Νέα

SINNERS, πριβέ VIP πάρτυ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The_Greek
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 200K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

ser2000

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
1.213
Κριτικές
6
Like
1.204
Πόντοι
376
Το θεμα δεν ειναι τι ζητας. Το θέμα είναι τι σου δίνεται.
H αληθεια ειναι φιλε scorpie οτι στο πρωτο
ZETA + ΑΛΕΞΙΑ δοθηκαν προς ΞΕΣΚΙΣΜΑ δωρεαν,
Τωρα ακομα νωρις ειναι.. μην ειμαστε και πλεονεκτες
Κατι θα σκαρωσουνε οι MONKS..
 

Επισκέπτης
H αληθεια ειναι φιλε scorpie οτι στο πρωτο
ZETA + ΑΛΕΞΙΑ δοθηκαν προς ΞΕΣΚΙΣΜΑ δωρεαν,
Τωρα ακομα νωρις ειναι.. μην ειμαστε και πλεονεκτες
Κατι θα σκαρωσουνε οι MONKS..

Κάτι σου εχει ξεφυγει.  Δεν αναφερθηκα στο πρώτο μου σχόλιο σε καμμια κοπελα. Ειπα για τα ξενοδοχεια και τις προσφορες τους. Οτι τις βρισκω τσιγγουνικες  σε σχεση με αλλες επιχειρησεις. Αυτο ειπα.
 

Bronson81

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2016
Μηνύματα
366
Κριτικές
3
Like
147
Πόντοι
1
Καλημερα για ποιες αλλες λες φιλτατε ?
 

ser2000

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
1.213
Κριτικές
6
Like
1.204
Πόντοι
376
Κάτι σου εχει ξεφυγει.  Δεν αναφερθηκα στο πρώτο μου σχόλιο σε καμμια κοπελα. Ειπα για τα ξενοδοχεια και τις προσφορες τους. Οτι τις βρισκω τσιγγουνικες  σε σχεση με αλλες επιχειρησεις. Αυτο ειπα.
Καταλαβα φιλε ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ..   (γενικα μιλησα)
Καθε περσυ και καλυτερα !
εγω μαζι σου απλα υπαρχει ΖΗΤΗΣΗ γιατι ολοι θελουν να ερθουν και κανουν τη κοροιδα (τα Γραφεια Η ΤΑ Hotelia)
αλλα εχουν ΓΝΩΣΕΙ οι ΜΟΝΚΣ..
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Δυστηχώς αυτά μπορούσαν να δώσουν και τα δεχτήκαμε.  Κάλλιο πέντε και στο χέρι παρά δέκα και καρτέρι.  :grin: :grin: :grin:

Τι να τους λέγαμε? Δεν τα θέλουμε?  Δεν είναι καλύτερα να έχουμε λίγα από κάθε επιχείρηση αλλά πολλά στο σύνολο?
Αυτό προσπαθούμε να κάνουμε. Στο κάτω κάτω... όλα καλοδεχούμενα είναι εφόσον μας τα δίνουν και τσάμπα.  :cheesy:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.499
Πόντοι
2.756
προς καριολη πεθανακια, πουθενακια αρρωστο τσολια...
...ηρθες στο παρτυ, οκ...
περασες καλα, οκ...
πηρες τηλεφωνο κοπελας που ζητησες απο τριτο, οκ...

τις παπαριες που κανεις με την κοπελα να τις σταματησεις γιατι αρχιζω και ενοχλουμαι και εγω αλλα και ο γκομενος της...εγω επειδη τα μαθαινω ολα και βρηκα ποιος εισαι σε εχω δωσει αμπανιαριστο...οχι νικ και μαλακιες...το πραγματικο σου ονομα...
θα παρεις και πμ, αλλα σου υποσχομαι οτι αν συνεχισεις βγαζω εδω τα μνμ σου και ποιος εισαι  να ξερουν ολοι...
αυτα, και σαλτα γαμησου τωρα...
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.499
Πόντοι
2.756
Δυστηχώς αυτά μπορούσαν να δώσουν και τα δεχτήκαμε.  Κάλλιο πέντε και στο χέρι παρά δέκα και καρτέρι.   :grin: :grin: :grin:

Τι να τους λέγαμε? Δεν τα θέλουμε?  Δεν είναι καλύτερα να έχουμε λίγα από κάθε επιχείρηση αλλά πολλά στο σύνολο?
Αυτό προσπαθούμε να κάνουμε. Στο κάτω κάτω... όλα καλοδεχούμενα είναι εφόσον μας τα δίνουν και τσάμπα.  :cheesy:
μαλακα παπα, μολις μας εδωσαν και δυο λουκανικοπιτες και τρεις τυροπιτες....τις λουκανικοπιτες τις δινουμε με κληρωση, τις τυριπιτες με το ζορι στην εισοδο...

ερχονται και αλλες πλουσιες προσφορες...
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.499
Πόντοι
2.756
Κάτι σου εχει ξεφυγει.  Δεν αναφερθηκα στο πρώτο μου σχόλιο σε καμμια κοπελα. Ειπα για τα ξενοδοχεια και τις προσφορες τους. Οτι τις βρισκω τσιγγουνικες  σε σχεση με αλλες επιχειρησεις. Αυτο ειπα.
στο τελος θα δωσουν κι αλλα δωρα...εγω προσωπικα ζητησα μπρελοκ αναμνηστικα... :grin:
 

ser2000

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
1.213
Κριτικές
6
Like
1.204
Πόντοι
376
στο τελος θα δωσουν κι αλλα δωρα...εγω προσωπικα ζητησα μπρελοκ αναμνηστικα... :grin:
Και τα ΜΠΡΕΛΟΚ καλα ειναι Γεροντα,
Κρατεισε ενα αναμνηστικο για το Ιεροψαλτη - μπας και δεν ερθω
ετσι για να σας θυμαμαι !
Την ευλογια σας, :hi:
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
προς καριολη πεθανακια, πουθενακια αρρωστο τσολια...
...ηρθες στο παρτυ, οκ...
περασες καλα, οκ...
πηρες τηλεφωνο κοπελας που ζητησες απο τριτο, οκ...

τις παπαριες που κανεις με την κοπελα να τις σταματησεις γιατι αρχιζω και ενοχλουμαι και εγω αλλα και ο γκομενος της...εγω επειδη τα μαθαινω ολα και βρηκα ποιος εισαι σε εχω δωσει αμπανιαριστο...οχι νικ και μαλακιες...το πραγματικο σου ονομα...
θα παρεις και πμ, αλλα σου υποσχομαι οτι αν συνεχισεις βγαζω εδω τα μνμ σου και ποιος εισαι  να ξερουν ολοι...
αυτα, και σαλτα γαμησου τωρα...
αλλα τωρα?καλα υπαρχουν τοσο τσολιαδες,παπαρες,που κανουν μαλακιες με τις κοπελες?αν και δεν ξερω τι παιζει,καλο θα ειναι να τους απομονονουμε και να μην τους δινουμε εδαφος,οι υπολοιποι.ρε να ειμαστε κυριοι και μπελαλιδες,κυμπαριδες και αβερτοι.
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Και τα ΜΠΡΕΛΟΚ καλα ειναι Γεροντα,
Κρατεισε ενα αναμνηστικο για το Ιεροψαλτη - μπας και δεν ερθω
ετσι για να σας θυμαμαι !
Την ευλογια σας, :hi:
ασε τις μαλακιες ρε,που δεν θα ερθεις.δεν θα παω ουτε εγω.εναν γνωρισα,δια ζωσης απο δω μεσα,σαν εμενα και πας να μου το χαλασεις?παρεουλα θα ειμαστε.
 

maniouel

Μέγας
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
324
Κριτικές
25
Like
1.060
Πόντοι
3.910
προς καριολη πεθανακια, πουθενακια αρρωστο τσολια...
...ηρθες στο παρτυ, οκ...
περασες καλα, οκ...
πηρες τηλεφωνο κοπελας που ζητησες απο τριτο, οκ...

τις παπαριες που κανεις με την κοπελα να τις σταματησεις γιατι αρχιζω και ενοχλουμαι και εγω αλλα και ο γκομενος της...εγω επειδη τα μαθαινω ολα και βρηκα ποιος εισαι σε εχω δωσει αμπανιαριστο...οχι νικ και μαλακιες...το πραγματικο σου ονομα...
θα παρεις και πμ, αλλα σου υποσχομαι οτι αν συνεχισεις βγαζω εδω τα μνμ σου και ποιος εισαι  να ξερουν ολοι...
αυτα, και σαλτα γαμησου τωρα...

Στην 'σεντρα' αδερφε...για να μάθει και ο επόμενος, ότι υπαρχουν αρχες και κώδικας μεταξι μας...
 

sponsoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
209
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
Προσφορά!!
Νέα Υόρκη + Λας Βέγκας + Λος Άντζελες. Αεροπορικά, 5 διανυκτερεύσεις στην Νέα Υόρκη, 3 διανυκτερεύσεις στο Λας Βέγκας και 4 διανυκτερεύσεις στο Λος Άντζελες με δικά σας έξοδα.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Προσφορά!!
Νέα Υόρκη + Λας Βέγκας + Λος Άντζελες. Αεροπορικά, 5 διανυκτερεύσεις στην Νέα Υόρκη, 3 διανυκτερεύσεις στο Λας Βέγκας και 4 διανυκτερεύσεις στο Λος Άντζελες με δικά σας έξοδα.
Βαμβακουλα, το ταξιδι ειναι 5μερο;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom