Νέα

ΣΚΑΡΑΒΑΙΟΣ: Το θρυλικό VW ή κάτι περισσότερο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα klewnas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Συνάδελφε η προσέγγιση σου ειναι επιστημονική.
Το παιχνίδι θέλει στόχους συγκεκριμένους.
Οι πολλές αλλαγές στην στόχευση δεν έχουν αποτέλεσμα.
Κεντράρεις το ΜΩΡΟ και σε ΄λίγες επισκέψεις το κυκλοφορείς έξω για τα υπόλοιπα θέματα.

Η μουσική όντως θέλει διόρθωση άμεσα ώστε να παίζει ρεπερτόριο για όλα τα γούστα.

Πάντως η λογκή του μαγαζιού μου αρέσει. 

Το 2007 έπαιζε ένα στην ίδια λογική στην ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ αλλά το έκλεισε το 2010.
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
:s&m_3: :s&m_3:

Γενικά ρε συνάδεφοι για την ευχαρίστηση μας γίνεται και φυσικά επειδή είμαστε έξυπνα παιδιά
κανουμε και budget και ακολουθούμε cash flow!

NAI ΡΕ POURA..  ειναι μπιζνα .......και μάλιστα ευχάριστη να ρίχνεις ΩΡΑΙΑ Μωρά χωρίς ιδιαίτερο Κόστος!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Μάθετέ  με κι  εμένα  διάφορα  ωραία  πράματα !
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Δεύτερη επίσκεψη στον Σακραβαίο την περασμένη Δευτέρα, κατά τις 2 μετά τα μεσάνυχτα. Πάλι είχε πολύ κόσμο, με το που μπήκα με έπιασε μία και με ρώτησε αν θέλω να με βάλει κάπου να κάτσω. Αυτή είναι εξυπηρέτηση. Μετά ήρθε κι ένας φίλος. Κέρασα και μια κοπελίτσα ένα ποτό και μας έκανε παρέα κάνα μισάωρο. Χαλαρά γενικά και καθόλου επίμονα τα κορίτσια. Με τις πιτσιρίκες, που είναι και ωραίες, δεν ξέρω τι γίνεται, είναι μονίμως πιασμένες από συναδέλφους.


 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Τρίτη και τελευταία μου επίσκεψη στο μαγαζί. Καμία σχέση με τις δύο πρώτες φορές. Οι κοπέλες έρχονταν και μας γίνονταν τσιμπούρια  :tickedoff:. Το ξέρω ότι αυτή είναι η δουλειά τους και έτσι θα βγάλουν χρήματα, κι εμείς είχαμε σκοπό έτσι κι αλλιώς να κεράοσυμε 1-2 ποτά, αλλά ήταν σχεδόν ενοχλητικές. Το πιο ενοχλητικό όμως ήταν ότι μας έρχονταν μόνο κάτι αρχιμπάζα που στραβώνανε κιόλας που δεν τις κερνάγαμε. Τέλος πάντων, ίσως τα κολώμπαρα δεν είναι του τύπου μου  >:(  :2funny:


 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.954
Πόντοι
46.232
Τρίτη και τελευταία μου επίσκεψη στο μαγαζί. Καμία σχέση με τις δύο πρώτες φορές. Οι κοπέλες έρχονταν και μας γίνονταν τσιμπούρια  :tickedoff:. Το ξέρω ότι αυτή είναι η δουλειά τους και έτσι θα βγάλουν χρήματα, κι εμείς είχαμε σκοπό έτσι κι αλλιώς να κεράοσυμε 1-2 ποτά, αλλά ήταν σχεδόν ενοχλητικές. Το πιο ενοχλητικό όμως ήταν ότι μας έρχονταν μόνο κάτι αρχιμπάζα που στραβώνανε κιόλας που δεν τις κερνάγαμε. Τέλος πάντων, ίσως τα κολώμπαρα δεν είναι του τύπου μου  >:(  :2funny:
εγω παντος θα διαφωνησω μαζι σου...
σου ερχονται μονο κατι μπαζα....δηλαδη εσυ εισαι θεος κ θα σε πλησιασει π.χ η κλαουντια....απλα οποια δεν εχει πιασει τα ποσοστα της κ δεν εχει κατσει με ενα πελατη δοκιμαζει την τυχη της...αν εχεις παει σε κανονικο κωλομπαρο εκει να εβλεπες αντιδρασεις....καλο ειναι να πηγαινεις με παρεα κ να φωναζεις εσυ καποια κοπελα που θα ηθελες να κερασεις κ να της πεις να κατσει...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Τρίτη και τελευταία μου επίσκεψη στο μαγαζί. Καμία σχέση με τις δύο πρώτες φορές. Οι κοπέλες έρχονταν και μας γίνονταν τσιμπούρια  :tickedoff:. Το ξέρω ότι αυτή είναι η δουλειά τους και έτσι θα βγάλουν χρήματα, κι εμείς είχαμε σκοπό έτσι κι αλλιώς να κεράοσυμε 1-2 ποτά, αλλά ήταν σχεδόν ενοχλητικές. Το πιο ενοχλητικό όμως ήταν ότι μας έρχονταν μόνο κάτι αρχιμπάζα που στραβώνανε κιόλας που δεν τις κερνάγαμε. Τέλος πάντων, ίσως τα κολώμπαρα δεν είναι του τύπου μου  >:(  :2funny:

τώρα εννοείς ότι η τελευταία σου επίσκεψη ήταν την τρίτη που μας πέρασε ή ότι ήταν η τρίτη και η τελευταία φορά που πατάς σε αυτό το αυτοκινούμενο κωλόμπαροφαγάδικκο? :dancing:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
πάντως αυτό το αυτοκινούμενο κωλομπαροφαγάδικο εάν-επαναλαμβάνω εάν :grin:- είχε στις σαλάτες και πλιγουροσαλάτα με χούμους θα ήταν το στέκι μου! Επίσης είναι παρα πολύ φθηνό και μου τη σπάει!είναι πολύ σπαστικό μαγαζί κατά τα άλλα!ούφ τα είπα και ξεσκάτισα!συγγνώμη ξέσκασα! :cheesy: άντε απο δω χάμου προμότορα του ρυζιου καρολίνα και της οδοντόκρεμας ούλοντεντ!Προμότορα του τέιστι λέις με βρώμη-σίκαλη και τα συναφή!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.954
Πόντοι
46.232
τώρα εννοείς ότι η τελευταία σου επίσκεψη ήταν την τρίτη που μας πέρασε ή ότι ήταν η τρίτη και η τελευταία φορά που πατάς σε αυτό το αυτοκινούμενο κωλόμπαροφαγάδικκο? :dancing:
οχι τριτη αριθμητικα επισκεψη....αφηρημενο σε βρισκω...σκεφτεσαι τι φαι θα εχει η κυρα γιανν????
στο προηγουμενο ποστ του ανεφερε οτι ηταν η δευτερη του επισκεψη...αρα αυτη ειναι η τριτη  ;)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
οχι τριτη αριθμητικα επισκεψη....αφηρημενο σε βρισκω...σκεφτεσαι τι φαι θα εχει η κυρα γιανν????
στο προηγουμενο ποστ του ανεφερε οτι ηταν η δευτερη του επισκεψη...αρα αυτη ειναι η τριτη  ;)

ποιά είναι αυτή πάλι?πολλές κυρ γιάννηδες μαζεύτηκανε.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.954
Πόντοι
46.232

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Στο  μαγαζί  αυτό  του  χρόνου  θα  μαζεύονται  κάτι  απολυόμενοι της  Βερμαχτ  και  2-3  έλληνες  μαυραγορίτες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom