Νέα

Σιχαίνεστε τις κατσαρίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris1984
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 630
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Συχαίνεστε τις κατσαρίδες?

  • Ναι

    Ψήφοι: 112 74,7%
  • Όχι

    Ψήφοι: 38 25,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    150

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.564
Πόντοι
3.656
13428
Πρακτικά απεθαντη. Το μόνο πλάσμα που επιβιώνει των πάντων. Το χιτινινο περιβλημα της το εξετάζουν εδώ και χρόνια, μπας και αντιγράψουν την αντοχή του στον πυρηνικό όλεθρο. Και μετά σου λένε ο Θεός ποίησε τα πάντα εν σοφία. Απορώ ποια σοφία περικλείει η δημιουργία αυτού του σιχαμενου πλάσματος. Ακόμα και ο ήχος που κάνει, οταν την κοπανάς, φτάνει την ανατριχιαστική αηδία μέχρι το μυελό των οστων σου. Χωρια που είναι μικροβιακή βόμβα. Σε τι στην ευχή χρησιμεύει αυτό το έντομο ποτέ δεν κατάλαβα.


:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

sexmasterrr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
1.429
Πόντοι
801
Εμεις τις μισουμε αλλα αυτες μας λατρευουν. Με το δικτυο υπονομων τους προσφερουμε στεγη με σταθερη θερμοκρασια χειμωνα καλοκαιρι και σταθερη παροχη τροφης. Αν ειχαν θρησκεια, θα μας ειχαν για θεους τους και θα προσπαθουσαν να καταλαβουν την οργη μας εναντιον τους.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.564
Πόντοι
3.656
Πάντα χλωρίνη σε σωλήνες συχνά κ καθάρισμα σπιτιού
Μια φορά στην Βραζιλία είδα μια κατσαρίδα που ούτε τσόκαρο την σκοτωνε:confused:

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

τυπε σιγουρα ειδες κατσαριδα και οχι το αλιεν; :confused::confused::confused:


alien-creepy.gif
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.299
Κριτικές
1
Like
35.329
Πόντοι
6.256
Παιδικός εφιάλτης οι μαύρες κατσαρίδες.

Αυτό που άνοιγες το φως μες στη νύχτα και τις έβλεπες να τρέχουν στο πάτωμα ή στους νεροχύτες,απ'τις χειρότερες αναμνήσεις μου.Άσε τον ήχο που έκαναν όταν περπατούσαν,να'σαι στο κρεβάτι και να φοβάσαι μην ανεβούν πάνω.Τρομος...
Το τοπ θέαμα ειναι κατσαριδα στην οδοντοβουρτσα
 

Συνημμένα

  • images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    3,9 KB · Εμφανίσεις: 29
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
Σε φαβέλα πηγες ρε τραβελερ;

Ξεχασα. Καθαρισμος φρεατιων την ανοιξη που τα κοριτσια γεννανε.
Απριλη το πολυ μαη
Στις δικες μας τσιμεντοφαβελες που ζουμε βλεπω να τρωνε τα κουφαρια μας οι κατσαριδες στο τελος...Χιτσκοκικες καταστασεις
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
  • Like
Αντιδράσεις: enduro

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.564
Πόντοι
3.656
Εμεις τις μισουμε αλλα αυτες μας λατρευουν. Με το δικτυο υπονομων τους προσφερουμε στεγη με σταθερη θερμοκρασια χειμωνα καλοκαιρι και σταθερη παροχη τροφης. Αν ειχαν θρησκεια, θα μας ειχαν για θεους τους και θα προσπαθουσαν να καταλαβουν την οργη μας εναντιον τους.

γιαυτο πρεπει να χεζουμε στο δρομο τυπε,ωστε να γλυτωσουμε απο τις κατσαριδες :confused::confused::confused:


SpryComplexAbalone-max-1mb.gif
 
  • Like
Αντιδράσεις: TNT!

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.142
Like
4.675
Πόντοι
1.756
Αυτό είναι το μοναδικό πλάσμα στον πλανήτη που έρχεται από την κόλαση
οχι βεβαια.....συνεχεια βρισκω κατσαριδες τεραστιες μαυρες μεσα στα λεβητοστασια....
μια φορα ειδα μια σε μεγεθος αναπτηρα....
βρισκω κατσαριδες,σκορπιους μικρα φιδακια εχω δει....σαυρες,αρουραιους,νυχτεριδες...
ενα πραγμα ομως φοβαμαι,αλλα το φοβαμαι πολυ...
η καταρα του Θεου στην Γη......
.
Capture.JPG
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.120
Κριτικές
491
Like
37.388
Πόντοι
41.447
οχι βεβαια.....συνεχεια βρισκω κατσαριδες τεραστιες μαυρες μεσα στα λεβητοστασια....
μια φορα ειδα μια σε μεγεθος αναπτηρα....
βρισκω κατσαριδες,σκορπιους μικρα φιδακια εχω δει....σαυρες,αρουραιους,νυχτεριδες...
ενα πραγμα ομως φοβαμαι,αλλα το φοβαμαι πολυ...
η καταρα του Θεου στην Γη......
.
Capture.JPG
Και αυτό είναι τρομακτικό και αθόρυβο. Είδα πρόσφατα στην μπανιέρα μου ένα περίπου 10 εκ. Πραγματικά δεν έχω ιδέα από που βγήκε εκεί. Και αυτό το γαμημενο τσιμπαει
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.688
Κριτικές
183
Like
43.779
Πόντοι
21.896
Και αυτό είναι τρομακτικό και αθόρυβο. Είδα πρόσφατα στην μπανιέρα μου ένα περίπου 10 εκ. Πραγματικά δεν έχω ιδέα από που βγήκε εκεί. Και αυτό το γαμημενο τσιμπαει
Εγώ βρίσκω γκρεμλινς:confused: στον κήπο μου
IMG_20230123_185804.jpg
received_2449797655269080.jpeg
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Πρακτικά απεθαντη. Το μόνο πλάσμα που επιβιώνει των πάντων. Το χιτινινο περιβλημα της το εξετάζουν εδώ και χρόνια, μπας και αντιγράψουν την αντοχή του στον πυρηνικό όλεθρο. Και μετά σου λένε ο Θεός ποίησε τα πάντα εν σοφία. Απορώ ποια σοφία περικλείει η δημιουργία αυτού του σιχαμενου πλάσματος. Ακόμα και ο ήχος που κάνει, οταν την κοπανάς, φτάνει την ανατριχιαστική αηδία μέχρι το μυελό των οστων σου. Χωρια που είναι μικροβιακή βόμβα. Σε τι στην ευχή χρησιμεύει αυτό το έντομο ποτέ δεν κατάλαβα.
Ο Πάνσοφος Θεός πράγματι έχει φροντίσει για όλα. Αν δεν υπήρχαν οι κατσαρίδες θα πεθαίναμε από μολύνσεις απ' τα ίδια μας τα σκ@τ@! Τώρα θα μου πεις θα μπορούσε να τις είχε φτιάξει λιγότερο σιχαμερές..... :sad2:
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.528
Like
14.061
Πόντοι
3.506
Κι ομως καποιοι τις εχουν για κατοικιδια!
Παραθετω απο το ιντερνετ:
Ίσως εκπλαγείς όταν ανακαλύψεις ότι οι κατσαρίδες θεωρούνται ένα καλό εξωτικό κατοικίδιο. Τα είδη που συνήθως διατηρούνται ως κατοικίδια είναι η κατσαρίδα της Μαδαγασκάρης, η κατσαρίδα του θανάτου, η ινδική κατσαρίδα ντόμινο και η κουβανέζικη κατσαρίδα. Αν και δεν είναι ένα κατοικίδιο με το οποίο θέλεις είσαι στοργικός, μπορείς να τις χειριστείς εύκολα. Μεγαλώνουν μέχρι 8 εκατοστά και ζουν από 1έως 5 χρόνια. Χρειάζονται λάμπα για θερμό περιβάλλον και ...παρέα, καθώς είναι κοινωνικά όντα. Όσον αφορά τη διατροφή, μπορούν να φάνε οτιδήποτε, συμπεριλαμβανομένων των φρούτων, των λαχανικών, των φύλλων, του ξύλου, ακόμη και τις κροκέτες γάτας.
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
736
Πόντοι
81
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.548
Πόντοι
8.846
Κι ομως καποιοι τις εχουν για κατοικιδια!
Παραθετω απο το ιντερνετ:
Ίσως εκπλαγείς όταν ανακαλύψεις ότι οι κατσαρίδες θεωρούνται ένα καλό εξωτικό κατοικίδιο. Τα είδη που συνήθως διατηρούνται ως κατοικίδια είναι η κατσαρίδα της Μαδαγασκάρης, η κατσαρίδα του θανάτου, η ινδική κατσαρίδα ντόμινο και η κουβανέζικη κατσαρίδα. Αν και δεν είναι ένα κατοικίδιο με το οποίο θέλεις είσαι στοργικός, μπορείς να τις χειριστείς εύκολα. Μεγαλώνουν μέχρι 8 εκατοστά και ζουν από 1έως 5 χρόνια. Χρειάζονται λάμπα για θερμό περιβάλλον και ...παρέα, καθώς είναι κοινωνικά όντα. Όσον αφορά τη διατροφή, μπορούν να φάνε οτιδήποτε, συμπεριλαμβανομένων των φρούτων, των λαχανικών, των φύλλων, του ξύλου, ακόμη και τις κροκέτες γάτας.
αλλάζω σκύλο καινουργή με κατσαρίδα 8 εκατοστών...
θα την κάνω μέλος των παππούληδων
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.528
Like
14.061
Πόντοι
3.506
αλλάζω σκύλο καινουργή με κατσαρίδα 8 εκατοστών...
θα την κάνω μέλος των παππούληδων

Θα υπογραψεις υπευθυνη δηλωση.
Εσυ η αλλο μελος δεν θα την ψεκασει σε καμια περιπτωση.
Και απαγορευεται αυστηρα η χρηση παντοφλας!
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.548
Πόντοι
8.846
Θα υπογραψεις υπευθυνη δηλωση.
Εσυ η αλλο μελος δεν θα την ψεκασει σε καμια περιπτωση.
Και απαγορευεται αυστηρα η χρηση παντοφλας!
τύπε συλλεκτική - να είναι σαν το σκύλο μου - και υπογραφω και ομόλογα (με την εγγύηση του ελληνικού δημοσίου :confused: )
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.528
Like
14.061
Πόντοι
3.506

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
736
Πόντοι
81
Τύπε έχεις κανα καλό gel που να πιάνει Bigshak να ρίξω σε 3-4 νήματα

Τύπε έχεις κανα καλό gel που να πιάνει Bigshak να ρίξω σε 3-4 νήματα?
Goliath και κάνε κλυφοκωλι
Πρακτικά απεθαντη. Το μόνο πλάσμα που επιβιώνει των πάντων. Το χιτινινο περιβλημα της το εξετάζουν εδώ και χρόνια, μπας και αντιγράψουν την αντοχή του στον πυρηνικό όλεθρο. Και μετά σου λένε ο Θεός ποίησε τα πάντα εν σοφία. Απορώ ποια σοφία περικλείει η δημιουργία αυτού του σιχαμενου πλάσματος. Ακόμα και ο ήχος που κάνει, οταν την κοπανάς, φτάνει την ανατριχιαστική αηδία μέχρι το μυελό των οστων σου. Χωρια που είναι μικροβιακή βόμβα. Σε τι στην ευχή χρησιμεύει αυτό το έντομο ποτέ δεν κατάλαβα.
Ηαμα δεν υπήρχαν αυτά και οι μύγες ,θα είχε γεμησει ο κόσμος σκουπιδια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom