Νέα

Σιχαίνεστε τις κατσαρίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris1984
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 630
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Συχαίνεστε τις κατσαρίδες?

  • Ναι

    Ψήφοι: 112 74,7%
  • Όχι

    Ψήφοι: 38 25,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    150

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
736
Πόντοι
81
τύπε συλλεκτική - να είναι σαν το σκύλο μου - και υπογραφω και ομόλογα (με την εγγύηση του ελληνικού δημοσίου :confused: )

Και αυτό είναι τρομακτικό και αθόρυβο. Είδα πρόσφατα στην μπανιέρα μου ένα περίπου 10 εκ. Πραγματικά δεν έχω ιδέα από που βγήκε εκεί. Και αυτό το γαμημενο τσιμπαει
Σαρανταποδαρούσα.

Μπορεί να φάει και μικρό ποντικό.τσιμοαει πάρα πολύ άσχημα.σε ένα μικρό παιδί μπορεί να προκαλέσει το δηλητήριο της και προσωρινά παράλυση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

άλλο τούτο πάλι...
μετάφραση παρακαλώ
Τζελ αξίας 90 ευρώ.οτι είναι...γλυστραει πάντως
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
736
Πόντοι
81
Είστε γουρλιδες.πηγα για τέτοια εφαρμογή σήμερα σε Ευκαρπία θεσνικης σε γυφτομαναρι.ειμαι υπάλληλος άρα και εύκρατης.πιστευω αν τον πετούσα έξω,με την οικοωτητα που αναπτύξαμε,θα έδινα το καλύτερο τζελ.το δικό μου χαχαχα
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.548
Πόντοι
8.846
Σαρανταποδαρούσα.

Μπορεί να φάει και μικρό ποντικό.τσιμοαει πάρα πολύ άσχημα.σε ένα μικρό παιδί μπορεί να προκαλέσει το δηλητήριο της και προσωρινά παράλυση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τζελ αξίας 90 ευρώ.οτι είναι...γλυστραει πάντως
κι ο bigshak γλυστράει με αυτα που λεει...
μυστήρια πράματα
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.142
Like
4.675
Πόντοι
1.756
Και αυτό είναι τρομακτικό και αθόρυβο. Είδα πρόσφατα στην μπανιέρα μου ένα περίπου 10 εκ. Πραγματικά δεν έχω ιδέα από που βγήκε εκεί. Και αυτό το γαμημενο τσιμπαει
τσιμπησε εναν γνωστο μου...κρυφτηκε το γαμιδι κατω απο το μαξιλαρι και μολις ξαπλωσε αυτος και εβαλε το χερι απο κατω,τον δαγκωσε.... 3 μερες ηταν στο κρεβατι και πονουσε ολο του το σωμα....μου ειπε οτι ενοιωθε σαν να εφαγε ξυλο απο 10 ατομα...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
τσιμπησε εναν γνωστο μου...κρυφτηκε το γαμιδι κατω απο το μαξιλαρι και μολις ξαπλωσε αυτος και εβαλε το χερι απο κατω,τον δαγκωσε.... 3 μερες ηταν στο κρεβατι και πονουσε ολο του το σωμα....μου ειπε οτι ενοιωθε σαν να εφαγε ξυλο απο 10 ατομα...

Αφού δεν πήγε άκλαφτος,πάλι καλά να λέει
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
736
Πόντοι
81
Ας ασχοληθούμε με άλλα παράσιτα των μπουρδελων,πέρα από τις κατσαρίδες.τις μουνοψειρες
 

sexmasterrr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
1.429
Πόντοι
801
Μολις ειπες για μουνοψειρες εξαφανιστηκαν ολοι απο το νημα.
 

sparos-gr

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
341
Κριτικές
20
Like
978
Πόντοι
1.011
έγω πάντως παίδες την έχω βρει μέσα σε φαγητό και ήδη έιχα φάει το μισό, βέβαια είχε βράσει οπότε ίσως να είχαν σκοτωθεί ότι βλαβερά είχε πάνω τις αλλά μετά απο αυτό σιγά μη φοβηθώ!
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2022
Μηνύματα
110
Like
169
Πόντοι
1
Παιδικός εφιάλτης οι μαύρες κατσαρίδες.

Αυτό που άνοιγες το φως μες στη νύχτα και τις έβλεπες να τρέχουν στο πάτωμα ή στους νεροχύτες,απ'τις χειρότερες αναμνήσεις μου.Άσε τον ήχο που έκαναν όταν περπατούσαν,να'σαι στο κρεβάτι και να φοβάσαι μην ανεβούν πάνω.Τρομος...
Πωωωω ρε φίλε και εγώ το ίδιο! Τον ήχο όμως ευτυχώς δεν τον άκουσα ποτέ.

Ασχετο. Η μάυρες λέγονται οριεντάλ και οι μεγάλες καφέ αμερικάνικες. Οι μικρές καφέ, που πετάνε κιόλας γερμανικές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom