Νέα

ΣΚΑΡΑΒΑΙΟΣ: Το θρυλικό VW ή κάτι περισσότερο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα klewnas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Παντελῶς ἀστήρικται καὶ ἐνδεχομένως ὑποβολιμαῖαι αἱ φῆμαι περὶ «ἑρημώσεως» τοῦ καταστήματος. Ἐχθὲς ὡραία ἀτμόσφαιρα καὶ ὡραῖαι παρουσίαι εἰς τὴν σωστὴν ἀναλογίαν παλαιῶν:νέων ὡς ἀνέκαθεν.
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Παντελῶς ἀστήρικται καὶ ἐνδεχομένως ὑποβολιμαῖαι αἱ φῆμαι περὶ «ἑρημώσεως» τοῦ καταστήματος. Ἐχθὲς ὡραία ἀτμόσφαιρα καὶ ὡραῖαι παρουσίαι εἰς τὴν σωστὴν ἀναλογίαν παλαιῶν:νέων ὡς ἀνέκαθεν.
μαγαζαραααααααααααααα οπος παντα!!!!!!!!!!!!!!


 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.198
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
μαγαζαραααααααααααααα οπος παντα!!!!!!!!!!!!!!

τέλος πάντων επειδή περίεργα μας τα λένε μερικοί... εγώ, όμως, εμπιστεύομαι τους παλιούς και θα σκάσω σήμερα το απογευματάκι να δω τι παίζει....
 

SK1971

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
423
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
1
τι μαγαζαρα γαμω το κερατο μου ! πηγα Σαβατο και οι μισές ήταν άθλιες και οι άλλες μισές κακάσχημες ! δεν μπορώ να καταλάβω τα γούστα μερικών. σε τετοια μαγαζιά πάμε για να δουμε γυναίκες που δεν βλέπουμε συχνά έξω. αν είναι να παω και να πληρώσω για να δώ μια χοντρη ή καμμιά γύφτισα, καλύτερα να δω τηλεόραση !
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
τι μαγαζαρα γαμω το κερατο μου ! πηγα Σαβατο και οι μισές ήταν άθλιες και οι άλλες μισές κακάσχημες ! δεν μπορώ να καταλάβω τα γούστα μερικών. σε τετοια μαγαζιά πάμε για να δουμε γυναίκες που δεν βλέπουμε συχνά έξω. αν είναι να παω και να πληρώσω για να δώ μια χοντρη ή καμμιά γύφτισα, καλύτερα να δω τηλεόραση !
ολεσ ινε κοριτσαρεσ εχο ικαστικο γουστο
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
τι μαγαζαρα γαμω το κερατο μου ! πηγα Σαβατο και οι μισές ήταν άθλιες και οι άλλες μισές κακάσχημες ! δεν μπορώ να καταλάβω τα γούστα μερικών. σε τετοια μαγαζιά πάμε για να δουμε γυναίκες που δεν βλέπουμε συχνά έξω. αν είναι να παω και να πληρώσω για να δώ μια χοντρη ή καμμιά γύφτισα, καλύτερα να δω τηλεόραση !

ΦΙΛΕ συμφωνώ απόλυτα μαζί σου ! Επίσκεψη την Παρασκευή με το ξάδελφο . Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΑΛΑΚΙΑ !!!! ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ αστα να πάνε. Κοιτάνε την πόρτα γύρω στις 10 30 μην μπεί η αστυνομία.

ΚΡΙΜΑ !  Τα ποτα των κοριτσιών γιατί ακρίβιναν ???? Ανέβηκε επίπεδο μήπως το μαγαζί??? ΝΙΚΟ ΞΥΠΝΑ γιατι σε λιγο θα γίνεις μαγαζί για ΠΑΠΟΥΔΕΣ ΜΟΝΟ!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
τι μαγαζαρα γαμω το κερατο μου ! πηγα Σαβατο και οι μισές ήταν άθλιες και οι άλλες μισές κακάσχημες ! δεν μπορώ να καταλάβω τα γούστα μερικών. σε τετοια μαγαζιά πάμε για να δουμε γυναίκες που δεν βλέπουμε συχνά έξω. αν είναι να παω και να πληρώσω για να δώ μια χοντρη ή καμμιά γύφτισα, καλύτερα να δω τηλεόραση !

Ποία συγκεκριμένως ἐν «Σκαραβαίῳ» εἶναι ἀθιγγανὶς ἐκλεκτικὲ κύριε;
 

Επισκέπτης
ΦΙΛΕ συμφωνώ απόλυτα μαζί σου ! Επίσκεψη την Παρασκευή με το ξάδελφο . Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΑΛΑΚΙΑ !!!! ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ αστα να πάνε. Κοιτάνε την πόρτα γύρω στις 10 30 μην μπεί η αστυνομία.

ΚΡΙΜΑ !  Τα ποτα των κοριτσιών γιατί ακρίβιναν ???? Ανέβηκε επίπεδο μήπως το μαγαζί??? ΝΙΚΟ ΞΥΠΝΑ γιατι σε λιγο θα γίνεις μαγαζί για ΠΑΠΟΥΔΕΣ ΜΟΝΟ!!!!!!!!!!!!

Ὁπότε νὰ ὑποθέσωμεν ὅτι αὐτὴν τὴν φορὰν ἀντιπαρήλθατε τὰς προτάσεις διὰ συνεύρεσιν ἔξωθεν τοῦ καταστήματος;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
τι μαγαζαρα γαμω το κερατο μου ! πηγα Σαβατο και οι μισές ήταν άθλιες και οι άλλες μισές κακάσχημες ! δεν μπορώ να καταλάβω τα γούστα μερικών. σε τετοια μαγαζιά πάμε για να δουμε γυναίκες που δεν βλέπουμε συχνά έξω. αν είναι να παω και να πληρώσω για να δώ μια χοντρη ή καμμιά γύφτισα, καλύτερα να δω τηλεόραση !

Φίλε μάλλον παρακολουθείς πολλές αμερικάνικες σειρές και το γούστο σου στις γυναίκες έχει καθοριστεί απ' αυτό που προβάλλουν τα αμερικανάκια. Επειδή μάλλον δεν υπάρχει γιατρειά για το γούστο σου, μάλλον ο "Σκαραβαίος" δεν είναι μαγαζί για 'σένα. Αυτό που λέω δε σημαίνει ότι όντως δεν υπάρχουν και "μπαζάκια" ή μέτριες εμφανισιακά MILFS και GILFS στο Σκαραβαίο, αλλά γενικά για εμάς τους μυημένους στη νύχτα και στα παντός είδους μπαρ μια χαρά είναι οι κοπέλες και προσφέρονται για ατελείωτο καβλάντισμα (τουλάχιστον).
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
το συγκεκριμενο μαγαζι το γνωριζω κ φαινεται οντως καλο,αλλα δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα,γιατι εχω επικεντρωθει σε μιχαλακοπουλου οποτε θελω αναλογη φαση...γενικα δεν ειμαι πολυ του κωλομπαρου...οποιος ξερει ομως ας μας κατατοπισει πως φορτωνεις τεμαχιο απο κει για εξω...μου τη σπαει προσωπικα να κερασω 10 ποτα κ αλλες τοσες σαμπανιες για να πιασω λιγο κωλαρακι κ μηπως φιλοτημηθει η κορασιδα να την κανουμε για ξενοδοχειο...οπως με χαλαει που ολες σχεδον δινουν το τηλ τους για να καψουρεψουν κατι αφελεις...μετα παιρνεις τηλ. ειτε δεν απαντανε,ειτε απαντανε κ με ναζιαρικη φωνη σου λενε να περασεις απο το μαγαζι για να τα πειτε κ φυσικα να ξυλωθεις...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
το συγκεκριμενο μαγαζι το γνωριζω κ φαινεται οντως καλο,αλλα δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα,γιατι εχω επικεντρωθει σε μιχαλακοπουλου οποτε θελω αναλογη φαση...γενικα δεν ειμαι πολυ του κωλομπαρου...οποιος ξερει ομως ας μας κατατοπισει πως φορτωνεις τεμαχιο απο κει για εξω...μου τη σπαει προσωπικα να κερασω 10 ποτα κ αλλες τοσες σαμπανιες για να πιασω λιγο κωλαρακι κ μηπως φιλοτημηθει η κορασιδα να την κανουμε για ξενοδοχειο...οπως με χαλαει που ολες σχεδον δινουν το τηλ τους για να καψουρεψουν κατι αφελεις...μετα παιρνεις τηλ. ειτε δεν απαντανε,ειτε απαντανε κ με ναζιαρικη φωνη σου λενε να περασεις απο το μαγαζι για να τα πειτε κ φυσικα να ξυλωθεις...

Φίλε πολλοί κάνετε το ίδιο λάθος. Μαγαζιά σαν το Σκαραβαίο ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ για όσους θεωρούν ότι πηγαίνοντας σε ένα τέτοιο μαγαζί πρέπει σώνει και καλά να γαμήσουν, δηλαδή το έχουν σαν αποκλειστικό τους στόχο... Ειδικά ο Σκαραβαίος που σε τέτοια θέματα είναι χειρότερος από κανονικά κωλόμπαρα. Μαγαζιά σαν αυτά είναι για τύπους σαν εμάς που γουστάρουν κωλόμπαρα πιο πολύ για τη φάση που παίζεται εκεί μέσα, για τη λουμπενιά τους, τη "λάσπη" τους, τη σαπίλα τους, την παρακμή τους αν θες... Άμα θέλετε οπωσδήποτε να γαμήσετε υπάρχουν τα μπουρδέλα, τα πιο εξευγενισμένα studio, υπήρχε κάποτε το πορνομέγαρο (Amnezia για τους μη γνωρίζοντες), υπάρχουν ακόμα κωλόμπαρα που το "φόρτωμα" επιτυγχάνεται όχι με πολύ κόπο... Απευθυνθείτε εκεί λοιπόν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom