Νέα

Σιχαίνεστε τις κατσαρίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris1984
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 630
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Συχαίνεστε τις κατσαρίδες?

  • Ναι

    Ψήφοι: 112 74,7%
  • Όχι

    Ψήφοι: 38 25,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    150

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Πιτσιρικαδες τα πιαναμε ζωντανα και βγαζαμε το σωλινακι της βενζινης απο τα μηχανακια και τα λουζαμε τους βαζαμε φωτια και τα αφηναμε..
τυπε και ο michael myers ετσι ξεκινησε :2funny:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.571
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
Το εκρυβες απο τις κατσαριδες μη το δουν? :think:
απο τον μικυ το εκρυβα :sunglasses:
ειχαμε πιασει φιλιες για δυο μερες αφου ελεγαν παλι ο μλκς βγηκε εξω για να παιξουμε :2funny:
μεχρι που εβαλα φακες και πηραν τ'αρχιδια μου μετα :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ολα αυτα τα εκανα με καπαρτινα και το ροπαλο το εβγαζα μεσα απο την καπαρτινα σαν αλλος χαιλαντερ :grin:
τυπε προσεχε μην πεσεις σε κανα τετοιον
rat.jpg

και σε πλακωσει στο ξυλο :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εγω μικρη με τους φιλους στο χωριο πιαναμε μπαμπουρες τζιτζικια και κατσαριδες και τους αναβαμε φωτια με τον αναπτηρα και σκαγανε.....ειναι πολυ σιχαμενο τωρα που το ξανασκεφτομαι :2funny:

ρε βελβυ...καλα τα λατεξ και τα βινυλ αλλα οταν διαβαζω "σεβομαι τη ζωη της κατσαριδας" δε μπορω :2funny: και απο κατω...."σε μενα ηρθε και ψοφησε η μαλακισμενη" :2funny:

μια φορα στην κουρτινα του σαλονιου βλεπω μια κατσαριδα γιγας...την ειδα απο 3 μετρα μακρυα περιπου....περνω παντοφλα και παω αθορυβα απο πισω  αλλα η κατσαριδα εκτος απο γιγας ηταν και πετουμενη και τα ειδα ολα κωλυομενα :2funny:
αρχισε να πεταει και μπορω να πω οτι ηταν η πρωτη και τελευταια φορα που μου κοπηκε το αιμα απο εντομο....τα ποντικια παλι....στην ιδεα και μονο οτι υπαρχουν εστω και σε μορφη χαμστερ θελω να τα εξολοθρευσω ολα...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
μια φορα στην κουρτινα του σαλονιου βλεπω μια κατσαριδα γιγας...την ειδα απο 3 μετρα μακρυα περιπου....περνω παντοφλα και παω αθορυβα απο πισω  αλλα η κατσαριδα εκτος απο γιγας ηταν και πετουμενη και τα ειδα ολα κωλυομενα :2funny:
ειναι καταραμενες οι ιπταμενες
σε αιφνιδιαζουν
εχουν σαν μοναδικο σκοπο υπαρξης να αιφνιδιαζουν τον κοσμο
θανατος σε ολες :rockon:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
ειναι καταραμενες οι ιπταμενες
σε αιφνιδιαζουν
εχουν σαν μοναδικο σκοπο υπαρξης να αιφνιδιαζουν τον κοσμο
θανατος σε ολες :rockon:
Όλες ιπτάμενες γίνονται αν τους δώσεις χώρο και αναπτυχθούν. Γι' αυτό πρέπει να τις εξολοθρεύεις χωρίς έλεος. Και όλα τα έντομα γενικώς.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Μπορεί να συμβεί στον καθέναν μας αν επαναπαυθούμε!

:helpplea:

 

Συνημμένα

  • maxi.jpg
    maxi.jpg
    66,9 KB · Εμφανίσεις: 39

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Το ίδιο αηδιαστικές και αδυσώπητες προς το ανθρώπινο γένος!
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.571
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
Το ίδιο αηδιαστικές και αδυσώπητες προς το ανθρώπινο γένος!
μια χαρα ζωακια ειναι ειδικα οι ακριδες μαζι με τα τζιτζικια και τις σαυρες ηταν μαστ να τις πιανουμε :grin:
 

rythmodamasths90

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2010
Μηνύματα
205
Like
0
Πόντοι
1
Δεν ειναι μονο οτι τις σιχαινομαι αλλα τις φοβαμαι κιολας.Οταν λεω φοβαμαι εννοω να μην μου μεταδοσουν καμια αρρωστια.
Ειναι τιγκα στη βρωμα αρα και στα βακτηρια μιας και πολλες απο αυτες ηταν πριν στους υπονομους και μπορουν καλλιστα να σε κολλησουν σαλμονελα αμα πανε στο παγκο των φαγητων.
Εγω παντως εβαλα σιτες εβαλα και μια παπαρια που και καλα τις διωχνει και πλεον δεν εχω προβλημα.
 

Επισκέπτης
Ετσι οπως το πατε σε λιγο θα γραψετε οτι σιχαινεστε τις πασχαλιτσες, τα κουνουπια, τους γρυλους και οτι πεταει ή σερνετε.
 

Επισκέπτης
Σε αυτό το φόρουμ δε βαριέσαι ποτέ με τη θεματολογία του  :2funny:

Κάθε καλοκαίρι ραντίζω την αυλή και τους εξωτερικούς τοίχους με ένα κατσαριδοκτόνο που αγοράζω από μαγαζί με γεωργικά φάρμακα,και ησυχάζω.Φυσικά μπορεί να ξεφύγει καμία-σπάνια-οπότε δουλεύει παντόφλα ή ΤΕΖΑ  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom