB · Εμφανίσεις: 30

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
τώρα καταλαβαίνω για το ...... κάτι περισσότερο του τίτλου του θρέντ. :grin:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Απολύτως εξακριβωμένη πληροφορία: στον εν λόγω πολυχώρο περιμένει τα κεράσματά σας η άλλοτε διάσημη Πέπη (του Ερωτοδικείου)...

Νέο αίμα στο μαγαζί!!! Βούρρρρρρρ.  :grin:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Απολύτως εξακριβωμένη πληροφορία: στον εν λόγω πολυχώρο περιμένει τα κεράσματά σας η άλλοτε διάσημη Πέπη (του Ερωτοδικείου)...

Επιβεβαιώνω κι εγώ. Πήγα σήμερα στις 23:30 στο Σκαραβαίο και η Πέπη δούλευε κανονικά, μάλιστα την κέρασα και ποτό και κάθησε μαζί μου 40 λεπτά περίπου χωρίς να μου ζητήσει δεύτερο. Όπως τη θυμάστε, ίδιο σώμα, λαχταριστά βυζιά, μόνο που το πρόσωπό της ήταν λίγο χαλασμένο, το δέρμα βασικά, σαν πρησμένο αλλά κλάιν μάιν. Εν τω μεταξύ σ' αυτόν το Σκαραβαίο πρέπει να μην έχει πατήσει η κρίση, Κυριακή βράδυ και στις 23:30 που πήγα όχι απλώς δεν υπήρχε ούτε σκαμπό ελεύθερο αλλά έσπρωχνες και κόσμο για να περάσεις.
 

smiler

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2006
Μηνύματα
138
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Επιβεβαιώνω κι εγώ. Πήγα σήμερα στις 23:30 στο Σκαραβαίο και η Πέπη δούλευε κανονικά, μάλιστα την κέρασα και ποτό και κάθησε μαζί μου 40 λεπτά περίπου χωρίς να μου ζητήσει δεύτερο. Όπως τη θυμάστε, ίδιο σώμα, λαχταριστά βυζιά, μόνο που το πρόσωπό της ήταν λίγο χαλασμένο, το δέρμα βασικά, σαν πρησμένο αλλά κλάιν μάιν. Εν τω μεταξύ σ' αυτόν το Σκαραβαίο πρέπει να μην έχει πατήσει η κρίση, Κυριακή βράδυ και στις 23:30 που πήγα όχι απλώς δεν υπήρχε ούτε σκαμπό ελεύθερο αλλά έσπρωχνες και κόσμο για να περάσεις.
Την χούφτωσες; Χούφτωστην γιατί θα το μετανιώσεις !
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
Επιβεβαιώνω κι εγώ. Πήγα σήμερα στις 23:30 στο Σκαραβαίο και η Πέπη δούλευε κανονικά, μάλιστα την κέρασα και ποτό και κάθησε μαζί μου 40 λεπτά περίπου χωρίς να μου ζητήσει δεύτερο. Όπως τη θυμάστε, ίδιο σώμα, λαχταριστά βυζιά, μόνο που το πρόσωπό της ήταν λίγο χαλασμένο, το δέρμα βασικά, σαν πρησμένο αλλά κλάιν μάιν. Εν τω μεταξύ σ' αυτόν το Σκαραβαίο πρέπει να μην έχει πατήσει η κρίση, Κυριακή βράδυ και στις 23:30 που πήγα όχι απλώς δεν υπήρχε ούτε σκαμπό ελεύθερο αλλά έσπρωχνες και κόσμο για να περάσεις.
όπως έχω γράψει καί ποιό πάνω ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΧΩΡΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ καί ίσως τό μόνο πρόβλημα σέ συγκριση μέ τους ανταγωνιστές του πού είναι αδειοι......
μέτα τις 0130 τό πρωί φτιάχνει ....αλλά εγώ προσωπικά τίς 2 τεέυταίες φορές πού πήγα κατά τίς 11 σηκώθικα καί έφυγα διότι δέν είχε χώρο ούτε νά ακουμπίοσεις τό ποτό σου... ...και στό απέναντι πούχει νοικιάσει έβρισκα θέση αλλά έξω με θερμοκρασία 12 βαθμούς......
έ όχι καί νά πληρώσουμε 6 ευρώ τό ποτο καί νάμαστε 2'ωρες όρθιοι....εγώ τουλάχιστον δέν το κάνω....
πάντως για ένα μέ  δύο ποτά καί νά κεράσεις ενα δυο ποτα την γκομενίτσα σύνολο 1 ωρίτσα ειναι ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΦΤΗΝΟΤΕΡΟ ΣΤΟ ΕΙΔΟΣ στην ελλάδα...
'ασε πού έχει αστεράκια.....
συν τού ότι παίζεις καί κανένα χαρτί και κανένα τάβλι σύν πού περαγέλνεις και φαγητό πού είναι αξιοπρεπές ΣΈ ΛΟΓΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ....
ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟΣΗ ΔΟΥΛΕΙΑ
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
πάντως για ένα μέ  δύο ποτά καί νά κεράσεις ενα δυο ποτα την γκομενίτσα σύνολο 1 ωρίτσα ειναι ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΦΤΗΝΟΤΕΡΟ ΣΤΟ ΕΙΔΟΣ στην ελλάδα...
'ασε πού έχει αστεράκια.....
συν τού ότι παίζεις καί κανένα χαρτί και κανένα τάβλι σύν πού περαγέλνεις και φαγητό πού είναι αξιοπρεπές ΣΈ ΛΟΓΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ....
ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟΣΗ ΔΟΥΛΕΙΑ

Οι ιδιοκτήτες έχουν πιάσει το σφυγμό της αγοράς!

Φιλικές τιμές, συμπαθητική κουζίνα, και μία ακαθόριστη αίσθηση του τι πιθανόν να σου συμβεί αν παίξεις καλά το χαρτί σου με τις κοπέλλες..... ;)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Εν τω μεταξύ ρε παιδιά μια Ειρήνη μελαχροινή τί βυζάρες είναι αυτές που έχει; Έχει βέβαια κάποια παραπανίσια κιλά αλλά τα βυζιά της άλλο πράγμα, χώρια που έχει και ωραίο πρόσωπο. Κόλλησε το μάτι μου, αν δεν είχα την Πέπη δίπλα μου θα μονοπωλούσε το ενδιαφέρον μου :)
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
Οι ιδιοκτήτες έχουν πιάσει το σφυγμό της αγοράς!

Φιλικές τιμές, συμπαθητική κουζίνα, και μία ακαθόριστη αίσθηση του τι πιθανόν να σου συμβεί αν παίξεις καλά το χαρτί σου με τις κοπέλλες..... ;)
και 70 γυναικες... η πλειοψηφία απο 18.00 μέχρι 0500 πρωι
ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΣΕΝΑ... Η ΑΕΡΟΓΑΜΙΑ ΚΑΙ Η ΧΟΡΗΓΙΑ  ΠΑΕΙ ΣΥΝΝΕΦΟ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Πηγα ειδα και εφυγα ΑΜΕΣΩΣ .... (μιλαω για δευτερολεπτα.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:)
Μια επεσε και πανω μου και καλα  :2funny: (εντυπωσιακη ηταν  :sunglasses:)

Το προβλημα χωρου ειναι οντως μεγαλο και εκτος αυτου ειναι αστατο συνονθυλευμα ακαθοριστου ειδους

Περισσοτερο με καφενειο κωλομπαρο μοιαζει με στοιχεια απο μπαρ, φαστ φουντ, καφετερια, και ενας θεος ξερει τι αλλο .....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Οι γυναικειες παρουσιες ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΤΑΤΕΣ !!!!!!!

Το μειον ειναι οτι μαζευει ολες τις ηλικιες απο νεους μεχρι μαθουσαλες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τιμες και υπηρεσιες δεν εκατσα να δω ωστε να εχω ασφαλη αποψη περι αυτου.....

Αλλωστε θα ηταν καπως να καθισω εκει μεσα καθως ξεχωριζα σαν την μυγα στο γαλα
(εγω κοστουμαρισμενος και οι αλλοι πολυ απλα) θα ενιωθα γρηγορα, πολυ αβολα εκει μεσα....
Δεν υπηρχε καθισμα να καθισεις και ηταν υπερβολικα φωτεινο, για το ειδος μαγαζιου....

Στο βλεμα των κορασιδων εβλεπες το σημα του δολλαριου και του ευρω ........
Σαν υαινες ετοιμες να σε κατασπαραξουν αν εισαι αφελης  :grin:


Γνωμη μου ....

Αν ο χωρος ηταν λιγο πιο αξιοπρεπης και ευρυχωρος, με μια καθορισμενη διακοσμηση και καθορισμενα στοιχεια, συνοδευομενα απο χαμηλες τιμες και καλες υπηρεσιες, ωστε να υπαρχει σωστη αναλογια value for money, θα εκανε μακραν την διαφορα στην νυχτερινη διασκεδαση του ειδους .....

Ισως παω μια καθημερινη να παρω την εμπειρια και μονο.....

Η παρουσα κριτικη ας ΜΗΝ ληφθει απο κανεναν, ως κακοπροεραιτη για θαψιμο του μαγαζιου, αλλα ως μια ακομη γνωμη-αποψη απο καποιον αγνωστο προς βελτιωση ....
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ακουγεται οτι το εχει καποιος Ελληνας που εχει και μεγαλη καφετερια στα Πατησια!!!...Το μαγαζι αξιζει απο πολλες αποψεις.Τις καθημερινες, καλυτερα ακομη.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Ακουγεται οτι το εχει καποιος Ελληνας που εχει και μεγαλη καφετερια στα Πατησια!!!...Το μαγαζι αξιζει απο πολλες αποψεις.Τις καθημερινες, καλυτερα ακομη.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
Παιχτουρα ο Σταματης λεει οτι εισαι καλος στο στοιχημα,δωσε κανα στανταρακι  :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom