Νέα

Σφράγισμα Oίκων Aνοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KATERINA69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
ε καλά ήμουν σίγουρος ότι κάτι τέτοιο θα΄λεγες  :2funny:

όχι κοπελιά, ιδιωτικός υπάλληλος είμαι σόρρυ που στο χαλάω
Έτσι απαντάω σε κάποιους σαν εσένα που το μυαλό τους είναι "περιορισμένης ευθύνης"

Αν ήξερες π.χ. τι είναι το "ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ"..πόσους δασμούς έχει για να κινηθεί..τι δρομολόγια έχει..
..σε τι εξυπηρετεί...ποιόν εξυπηρετεί..ποιον ωφελεί..αν το χρησιμοποιείς και κάθε πότε..κ.τ.λ.π....κ.τ.λ.π.
(ελπίζω το παράδειγμα αυτό να το καταλαβαίνεις...αν όχι να σου πω αυτό με τις μελισσούλες),

δεν θα ειρωνευόσουν...
Αλλά δεν είσαι ο πρώτος ούτε ο τελευταίος..."Μαθημένα τα βουνά απ'τα χιόνια"
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
    Το τργικοτερο ολων δυστηχως δεν το εχουν καταλαβει οι εργαζομενες στα σπιτια και θα δειτε στους επομενους μηνες και λυπαμαι γιαυτο ,πολλα πολλα σπιτια κλειστα. Το ενα μετα το αλλο θα κλεισουν γιατι πολλες ειναι ανεγκεφαλες και δεν ενεργοποιουντε, ομως ο συλογος των κατοικων εχει κανει σοβαρη ζημια και τα εργα του θα φανουν πολυ συντομα.
Έτσι είναι τα πράγματα..δυστυχώς...
redface-oops-6.gif
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Μαζέψανε την σαβούρα...μαζί κι εμάς...
18 σπίτια=36 άτομα...
Δεν είναι η πρώτη φορά..
Αυτή η στάνη αυτό το γάλα βγάζει...

Αλλά θέλω να μου φέρουν αυτόν τον νομοθέτη μπροστά μου..που είπε το εξής...
"Ότι Κυρία μου..σας δίνουμε την άδεια να πηδιέστε με την συγκατάθεση της Νομαρχίας...της Αστυνομίας ...
και της Υγειονομικής υπηρεσίας " με σφραγιδες με βι τζι ει με χύσα μεσα και τα λοιπά...

Οκεικ...τα έχουμε αυτά...


Για πες μου τώρα κύριε κράτος(μη χέσω)..έτσι θα πατάξεις την εγκληματικότητα?

Παίρνοντας τους νόμιμους ανθρώπους?(εσύ μας έδωσες άδεια)...

Τα λαμόγια και οι πρεζέμποροι ανθούν...χώρια η παραπορνεία...

Άμα δεν ξέρετε να κάνετε σωστά την δουλειά σας...ε...να μην την κάνετε...

Ή μήπως δεν ξέρετε ότι κάτι σαν εμένα κάθε φορά αθωωνόμαστε?

Ποιός ο λόγος τότε να μας τραβάτε?

Εντολές ε?...Μη χέσω...

Μέχρι τα προφυλακτικά μου κατάσχανε οι "γύφτοι"...με την δικαιολογία..ότι
είναι "αποδεικτικό στοιχείο"..και του λέω του μπάτσου...
"τα αποδεικτικά στοιχεία...είναι όχι αυτά που παίρνεις από το κουτί...αλλά τα
χρησιμοποιημένα...να σου φέρω τον κουβά??????  "

Αίσχος ρε...αίσχος για μια ακόμα φορά....!!!!
:thumbsup:ετσι ειναι...αλλα τι ανησυχεις αφου ξερεις καλα γιατι τα κλεινουνε.απλα για να ξανα ανοιξουνε σε ενα μηνα και να βγαλει ο δημος λεφτα απ τις καινουριες αδειες που πρεπει να βγαλετε.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Έτσι απαντάω σε κάποιους σαν εσένα που το μυαλό τους είναι "περιορισμένης ευθύνης"

Αν ήξερες π.χ. τι είναι το "ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ"..πόσους δασμούς έχει για να κινηθεί..τι δρομολόγια έχει..
..σε τι εξυπηρετεί...ποιόν εξυπηρετεί..ποιον ωφελεί..αν το χρησιμοποιείς και κάθε πότε..κ.τ.λ.π....κ.τ.λ.π.
(ελπίζω το παράδειγμα αυτό να το καταλαβαίνεις...αν όχι να σου πω αυτό με τις μελισσούλες),

δεν θα ειρωνευόσουν...
Αλλά δεν είσαι ο πρώτος ούτε ο τελευταίος..."Μαθημένα τα βουνά απ'τα χιόνια"

οκ να σε επαναφέρω λίγο στη πραγματικότητα? και να κλείσεις και να ανοίξεις, κανείς δε θα ρίξει δάκρυ για σένα ούτε καν φαγούρα στο πηγούνι δε θα του έρθει. Κατά τα άλλα κάτσε και χτυπήσου με λυγμούς και επιχειρήματα του "κώλου" όσο θες  :idiot:

ούτε τα μπουρδέλα θα εκλείψουν, ούτε φαντάζομαι ανήκεις στην αφρόκρεμα των εν λόγω υπηρεσιών ώστε να λείψει το μαγαζί σου σε κανένα...

άσε με εμένα να ευθύνομαι περιορισμένα κατά τα άλλα  :2funny:
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
οκ να σε επαναφέρω λίγο στη πραγματικότητα? και να κλείσεις και να ανοίξεις, κανείς δε θα ρίξει δάκρυ για σένα ούτε καν φαγούρα στο πηγούνι δε θα του έρθει. Κατά τα άλλα κάτσε και χτυπήσου με λυγμούς και επιχειρήματα του "κώλου" όσο θες  :idiot:

ούτε τα μπουρδέλα θα εκλείψουν, ούτε φαντάζομαι ανήκεις στην αφρόκρεμα των εν λόγω υπηρεσιών ώστε να λείψει το μαγαζί σου σε κανένα...

άσε με εμένα να ευθύνομαι περιορισμένα κατά τα άλλα  :2funny:
Ο καθ'ένας στον τομέα του..
Και σε σένα...εύχομαι καλή τύχη..καλό Πάσχα..καλά Χριστούγεννα...
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Σήμερα καινούριο μάζεμα..
Η πλατεία Καραϊσκάκη γεμάτη κλούβες περιπολικά...χαμός
Πάλι "πουτανομάζωξη" είχαμε..
Πήρανε αρκετά σπίτια...τις ίδιες και τις ίδιες...αν είναι δυνατόν..
Τελικά γι'αυτούς έχουμε γίνει απλά ένα νούμερο που δικαιολογούν τις προσαγωγές τους..
Και το δικό μου επίσης μαζέψανε...δηλωμένες και νόμιμες και οι 2..
Αααααα...ρε Αντωνία τι τραβάς..μία εβδομάδα "έξω"..μία εβδομάδα "μέσα"..
Απίστευτοι έχουν γίνει..έως απελπιστικοί..
Είμαι πολύ περίεργη να δω μέχρι πού θα φτάσει αυτό...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
το κράτος τα χει λύσει όλα τα προβλήματα, αυτό το μάρανε... :jerking: :jerking: :jerking:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Επιστρεφουν τα μαυρα χρονια 98,99,2000.Μπραβο λοιπον στους μπατσους-γουρουνια που αποφασισαν να καθαρισουν τα μπουρδελα και να τα σφραγισουν.θελω πολυ να ακουσω καποιους να λενε οτι υπαρχουν καλοι αστυνομικοι και δεν ειναι ολοι καθικια.
Ποτε δε θα λυπηθω για κανεναν οσα παιδια και αν αφησει ορφανα...και αν ειναι και κοριτσια ας γινουν και πουτανες στη ΖΗΝΩΝΟΣ... :s&m_2: :s&m_2:

 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
το κράτος τα χει λύσει όλα τα προβλήματα, αυτό το μάρανε... :jerking: :jerking: :jerking:

Κράτος???

Ποιο κράτος??Αν είχαμε κάτι τετοιο οργανωμένο σωστά δεν θα μιλαγαμε τώρα για αυτα...Αλλά βέβαια.. Το γεγονός ότι χώρες όπως η Ολλανδία το έχει αναγάγει πλέον ως Τουριστικό Θέρετρο και εμείς ψαχνόμαστε λέει πολλα...Γουστάρουμε οι μαζόχες την ψυλοπαρανομία και επίσης γουστάρουν και οι αστυνομικοί (όχι όλλοι αλλα κάποιοι ) να ψυλολαδώνονται για να κάνουν τα στραβά μάτια..
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Κράτος???

Ποιο κράτος??Αν είχαμε κάτι τετοιο οργανωμένο σωστά δεν θα μιλαγαμε τώρα για αυτα...Αλλά βέβαια.. Το γεγονός ότι χώρες όπως η Ολλανδία το έχει αναγάγει πλέον ως Τουριστικό Θέρετρο και εμείς ψαχνόμαστε λέει πολλα...Γουστάρουμε οι μαζόχες την ψυλοπαρανομία και επίσης γουστάρουν και οι αστυνομικοί (όχι όλλοι αλλα κάποιοι ) να ψυλολαδώνονται για να κάνουν τα στραβά μάτια..
φιλε κανεις δε γουσταρει την παρανομια εκτος αν προκειται για παντρεμενους.Θα σε χαλαγε αντι για μπου να χαμε και δω βιτρινες οπως και στην ολλανδια;
επειδη μισο χρονο μενω ολλανδια σε πληροφορω οτι τα δυο τελευταια χρονια εκλεισε το 30% των βιτρινων στο αμστερνταμ.
Υπαρχουν βιτρινες και σε αλλες πολεις πολυ μικροτερες απο το αμστερνταμ και δεν ειναι καθολου τουριστικα αξιοθεατα.
Εμενα με εκνευριζει η υποκρισια των μπατσων και των πολιτικων.Αν θελεις τη γνωμη μου τα περισσοτερα ντελα επρεπε να ηταν κλειστα οχι επειδη δεν εχουν αδειες αλλα επειδη ειναι ετοιμοροπα και δεν πληρουν συνθηκες υγειηνης...μηπως τελικα μας αρεσει η ψιλοβρωμια και οχι η ψιλοπαρανομια;
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
φιλε κανεις δε γουσταρει την παρανομια εκτος αν προκειται για παντρεμενους.Θα σε χαλαγε αντι για μπου να χαμε και δω βιτρινες οπως και στην ολλανδια;
επειδη μισο χρονο μενω ολλανδια σε πληροφορω οτι τα δυο τελευταια χρονια εκλεισε το 30% των βιτρινων στο αμστερνταμ.
Υπαρχουν βιτρινες και σε αλλες πολεις πολυ μικροτερες απο το αμστερνταμ και δεν ειναι καθολου τουριστικα αξιοθεατα.
Εμενα με εκνευριζει η υποκρισια των μπατσων και των πολιτικων.Αν θελεις τη γνωμη μου τα περισσοτερα ντελα επρεπε να ηταν κλειστα οχι επειδη δεν εχουν αδειες αλλα επειδη ειναι ετοιμοροπα και δεν πληρουν συνθηκες υγειηνης...μηπως τελικα μας αρεσει η ψιλοβρωμια και οχι η ψιλοπαρανομια;

Εχω και εγώ ένα φίλο που ζει Ολλανδία και εν μέρει συμφωνώ πως έχουν κλείσει αρκετά..Είναι εμμέσως τουρισικά Θέρετρα..Και τέλος να θυμάσαι το εξής (φιλικά στο λέω) Η ψιλοβρωμιά είναι ΠΑΝΤΑ η αρχή της ψιλοπαρανομίας. *αν με πιανεις καλώς αλλιώς θέλει μυαλο και ανάλυση)
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
Επιστρεφουν τα μαυρα χρονια 98,99,2000.Μπραβο λοιπον στους μπατσους-γουρουνια που αποφασισαν να καθαρισουν τα μπουρδελα και να τα σφραγισουν.θελω πολυ να ακουσω καποιους να λενε οτι υπαρχουν καλοι αστυνομικοι και δεν ειναι ολοι καθικια.
Ποτε δε θα λυπηθω για κανεναν οσα παιδια και αν αφησει ορφανα...και αν ειναι και κοριτσια ας γινουν και πουτανες στη ΖΗΝΩΝΟΣ... :s&m_2: :s&m_2:

Και επίσης φίλε μου..Μπάτσος δεν είμαι (άνθρωπος της νύχτας όμως είμαι)

Ποτέ και για κανένα λόγο μην βάζεις στο στόμα σου ατάκες που δεν θα ήθελες να σου ανταπαντήσουν (Τουλάχιστον για τα παιδιά οι ατάκες που λες είναι ΠΟΛΥ ασχημες) οκ?
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
Είμαι πολύ περίεργη να δω μέχρι πού θα φτάσει αυτό...
ασε η μαλακια μερικων δεν εχει ορια
οταν ο αντρας δεν γαμει καταφευγει σε αλλα...;) αυτο δεν μπορουν να το καταλαβουν οι πισωγλεντηδες
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.845
Πόντοι
6.925
Οι κραταιώς διοικούντες την ταλαίπωρη χώρα μας δεν μπορούν να ξεφύγουν από την εμμονή δεσμευσης της "θεσούλας"-"βολής"-"μάσας" με αποτέλεσμα να μην μπορούν διεκπαιρεώσουν με επιτυχία οποιονδήποτε απλούστατο λογικό συλλογισμό, ο οποίος θα έχει σαν βάση το "θέλω να κάνω την δουλειά μου αυτη΄ν για την οποία με πληρώνουν".
Η πορνεία δεν θα σταματήσει ποτέ. Θα βρει διέξοδο όπως το νερό που κυλά. Δεν τους αρέσει να το έχουν ελεγχόμενο, δεν τους βολεύει ... ή απλά δεν σκέπτονται ?
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Σωστά!! Η πορνεία υπάρχει σε πολλες μορφές είτε αυτή είναι γάμος από οικονομικό συμφέρον είτε αυτή είναι ερωτική σχέση στηριγμένη επάνω σε υλικά αγαθά. Σε αυτές όμως τις περιπτώσεις δεν διώκεται!!! Διώκονται μονον οι νόμιμα (?) εργαζόμενες γιατί από αυτές θα κερδίσουν ορισμένοι χρήματα και θα φανεί ότι οι διωκτικές αρχές κάνουν σωστά τη δουλειά τους, που σε αυτην την περίπτωση είναι ιδιαίτερα εύκολη!!! Αυτό έχει σημασία αυτην την εποχή που βρισκόμαστε σε προεκλογική περίοδο.
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Nα γίνεται απλά σωστή δουλειά,πράγμα αδύνατον!!!
Να κλείνουν παράνομα μπουρδέλα και να μαζεύουν τις παράνομες αντί να ταλαιπορούν τα νόμιμα και τις νόμιμες!!!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Άμα κλείσουν τα παράνομα δε θα μείνει και κανένα.
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Άμα κλείσουν τα παράνομα δε θα μείνει και κανένα.
Aμά αρχίσουν να κλείνουν καθέ παράνομο θα μαζευτούν τα υπολοίπα και θα γίνουν νόμιμα.
Φαντάζομαι οτί θα υπάρχουν και κάποια νόμιμα δεν μπορεί.
Yποθέτω αυτά που κρεμάν και ταμπέλα από έξω με την ονομασία και αναγράφουν studio.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Δηλαδή άμα ήθελαν να τα κλείσουν δε θα το 'χαν κάνει ήδη;
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Δηλαδή άμα ήθελαν να τα κλείσουν δε θα το 'χαν κάνει ήδη;
Αυτό είναι.
Δεν θέλουν να κάνουν δουλειά απλά να δείξουν οτί κάνουν δουλειά(προφανώς είναι και η αστυνομία χωμένη και τσιμπάει λαδώματα)!!!
Οπότε μαζεύουν και ταλαιπορούν κάποιες νόμιμες,οι οποιές θα βγουν την άλλη μέρα και ούτε γάτα ούτε ζημιά!!!
Υ.Γ.Υποθέσεις κάνω,δεν ξέρω μπορεί να κάνω λάθος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom